Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Έχεις γνωρίσει τον DR LOVE από κοντά Δημητρακη;

Φαίνεται πολύ δυνατός στο καμάκι, ίσως να λέει και μερικά ψέματα προκειμένου να της ρίξει....   
ποσο καθυστερημενοι εισαστε καπιοι.
οι ελληνες για γελια και κακομοιρηδες οπως τους περιγραφει ο διμητρακης.
γελουσα με τα χαλια τους αθηνα με τον δασκαλο και του ελεγα εδω επρεπε να παιζω.
εμφανισιακα δεν λενε και με μουσια ,τατου και ντυσιμο φορμες και ενα ευρο στο κεντρο της αθηνας
μαλλον ουτε τους πακιστανους ανταγωνιζεστε χαχαχαχ.φιλος μου ελεγε οι ελληνες χαλανε την αθηνα.
μου ειπε οι μεταναστες πιο καλοντυμενοι απο ντοπιους!
χτες διαβαζα οτι ηρθαν ενα εκατομυριο αλβανοι τουριστες ελλαδα!
εφραφαν διαφωρα κοπλεξικα απο κατω οι ελληναρες αφραγγοι.
το αρθρο ελεγε ερχοντε λιγες μερες αλλα αφηνουν λεφτα.
ακομα να παρουν ειδηση οτι μεχρι και σλοβακια,ουγγαρια και ρουμανια τους εχουν
χροονια ξεπερασει.φετος κυπρο ερχοντε τουριστες απο κοσιτσε σλοβακια και ντεπρετσεν ουγγαρια.
εκπλαγηκαμε ευχαριστα γιατι ξοδευουν πολυ περισοτερο απο οτι οι γυφτοαγγλοι και γερμανοι.
ειναι καλυτεροι οικονομικα και απο τον ρωσικο τουρισμο που ερχετε πλεον.
πολλοι λευκωρωσοι και ουκρανοι και φετος κυπρο.καλυτερα οικονομικα απο ρωσους τουριστες.
γνωρισα ρουμανο που επεστρεφα απο βουκουρεστι ερχωταν κυπρο οικογενειακα.
ειχε παει πολλες φωρες ελλαδα και σε πολλα νησια οπως και χαλκιδικη.
ευρωπη παλι συχνα ταχιδευει οικογενειακος.μονο οι κακομοιρηδες ελλαδα εμειναν στασιμοι
να κλαινε την μοιρα τους.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.906
Like
1.430
Πόντοι
216
Πως ηταν η Ρωσια πριν 20 χρονια, και πως ειναι σημερα;
Πως ηταν πριν τον Πουτιν, και πως ειναι σημερα;


Πολλα τα προβληματα μεν,
αλλα δεν μπορω να φανταστω πως θα ηταν η Ρωσια,
σε ποσο τρομακτικα αθλια θεση,
αν δεν ηταν ο Πουτιν στην εξουσια τα τελευταια 20 χρονια.

Ειδαμε κατι μαριονετες τυπου Γελτσιν...
Θα ηταν σημερα η Ρωσια, του κλωτσου και του μπατσου, οπως ειναι η Ουκρανια...

Βεβαια, καλο θα ηταν οπως εχει πει κι ο Δημητρακης,
να εχει καλυτερο χειρισμο, με συμβουλους, στα θεματα των οικονομικων.

Ας πει ομως κι ο Δημητρακης την αποψη του, ή οποιος μενει ή παει συχνα Ρωσια.
Πρεπει να γινει μαλλον ενα βιντεο, για τα 20χρονα του Πουτιν.
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
η ρωσια θα ειναι του κλωτσου και του μπατσου για ακομη 50 χρονια.το οτι δε βγηκε στα 20 χρονια αλλος πολιτικος να κυβερνησει εκτος απο το φυρερισκο λεει πολλα γι αυτο τον απαξιωμενο λαο.μακραν η πιο αποτυχημενη χωρα του πλανητη.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Εγώ ξέρω ότι οι δύο αγαπημένες μου αλυσσίδες με σαλόν έκλεισαν.
Έκλεισε η Μαρκίζα πέρυσι και τώρα βλέπω έκλεισε και η Καραμέλκι.
Κρίμα και είχα περάσει πολύ καλά και στις δύο αλυσσίδες.

Βλέπω άνοιξε ένα καινούργιο σάιτ με έσκορτ, το Φράουμ, το οποίο δεν το ξέρω και δεν το έχω δοκιμάσει. Οι τιμές στο δεκαχίλιαρο, διπλάσιες από τα σαλόν δηλαδή. Φοβάμαι ότι πάει προς το έσκορτινγκ το πράγμα και στο Πίτερ. Ελπίζω να πέσω έξω.

Доброго вечера...

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εγώ ξέρω ότι οι δύο αγαπημένες μου αλυσσίδες με σαλόν έκλεισαν.
Έκλεισε η Μαρκίζα πέρυσι και τώρα βλέπω έκλεισε και η Καραμέλκι.
Κρίμα και είχα περάσει πολύ καλά και στις δύο αλυσσίδες.

Βλέπω άνοιξε ένα καινούργιο σάιτ με έσκορτ, το Φράουμ, το οποίο δεν το ξέρω και δεν το έχω δοκιμάσει. Οι τιμές στο δεκαχίλιαρο, διπλάσιες από τα σαλόν δηλαδή. Φοβάμαι ότι πάει προς το έσκορτινγκ το πράγμα και στο Πίτερ. Ελπίζω να πέσω έξω.

Доброго вечера...
Το Καραμελκι υπάρχει αλλά δεν έχει τίποτα πιά να γαμίσεις  :2funny:  απλός δεν διαφημείζετε πιά στο Amurspb  το Μαρκίζοι έχει κλείσει εδώ και καιρό.Η πλάκα είναι ότι ο ιδιοκτήτης του Μαρκίζοι ήταν ο πρώην σύζηγος της ιδιοκτήτριας του Καραμέλκι  :2funny:.
   Δε χρειάζεται να δώσεις 10.000 ρούβλια  :rockon: :2funny: να πάρε με πολύ λιγότερα  :)αν έχεις VIP κάρτα είναι 2,500 η ώρα στα LADY S!και 4.000 η ώρα στο Sweets σλλιώς 3.000 και 5.000  
      Και το Эрос είναι πολύ καλό εκεί έχει μεν 4.000 ρουβλια η ωρα αλλα αν εχει vip κάρτα έχεις μισή ώρα δώρο  :)    
  Και το Pride στις 4.000 αλλά με vip κάρτα 3.500
  Πάρε της VIP κάρτες Pride και Lady s που έχω πρόχειρες  :).Όρεξη να εχεις να γαμάς  :2funny:Ελλάδα ακόμα και στα City tour είναι πολύ χάλια  :headbang:  αν τώρα θέλεις και πιό φτηνά έχει με 1.000-1.200 ρουβλια την ωρα Ουζμπέκες ή 35-40χρονες Ρωσσίδεςμπορεί να βρεις φοβερά μουνακια ακόμα και εκει,είχαμε πάει με τους Πορτιέριδες του Ρόσι  :2funny:δεν ήταν άσχημες πολύ καλύτερες από του Μεταξουργείου όπως και ο χώρος οι γκόμενες ήταν περίπου επίπεδο Φυλής  :) 1.000-1.200 ρουβλια για να καταλάβει ο αναγνώστης είναι 13.8-16.5 Ευρώ!
  Θυμάμαι τότε που μου είχες βάλει παλιά κάτι φώτο από γκόμενες από σαλόν και με ρώταγες αν της ξέρω?Και σου είχα απαντήσει ότι τη μία την είχα πηδήξει πριν μιά βδομάδα και την άλλη πριν 2 μέρες  :)και είχες γράψει τότε:Άτιμη ζωή εγώ της ονειρεύομαι και αυτός της γαμάει  :2funny:
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    193,3 KB · Εμφανίσεις: 55

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
   Θυμάμαι τότε που μου είχες βάλει παλιά κάτι φώτο από γκόμενες από σαλόν και με ρώταγες αν της ξέρω?Και σου είχα απαντήσει ότι τη μία την είχα πηδήξει πριν μιά βδομάδα και την άλλη πριν 2 μέρες  :)και είχες γράψει τότε:Άτιμη ζωή εγώ της ονειρεύομαι και αυτός της γαμάει  :2funny:

Δεν το θυμάμαι αλλά για να το λες έτσι θα είναι  :)
Επίσης να σου θυμίσω ότι έχουμε γαμήσει την ίδια γκόμενα, πριν από πολλά χρόνια σε ένα σαλόν από τη Ιστορική αλυσσίδα фотомодели που βρισκόταν στην ефимова проспект νομίζω νούμερο 1. Ήταν μία ξανθιά, late 20s, με μικρό βυζάκι και πεταχτή ρόγα.

Вообще то, спасибо за информацию  ;)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δεν το θυμάμαι αλλά για να το λες έτσι θα είναι  :)
Επίσης να σου θυμίσω ότι έχουμε γαμήσει την ίδια γκόμενα, πριν από πολλά χρόνια σε ένα σαλόν από τη Ιστορική αλυσσίδα фотомодели που βρισκόταν στην ефимова проспект νομίζω νούμερο 1. Ήταν μία ξανθιά, late 20s, με μικρό βυζάκι και πεταχτή ρόγα.

Вообще то, спасибо за информацию  ;)
Αν λες αυτη τη σχιστομάτα την Αλιόνα,μετά έκανε σιλικονάτα βυζιά (όχι τίποτα το τρομερό) θυμάμαι μου είχες γράψει ότι έψαχνες μία κοπελίτσα με θλυμένο προσωπάκι.Είχα πει στην Αλιόνα να μου την βρει που είναι αν ξέρει αλλά μου είπε ότι δυσκολο γιατί η κοπελίτσα με το θλυμένο προσωπάκι της είχε φάει κάτι λεφτά (μη νομίσεις κανα τρομερο ποσό) και την απέφευγε :2funny:
  Αυτό το είχες γράψει τότε που μου είχες βάλει κάτι φώτο από καινούργιες γκόμενες από το Φοτομοντέλι.
  Οπως είδες απο τα λινκ και τώρα έχει να  :knockinb: φτηνά και ποιοτηκά.όρεξη να χεις μόνο να γαμάς  :2funny:.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Ναι Δημήτρη τα θυμάμαι αυτά που λες. Η κοπελίτσα εκείνη η ξανθούλα με το καρέ μαλλάκι και το θλιμένο προσωπάκι ονομαζότανε Τάνια και ήταν ένα πραγματικό αγγελούδι. Την είχα πάρει 2 φορές σε εκείνο το ταξίδι. Τότε ποτέ δεν έπαιρνα δεύτερη φορά την ίδια κοπέλα, αυτή ήταν η μοναδική εξαίρεση. Σε ένα ταξίδι που είχα κάνει μετά πήγα να τη βρω αλλά δεν ήταν εκεί, και εσύ μου είχες πει ότι έμαθες από την Αλιόνα ότι είχε σταματήσει. Πήγα λοιπόν σε ένα κοσμηματοπολείο στη Νιέφσκι και αγόρασα την πιο όμορφη Ματριόσκα και την ονόμασα Τάνια. Ακόμα την έχω σπίτι μου.

Τελικά έχεις δίκιο, από σαλόν ακόμα έχει επιλογές.
Χάρηκα που σε "άκουσα". Καλό βράδυ.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Μιας και σε Έχουμε πάλι εδώ θα ήθελα να σε ρωτήσω αν παρατηρείς μια ..ταση των νεαρών Ρώσων κυρίως στις μεγάλες πόλεις να παρακαλάνε και να τρέχουν πίσω από τις γυναίκες..Εδώ στο νησί βλέπω πολλά ζευγάρια που ο άντρας ρώσος φέρεται  σαν πιρφόρος! 
Είναι δυνατόν οι Ρώσοι να γίνονται μουνόδουλοι? Το κάνουν μόνο στις διακοπές ή και εκεί?
Επίσης βλέπω πολλές παντρεμένες που έχουν έρθει μόνες διακοπές με λεφτά του άντρα και αυτοί μένουν με τα παιδιά! Γιατί το κάνουν? Για να παίξουν με άλλες?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μιας και σε Έχουμε πάλι εδώ θα ήθελα να σε ρωτήσω αν παρατηρείς μια ..ταση των νεαρών Ρώσων κυρίως στις μεγάλες πόλεις να παρακαλάνε και να τρέχουν πίσω από τις γυναίκες..Εδώ στο νησί βλέπω πολλά ζευγάρια που ο άντρας ρώσος φέρεται  σαν πιρφόρος! 
Είναι δυνατόν οι Ρώσοι να γίνονται μουνόδουλοι? Το κάνουν μόνο στις διακοπές ή και εκεί?
Επίσης βλέπω πολλές παντρεμένες που έχουν έρθει μόνες διακοπές με λεφτά του άντρα και αυτοί μένουν με τα παιδιά! Γιατί το κάνουν? Για να παίξουν με άλλες?
Περιμένω το καινούργιο παράθυρο στο σπίτι που έχω της γάτες γ'αυτό είμαι εδώ  :2funny:αυριο θα μου το φέρουν και λογικά μεθαυριο θα το τοποθετήσουν μετά θα φύγω Πορνοεκδρομή  :2funny:
  Θέλω να κάνω σχετικό βιντεάκι γ'αυτο το θέμα Θα σου πω με λίγα λόγια τι παρατηρώ:Βλέπω ένα μινιμαλισμό ενώ πριν από 10 χρόνια μιά κοπέλα θα δούλευε από το πρω'ι' μέχρι το βράδυ γιά να πάρει το καινούργιο iphone αμάξι Peugeot 208 κλπ. τώρα δεν της νοιάζει τίποτα!Η νέα γενιά έχει ένα κινέζικο κιητο των 150-200 Ευρώ και ντυνεται στο Zara και από την Bershka  :headbang:κάτι παρόμοιο συμβαίνει και με της σχέσεις τους.Τώρα πιά δεν την νοιάζει καν να βρούνε γκόμενο  :headbang:παλιά σε κυνηγάγανε γιά να γίνεις ο γκόμενος τους και έκαναν πλάνα γιά το μέλλον τώρα θα βρούνε ένα ανυπαρκτο και θα είναι μαζί του βόλτα χεράκι χεράκι.Για να μην τα μπλέκετε δεν εννοώ βρώμικο με τατουάζ σκουλαρίκια και μούσια όπως τους τύπους που βλέπεις στην Ελλάδα αλλά έναν 18-23 ετών που μένει με τους γονείς του κάτι σπουδάζει,παίρνει κάποιο χαρτζιλίκι από τους γονείς του έχει ένα απλό κινητο,ντύνεται στο ZARA και φυσικά δεν έχει αμάξι (τώρα δημιουργείτε νέα μόδα να μην θέλουν καν να έχουν αμάξι :rockon:) μιά κοπέλα θα βρει ένα τέτοιο και θα είναι μαζί του.Δε θα έλεγα ότι τρέχει από πίσω της απλός πάνε μαζί χεράκι χεράκι,τρώνε χαμπουργκερ με τα κουπόνια που δίνουν ή άπο την εφαρμογή του τηλεφώνου (π.χ. παίρνεις ένα χάμπουργκερ και το άλλο είναι δώρο) πάνε με το μετρό ζούνε ήσυχα.Πριν από 10 χρόνια μιά κοπέλα θα προτιμούσε να είναι μόνη της παρά να έχει έναν τέτοιο τότε γ'αυτό το λόγο είχε περισσότερες μοναχικές κοπέλες τώρα δυστηχώς όχι.Βέβαια γκόμενες είναι γεμάτό αλλά τώρα βλέπεις πιό πολά ζευγάρια όπου είναι μιά ωραία κοπέλα με ένα ανύπαρκτο νεαρό δίπλα της!
  Μιλάω πάντα για ηλικίες μέχρι 25 ετών γιάτι πάνω από 25 δεν ασχολούμε και δε με νοιάζει ιδιέταιρα.Αλλά από αυτό που βλέπω στα κλαμπ τώρα πηγαίνουν γυναίκες 30-35 ετών που παλιά αν αυτές πηγαίναν σε κλαμπ θα γελάγαν μαζί τους  :2funny:τότε πηγαίναν όλο πιτσιρίκες που χορεύαν.Τώρα πιτσιρίκες πιά δεν βλέπεις δυστηχώς
  Εσύ γιά τι ηλικίας ζευγάρια Ρώσσων με ρωτάς?Γιατί τα πιτσιρίκια δεν σκάνε να πάνε πιά εξωτερικό οι μεγαλύτερες ηλικίες πηγαίνουν.
 

Επισκέπτης
Mε λιγα λογια Μητσο οι μικρες Ρωσιδες πλεον κυνηγανε την πουτσα και οχι τα λουσα. Εκδυτικιστηκαν.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Μιας και σε Έχουμε πάλι εδώ θα ήθελα να σε ρωτήσω αν παρατηρείς μια ..ταση των νεαρών Ρώσων κυρίως στις μεγάλες πόλεις να παρακαλάνε και να τρέχουν πίσω από τις γυναίκες..Εδώ στο νησί βλέπω πολλά ζευγάρια που ο άντρας ρώσος φέρεται  σαν πιρφόρος! 
Είναι δυνατόν οι Ρώσοι να γίνονται μουνόδουλοι? Το κάνουν μόνο στις διακοπές ή και εκεί?
Επίσης βλέπω πολλές παντρεμένες που έχουν έρθει μόνες διακοπές με λεφτά του άντρα και αυτοί μένουν με τα παιδιά! Γιατί το κάνουν? Για να παίξουν με άλλες?

Σε πληροφορω οτι ο μεσος Ρωσος ειναι μουνοδουλος οσο δεν φανταζεσαι.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Mε λιγα λογια Μητσο οι μικρες Ρωσιδες πλεον κυνηγανε την πουτσα και οχι τα λουσα. Εκδυτικιστηκαν.
Εν μέρη ναι,βεβάια με της ιδιετιρότητες της Ρωσσίας.Οι γκόμενοι που βρίσκουν είναι καθαροί καμία σχέση με τους αραπάδες,τους μουσάτους με τα τατουάζ που πάνε οι Ελεηνίδες  :vomit:Απλός θα μπορούσαν να βρούνε κάτι καλύτερο γιά τα κυβικά τους.Ουτε και να πηδηχτούνε της πολυνοιάζει ένας μινιμαλισμός θα έλεγα.
  Π.χ. τη δεκαετία του '90 είχαν έναν άθλια ντυμένο αλλά παίζαν με τα μάτια όταν ήταν μαζί του και αν βρίσκαν κάποια ευκαιρία θα σε γνώριζαν,τώρα δεν της νοιάζει.
  Ενα άλλο παράδειγμα μινιμαλισμού είναι όι αρκετές κοπέλες πάνε σε μιά δουλειά γιά 3-4 μήνες γιά 25.000-35.000 ρούβλια έχοντας μηδενικά έξοδα μαζεύουν ένα ποσό και μετά μέχρι να τους τελειώσουν τα λεφτά (8-10 μήνες) κάθονται και δεν κάνουν τίποτα.
  Ενα αλλο είναι ότι δεν της νοιάζει πιά να πάνε πουθενά διακοπές!Παλιά έλεγαν θα πάμε Αίγυπτο,Τουρκία,Τα'ι'λάνδη κλπ. μάζευαν λεφτά γιά της διακοπές τους.Τώρα στα τέτοια τους!Βαριούντε να πάνε κάπου,με τους γονείς τους στο εξωχικό θα πάνε να παίζουν με το σκύλο ή τη γάτα τους :2funny:
  Ενα άλλο είναι ότι καμία πιά δεν θέλει να κάνει παιδιά!Παλιά όλες οι 18-19 θέλαν να βρούνε έναν άνδρα και να κάνουν ένα παιδάκι.Τωρα όλες μου λένε ότι δε θέλουν παιδιά!
  Παρατηρώ αυτό το φενόμενο με τρομερό ενδιαφέρον  :)να δούμε που θα καταλλήξει τελικά.
Σε πληροφορω οτι ο μεσος Ρωσος ειναι μουνοδουλος οσο δεν φανταζεσαι.
Η ένοια Ρώσσος είναι πάρα πολύ αόριστη σα να λέμε Ευρωπαίους!Οι διαφορές από πόλη σε πόλη είναι τεράστιες.Στη Νότια Ρωσσία είναι ακριβώς έτσι της κυνηγάνε και αν βρουνε μία γίνοται δούλοι τους όπως λες  :2funny:κεντρική Ρωσσία είναι πιό αδιάφοροι δε σκάνε ιδιέταιρα.Δοριοδυτική Ρωσσία της έχουν εντελώς γραμμένες  :2funny:σας έχω πει ότι ο γκόμενος που μένει μαζί η σκιουρίνα της λέει αν του κολλάει ότι θα την καταγγείλει στο αλοδαπών (η Σκιουρίνα έχει Ουκρανικό διαβατήριο) ή μιά άλλη φορά όταν αυτή ήταν μαζί μου την παίρνει τηλέφωνο και της λέει:μπορείς σήμερα να μην έρθεις?Μπορώ να φέρω μιά φίλη μου?Η Σκιουρίνα του απαντάει ναι να φέρεις!Μου λέει μετά:τι να του πω δικό του διαμέρισμα είναι! :2funny:Στην Ουκρανία και τη Μολδαβία αυτά δε γίνονται ούτε στη φαντασία  :2funny:θα έχεις μία και αν την κερατώσεις και το μάθει θα σε στείλει :2funny:.Οταν εδώ αν καποιος εχει γκόμενα απο αλλη πολη και μενει μαζι του συνεχεια την απηλει οτι θα την πετάξει έξω  :2funny:
  Οπότε όλα είναι σχετικά και εξαρτώνται από το ποιό μέρος της Ρωσσίας
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μιας και σε Έχουμε πάλι εδώ θα ήθελα να σε ρωτήσω αν παρατηρείς μια ..ταση των νεαρών Ρώσων κυρίως στις μεγάλες πόλεις να παρακαλάνε και να τρέχουν πίσω από τις γυναίκες..Εδώ στο νησί βλέπω πολλά ζευγάρια που ο άντρας ρώσος φέρεται  σαν πιρφόρος! 
Είναι δυνατόν οι Ρώσοι να γίνονται μουνόδουλοι? Το κάνουν μόνο στις διακοπές ή και εκεί?
Επίσης βλέπω πολλές παντρεμένες που έχουν έρθει μόνες διακοπές με λεφτά του άντρα και αυτοί μένουν με τα παιδιά! Γιατί το κάνουν? Για να παίξουν με άλλες?
Οι Ρώσσοι συνήθως πάνε διακοπές χωριστά από της γυναίκες τους.Συνήθως με της γκόμενες τους ή με παρέα φίλων τους
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Σήμερα έβγαλα αυτή τη φωτογραφία στο μετρό σαν παράδειγμα.Η γκόμενα μου έριξε μερικές κρυφές ματιές αλλά δεν ψαχνόταν και ιδιέταιρα.Είναι ένα ζυγάρι η κοπελίτσα αυτή έχει αυτό το απλό παιδί όπως βλέπετε είναι ένας απλός νέος.Θα μου πείτε σε σχέση με το 70%-80% της νεολαίας της Ελλάδας είναι χιλιάδες φορές καλύτερος!Δε διαφωνώ αυτός τουλάχιστον είναι καθαρός,ούτε μούσια έχει ούτε σκουλαρίκια ούτε είναι χάλια ντυμένος.Η προηγούμενη γενιά όμως ηταν διαφορετική π.χ. πριν από 10 χρόνια μιά τέτοια κοπέλα θα έψαχνε να βρει έναν να είχε ένα αμάξι όσο γίνεται καλύτερο,να μη μένει με τους γονείς του,θα ήθελε να παντρευτεί,να μένει μαζί του,να κάνει παιδιά κλπ...κλπ.Τώρα δεν είναι έτσι,συναντιούντε πάνε με το μετρό τρώνε χάμπουργκερ και κάνουν και βόλτα στο πάρκο.
  Η κόρη μου είχε έναν παρόμοιο φίλο (του έμοιαζε κάπως) με αυτόν.Μας τον είχε φέρει και μας τον είχε γνωρίσει  συνήθως 2-3 μέρες έμεναν σε μας,και 2-3 μέρες στους γονείς του και συνήθως τα σαββατοκύριακα την έπαιρναν και πηγαίναν με τους γονείς του στο εξωχικό του.Είχαν ένα τριάρι διαμέρισμα με τους γονείς του ο πατέρας του είχε ένα Suzuki Rav 4 (προηγούμενης γενιάς 5-6 ετών) και η μητέρα του ένα Mazda3  (νομίζω ή κατί παρόμοιο δε θυμάμαι) και αυτό 5-6 ετών.Μιά τυπική οικογένεια της Αγίας Πετρούπολης.
  Αυτό που δεν έχετε καταλάβει στην Ελλάδα είναι ότι ο κόσμος αλλάζει και όποιος θέλει να μη μείνει πίσω και να έχει γκόμενες πρέπει να μπορεί να προσαρμώζετε στις καινούργιες συνθήκες  :).
  Αυριο θα έρθουν να τοποθετήσουν το παράθυρο και μετά θα μπορέσω να φύγω να πάω την Πορνοεκδρομή μου  :2funny:Ο καιρός είναι καλός αν και κάνει λίγο ζέστη η θερμοκρασία φτάνει τους 22 βαθμους και στον ηλιο δεν είναι και τοσο ευχάριστα,το καλό είναι ότι αυτή η ζέστη είναι από της 14.00-18.00 από της 10.00-14.00 και από της 18.00-23.00 έχει γύρω στους 17-19 βαθμούς.Τη νύχτα μετά βάζει λιγάκι κρύο.Τώρα νυχτώνει κατα της 21.30
  Ελπίζω με τη φώτο να σας έδωσα να καταλάβαιτε τι παίζει με της γυναίκες το έτος 2019  :)
 

Συνημμένα

  • 31.jpg
    31.jpg
    390,1 KB · Εμφανίσεις: 53

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Σήμερα έβγαλα αυτή τη φωτογραφία στο μετρό σαν παράδειγμα.Η γκόμενα μου έριξε μερικές κρυφές ματιές αλλά δεν ψαχνόταν και ιδιέταιρα.Είναι ένα ζυγάρι η κοπελίτσα αυτή έχει αυτό το απλό παιδί όπως βλέπετε είναι ένας απλός νέος.Θα μου πείτε σε σχέση με το 70%-80% της νεολαίας της Ελλάδας είναι χιλιάδες φορές καλύτερος!Δε διαφωνώ αυτός τουλάχιστον είναι καθαρός,ούτε μούσια έχει ούτε σκουλαρίκια ούτε είναι χάλια ντυμένος.Η προηγούμενη γενιά όμως ηταν διαφορετική π.χ. πριν από 10 χρόνια μιά τέτοια κοπέλα θα έψαχνε να βρει έναν να είχε ένα αμάξι όσο γίνεται καλύτερο,να μη μένει με τους γονείς του,θα ήθελε να παντρευτεί,να μένει μαζί του,να κάνει παιδιά κλπ...κλπ.Τώρα δεν είναι έτσι,συναντιούντε πάνε με το μετρό τρώνε χάμπουργκερ και κάνουν και βόλτα στο πάρκο.
  Η κόρη μου είχε έναν παρόμοιο φίλο (του έμοιαζε κάπως) με αυτόν.Μας τον είχε φέρει και μας τον είχε γνωρίσει  συνήθως 2-3 μέρες έμεναν σε μας,και 2-3 μέρες στους γονείς του και συνήθως τα σαββατοκύριακα την έπαιρναν και πηγαίναν με τους γονείς του στο εξωχικό του.Είχαν ένα τριάρι διαμέρισμα με τους γονείς του ο πατέρας του είχε ένα Suzuki Rav 4 (προηγούμενης γενιάς 5-6 ετών) και η μητέρα του ένα Mazda3  (νομίζω ή κατί παρόμοιο δε θυμάμαι) και αυτό 5-6 ετών.Μιά τυπική οικογένεια της Αγίας Πετρούπολης.
  Αυτό που δεν έχετε καταλάβει στην Ελλάδα είναι ότι ο κόσμος αλλάζει και όποιος θέλει να μη μείνει πίσω και να έχει γκόμενες πρέπει να μπορεί να προσαρμώζετε στις καινούργιες συνθήκες  :).
  Αυριο θα έρθουν να τοποθετήσουν το παράθυρο και μετά θα μπορέσω να φύγω να πάω την Πορνοεκδρομή μου  :2funny:Ο καιρός είναι καλός αν και κάνει λίγο ζέστη η θερμοκρασία φτάνει τους 22 βαθμους και στον ηλιο δεν είναι και τοσο ευχάριστα,το καλό είναι ότι αυτή η ζέστη είναι από της 14.00-18.00 από της 10.00-14.00 και από της 18.00-23.00 έχει γύρω στους 17-19 βαθμούς.Τη νύχτα μετά βάζει λιγάκι κρύο.Τώρα νυχτώνει κατα της 21.30
  Ελπίζω με τη φώτο να σας έδωσα να καταλάβαιτε τι παίζει με της γυναίκες το έτος 2019  :)
Νομίζω πως αυτά που περιγράφεις με τους νέους της Ρωσίας είναι σημάδια πτώσης του βιοτικού επιπέδου, φτωχοποίησης και επιρροής απο δύση! Μάλλον οι κοπέλες δεν έχουν ελπίδα για κάποιον πολύ ανώτερο! Αυτό συμβαίνει και με τις Ευρωπαίες που έχουν κάτι τέτοια παιδάκια και νομίζουν πως έχουν γκόμενο γι αυτό η Ευρώπη πάει κατα διαβόλου!
Απο την άλλη και οι νέοι Ρώσοι δεν είναι αλκοολικοί και άξεστοι!
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Σήμερα έβγαλα αυτή τη φωτογραφία στο μετρό σαν παράδειγμα.Η γκόμενα μου έριξε μερικές κρυφές ματιές αλλά δεν ψαχνόταν και ιδιέταιρα.Είναι ένα ζυγάρι η κοπελίτσα αυτή έχει αυτό το απλό παιδί όπως βλέπετε είναι ένας απλός νέος.Θα μου πείτε σε σχέση με το 70%-80% της νεολαίας της Ελλάδας είναι χιλιάδες φορές καλύτερος!Δε διαφωνώ αυτός τουλάχιστον είναι καθαρός,ούτε μούσια έχει ούτε σκουλαρίκια ούτε είναι χάλια ντυμένος.Η προηγούμενη γενιά όμως ηταν διαφορετική π.χ. πριν από 10 χρόνια μιά τέτοια κοπέλα θα έψαχνε να βρει έναν να είχε ένα αμάξι όσο γίνεται καλύτερο,να μη μένει με τους γονείς του,θα ήθελε να παντρευτεί,να μένει μαζί του,να κάνει παιδιά κλπ...κλπ.Τώρα δεν είναι έτσι,συναντιούντε πάνε με το μετρό τρώνε χάμπουργκερ και κάνουν και βόλτα στο πάρκο.
 Η κόρη μου είχε έναν παρόμοιο φίλο (του έμοιαζε κάπως) με αυτόν.Μας τον είχε φέρει και μας τον είχε γνωρίσει  συνήθως 2-3 μέρες έμεναν σε μας,και 2-3 μέρες στους γονείς του και συνήθως τα σαββατοκύριακα την έπαιρναν και πηγαίναν με τους γονείς του στο εξωχικό του.Είχαν ένα τριάρι διαμέρισμα με τους γονείς του ο πατέρας του είχε ένα Suzuki Rav 4 (προηγούμενης γενιάς 5-6 ετών) και η μητέρα του ένα Mazda3  (νομίζω ή κατί παρόμοιο δε θυμάμαι) και αυτό 5-6 ετών.Μιά τυπική οικογένεια της Αγίας Πετρούπολης.
  Αυτό που δεν έχετε καταλάβει στην Ελλάδα είναι ότι ο κόσμος αλλάζει και όποιος θέλει να μη μείνει πίσω και να έχει γκόμενες πρέπει να μπορεί να προσαρμώζετε στις καινούργιες συνθήκες  :).
  Αυριο θα έρθουν να τοποθετήσουν το παράθυρο και μετά θα μπορέσω να φύγω να πάω την Πορνοεκδρομή μου  :2funny:Ο καιρός είναι καλός αν και κάνει λίγο ζέστη η θερμοκρασία φτάνει τους 22 βαθμους και στον ηλιο δεν είναι και τοσο ευχάριστα,το καλό είναι ότι αυτή η ζέστη είναι από της 14.00-18.00 από της 10.00-14.00 και από της 18.00-23.00 έχει γύρω στους 17-19 βαθμούς.Τη νύχτα μετά βάζει λιγάκι κρύο.Τώρα νυχτώνει κατα της 21.30
  Ελπίζω με τη φώτο να σας έδωσα να καταλάβαιτε τι παίζει με της γυναίκες το έτος 2019  :)
Ο τύπος στη φωτογραφία όμως για να λέμε την αλήθεια μοιάζει με οπισθοκίνητο :effemine:  Αγγλάκι!
Και της μικρής της έχουν ξεφύγει τα μπούτια απο τα χάμπουργκερ! Μήπως είναι τουριστάκια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom