Νέα

Ρόδος: «Τη σκότωσαν και την πέταξαν στη θάλασσα» -Ποιος δολοφόνησε την 21χρονη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 124K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιος πιστεύετε ότι σκότωσε την κοπέλα;

  • ο Ροδίτης

    Ψήφοι: 30 12,4%
  • ο Αλβανός

    Ψήφοι: 31 12,9%
  • και οι δυο μαζί

    Ψήφοι: 180 74,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    241

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Τι εννοουσαν τύπε? Τον μηνα? Και πώς τολμησαν? Δεν τους ειπες οτι 2.300 θελεις το μηνα μονο για κουτσομουρες baby δυο Σαββατα το μηνα συν το κρασι?

αυτό είπα αν πρόσεξες (2300 την εβδομάδα)... ο τύπος μου είπε ότι λείπω καιρό από την Ελλάδα και δεν είμαι γνώστης των μισθών... κρατήθηκα να του πω να πάει να γαμηθεί (από ευγένεια που με διακρίνει βεβαίως βεβαίως)

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Γυρνα ρε σκατογερε στην ελλαδα..εχει σταφιδιασει το σωμα σου απο την υγρασια και την συννεφια σε κατι αγγλιες και λουξεμβουργα που γυρνας τοσα χρονια...σαψαλο εγινες, τι σκατα μαζι σου θα τα παρεις ρε γεροσκρουτζ...
Τύπε τα εχει αναλυσει αυτα.
Τιποτα δεν θα αφησει.
Εχει γραψει κατι σπιτια στα παιδια και στη γυναικα και ολο το μετρητο θα το ξεκοκκαλισει ο ιδιος
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.539
Πόντοι
2.406
Γυρνα ρε σκατογερε στην ελλαδα..εχει σταφιδιασει το σωμα σου απο την υγρασια και την συννεφια σε κατι αγγλιες και λουξεμβουργα που γυρνας τοσα χρονια...σαψαλο εγινες, τι σκατα μαζι σου θα τα παρεις ρε γεροσκρουτζ...
έχει αγορασει σαββανο με τσεπες ο τραμ
Θα τα παρει κοντα δηλαδη
:heavymetalbig:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Γυρνα ρε σκατογερε στην ελλαδα..εχει σταφιδιασει το σωμα σου απο την υγρασια και την συννεφια σε κατι αγγλιες και λουξεμβουργα που γυρνας τοσα χρονια...σαψαλο εγινες, τι σκατα μαζι σου θα τα παρεις ρε γεροσκρουτζ...

Θα γυρίσω όποτε γουστάρω εγώ... από την νέα χρονιά έχει εξη μήνες δουλειά εξη μήνες αραλίκι για καμμιά τριετία μετά για δύο χρόνια 3 μήνες τον χρόνο δουλειά και 9 αραλίκι ...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
αυτό είπα αν πρόσεξες (2300 την εβδομάδα)... ο τύπος μου είπε ότι λείπω καιρό από την Ελλάδα και δεν είμαι γνώστης των μισθών... κρατήθηκα να του πω να πάει να γαμηθεί (από ευγένεια που με διακρίνει βεβαίως βεβαίως)
Μηπως επρεπε?
Ο ανθρωπος ηταν γραφικος.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Τύπε τα εχει αναλυσει αυτα.
Τιποτα δεν θα αφησει.
Εχει γραψει κατι σπιτια στα παιδια και στη γυναικα και ολο το μετρητο θα το ξεκοκκαλισει ο ιδιος

το ξεκοκαλίζω δεόντως.... είπα ότι η τελευταία εσοδεία ήταν καλές γκόμενες και δεν βάζω φωτό μην χαλάσω την φήμη μου  :grin:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.517
Like
21.886
Πόντοι
5.006
Τύπε τα εχει αναλυσει αυτα.
Τιποτα δεν θα αφησει.
Εχει γραψει κατι σπιτια στα παιδια και στη γυναικα και ολο το μετρητο θα το ξεκοκκαλισει ο ιδιος

Ναι τυπε θα το ξεκοκκαλισει στην πιο παραγωγικη ηλικια του ανθρωπου, στην ηλικια 82-98 ετων... :S
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.539
Πόντοι
2.406
αυτό είπα αν πρόσεξες (2300 την εβδομάδα)... ο τύπος μου είπε ότι λείπω καιρό από την Ελλάδα και δεν είμαι γνώστης των μισθών... κρατήθηκα να του πω να πάει να γαμηθεί (από ευγένεια που με διακρίνει βεβαίως βεβαίως)
μηπως σου κάνε καμακι ρε μλκα κ δεν το καταλαβες
Όπως τότε με την μιγαδα την μπαργουμαν στην Ζυριχη?  :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
έχει αγορασει σαββανο με τσεπες ο τραμ
Θα τα παρει κοντα δηλαδη
:heavymetalbig:
Τύπε διαβαζα τις προαλλες για εναν γερο που πεθανε και δεν βρισκανε τα παιδια του που ειχε κρυψει τα μετρητα.
Τους εκανε καποια στιγμη εντυπωση ομως οτι στη διαθηκη ζητουσε να τον θαψουν με το μαξιλαρι του.
Κατι ψυλλιαστηκαν και πηγαν ενα βραδυ και ξεθαψανε τον γερο και ανοιξανε το μαξιλαρι. Και ειδανε οτι ηταν τιγκα στο 500ευρο
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.539
Πόντοι
2.406
Σύμφωνα με άλλες πληροφορίες οι Αρχές καταλήγουν σε δύο άνδρες ως δράστες της δολοφονίας.

Όπως αναφέρεται ένας εκ των ανδρών και δράστης της δολοφονίας φέρεται να είναι αλλοδαπός ενώ συνεργός του είναι ένας Έλληνας.

Οι Αξιωματικοί του Λιμενικού, που είναι αρμόδιοι για την έρευνα, θεωρούν ως δράστη τον αλλοδαπό και ως συνεργό τον Έλληνα.

Από ώρα σε ώρα αναμένονται ανακοινώσεις στην πόλη της Ρόδου, όπου η κοινή γνώμη είναι συγκλονισμένη από το τραγικό συμβάν.

Οι  Αρχές έχουν αντλήσει κρίσιμα στοιχεία για τη δολοφονία της φοιτήτριας πολύ από το άνοιγμα των τηλεφωνικών συνομιλιών, που είχε 21χρονη κοπέλα  λίγο πριν χάσει τη ζωή της με αυτόν τον άγριο τρόπο. :think:
ρολογα ξερεις τιποτα γι αυτα?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.517
Like
21.886
Πόντοι
5.006
Τύπε διαβαζα τις προαλλες για εναν γερο που πεθανε και δεν βρισκανε τα παιδια του που ειχε κρυψει τα μετρητα.
Τους εκανε καποια στιγμη εντυπωση ομως οτι στη διαθηκη ζητουσε να τον θαψουν με το μαξιλαρι του.
Κατι ψυλλιαστηκαν και πηγαν ενα βραδυ και ξεθαψανε τον γερο και ανοιξανε το μαξιλαρι. Και ειδανε οτι ηταν τιγκα στο 500ευρο

Και στον τραμου κατι αντιστοιχο θα γινει...θα ζητησει να τον θαψουν με ραμμενη την κωλοτρυπιδα, και θα το ψιλιαστουν τα παιδια του...
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
ρολογα ξερεις τιποτα γι αυτα?
Δείχνει να έπεσες μέσα σε αυτά που είπες το πρωί!  Μόνο τον τόπο που έγινε δεν πρόβλεψες και λογικό μιας και στο σημείο δεν πάει κανείς για κανένα λόγο


Και βέβαια κι εγώ που από χτες είμουν κατηγορηματικός για την εθνικότητα του δραστη
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.539
Πόντοι
2.406
Συγκλονιστικές ειναι οι εξελίξεις στην υπόθεση της νεαρής φοιτήτριας καθώς οι αστυνομικές Αρχές σε συνεργασία με Λιμενικές Αρχές  κι αφού εξέτασαν προσεχτικά ολα τα στοιχεία που έχουν στην διάθεση τους  οδηγούνται  στο συμπέρασμα οτι το έγκλημα  διεπράχθη απο δυο άνδρες ενας εκ των οποίων ειναι αλλοδαπός.Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες οι δυο άνδρες ζήτησαν απο την φοιτήτρια να συνευρεθούν ερωτικά στο σπίτι του ενός των δυο κατι το οποίο εκείνη  δεν δέχθηκε παρα το γεγονός οτι τους ακολουθησε. Η άρνηση της ομως προκάλεσε την βίαιη αντίδραση τους.

Στην προσπάθεια της να ξεφύγει εκείνη την χτύπησαν με αμβλύ σιδερένιο αντικείμενο, πιθανότατα με μια σιδερώστρα  γεγονός που πιθανόν  προκάλεσε και τον θάνατο της. Όταν οι δυο άνδρες διαπίστωσαν οτι η κοπέλα δεν αντιδρούσε έχοντας χάσει τις αισθήσεις της πήραν το άψυχο σώμα της, το έβαλαν στο αυτοκίνητο του ενός εκ των δυο  και το πέταξαν στη Λίνδο στο σημειο όπου εντοπίστηκε μετέπειτα απο τις Αρχές. Η μεταφορά του πτώματος υπαρχει στο βιντεοσκοπημένο υλικό που έχουν στη διάθεση τους οι Αρχές. 
Παράλληλα, όπως αναφέρουν καλά πληροφορημένες πηγές στο protothema.gr, βρέθηκαν ίχνη DNA τόσο στο σπίτι όσο και στο αυτοκίνητο με το οποίο οι δράστες φέρονται να μετάφεραν το άψυχο σώμα της άτυχης φοιτήτριας :-
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.539
Πόντοι
2.406
Δείχνει να έπεσες μέσα σε αυτά που είπες το πρωί!  Μόνο τον τόπο που έγινε δεν πρόβλεψες και λογικό μιας και στο σημείο δεν πάει κανείς για κανένα λόγο


Και βέβαια κι εγώ που από χτες είμουν κατηγορηματικός για την εθνικότητα του δραστη
να τα βλεπει βολτερ κ αλεξ που με λιδορουν
Τελος
Αυτο εγινε
Θελαν να την παρτουζωσουν προγκηξε αυτη κι εγινε η ζημια
Προφανως δεν την έπιασε η μαστουρα η κατι την χάλασε στην φαση
Ισως να φοβήθηκε οτι θα την βιντεοσκοπουσαν, καπου κει παει το μυαλι μου
Δεν θα μαθιυμε ποτε ακρινωε τι εγινε
Ουτε εχει κ νοημα
Απλα εχασε την ζωη της για εναν Αλβανοερωτα στα εικοσιενα της

Τραγικο οσο και ηλιθιο μαζι
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Το οτι διελευκανθηκε τοσο γρηγορα η δολοφονια και οι 2 δραστες θα οδηγηθουν στη δικαιοσυνη με ατρανταχτες αποδειξεις, οφειλεται και στις καμερες που τους επιασε να μεταφερουν τη φοιτητρια. Τις οποιες καμερες που βρισκονται πλεον παντου, σε κτιρια, τραπεζες, καταστηματα, οικιες, καποιοι αναρχοαπλυτοι πριν χρονια δε τις ηθελαν και εκαναν το παν να αποτρεψουν τη διαδοση τους.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
να τα βλεπει βολτερ κ αλεξ που με λιδορουν
Τελος
Αυτο εγινε
Θελαν να την παρτουζωσουν προγκηξε αυτη κι εγινε η ζημια
Προφανως δεν την έπιασε η μαστουρα η κατι την χάλασε στην φαση
Ισως να φοβήθηκε οτι θα την βιντεοσκοπουσαν, καπου κει παει το μυαλι μου
Δεν θα μαθιυμε ποτε ακρινωε τι εγινε
Ουτε εχει κ νοημα
Απλα εχασε την ζωη της για εναν Αλβανοερωτα στα εικοσιενα της

Τραγικο οσο και ηλιθιο μαζι


Τι λες ρε Τομπερονάκια;

Θυμάσαι καν τι έλεγες;

Τουε αυτό ειναι
Τούρκοι την μαστουρωανε κατι έγινε εκει πανω στην μαστουρα κι επεσε στο γκρεμό πριν το γαμησι εξ ου κ δεν φέρει ιχνη βιασμου
Παει το μυαλο μου καποιος να την πηγε εκει κ ναφρθανε κι άλλοι να γαμησουνε αυτή προγκηξε και επανω στην μαατουροφασαρια επεσε κατω...

Εν τω μεταξύ λέει, ένας Έλληνας και ένας Αλβανός και την χτύπησαν με σιδερώστρα.

Πάντα μέσα ο Τομπλερονάκιας.......
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.539
Πόντοι
2.406
Τι λες ρε Τομπερονάκια;

Θυμάσαι καν τι έλεγες;

Εν τω μεταξύ λέει, ένας Έλληνας και ένας Αλβανός και την χτύπησαν με σιδερώστρα.

Πάντα μέσα ο Τομπλερονάκιας.......
ε αυτο δεν έγινε? Τούρκοι ειπα γιατι λεγαν το πρωί οτι έκανε μαστουδες με τουρκους κ τέτοια
Η φαση ομως αυτη ηταν
Πξγαν να την γαμησουν πανω απο ενας κ προγκηξε
Το οτι εγινε αλλουβτο έγκλημα δεν μπορουσα να το ξερω
Ρουφα το αυγο σου τωρα για πολοστη φορα  :o
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom