Νέα

Ρενάτα - Φυλής 65Α

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα konet
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Εξάδελφος μου, νεώτερος και μπουρδελιάρης, εκτελώντας αποστολή αναγνώρισης, έπεσε πάνω στο παλτό που περιγράφετε, αλλά, όπως μου τόνισε, όχι στο 65, αλλά στο 71.
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
η ρενατα είναι ρωσιδα και εχει καλο λοκο! αλλα ειναι καπως ψυχρη
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
8
Πόντοι
5.765
Δεν είναι κάπως ψυχρή, είναι ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗ._
 

trougsd

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ρε σεις μαγκες η ρενατα σημερα που ηταν? και ηταν μεσημερι η απογευμα? ξερει κανείς?  :huh: :huh:
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
η ρενατα ζει??????????
 

Επισκέπτης
η ρενατα ρεπαρει.... και δεν γνωριζει κανεις ποτε θα γυρισει
 

nionios102

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ειμαι  πολυ  παλιος στην  φυλη  εχω παρει  παρα  πολλες.αλλα  τωρα  αναζητω  την  ρενατα  απο  φυλης  65 επανω  που δουλευε πριν  απο  τις  διακοπες.εχω  ακουση  οτι  εργαζεται  παλι αλλα  δεν  ξερουν  οπιος  ξερει  κατι  ας με  ενημερωση
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Fleshforfantasy ωραίος! :thumbsup: Το thread συγχωνεύτηκε.
 

nionios102

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
την  ρενατα  την ξερω  απο  τοτε  που επιασε  δουλεια  στο  65  τα  πρωινα   ειμουν τακτικοτατος πελατης  .  ρωσιδακι πολυ  καλο ομορφη  και  πολυ  τρυφερη  μαζι μου  ολες  τις στασεις   και  πολυ  στενη και  εγω την  αποζημιωνα με  κανα  20   ευρω  που  και  που.τελευταια   δουλευε  πρωι  φυλη   71  και βραδυ  φυλης  65  .την  τελευταια  φορα  την  πειρα  στο  71 παρασκευη  3  αυγουστου  στις  10  το πρωι  πρωτος  πελατης  αλλα  η  τσατσα  με  εβαλε  τριτο .και  οταν   ηρθε  στο  δωματιο με  πολλη  καθυστεριση μου  ειπε  οτι  ειχαν  ερθει  τα  ρουχα  της. τελικα την πηρα  την  δευτερη  φορα  γιατι παντα  πηγαινα δυο  φορες μαζη   της και  πραγματι   πονουσε  παρα  πολυ  και  ειχε  και  αιμα   και  ηθελε  να  παρει  χαπια  να  σταματιση  την  περιοδο  διοτι  το  μαγαζι  επρεπε  να  δουλεψη  και το  μαγαζι  θα ηταν  δικο  της  για  τρεις  μηνες.προσπαθησα  να  την  πεισω να  μην το κανει  αλλα δεν  ξερω  τι  εκανε  τελικα . οπου  τωρα  ειναι  η  μιλενα  και  εχω  παει  μαζι  της αρκετες  φορες.  απο  τοτε  εχω εχω  νατην  δω.  αλλα  απο ρωσιδακια  αλλο  τιποτα αλλα ρενατα δεν  εχω βρει  ποτε  απο τον  τροπο  που  το εκανε σε  εμενα  δεν ξερω  για  τους αλλους   που  λενε  διαφορα  περι μαστουρωμενης και  αλλα αυτα...........   
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Ρε παιδιά αυτη μάθαμε τι απέγινε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom