Νέα

Ρένα Δούρου, στέλεχος του ΣΥΡΙΖΑ‎

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jaygatsby
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 335
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.736
Πόντοι
1.306
Αν έβγαινε ο πασοκοΣγουρός (που τον στήριξε επίσημα σύσσωμη η Νέα Δημοκρατία βάζοντας όλα τα δεξιά πρόβατα να ψηφίσουν τον πασόκο και τα οποία ευλαβικά το έκαναν!!!) τότε στην ίδια καταστροφή πρώτα πρώτα δεν θα τον κατηγορούσε ΚΑΝΕΝΑ βοθροκάναλο όπως δεν θα τον κατηγορούσε κανένας είτε πασοκος είτε δεξιός, διότι αυτή θα ήταν η εντολή από το κόμμα. Ποιον να κατηγορήσουν; Τον εκλεκτό του πασοκ και της νδ;;;  :jerking: Εδώ έφτιαξαν μια βόμβα ΠΑΡΑΝΟΜΙΑΣ οι δολοφόνοι που ως φυλακή είχε (και έχει) εγκλωβίσει χιλιάδες ψυχές στον θάνατο σε μια επικείμενη καταστροφή. Και τώρα βγαίνουν οι αλήτες να κατηγορήσουν ως 100% υπεύθυνο έναν άλλον σκυλεύοντας πάνω σε πτώματα. 

Κατι θελεις να πεις εσυ τωρα αλλα δεν το εχεις ξεκαθαρισει στο μυαλο σου
 

tzotzos456

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2016
Μηνύματα
404
Like
577
Πόντοι
81
Εγώ μια χαρά τα έχω ξεκαθαρίσει. Άλλοι πρέπει να αναρωτηθούν γιατί έχουν γίνει έρμαια των διαταγών κάποιων καταχρεωμένων κομμάτων και των βοθρο-ΜΜΕ που τα στηρίζουν. 
 

Επισκέπτης
Ο Τσίπρας και η ΓαϊΔούρου είναι δύο όψεις του ιδίου νομίσματος!
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.424
Πόντοι
11.445
Στις 26 μαιου ο ΤΣΥΡΙΖΑ θα ειναι κυβερνηση χωρις κανεναν περιφεριαρχη και δημαρχο .... :S :S
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
Στις 26 μαιου ο ΤΣΥΡΙΖΑ θα ειναι κυβερνηση χωρις κανεναν περιφεριαρχη και δημαρχο .... :S :S
Έχει δεν έχει περιφερειάρχη η δήμαρχο.. ΔΥΣΤΥΧΩΣ θα εξακολουθεί να είναι ""κυβέρνηση""!  :headbang:
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
191
Πόντοι
1
Πολύ σωστά. Πρώτα άφησε επίτηδες να χτίζουν επί δεκαετίες (και χωρίς κανένα έλεγχο από την πολεοδομία που έλεγχε) εκατοντάδες παράνομα σπίτια σε μικρά μη άρτια οικόπεδα, χωρίς δρόμους μεταξύ τους (ή πολύ στενούς), μετά η καριόλα έκλεινε (επίσης επίτηδες) τα μάτια σε όλες τις παράνομες περιφράξεις οικοπέδων παρόλο που απαγορεύονταν ρητώς από το νόμο (είχε η τσουράπω βλέπεις για δεκαετίες και δόντι στην αστυνομία) και μετά ως επιστέγασμα έβαλε και φωτιά για να τα κάψει όλα. Φίλε όλα αυτά τα είπε ο Πορτοσάλτε και όλοι στο κόμμα τα πιστεύουμε. Και μη μου πεις ποιο κόμμα εννοώ... 
για αυτό και αυτή η κυβέρνηση δεν τους χρέωνε ΕΝΦΙΑ γιατί ήταν αυθαίρετοι , ούτε τους "νομιμοποίησε" και με τον δικό της νόμο. Από την άλλη οι βρωμοΠΑΣΟΚΙ όπως λέμε Βλέπε δήμαρχος Αθηναίων (αν και στην πρώτη εκλογή του στηρίχτηκε από ΣΥΡΙΖΑ) εκκένεσω άμεσα τις κατασκηνώσεις του Αγίου Ανδρέα και ευτυχώς τα παιδιά ουτε γρατζουνιά , ο δήμαρχος Μεγαρέων εκκενώνεσαι την Κινέτα και επίσης ευτυχώς όλα καλά. 
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.736
Πόντοι
1.306
για αυτό και αυτή η κυβέρνηση δεν τους χρέωνε ΕΝΦΙΑ γιατί ήταν αυθαίρετοι , ούτε τους "νομιμοποίησε" και με τον δικό της νόμο. Από την άλλη οι βρωμοΠΑΣΟΚΙ όπως λέμε Βλέπε δήμαρχος Αθηναίων (αν και στην πρώτη εκλογή του στηρίχτηκε από ΣΥΡΙΖΑ) εκκένεσω άμεσα τις κατασκηνώσεις του Αγίου Ανδρέα και ευτυχώς τα παιδιά ουτε γρατζουνιά , ο δήμαρχος Μεγαρέων εκκενώνεσαι την Κινέτα και επίσης ευτυχώς όλα καλά. 

Ειναι  βρωμοπασοκος επειδη γλιτωσε τα παιδια;

Για κοιταξε το κατι δεν παει καλα
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096
Έχει δεν έχει περιφερειάρχη η δήμαρχο.. ΔΥΣΤΥΧΩΣ θα εξακολουθεί να είναι ""κυβέρνηση""!  :headbang:

το καλύτερο σχόλιο  ! Δυστυχώς  ! Όσο για την Δούρου είναι τόσο τραγικά ανίκανη που αν είχε ένα τοις χιλίοις τσίπα, δεν θα τολμούσε να ξανακατέβει το κνώδαλο
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.736
Πόντοι
1.306
το καλύτερο σχόλιο  ! Δυστυχώς  ! Όσο για την Δούρου είναι τόσο τραγικά ανίκανη που αν είχε ένα τοις χιλίοις τσίπα, δεν θα τολμούσε να ξανακατέβει το κνώδαλο

Εχει 1000% τσιπρα
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
αν και συριζαιος δεν θα ψηφιζα δουρου για περιφερειαρχη,πιστευω ότι τα εκανε χαλια στη περιφερεια και επρεπε ο συριζα να εβαζε στη θεση της τον σκουρλετη
αλλο καθικι ο σκουρλετης

κλεινει τα ματια σε αφθαιρεσιες δημων ολων των παραταξεων

καταντησε ο ΔΟΥΡΟΣ  :effemine: :gay: :vomit:
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
56
Like
6.149
Πόντοι
11.836
Δε παιζει να βγει....
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
Πολύ σπασμένη για μόλις 39.

Τέσπα, εγώ δεν καταλαβαίνω το μίσος και τον αλληλοσπαραγμό προς το άτομο της και δεν είμαι ΣΥΡΙΖΑ.
Αυτή φταίει που είχαν βάλει περίφραξη σε κάθε έξοδο προς τη θάλασσα στο Μάτι η' που είχαν αυθαίρετα στη Μάνδρα;

Αυτή ήταν αγέννητη όταν έγιναν αυτά
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818
Πολύ σπασμένη για μόλις 39.

Τέσπα, εγώ δεν καταλαβαίνω το μίσος και τον αλληλοσπαραγμό προς το άτομο της και δεν είμαι ΣΥΡΙΖΑ.
Αυτή φταίει που είχαν βάλει περίφραξη σε κάθε έξοδο προς τη θάλασσα στο Μάτι η' που είχαν αυθαίρετα στη Μάνδρα;

Αυτή ήταν αγέννητη όταν έγιναν αυτά
Ναι, έχεις δίκιο, δεν φταίει αυτή, φταίει ο εργάτης που έβαλε την περίφραξη. ΝΑ ΣΑΠΙΣΕΙ ΣΤΗ ΦΥΛΑΚΗ Ο ΑΛΗΤΗΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΚΟ ΣΤΗ ΡΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΛΕΞΗ!!!
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.329
Like
1.931
Πόντοι
216
Ο Τσίπρας και η ΓαϊΔούρου είναι δύο όψεις του ιδίου νομίσματος!

ΣΩΣΤΌΣ!
Damnatio memoriae και για τους δυό τους!
Συγκεκριμένα,για την Ρένα Δούρου λόγω των πνιγμένων της Μάνδρας Αττικής και των καμμένων στο Μάτι Αττικής ενώ για τον Αλέξη Τσίπρα λόγω της Συμφωνίας των Πρεσπών...
 

Επισκέπτης
Πολύ σπασμένη για μόλις 39.

Τέσπα, εγώ δεν καταλαβαίνω το μίσος και τον αλληλοσπαραγμό προς το άτομο της και δεν είμαι ΣΥΡΙΖΑ.
Αυτή φταίει που είχαν βάλει περίφραξη σε κάθε έξοδο προς τη θάλασσα στο Μάτι η' που είχαν αυθαίρετα στη Μάνδρα;

Αυτή ήταν αγέννητη όταν έγιναν αυτά

Ο ρόλος της σαν περιφερειάρχη ποιός ήταν; Να παίρνει 3.000 ευρώ κάθε μήνα για να μας λέει ιστορίες για αγρίους στα κανάλια;

Πρωταρχικό καθήκον της ήταν, σε συνεργασία με τους δήμους, να προετοιμάσει και να οργανώσει τον τρόπο αντιμετώπισης σεισμών, πλημμυρών και πυρκαϊών στην περιφέρειά της και όχι να κάνει όλη μέρα βόλτες στην Ερμού και στο Κολωνάκι για να ψωνίσει γυαλιά, φορέματα και παπούτσια, ούτε να δοκιμάζει τα κρεββάτια όλων των πολυτελών ξενοδοχείων της χώρας με το 69 ετών χρυσοπληρωμένο από τον Ελληνικό λαό "αγόρι" της!

Δεν έχω συναντήσει μεγαλύτερο τσόκαρο στη ζωή μου! 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom