Νέα

Γκόμενες Ψηλές min 1.78cm

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ακροατής_
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 232
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.021
Κριτικές
32
Like
25.937
Πόντοι
8.346

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.060
Κριτικές
123
Like
50.857
Πόντοι
27.261
Άσε, δεν έχω χρόνο να σε σφαλιαριζω πάλι. Για να μη φας σφαλιάρες έξω από κάνα Μπιλ δλδ... φεύγω διακοπές αύριο, σαλτα γαμησου απόψε κ Άσε μας να κάνουμε λίγο χαβαλέ... μπεσα, ζαρωσε και μη μου τη μπαίνεις... έχει αλλά παιδιά να ασχοληθείς...
εμμμμμ... μιμικο, εσυ ξεκινησες παραθεση αν ειδες και οχι εγω.
οπως κανεις συνεχεια δηλαδη.
εγω σου ειπα μετα το 23ο προφιλ, σε βαρεθηκα.
σου φερνω παρακρουση με το που με βλεπεις το ξερω, λογω ζηλειας... κ.α., αλλα δε φταιω αγορινα.
απλα δεν το'χεις και απ'οτι βλεπω... ουτε θα το βρεις, αν δεν αποφασισεις να αλλαξεις.
τοσα προφιλ και καμια εξελιξη στα λεγομενα σου, αν δει κανεις τα μηνυματα σου.
καλα να περασεις στις διακοπουλες σου.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
ειμαι ΥΠΕΡΓΑΜΑΤΟΣ,ΕΙΜΑΙ ΜΕΤΡΑΤΟΣ,
ολους σας εχω απο κατω,
ειμαι ψηλος,εχω καρε μαλλι,
εχω πηξει στο μουνι,
εχω λεφτα πολλα,ειμαι και d.j.
τωρα σας γραφω απο το L.A.,
μπαινω εδω να σας ξεστραβωσω,
ΔΟΞΑΣΤΕ ΜΕ,ΣΑΣ ΤΟ ΞΕΠΛΗΡΩΝΩ
ΜΙΚΡΗ ΩΔΗ
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.060
Κριτικές
123
Like
50.857
Πόντοι
27.261
Παραλήρημα. Εγώ πάντως άκουσα ότι το πουλάκι σου είναι μελατο. Να δεις τους γοφούς & λεκάνη διότι από κει ξεκινάει. Και άσε τις σελφι με τους ουρανούς εξάλλου μόνο εσύ πατάς λαικ. Φιλικά και καλές διακοπές και σε σένα αν πάρεις άδεια απ το ξυλουργείο-γραφείο. Και βάλε και κάνα κλιματιστικό σπίτι... βοηθάει σε στιγμές απείρου άγχους. Τεσπα... πουλο.
καλες διακοπουλες αγορινα, μη ξεχασεις τα χαπακια σου και να διαβαζεις καμια κριτικη μου για να φτιαχνεσαι. :rose:
cute.gif
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.060
Κριτικές
123
Like
50.857
Πόντοι
27.261
Η αλήθεια είναι ότι έχουμε ρίξει άπειρο γέλιο με τις κριτικές σου. Ξέρεις εσύ γιατί..
ευτυχως δε γελαμε με τις δικες σου να λες και μοιραζομαστε τη γνωση σου.
pepe-salam.gif
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.060
Κριτικές
123
Like
50.857
Πόντοι
27.261

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.060
Κριτικές
123
Like
50.857
Πόντοι
27.261
Μπα, μια χαρά από μέγεθος. Την υγεία μας να χουμε...

Τώρα για την ζήλια... ε, νομίζω δε χρειάζεται να πούμε ούτε για το αρχείο που κρατάς, ούτε για τις κόπιες σου, ούτε για τα προσωπικά μηνύματα που έστελνες σε κοπέλες για μένα μπας και δειχτεις, ούτε για τις χυλοπιτες που τρως από διάφορες. Είσαι και σαν ανάποδο γαμωτο στη φάτσα... τα ξες.
οχι δε τα ξερω αυτα τα ψεμματα που λες, παρα μονο εσυ.
αυτα που ξερω εγω ειναι αυτα εχεις γραψει εσυ ο ιδιος, με τα τοσα προφιλ.
και υπαρχουν ολα εδω μεσα δημοσια.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.060
Κριτικές
123
Like
50.857
Πόντοι
27.261
Μη κλαις μωρέ μαλακα... σιγά μη κατσουμε να τις πάρουμε μια μια... χαϊβάνι, αφού ξέρεις ότι δε μπορείς μαζί μου, κάνε χαβαλέ μια φορά χωρίς αυτό το γλοιωδες κόμπλεξ κατωτεροτητας σου... λες και χεστηκε η Φατμε αν προτιμάει κάποιος το χιούμορ μου... αφού δεν έχεις χιούμορ, ποτέ δεν είχες, τι αγχωνεσαι; δημόσια αν βγουν τα δικά σου (ξες ποια) θα κρεμαστεις απ το πατζουρι σου, αλλά εδώ κάνουμε χαβαλέ, δε θέλει κανένας να σου κάνει κακό... χαϊβάνι...
μα δε με ενδιαφερει και δε σε ρωτησα ποιος σε προτιμαει κτλπ, μιας και μου εισαι παντελως αδιαφορος, οπως σου εχω ξαναπει. η ιδια βαρετη κοπυ-παστα-κασετα καθε φορα σε ολα τα προφιλ.
απο αυτο και μονο δε χρειαζεται κατι παραπανω.
εγω ομως ξερω παρα πολυ καλα τι εχω γραψει δημοσια αγορινα, επομενως τσαμπα χαλιεσαι με τα ψεμματα σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom