Νέα

Γκόμενες Ψηλές min 1.78cm

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ακροατής_
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 232
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.422
Κριτικές
11
Like
4.707
Πόντοι
746
μασαζ προστατη εκανες;:coffee:
Η Σόνια μου είπε ότι δεν προχωράει παραπάνω γιατί θα με πονέσει :confused: κι έτσι αρκέστηκε στη γλειφοκωλάδα με παράλληλο γλείψιμο της περιοχής από @@ρια μέχρι κόκκυγα :sunglasses:
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.021
Κριτικές
32
Like
25.937
Πόντοι
8.346
Οχι δεν συμφωνούμε...
τα άτομα που βρίσκονται στα όρια του μέσου όρου ύψους και πληρούν όλες τις άλλες προδιαγραφές...δεν νοούνται υπεργαμάτα!!
Πολλές φορές ουτε καν γαμάτα...
Ισως ωραία η πολύ ωραία άτομα θα μπορούσα να πώ...αλλά εως εκεί!! :undecided:
....αδελφε εισαι "γάματα" (με μεγαλα γραμματα)!!!! :confused::confused::confused:
Εγω παντως 1.60 ανθρωπος, παραπονο δν εχω! Σε παρα πολλες περιπτωσεις γυναικοδουλειας, με 2-3 ψηλους στην παρεα, ταμειο στο τελος εκανα παντα εγω :wink:
 

Honey98

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
90
Like
181
Πόντοι
0
....αδελφε εισαι "γάματα" (με μεγαλα γραμματα)!!!! :confused::confused::confused:
Εγω παντως 1.60 ανθρωπος, παραπονο δν εχω! Σε παρα πολλες περιπτωσεις γυναικοδουλειας, με 2-3 ψηλους στην παρεα, ταμειο στο τελος εκανα παντα εγω :wink:
Αυτό προσπαθώ να του εξηγήσω, ότι δεν έχει να κάνει με το ύψος αλλά με πλήθος άλλων χαρακτηριστικών και δεν λέει να το καταλάβει. Ας αναρωτηθεί, γιατί άραγε;

*Ωραία "υπογραφή" έχεις, συμφωνώ.
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.021
Κριτικές
32
Like
25.937
Πόντοι
8.346
Αυτό προσπαθώ να του εξηγήσω, ότι δεν έχει να κάνει με το ύψος αλλά με πλήθος άλλων χαρακτηριστικών και δεν λέει να το καταλάβει. Ας αναρωτηθεί, γιατί άραγε;

*Ωραία "υπογραφή" έχεις, συμφωνώ.
....εεε χαϊ τωρα, καταλαβαιν' το γ΄ρουνι απο λεμοναδα?!?!?! :2funny::2funny::2funny:
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.499
Like
11.482
Πόντοι
2.256
Φυσικά και οι κοπέλες το λένε...ολες οι κοπέλες!!
Μιλούσα με ενα γνωστό μοντέλο στην Αμοργό πρίν 10 μέρες...
και μου είπε...οτι άνδρα κάτω απο 1.90 τον θεωρεί μέτριο προς κοντό!!
Ισως ηταν λίγο υπερβολική
whiskey-bottle.jpg
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
4
Like
2.821
Πόντοι
456
Όπως σε όλα , η ποσότητα και το μέγεθος δεν μετράνε.
Και το ύψος λοιπόν στην γυναίκα ( άποψη μου και γούστο μου ) δεν μετράει.
Όλοι τις λιγουρευόμαστε και τις καμαρώνουμε «γεια σου τσολιά» αλλά δεν είναι διαχειρίσιμες στα του :hi::hi::hi:αγώνα .
Ένα «κοντοπουτανο» είναι πάντα μανιτζεβελο , εύχρηστο φυσικά και με τα ανάλογα πιασίματα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Odin_

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.076
Κριτικές
8
Like
32.150
Πόντοι
6.536
Ασχετος στο θέμα του ύψους ?
Στο ύψος του άνδρα η της κοπέλας εννοείς ?
Να σου θυμίσω οτι μιλάω για αστεράτα άτομα...και απο τις δυο πλευρές!!
Υπεργαμάτα και αστεράτα άτομα σύμφωνα με τους άλλους.
Όχι σύμφωνα με τους ίδιους....
Εξηγούμαστε για να μην παρεξηγούμαστε.

:wanker::wanker::wanker:
 

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.382
Κριτικές
15
Like
5.363
Πόντοι
1.446
Όπως σε όλα , η ποσότητα και το μέγεθος δεν μετράνε.
Και το ύψος λοιπόν στην γυναίκα ( άποψη μου και γούστο μου ) δεν μετράει.
Όλοι τις λιγουρευόμαστε και τις καμαρώνουμε «γεια σου τσολιά» αλλά δεν είναι διαχειρίσιμες στα του :hi::hi::hi:αγώνα .
Ένα «κοντοπουτανο» είναι πάντα μανιτζεβελο , εύχρηστο φυσικά και με τα ανάλογα πιασίματα
ναι ρε μαν μεχρι να σηκωσουν τις ποδαρες τους να αλλαξουνε σταση περναει ενα τεταρτο.....!!!!!!...ενω τα κοντοπουτανα οπως λες...τσακ πας απο κουνι σε στομα σε ενα δεπτερολεπτο!!!!!!! στους τσολιαδες μπορει να σου φυγουν στο δρομο!!!!!!!!!!
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.021
Κριτικές
32
Like
25.937
Πόντοι
8.346
ναι ρε μαν μεχρι να σηκωσουν τις ποδαρες τους να αλλαξουνε σταση περναει ενα τεταρτο.....!!!!!!...ενω τα κοντοπουτανα οπως λες...τσακ πας απο κουνι σε στομα σε ενα δεπτερολεπτο!!!!!!! στους τσολιαδες μπορει να σου φυγουν στο δρομο!!!!!!!!!!
....εεεεε ναι ρε μαγκα μου, ειδικα οσοι ειμαστε "μισομεριδα" μας τρωει η αποσταση! Ανεβα να φιλησεις, κατεβα να γαμησεις.....
Ταλαιπωρια σκετη :2funny::2funny::2funny:
 

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.382
Κριτικές
15
Like
5.363
Πόντοι
1.446
....εεεεε ναι ρε μαγκα μου, ειδικα οσοι ειμαστε "μισομεριδα" μας τρωει η αποσταση! Ανεβα να φιλησεις, κατεβα να γαμησεις.....
Ταλαιπωρια σκετη :2funny::2funny::2funny:
στα κοντοπουτανα ολα διπλα διπλα!!!!!!!!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.537
Like
17.652
Πόντοι
3.656
Άρα άκυρη η τοποθέτησή σου για "υπεργαμάτη εμφάνιση" λόγου ύψους, γιατί τελικά η όμορφη εμφάνιση έχει να κάνει με τα αρμονικά χαρακτηριστικά, την κίνηση και το χαμόγελο!
Τώρα συμφωνούμε.
Μοντέλες πάντως ... τον καιρό που οι μοντέλες ήταν θεάρες ... παίρναν πάνω από 1.70 ... και συχνότερα πάνω από 1.75
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.459
Like
6.319
Πόντοι
1.056
Μοντέλες πάντως ... τον καιρό που οι μοντέλες ήταν θεάρες ... παίρναν πάνω από 1.70 ... και συχνότερα πάνω από 1.75
Τον παλιό καλό καιρό, το μοντέλο πασαρέλας ήταν υποχρεωτικό να είναι πάνω από 1.75. Τώρα που μοντέλο γίνεται και η κουτση Μαρία, όλα αυτά είναι δευτερεύοντα.
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
10
Like
1.571
Πόντοι
506
Ψηλες δε βολευουν.Βασικα ο καθενας μας σε οτι υψος βολευεται ειναι το ιδανικο.Και αναλογως και τις στασεις που γουσταρετε.
 

kdh17

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
6
Like
7
Πόντοι
0
προτιμουμε τις κοντές!! ειναι πιο ζωηρουλες
 

Ippokratis22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
548
Κριτικές
1
Like
1.135
Πόντοι
206
....αδελφε εισαι "γάματα" (με μεγαλα γραμματα)!!!! :confused::confused::confused:
Εγω παντως 1.60 ανθρωπος, παραπονο δν εχω! Σε παρα πολλες περιπτωσεις γυναικοδουλειας, με 2-3 ψηλους στην παρεα, ταμειο στο τελος εκανα παντα εγω :wink:

Ο Γκιωνάκης
....αδελφε εισαι "γάματα" (με μεγαλα γραμματα)!!!! :confused::confused::confused:
Εγω παντως 1.60 ανθρωπος, παραπονο δν εχω! Σε παρα πολλες περιπτωσεις γυναικοδουλειας, με 2-3 ψηλους στην παρεα, ταμειο στο τελος εκανα παντα εγω :wink:

Πλήρωνες εσυ δηλαδη κ γαμαγε ο ψηλός ;
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.021
Κριτικές
32
Like
25.937
Πόντοι
8.346

Ippokratis22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
548
Κριτικές
1
Like
1.135
Πόντοι
206
....μαγκα μου να λειπουν οι χαρακτηρισμοι!
Παμε αλλα μια, "εκανα ταμειο" (εβγαινα ο κερδισμενος στο τελος).

Σορυ φιλε κατι αλλο πηγα να γραψω για το Γκιωνάκη που γαμαγε καλα μουνια στην εποχή του ..
Συγνώμη κ δε πηγαινε για εσένα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom