Νέα

Ρένα Δούρου, στέλεχος του ΣΥΡΙΖΑ‎

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jaygatsby
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 335
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Το 1999 ήταν και ιδιαιτέρα γραμματέας του Άκη, του φυλακόβιου σοσιαληστή, η ΓαϊΔούρου!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Πολύ σπασμένη για μόλις 39.

Τέσπα, εγώ δεν καταλαβαίνω το μίσος και τον αλληλοσπαραγμό προς το άτομο της και δεν είμαι ΣΥΡΙΖΑ.
Αυτή φταίει που είχαν βάλει περίφραξη σε κάθε έξοδο προς τη θάλασσα στο Μάτι η' που είχαν αυθαίρετα στη Μάνδρα;

Αυτή ήταν αγέννητη όταν έγιναν αυτά
Τι 39?
45 ειναι, συνομηλικη του Τσιπρα (γεννημενη το 1974)
 

Επισκέπτης
Τι 39?
45 ειναι, συνομηλικη του Τσιπρα (γεννημενη το 1974)

Κατά τα λεγόμενά της, η ΓαϊΔούρου είναι ένα εργατικό κορίτσι 45 ετών που είναι ερωτευμένο με ένα αγόρι 69 ετών που τον πληρώνουμε 10.000 ευρώ το μήνα για να της κάνει παρέα μέρα-νύχτα!

Τί το παράξενο βλέπεις;

Αυτή είναι η Ελλάδα!
 

Επισκέπτης
Αν και το 30% των ψηφοφόρων του ΣΥΡΙΖΑ αποδοκίμασε την ΓαϊΔούρου στις σημερινές επαναληπτικές εκλογές, αυτή έχει το θράσσος να αυτοπαρουσιάζεται ακόμα και απόψε ως δημοφιλής πολιτικός της Αριστεράς και πολύτιμο στέλεχος της Ελληνικής πολιτικής ηγεσίας!
 

cucu

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2017
Μηνύματα
61
Like
88
Πόντοι
0
Εγώ πάντως εμπ1 στη δούρου..κατι πολύ άρρωστο μου βγάζει.
 

Επισκέπτης
Στα 4 μωρέ για ένα γρήγορο τέλειωμα...Η νουΔου και ενίοτε το καυλο-πασοκ είχε πάντα τρομερές παρουσίες ομολογώ :) :)

Η ΓαϊΔούρου όσους την πηδούν τους πληρώνει όχι με μετρητά αλλά με διορισμούς στο Ελληνικό Δημόσιο!

Τα γαμησιάτικα της ΓαϊΔούρου εμείς οι Έλληνες φορολογούμενοι τα έχουμε πληρώσει και εξακολουθούμε να τα πληρώνουμε!
 

cucu

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2017
Μηνύματα
61
Like
88
Πόντοι
0
Η ΓαϊΔούρου όσους την πηδούν τους πληρώνει όχι με μετρητά αλλά με διορισμούς στο Ελληνικό Δημόσιο!

Τα γαμησιάτικα της ΓαϊΔούρου εμείς οι Έλληνες φορολογούμενοι τα έχουμε πληρώσει και εξακολουθούμε να τα πληρώνουμε!

μεγάλη συζήτηση ανοίγουμε..και στο παρελθόν δυστυχώς πληρώσαμε και διορισμούς και σπατάλες και λαμόγια
και πληρώνουμε μνημόνια και δε βάζουμε και μυαλό γενικά και ειδικά, είναι και θέμα παιδείας σαφώς.

Στο bu γράφουμε...εμπ1 είπα αλλά προτιμώ άλλες :)
 

KOST74

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
118
Like
5.578
Εκει στην αφανεια αθεο βρωμερο κουμμουνιστακι. Τολμας και μιλας και εμφανιζεσαι με τοσα πτωματα στην πλατη σου. Αυτοι εισαστε αμετανοητοι προδοτες. Ενας ενας θα εξαφανιστειτε για παντα σε σπηλιες και υπογεια που βρισκοσασταν οταν ειχατε ποσοστο 3% και επικοινωνουσατε μεταξυ σας με αναρθρες κραυγες γαμημενοι homo sapiens. 7 ΙΟΥΛΙΟΥ ΤΕΤΕΛΕΣΤΑΙ!
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
724
Κριτικές
8
Like
762
Πόντοι
366
Τα πτωματα αδερφε ευτυχως η δυστυχως τα κουβαλανε κι αλλοι στις πλατες τους κι ομως εμφανιζονται ως σωτηρες, δεν τρεχει καστανο και φωναζουμε απο κατω ολοι ζητω. Η επιθεση στο προσωπο μονο της Δουρου ειναι για μενα αδικη και ανανδρη γιατι οι ευθυνες για αυτο το χαλι βαραινουν πολλους περισσοτερους και με μεγαλυτερο ποσοστο ευθυνης ξεκαθαρα.
Κι ολα αυτα να μην ληφθουν ως επιχειρηματα υπερ της, αλλα αυτη πιστευω οτι ειναι η αληθεια προσπαθωντας να κρινω αντικειμενικα.
 

Επισκέπτης
Τα πτωματα αδερφε ευτυχως η δυστυχως τα κουβαλανε κι αλλοι στις πλατες τους κι ομως εμφανιζονται ως σωτηρες, δεν τρεχει καστανο και φωναζουμε απο κατω ολοι ζητω. Η επιθεση στο προσωπο μονο της Δουρου ειναι για μενα αδικη και ανανδρη γιατι οι ευθυνες για αυτο το χαλι βαραινουν πολλους περισσοτερους και με μεγαλυτερο ποσοστο ευθυνης ξεκαθαρα.
Κι ολα αυτα να μην ληφθουν ως επιχειρηματα υπερ της, αλλα αυτη πιστευω οτι ειναι η αληθεια προσπαθωντας να κρινω αντικειμενικα.

Για τους θανάτους στο Μάτι την κύρια ευθύνη έχει η ΓαϊΔούρου διότι δεν φρόντισε να υπάρχει σχέδιο απομάκρυνσης των κατοίκων σε περίπτωση πυρκαϊάς στην περιοχή. Αυτό το γνωρίζει και η ίδια αλλά δεν έχει καμμία τύψη διότι είναι σκύλα χωρίς συνείδηση!
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
724
Κριτικές
8
Like
762
Πόντοι
366
Τα σχέδια υπήρχαν πιο παλιά θες να μας πεις;
 

Επισκέπτης
Τα σχέδια υπήρχαν πιο παλιά θες να μας πεις;

Το τι έκαναν ή δεν έκαναν οι προηγούμενοι δεν έχει καμμία σημασία!

Όταν συμβαίνει κάτι στον τομέα ευθύνης σου 2 χρόνια μετά την ανάληψη των καθηκόντων σου εσύ έχεις την ευθύνη και όχι οι προηγούμενοι!
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
Τα σχέδια υπήρχαν πιο παλιά θες να μας πεις;
παρατηρω οτι δεν εισαι σχετικος με το "σπορ" και οι στημενες δηθεν ειρωνικες ερωτησεις βγαζουν γελιο !!!
Για οσους εχουν δουλεψει στην Ελληνικη Δημοσια μηχανη , προτου την διαλυσουν τυποι δηθεν Δημοκρατες στυλακι Δουρου , γνωριζουν αριστα τι σημαινει Πολτικη Σχεδιαση Εκτακτου Αναγκης πως ειναι οργανωμενη που ειναι τα υλικα της και ποιο σχεδιο να εφαρμοσουν σε καποια φυσικη η πολεμικη καταστροφη!
οταν ομως το μονο μελημα σου ειναι να εμφανιστεις σε μια τηλεοραση με μια δρακα ανθρωποειδων Τσιπρας Σκουρλετης Τοσκας και η Δουρου μαζι με τα ανθρωποειδη Αρχηγος Ελας και Αρχηγος Πυροσβεστικης και να λες μαλακιες την ωρα που ακομα και μετα την φωτια ΟΥΔΕΙΣ ασχολειται με τους καμενους παρα μονο οι εθελοντες τοτε εχεις τον τιτλο της Αδιαφορης Δολοφονου και τον μοιραζεσαι με τα αλλα ανθρωποειδη.
θελω να ελπιζω οτι θα επιληφθει η Δικαιοσυνη εστω και λιγο εστω και αργα οπως εγινε με τον Νομαρχη Ηλειας που τελεσιδικα τιμωρηθηκε εστω και αν η ποινη του αστεια.
μεχρι και χθες βραδυ η δυστυχισμενη ενω την εχει κραξει και ο Αττικος ουρανος ειχε την εμπνευση να κανει δηλωσεις προς τους πολιτες μαζι με τον γελοιο Αλεξη που εσπευσε να συμπαρασταθει !!!
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.285
Κριτικές
1
Like
35.307
Πόντοι
6.256
Για τους θανάτους στο Μάτι την κύρια ευθύνη έχει η ΓαϊΔούρου διότι δεν φρόντισε να υπάρχει σχέδιο απομάκρυνσης των κατοίκων σε περίπτωση πυρκαϊάς στην περιοχή. Αυτό το γνωρίζει και η ίδια αλλά δεν έχει καμμία τύψη διότι είναι σκύλα χωρίς συνείδηση!
Της γύρισε ο αέρας ρε φίλε, τι να κάνει το κορίτσι.
 

Επισκέπτης
Της γύρισε ο αέρας ρε φίλε, τι να κάνει το κορίτσι.

Το κορίτσι ως περιφερειάρχης έκανε μέρα-νύχτα ό,τι έκανε και ως γραμματέας στο γραφείο του Άκη του Κορυδαλλιώτη, δηλαδή να δοκιμάζει τα στρώματα των ξενοδοχειακών κλινών συνοδεία χρυσοπληρωμένων από τον Ελληνικό λαό ζιγκολό!
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
724
Κριτικές
8
Like
762
Πόντοι
366
Δεν ξέρω αν οι ερωτήσεις μου είναι "στημένες" η "βγάζουν γέλιο", αλλά είναι άλλο το είμαι δίκαιος κι άλλο μισώ την συγκεκριμένη κυβέρνηση. Κι επειδή ουτε εγώ τους συμπαθώ, δεν έχω καμία διάθεση να γίνω συνήγορος τους.
Πες μου όμως αν αυτό που είπα δεν έχει λογική. Τι σχεδιασμός υπήρξε ως σήμερα; από ποιον κερατά; όταν χτίζεις κάτι σε σαθρά θεμέλια αργά ή γρήγορα θα πέσει. Και υπεύθυνος δεν θα είναι ο τελευταίος ένοικος μόνο. Κυρίως θα φταίει ο αρχικός.
Τι δεν καταλαβαίνεις;
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
απο πρωτη σεπτεβριου ξεκιναει η απολυτη λουδοβικη παρανοια στην υπερνομαρχια  :vomit:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom