Νέα

Relax Spa Μιχαλακοπούλου 99

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stamatisp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 253K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.551
Κριτικές
212
Like
4.852
Πόντοι
9.035
Φωτό το κατάστημα δεν διαθέτει, εξ όσων γνωρίζω.
Μαρίνα : ~165 ύψος, ~50κ, λεπτή, πιπίνι, ωραία κοπέλα, μιλά ελληνικά με την χαρακτηριστική ρώσικη προφορά, ευγενική, επιλέξιμη. Μόνο μείον ότι έχει έντονη ακμή στο πρόσωπο, ασθένεια της νεότητας...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Η φιλενάδες Βίκυ κ Σβετα-Φωτεινή δεν ήταν παρούσες;
 

ΧΡΗΣΤΟΣ_4

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Αμάν πέρασα από μαγαζάκι πόσες μάζεψανε καμία δεκάρια,  :tits: Ρωσίδες
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Ρε χρήστο... Μην τα λες έτσι... Λίγο πιο διακριτικά...
Από τις 10 οι δύο λείπανε... Οι τρείς στα δωμάτια, από τις υπόλοιπες πέντε οι τέσσερεις ήταν διαθέσιμες από τις οποίες οι τρείς γαμεύσιμες, οι εξής δύο, η επονομαζόμενη Βίκυ...
Ετσι τις βγάζω κι εγώ 10...
 

ΧΡΗΣΤΟΣ_4

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Είπα αυτό που είδα με κράτησαν και στην κουζίνα, και καλά δεν έχουν ελεύθερο δωμάτιο
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Ντάξει ρε Βικάκι δεν υπάρχει ανάγκη να επιμένεις...
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.551
Κριτικές
212
Like
4.852
Πόντοι
9.035
Ενημέρωση για τις επισκέψεις της περασμένης εβδομάδας. Καταρχήν τόσες κοπέλες στο κατάστημα δεν είχα ξαναδεί. Σε μια φάση πρέπει να ήταν 8 με 10 μαζεμένες, έχασα το μέτρημα... Απ' όλα είχε το κατάστημα. Βασικά οι 4-5 ήταν κάτι 40φεύγα που έφευγες με το που τις έβλεπες, φόλες κανονικές σε στυλ καθαρίστριας. Απορώ πως τις μαζεύουν... Αξιόλογες ήταν 3-4 μόνο. Δοκίμασα τις εξής δύο:

Μαρίνα : Ρωσιδοκορεάτισα, 28-30 λεπτή, 160 ύψος καθαρό / 45 κιλά. Καστανόξανθη. Μικρό στήθος αλλά με κάτι θηλές νααα. Δεν είναι κούκλα αλλά αρκετά εμφανίσιμη, έχει λεπτό κορμί προς το skinny, αν και είναι λίγο κομμένη. Πολύ φιλότιμη στον αγώνα και επίσης αρκετά καλή και στο μασάζ. Αυτήν την πήρα στο πρόγραμμα με τα δύο γκολ και μετά για δύο μέρες δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου. Πολύ αθλητικό γαμήσι η Μαρίνα, άξια.

Σβετλάνα/Φωτεινή : Ρωσίδα, γύρω στα 25. 165+ ύψος 55 κιλά (περίπου). Ξανθιά. Κανονικό στήθος, ωραιότατη κολάρα, ωραία κοπέλα. Έξω την παρουσιάζουν ως Φωτεινή, αλλά την λένε Σβετλάνα/Σβέτα. Αξιόλογη στο μασάζ και αρκετά καλή στον αγώνα. Ευγενική κοπέλα. Και οι δύο κοπέλες κάνουν πρόγραμμα κανονικό χωρίς έξτρα.

Πέραν των παραπάνω δύο, καταγράφω στις αξιόλογες και την Βουλγάρα Miss Piggy Άννα που είχα δοκιμάσει πριν λίγο καιρό, και επίσης μιαν ακόμα μελαχρινή 25άρα που δεν συγκράτησα το όνομά της. Αυτήν την καταγράφω για επόμενη φορά. Αααα και η Αλίκη μπορεί να είναι milf και στρογγυλεμένη αλλά κάνει πάντα άριστο πρόγραμμα (είναι καλή επιλογή για όσους ξεπερνάνε το θέμα εμφάνιση).
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
723
Like
1.551
Πόντοι
206
Σβετλάνα/Φωτεινή : Ρωσίδα, γύρω στα 25. 165+ ύψος 55 κιλά (περίπου). Ξανθιά. Κανονικό στήθος, ωραιότατη κολάρα, ωραία κοπέλα. Έξω την παρουσιάζουν ως Φωτεινή, αλλά την λένε Σβετλάνα/Σβέτα. Αξιόλογη στο μασάζ και αρκετά καλή στον αγώνα. Ευγενική κοπέλα. Και οι δύο κοπέλες κάνουν πρόγραμμα κανονικό χωρίς έξτρα.

Σβετλάνα σημαίνει Φωτεινή στα Ελληνικά, σωστά στην παρουσίασαν. Ωραία ενημέρωση. Μπαίνει στα υπ΄οψην για επισκεψη μεσα στην εβδομάδα. Thanks!
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Όταν παραπάνω αναφέρεται οτι οι κοπέλλες κανουν κανονικό πρόγραμμα χωρίς εξτρα φαντάζομαι οτι εννοειται στην τιμή του 50ρικου...;;;; Εγώ στο Μ99 στα 60 ευρώ/ 40 λεπτά παιρνω πάντα ελεύθερο στοματικό....
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.551
Κριτικές
212
Like
4.852
Πόντοι
9.035
Εσύ Jorge τον πασπαλίζεις με ζάχαρη (είναι γλυκοτσούτσουνος πως το λένε) και σε περιποιούνται...  :2funny:
Και εγώ έχω πάρει ελεύθερο στοματικό κάποιες φορές στην κανονική τιμή (πάντα 60 ή 80), αλλά αυτό έχει να κάνει με την κοπέλα. Στο συγκεκριμένο κατάστημα ο κανόνας είναι ότι δεν παίρνεις ή παίρνεις με έξτρα χρέωση. Γενικά είναι προς την εκμετάλλευση το συγκεκριμένο. Εμένα αυτές είναι οι εμπειρίες μου, και είναι αρκετές στο συγκεκριμένο κατάστημα ώστε να έχουν στατιστική αξιοπιστία...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Είναι αλήθεια...
Κατα γενική ομολογία είμαι αναμφισβήτητα κούκλος
 

3poulakia

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2016
Μηνύματα
51
Like
2
Πόντοι
0
Και εγω που ειχα περασει απο το λαδοιδριμα πριν κανα μηνα δεν συγκηνιθηκα ολα μετρια προς χαλια χωρος κοπελες και υπηρεσιες :2funny:
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
[size=11pt]Λάιβ ενημέρωση από το Μιχαλακοπούλου 99

Άννα ξανθιά νταρντάνα με 3αρια βυζιά , όμορφο πρόσωπο, καλή διάθεση και με υπέροχο μπλε πεντικιούρ με σχέδια  :lheel:. Μόνη παραφωνία η τροφαντή κωλαρα της.  :kissass:

Λίνα μελαχρινή αλβανιάρα αδύνατη με μέτριο πρόσωπο.  :vomit:

Ελένη μιλφ γκριζομάλα με ελεύθερο στοματικό.  :pipa2:              [/size]

[size=11pt]Ορίστε και μερικές κατατοπιστικές φωτογραφίες:[/size]

WP_20160506_13_36_32_Pro.jpg




WP_20160506_13_35_22_Pro.jpg



warnwarn.gif
 οχι προσωπικα στοιχεια,σε φωτος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom