Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (0 μέλη και 58 επισκέπτες)

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
οι τιμες των διαρκειας ειναι αστειες..αυτογκολ απο τα αποδυτηρια βαλανε οι ειδημονες..
350 και 450 για να παιζεις με τις τραχανοπλαγιες απλα δεν υπαρχει ως ενδεχομενο..
ακομα και η δικιολογια 50% στο γηπεδο δε στεκει..το ποσο που θα μαζευτει ειναι τοσο μικρο μπροστα στο συνολικο κοστος...
το μονο που θα καταφερνουν αυτες οι τιμες ειναι επικοινωνιακη ηττα..προτιμοτερο μια γενικη εισοδος 100ε εκτος απο την 29 και τα βιπ παρα αυτο το χαλι..σε απολυτους αριθμους ιδια λεφτα θα μπαιναν στα ταμεια,αν οχι και περισσοτερα,συν οτι θα χες τον αερα των 30.000+ καρτων.
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Έτσι για αλλαγή, μπράβο ρε Σκόκο. Έτσι ρε παικταρά. Το κάρφωσες το γκολάκι στα ημιτελικά και πας καρφί, λογικά, για τελικό Κοπα Λιμπερταδόρες, με το 21 στη πλάτη. Μπορεί να σε έβριζαν (και εδώ που τα λέμε σε μερικά παιχνίδια με το δίκιο τους) αλλά επιμένω και θα επιμένω να λέω πως είσαι ο καλύτερος παίκτης που πάτησε ποτέ στην Ελλάδα στην ηλικία που ήρθες εσύ
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Είπαμε "υδραυλικός" ΠΑΙΚΤΗΣ!
Απλά όσο και αν γουστάρουμε που παίζει με το 21, δεν το κάνει λόγω των καλύτερων αναμνήσεων από την ΑΕΚ. Και αυτό είναι το λυπηρό για όλους τους οπαδούς της ΑΕΚ. Original ή μη… Μακάρι να ξαναπαίξει για εμάς.

Πάμε για Σέρβο επιθετικό!Πόσα χρόνια έχει να παίξει σερβόπανο στην ομάδα?  :think:
Διόρθωση Βόσνιο αν αναφέρεσαι στον Αντίλοβιτς της Ζελεζνίτσαρ, για τον οποίο ακούσαμε/διαβάσαμε το τελευταίο διάστημα. Το Ντούσαν επιθυμεί "παπούτσι από τον τόπο του" και νομίζω πως είναι τουλάχιστον ιστορική ανακρίβεια να χρεώνετε ως Σέρβος. Και άλλος ένας που πέρασε από το ρεπορτάζ, Βόσνιος είναι. Μούργκος και έκλεισε νομίζω.

Ρε γάττε, εσύ που ξέρεις τα πολλά και ο νους σου κατεβάζει, τί πρέπει να κάνουμε για να αλλάξουμε την κωλοψηφοφορία, που έχω αρρωστήσει να βλέπω κάθε φορά που μπαίνω και μάλιστα μπορώ να ψηφίσω ΑΚΟΜΑ! :uglystupid: Mods γιούχουουου!
Σου προτείνω να βάλουμε σε ψηφοφορία τον "Χειρότερο (Σέρβο/της πρώην Γιουγκοσλαβικής Δημοκρατίας )ποδοσφαιριστή που πέρασε ποτέ από την ΑΕΚ”.
:grin:  Τί λες? :grin:

Υ.Γ. Η Κοσμά ανανέωσε στον γαύρο δυστυχώς, για τον φίλο που αναρωτιότανε. Κρίμα. Ελπιδοφόρα νέα αθλήτρια του βόλευ και όμορφη παρουσία, ωστόσο μάλλον μένει η προσωπική μου αδυναμία και βασική πασαδόρος της ΑΕΚ Παπαφωτίου. Ενώ και η βουλγάρα Ιβάνοβα είναι δυνατή…ακραία και μάλλον κλείνει εκτός απροόπτου. Τίγρη και το βόλεϋ ερασιτεχνική είναι και το διαρκείας φέτος κοστίζει 30€. Πάλι ΑΕΚ είναι.

Υ.Γ. 2 Και ναι υπάρχει ακόμα το ποδοσφαιρικό τμήμα της ΑΕΚ! Ξεκινάει Από 11 Αυγούστου και το βασικό στάδιο της προετοιμασίας στο Πήλιο με την προοπτική των φιλικών στο πανθεσσαλικό λέει. ( ).  Για να δούμε  :think:

Υ.Γ.3 Ά ρε Τίγρη! Μεγάλο το δέλεαρ και αφού εγγυάσαι προσωπικά σηκώνοντας την ευθύνη, όλοι πρέπει να είμαστε μαζί σου. Χωρίς αποκλεισμούς είπες. Συσπείρωση είπες. Συμμετοχή είπες. Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια είπες. Οπαδός είπες. ΑΕΚ είπες και ας μην υπάρχει τίποτα ακόμα. Αετό Βούλας είπες. Εσύ εγγυήθηκες όμως. Λένε πως δεν υπάρχει δεν θέλω, υπάρχει δεν μπορώ. Εγώ λέω πως όποιος θέλει, μπορεί. Όσο για τα (φετινά) διαρκείας ας ξεκαθαρίσουν λίγο το θέμα της συμμετοχής στην Ερασιτεχνική και αν το προνόμιο είναι τα διαρκείας στη ... Νέα Φιλαδέλφεια, στο χώρο και στο γήπεδο, που δικαιωματικά ανήκει στην ΑΕΚ, δηλαδή σε όλους τους ΕΝΩΣΙΤΕΣ στα 2 επόμενα χρόνια, μία είναι η απάντηση αδέρφια.
ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ!
[size=21pt]ΈΝΩΣΙΣ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ
ΈΝΩΣΙΣ ΟΛΕ
ΈΝΩΣΙΣ ΟΛΕ ΟΛΕ
[/size]


[size=21pt]ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ![/size]

 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
οι τιμες των διαρκειας ειναι αστειες..αυτογκολ απο τα αποδυτηρια βαλανε οι ειδημονες..
350 και 450 για να παιζεις με τις τραχανοπλαγιες απλα δεν υπαρχει ως ενδεχομενο..
ακομα και η δικιολογια 50% στο γηπεδο δε στεκει..το ποσο που θα μαζευτει ειναι τοσο μικρο μπροστα στο συνολικο κοστος...
το μονο που θα καταφερνουν αυτες οι τιμες ειναι επικοινωνιακη ηττα..προτιμοτερο μια γενικη εισοδος 100ε εκτος απο την 29 και τα βιπ παρα αυτο το χαλι..σε απολυτους αριθμους ιδια λεφτα θα μπαιναν στα ταμεια,αν οχι και περισσοτερα,συν οτι θα χες τον αερα των 30.000+ καρτων.
Συμφωνω. Βιαστηκε να εξαργυρωσει την αισιοδοξία που εχει φερει στους φιλαθλους της ΑΕΚ με τις προοπτικες που ανηγει η ενασχόληση του με την ομάδα. Αν ειχαν ήδη ξεκινησει εργασιες για το γηπεδο ίσως να τραβαγε πιο ευκολα τον κόσμο.
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Συμφωνω. Βιαστηκε να εξαργυρωσει την αισιοδοξία που εχει φερει στους φιλαθλους της ΑΕΚ με τις προοπτικες που ανηγει η ενασχόληση του με την ομάδα. Αν ειχαν ήδη ξεκινησει εργασιες για το γηπεδο ίσως να τραβαγε πιο ευκολα τον κόσμο.
Εφόσον εγγυάται ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ, θα εξαργυρώσει είτε δόξα ή χλεύη. Τον έχω για άνθρωπο που επιδιώκει το πρώτο και σιχαίνεται το δεύτερο. Το κίνητρο για τους οπαδούς της ΑΕΚ είναι η Ερασιτεχνική, όσο και το γήπεδο. Αν ξεκαθαρίσει ο τρόπος ακριβώς, τότε ο Τίγρης μπορεί και να μετρήσει περισσότερους φίλους απ' όσους υπολόγιζε.
Στην τελική ας μην ξεχνιόμαστε. Στο ΟΑΚΑ θα παίζουμε  ;)
Όποιος έχει 1000, ας δώσει ρε Τίγρη :2funny:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Ρε  τυποι  αυτος  που  καθεται δεξια  απο  τον  τιγρη  κατι  μου  θυμιζει  αλλα  δε  μπορω να  θυμηθω.....τον  ξερει  κανεις...


     

Γιώργος Ρόκκας αναπληρωτής διευθύνων σύμβουλος και γενικός διευθυντής της ΠΑΕ ΑΕΚ, την περίοδο 2004-2007
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
βεβαια,αυτο που δεν ξερεις ή δεν θελεις να ξερεις ειναι οτι ολες αυτες οι πορνες ηταν απο την επαρχια,λογω οτι ολες εφευγαν απο τα χωρια τους για μια καλυτερη ζωη "στας Αθηνας".Εσυ εισαι απο επαρχια?  :grin:

Κατά την κλασική εποχή, τα κορίτσια ήταν δούλες βαρβαρικής καταγωγής. Από την ελληνιστική εποχή και μετά εμφανίζονται και μικρά κορίτσια τα οποία εκτέθηκαν από τον πολίτη πατέρα τους, και οι οποίες θεωρούνταν δούλες μέχρι αποδείξεως του εναντίου. Η περίπτωση αυτή μοιάζει συνηθισμένη, σε σημείο που ο Κλήμης ο Αλεξανδρεύς, τον 2ο αιώνα μ.Χ., προειδοποιεί εκείνους που συχνάζουν σε πορνεία για τον κίνδυνο της αιμομιξίας: «πόσοι πατεράδες, έχοντας ξεχάσει τα παιδιά που εγκατέλειψαν, έχουν, εν αγνοία τους, συνάψει ερωτικές σχέσεις με το γιο τους που εκδίδεται ή με την κόρη τους που έγινε πόρνη...»
Αυτές οι γυναίκες εργάζονταν τις περισσότερες φορές σε οίκους ανοχής, σε συνοικίες που ήταν διαβόητες για τη φιλοξενία τέτοιων δραστηριοτήτων, όπως ο Πειραιάς (το λιμάνι της Αθήνας). Οι τελευταίες υποδέχονταν ναυτικούς και φτωχούς πολίτες.
συνεπώς το λιμάνι της Αθήνας ήταν από κλασσικών χρόνων πορνείο και οι εκάστοτε πόρνες ήταν ταπεινής καταγωγής Ελληνίδες διαφόρων φυλών ...
έτσι τουλάχιστον τα έχει καταγράψει τα πράγματα η Ιστορία ...πουθενά δεν αναφέρεται πως η προσφυγιά κατέφυγε στα πορνεία του Πειραιά  
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Mε  πηρε ο  υπνος  περιμενοντας  καποιον  να  μου  πει  ποιος  ειναι  αυτος  που  καθεται  
διπλα  στο δεξι  χερι  του  Μελισσανιδη.....
Θα  κανω  μια  προσπαθεια  να  σας  βοηθησω  να  θυμηθητε  το  ονομα  του......
Λοιπον , ειναι  ΑΥΤΟΣ  που  εγραψε  στα  ΑΡΧΙΔΙΑ  του  την  αεκ  και  τον  κοσμο  της
και  ενω  ελεγε  οτι  δε  θα  φυγει  ΑΥΤΟΣ  ηδη  ειχε  συμφωνησει  με  τον  ΚΟΚΚΑΛΗ.
Εναι  ΑΥΤΟΣ  που  του  πεταγατε  πεντοχιλιαρα  με  τη  φωτογραφια  του.......
Εναι  ΑΥΤΟΣ  που  του  στελνατε  σφαιρες  με το  ονομα  του.
Ειναι  ΑΥΤΟΣ  που  του  βριζατε  την  οικογενεια  και  αναγκαστηκε  να  φυγει  
απο  το  γηπεδο  ενω ο  αγωνας  ηταν  σε  εξελιξη.
Νομιζω  οτι  σας  βοηθησα  αρκετα  ,και  ενα  μικρο παιδι  καταλαβε  
ΠΟΙΟΣ  ΕΙΝΑΙ.........






Εγω  ακομα  περιμενω  να  μου  πει  καποιος  πως  τον  ΛΕΝΕ..........
 

psofilospso

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2013
Μηνύματα
430
Like
0
Πόντοι
1
αυτοι ειναι παντελονατοι και δεν πεφτουν στο επιπεδο σου,οτι δεν τους συμφερει το ξεχνανε ή πανε σε αλλο θεμα,για το στολο ξερουν να λενε αλλα αμα τους πεις χανουμακια θιγονται και μετα αλλαζουν κουβεντα. . .οι παντελονατοι :grin:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Mε  πηρε ο  υπνος  περιμενοντας  καποιον  να  μου  πει  ποιος  ειναι  αυτος  που  καθεται  
διπλα  στο δεξι  χερι  του  Μελισσανιδη.....
Θα  κανω  μια  προσπαθεια  να  σας  βοηθησω  να  θυμηθητε  το  ονομα  του......
Λοιπον , ειναι  ΑΥΤΟΣ  που  εγραψε  στα  ΑΡΧΙΔΙΑ  του  την  αεκ  και  τον  κοσμο  της
και  ενω  ελεγε  οτι  δε  θα  φυγει  ΑΥΤΟΣ  ηδη  ειχε  συμφωνησει  με  τον  ΚΟΚΚΑΛΗ.
Εναι  ΑΥΤΟΣ  που  του  πεταγατε  πεντοχιλιαρα  με  τη  φωτογραφια  του.......
Εναι  ΑΥΤΟΣ  που  του  στελνατε  σφαιρες  με το  ονομα  του.
Ειναι  ΑΥΤΟΣ  που  του  βριζατε  την  οικογενεια  και  αναγκαστηκε  να  φυγει  
απο  το  γηπεδο  ενω ο  αγωνας  ηταν  σε  εξελιξη.
Νομιζω  οτι  σας  βοηθησα  αρκετα  ,και  ενα  μικρο παιδι  καταλαβε  
ΠΟΙΟΣ  ΕΙΝΑΙ.........






Εγω  ακομα  περιμενω  να  μου  πει  καποιος  πως  τον  ΛΕΝΕ..........

την ξέρεις την ιστορία καλά ή ότι έγραψαν οι φυλλάδες?

ο Ντούσαν είναι προέκταση του χεριού του Μελισανίδη δεν είναι μόνο ΑΕΚ

άσε που και εσένα αμα σου βάλουν πρόεδρο τον Τραχανά θα προτιμήσεις να μπαρκάρεις από την προβλήτα 4 
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Mε  πηρε ο  υπνος  περιμενοντας  καποιον  να  μου  πει  ποιος  ειναι  αυτος  που  καθεται  
διπλα  στο δεξι  χερι  του  Μελισσανιδη.....
Θα  κανω  μια  προσπαθεια  να  σας  βοηθησω  να  θυμηθητε  το  ονομα  του......
Λοιπον , ειναι  ΑΥΤΟΣ  που  εγραψε  στα  ΑΡΧΙΔΙΑ  του  την  αεκ  και  τον  κοσμο  της
και  ενω  ελεγε  οτι  δε  θα  φυγει  ΑΥΤΟΣ  ηδη  ειχε  συμφωνησει  με  τον  ΚΟΚΚΑΛΗ.
Εναι  ΑΥΤΟΣ  που  του  πεταγατε  πεντοχιλιαρα  με  τη  φωτογραφια  του.......
Εναι  ΑΥΤΟΣ  που  του  στελνατε  σφαιρες  με το  ονομα  του.
Ειναι  ΑΥΤΟΣ  που  του  βριζατε  την  οικογενεια  και  αναγκαστηκε  να  φυγει  
απο  το  γηπεδο  ενω ο  αγωνας  ηταν  σε  εξελιξη.
Νομιζω  οτι  σας  βοηθησα  αρκετα  ,και  ενα  μικρο παιδι  καταλαβε  
ΠΟΙΟΣ  ΕΙΝΑΙ.........






Εγω  ακομα  περιμενω  να  μου  πει  καποιος  πως  τον  ΛΕΝΕ..........
Ωραια το ειχες σκεφτει στο μυαλό σου να το γραψεις αλλά ειχες κανει ενα μικρο λαθακι, όταν ρωτησες ποιος καθεται στην φωτογραφια δεξια του Μελλισαννιδη. Εκτος αν εισαι εσυ ο Μελισσανιδης , για όλους τους υπολοιπους που βλεπουν την φωτο , ο Ντουσαν καθεται Αριστερά του.
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Mε  πηρε ο  υπνος  περιμενοντας  καποιον  να  μου  πει  ποιος  ειναι  αυτος  που  καθεται  
διπλα  στο δεξι  χερι  του  Μελισσανιδη.....
Θα  κανω  μια  προσπαθεια  να  σας  βοηθησω  να  θυμηθητε  το  ονομα  του......
Λοιπον , ειναι  ΑΥΤΟΣ  που  εγραψε  στα  ΑΡΧΙΔΙΑ  του  την  αεκ  και  τον  κοσμο  της
και  ενω  ελεγε  οτι  δε  θα  φυγει  ΑΥΤΟΣ  ηδη  ειχε  συμφωνησει  με  τον  ΚΟΚΚΑΛΗ.
Εναι  ΑΥΤΟΣ  που  του  πεταγατε  πεντοχιλιαρα  με  τη  φωτογραφια  του.......
Εναι  ΑΥΤΟΣ  που  του  στελνατε  σφαιρες  με το  ονομα  του.
Ειναι  ΑΥΤΟΣ  που  του  βριζατε  την  οικογενεια  και  αναγκαστηκε  να  φυγει  
απο  το  γηπεδο  ενω ο  αγωνας  ηταν  σε  εξελιξη.
Νομιζω  οτι  σας  βοηθησα  αρκετα  ,και  ενα  μικρο παιδι  καταλαβε  
ΠΟΙΟΣ  ΕΙΝΑΙ.........






Εγω  ακομα  περιμενω  να  μου  πει  καποιος  πως  τον  ΛΕΝΕ..........
Ρε συ βλάκαρχε τρεις φορές έχει γυρίσει ο Ντούσαν δεν το έχεις πάρει χαμπάρι; Πολύ πετυχημένο κι επίκαιρο το πείραγμά σου να το πεις στα παλικάρια στο καφενείο. :birdman:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Mε  πηρε ο  υπνος  περιμενοντας  καποιον  να  μου  πει  ποιος  ειναι  αυτος  που  καθεται  
διπλα  στο δεξι  χερι  του  Μελισσανιδη.....
Θα  κανω  μια  προσπαθεια  να  σας  βοηθησω  να  θυμηθητε  το  ονομα  του......
Λοιπον , ειναι  ΑΥΤΟΣ  που  εγραψε  στα  ΑΡΧΙΔΙΑ  του  την  αεκ  και  τον  κοσμο  της
και  ενω  ελεγε  οτι  δε  θα  φυγει  ΑΥΤΟΣ  ηδη  ειχε  συμφωνησει  με  τον  ΚΟΚΚΑΛΗ.
Εναι  ΑΥΤΟΣ  που  του  πεταγατε  πεντοχιλιαρα  με  τη  φωτογραφια  του.......
Εναι  ΑΥΤΟΣ  που  του  στελνατε  σφαιρες  με το  ονομα  του.
Ειναι  ΑΥΤΟΣ  που  του  βριζατε  την  οικογενεια  και  αναγκαστηκε  να  φυγει  
απο  το  γηπεδο  ενω ο  αγωνας  ηταν  σε  εξελιξη.
Νομιζω  οτι  σας  βοηθησα  αρκετα  ,και  ενα  μικρο παιδι  καταλαβε  
ΠΟΙΟΣ  ΕΙΝΑΙ.........






Εγω  ακομα  περιμενω  να  μου  πει  καποιος  πως  τον  ΛΕΝΕ..........


Εγώ πάντως φίλε μου θα ελπίζω και θα εύχομαι πως μπορείς να σκεφτείς κάτι καλύτερο. Προσπάθησε!
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Ο  ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ  ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ  ΣΤΟ  ΘΡΟΝΟ  ΤΟΥ.........

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

θα  πηγαινετε  στο  γηπεδο  και  θα  τον  βλεπετε  ,θα  σας  γυριζουν  

τα  αντερα  αναποδα  και  δε  θα  τολματε  να  πειτε  κουβεντα....

Τελικα  εχετε  πολυ  πλακα  ρε σεις........θα  ΓΛΥΨΕΤΕ  εκει  που  

ΧΕΖΑΤΕ................. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


ΕΙΣ   ΤΟ   ΕΠΑΝΕΙΔΙΝ.............



Α  και  κατι  αλλο  ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ,  ολοι  διαρκειας  μη  το  ξεχνατε  ο  φραγκατος

θα  φτιαξει  γηπεδο  και  τα  20  του  Σγουρου  δε  φτανουν......... :2funny: :2funny:

 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Mε  πηρε ο  υπνος  περιμενοντας  καποιον  να  μου  πει  ποιος  ειναι  αυτος  που  καθεται 
διπλα  στο δεξι  χερι  του  Μελισσανιδη.....
Θα  κανω  μια  προσπαθεια  να  σας  βοηθησω  να  θυμηθητε  το  ονομα  του......
Λοιπον , ειναι  ΑΥΤΟΣ  που  εγραψε  στα  ΑΡΧΙΔΙΑ  του  την  αεκ  και  τον  κοσμο  της
και  ενω  ελεγε  οτι  δε  θα  φυγει  ΑΥΤΟΣ  ηδη  ειχε  συμφωνησει  με  τον  ΚΟΚΚΑΛΗ.
Εναι  ΑΥΤΟΣ  που  του  πεταγατε  πεντοχιλιαρα  με  τη  φωτογραφια  του.......
Εναι  ΑΥΤΟΣ  που  του  στελνατε  σφαιρες  με το  ονομα  του.
Ειναι  ΑΥΤΟΣ  που  του  βριζατε  την  οικογενεια  και  αναγκαστηκε  να  φυγει 
απο  το  γηπεδο  ενω ο  αγωνας  ηταν  σε  εξελιξη.
Νομιζω  οτι  σας  βοηθησα  αρκετα  ,και  ενα  μικρο παιδι  καταλαβε 
ΠΟΙΟΣ  ΕΙΝΑΙ.........






Εγω  ακομα  περιμενω  να  μου  πει  καποιος  πως  τον  ΛΕΝΕ..........
Ντούσαν ΙΒΚΟΒΙΤΣ μήπως??  :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
"Και κάτι τελευταίο. Διαπιστώνω πως εκτός ΑΕΚ, ασχολούνται πολύ μ αυτό το νέο ξεκίνημα. Και κάπου διακρίνω και έναν μικροπανικό. Να μην ανησυχούν. Δεν υπάρχει λόγος. Η ΑΕΚ έχει ακόμα πολύ δρόμο. Τίποτα δεν είναι εύκολο και τίποτε δεν θα χαριστεί. Η ΑΕΚ δεν θα παρακαλέσει. Όταν χρειαστεί θα απαιτήσει. Η ΑΕΚ αυτή την στιγμή, είναι τα τρια γράμματα που την εκπροσωπούν διαχρονικά. Είναι δυνατόν να φοβούνται τόσο τα τρια γράμματα. Δεν υπάρχει λόγος. Όταν είμαστε έτοιμοι και επιστρέψουμε, θα τους ενημερώσω εγώ πρώτος».


1. :2funny: :2funny: :2funny:
2. ελπίζω πως οι φίλοι γαύροι δεν θα αρκεστούν σε αυτό και θα συνεχίσουν να χέζονται, το γέλιο είναι απαραίτητο σήμερα.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
μηπως εισαι κι εσυ απο επαρχια?
υ.γ.μπα, εισαι και ρατσιστης?? :cheesy:
Μήπως είσαι ΚΑΙ εσύ απ το λιμάνι; Μήπως έχεις "θείο" Αμερικάνο;
Εγώ ρατσιστής; Ούτε καν. Οι περισσότερες γκόμενές μου ΟΣΦΠούδες ήταν.  :-*
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ο  ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ  ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ  ΣΤΟ  ΘΡΟΝΟ  ΤΟΥ.........

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

θα  πηγαινετε  στο  γηπεδο  και  θα  τον  βλεπετε  ,θα  σας  γυριζουν  

τα  αντερα  αναποδα  και  δε  θα  τολματε  να  πειτε  κουβεντα....

Τελικα  εχετε  πολυ  πλακα  ρε σεις........θα  ΓΛΥΨΕΤΕ  εκει  που  

ΧΕΖΑΤΕ................. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


ΕΙΣ   ΤΟ   ΕΠΑΝΕΙΔΙΝ.............



Α  και  κατι  αλλο  ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ,  ολοι  διαρκειας  μη  το  ξεχνατε  ο  φραγκατος

θα  φτιαξει  γηπεδο  και  τα  20  του  Σγουρου  δε  φτανουν......... :2funny: :2funny:
Θα πάρει και άλλα 10 μύρια για να φτιάξει τις γύρω περιοχές. Ο δικός σας πόσα θα πάρει για να φτιάξει τη περιοχή γύρω από το Καραϊσκάκη που βρωμάει και ζέχνει;;; (αλλά μάλλον έτσι θέλει να μείνει για να ταιριάζει μια χαρά με την ομάδα)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom