Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
Κοίτα δε ξέρω τι είναι και ποιος είναι...Αλλά από φάτσα στυλ κτλπ μου φαινόταν λίγο μυστήριος...Αλλά όπως και εμείς έτσι και εσείς πρέπει να τραβάτε τους μυστήριους!!! Τώρα μπαίνει και ο ΠΑΟ στο παιχνίδι...Θα έχουμε ανταγωνισμό!!!!  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

εγω εχω συνηθισει την πεινα, μονο ετσι εχω μαθει... για αυτους θα ειναι δυσκολο
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Να κάνω μια επισήμανση που σε πολλούς θα φανεί γελοία. Η ΑΕΚ στο ματς με την Ξάνθη ξεκινάει με 8 (οχτώ) ΕΛΛΗΝΕΣ στην βασική ενδεκάδα. Ο ΟΣΦΠ στο ματς με την Ξάνθη (στην έδρα του) έπαιξε μόλις με ΕΝΑΝ (όπως και ο Εργοτέλης στο μεταξύ μας ματς) !!!!!
Πολυ σωστη παρατηρηση Γρηγορη,ειναι η παρηγορια αυτο,εφοσον το ροστερ δεν μπορει να ειναι παραπανω απο μετριο τουλαχιστον  αποτελειται απο Ελληνες κυριως που θα δοσουν κατι παραπανω απο τον αλλοδαπο ειδικα τωρα που ειναι και απληρωτοι..Αν ηταν τωρα οι Αργεντινοι θα ειχαν κανει μουνι τα αποδυτηρια..
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
αγορίνα μου σε στεναχωρέσαμε σήμερα έ;

1410195-193603507.jpg



ρε μαλάκα χειρούργε στον αέρα που φυσούσε ξέχασες να δείξεις κίτρινη
και δεν παίζουμε χάντμπολ τρόμπα  :jerking:

pegasus_LARGE_t_1041_13366533_type11487.jpg


 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Επιτέλους είδα τα στιγμιότυπα. Ρε πούστη μου γέλιοοοοο.... Η φάση δείχνει πως το 3 γκολ της Ξάνθης κάνει κοντρόλ με το χέρι, ο σπίκερ λέει "όχι με στήθος, όλα νομότυπα" !!!!!! Δηλαδή τι έπρεπε να κάνει; Να πιάσει την μπάλα με τα 2 του χέρια και να την κατεβάσει;;;; Όσο για τον Μανωλά...Τι στρώσιμο μπάλας ήταν αυτό αγορίνα!!! Ας πάει λίγο πάγκο/εξέδρα μπας και στρώσει λίγο...
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Επιτέλους είδα τα στιγμιότυπα. Ρε πούστη μου γέλιοοοοο.... Η φάση δείχνει πως το 3 γκολ της Ξάνθης κάνει κοντρόλ με το χέρι, ο σπίκερ λέει "όχι με στήθος, όλα νομότυπα" !!!!!! Δηλαδή τι έπρεπε να κάνει; Να πιάσει την μπάλα με τα 2 του χέρια και να την κατεβάσει;;;; Όσο για τον Μανωλά...Τι στρώσιμο μπάλας ήταν αυτό αγορίνα!!! Ας πάει λίγο πάγκο/εξέδρα μπας και στρώσει λίγο...
πεντακαθαρο χερι το 3ο γκολ της ξανθης, ο τριτσωνης εβγαζε κιτρινη σε οσους φορουσαν κιτρινα (ευτυχως δεν εβγαλε καμια κοκκινη)... η ομαδα χτες φιλε πεταγε στην επιθεση και επαιξε με τσαμπουκα 95 λεπτα... το μονο ασχημο ηταν η αδρανεια της αμυνας στις στημενες φασεις... ολα τα αλλα καλα... απο που να αρχισω? απο τον Βαργκας? δεν ειναι ακομα ετοιμος,φαντασου οταν θα ειναι ετοιμος... Γκερειρο? 3 ασιστ και ισως η καλυτερη εμφανιση που εχει κανει απο την μερα που ηρθε... Γκουντγιονσεν? πρωτη επαφη με τη μπαλα και γκολ,εφτιαξε και το 4ο... Λυμπε? και στα 36 ακομα γκολ βαζει... οτι και να λεμε η ουσια ειναι μια, πηρες διπλο σε μια εδρα που ολες οι ομαδες θα φτυσουν αιμα για να παρουν ισοπαλια...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Δε μπορώ να σου πω, αφού δεν έχω εικόνα. ΑΝ και όταν είναι οριακό το οφ σάιντ πάει υπέρ του επιτιθέμενου (είμαι κατά 95% σίγουρος)...

Υ.Γ Στα δικά σας...Ρε με έναν έλληνα ρε;; Λίγο ντροπή ρε συ γαμώ τα πλοία του μέσα. Και να πω ότι δεν είχατε λεφτά να πάρετε τους καλύτερους έλληνες παίκτες της αγοράς να πω πα στο διάολο; Μακάρι να το ανεβάσετε το ποσοστό σας. Και δε μιλάω οπαδικά τώρα ούτε θέλω να σου την πω. Καθάρα από Ελληνικής άποψης μιλάω. Ούτε όταν γινόταν αυτό στην ΑΕΚ μου άρεσε....
φίλε, στο Ελλάντα εμπιστευόμαστε ό,τι μας λένε
ο Μαρινά μίλησε για εξελληνισμό της ομάδας, για ακαδημίες, για παίκτες από τα σπλάχνα της ομάδας. Αφού μίλησε, κάποια στιγμή θα γίνει.
Ακριβώς όπως ο Ζωρζ μίλησε πως δεν θα έχει άλλα μέτρα και την επόμενη μέρα έβαλε καινούργια. Ακριβώς όπως ο Βγενόπουλος είπε πως θα κάνει τον ΠΑΟ 10 Μάντσεστερ.

άσε σου λέω...αμάσητα
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
πεντακαθαρο χερι το 3ο γκολ της ξανθης, ο τριτσωνης εβγαζε κιτρινη σε οσους φορουσαν κιτρινα (ευτυχως δεν εβγαλε καμια κοκκινη)... η ομαδα χτες φιλε πεταγε στην επιθεση και επαιξε με τσαμπουκα 95 λεπτα... το μονο ασχημο ηταν η αδρανεια της αμυνας στις στημενες φασεις... ολα τα αλλα καλα... απο που να αρχισω? απο τον Βαργκας? δεν ειναι ακομα ετοιμος,φαντασου οταν θα ειναι ετοιμος... Γκερειρο? 3 ασιστ και ισως η καλυτερη εμφανιση που εχει κανει απο την μερα που ηρθε... Γκουντγιονσεν? πρωτη επαφη με τη μπαλα και γκολ,εφτιαξε και το 4ο... Λυμπε? και στα 36 ακομα γκολ βαζει... οτι και να λεμε η ουσια ειναι μια, πηρες διπλο σε μια εδρα που ολες οι ομαδες θα φτυσουν αιμα για να παρουν ισοπαλια...
οπότε πάτε για πρωτάθλημα
οκ...καταγράφηκε
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
οπότε πάτε για πρωτάθλημα
οκ...καταγράφηκε
δεν με ενδιαφερει για τι παει η ομαδα... εγω ευχαριστηθηκα γιατι ειδα επιτελους να κυλαει λιγο το τοπι και οσο κυλαει το τοπι θα ειμαι ευχαριστημενος... αλλη ομαδα με τοσα προβληματα θα ειχε διαλυθει πριν ακομα αρχισει το πρωταθλημα, η αεκ εκανε το 2 στα 2... για πρωταθλημα παει ο γαυρος,φανηκε εξαλου... οι διαιτητες για να βγαλουν κοκκινη στο καραισκακη πρεπει να σφαξει κανεναν ο μελμπεργκ και μετα ισως το σκεφτουν...
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
δράκουλα το γέλιο ξέρεις πιο θάναι όταν ο κουραδόμαγκας ο γκαρσία πάει να τα βάλει με τον βάργκας  :2funny: :2funny: :2funny:

κολομβιανή γραβάτα ξέρεις τί εστί
images
αγαπητε διομηδης αν συνεχισει ετσι ο Κολομβιανος πιασαμε το λαχειο... μη μιλας καθολου... αν κρινω απο την χτεσινη εμφανιση ειναι καλυτερος και του μιτσελ...
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
Μερικά σχόλια και από μένα για τη χθεσινή μας νίκη και γενικά για την ΑΕΚΑΡΑ

Έτσι όπως είναι τα πράγματα προτιμώ να παίζουμε με 8 Έλληνες μέτριους παίχτες παρά με συνοθύλευμα ξένων αμφίβολης ποιότητας
Η μπάλα που παίξαμε γενικά ήταν για τον πούτσο δεν είδα ούτε ένα συνδυασμό ούτε τίποτα, απλά κρατήσαμε το κέντρο με τα τρία ανασταλτικά, αυτό ήταν το κλειδί για τη νίκη.
Ο Βάργκας ήταν με διαφορά ο καλύτερος παίχτης και μακάρι να συνεχίσει έτσι, δεν πιστεύω ότι θα παίρναμε το παιχνίδι αν δεν έπαιζε
Η αμυνά μας για τα πανηγύρια, ο Κωστάκης πρέπει να φάει πολλές καρπαζίες μήπως και στρώσει χαρακτήρα αυτό είναι το βασικό του πρόβλημα γιατί γενικά πιστεύω ότι μπορεί να εξελιχθεί σε πολύ καλό παίχτη
Η μετάδοση από την ΕΤ-1 τραγική
Ο Τριτσωνης έβγαζε μάτια ότι ήθελε να μας γαμήσει εν οψει Πάοκ, ειδικά η κίτρινη στον Αραμπατζή απαράδεκτη
Παρά τα 4 γκολ δημιουργικά φαινόμαστε εντελώς αδούλευτοι και ανίκανοι ελπίζω μέσα από τα παιχνίδια αυτό να αλλάξει
Όπως και να έχει όμως FORZA ΑΕΚΑΡΑ!!!

 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
πεντακαθαρο χερι το 3ο γκολ της ξανθης, ο τριτσωνης εβγαζε κιτρινη σε οσους φορουσαν κιτρινα (ευτυχως δεν εβγαλε καμια κοκκινη)... η ομαδα χτες φιλε πεταγε στην επιθεση και επαιξε με τσαμπουκα 95 λεπτα... το μονο ασχημο ηταν η αδρανεια της αμυνας στις στημενες φασεις... ολα τα αλλα καλα... απο που να αρχισω? απο τον Βαργκας? δεν ειναι ακομα ετοιμος,φαντασου οταν θα ειναι ετοιμος... Γκερειρο? 3 ασιστ και ισως η καλυτερη εμφανιση που εχει κανει απο την μερα που ηρθε... Γκουντγιονσεν? πρωτη επαφη με τη μπαλα και γκολ,εφτιαξε και το 4ο... Λυμπε? και στα 36 ακομα γκολ βαζει... οτι και να λεμε η ουσια ειναι μια, πηρες διπλο σε μια εδρα που ολες οι ομαδες θα φτυσουν αιμα για να παρουν ισοπαλια...
Συγγνώμη κιόλας ρε αλάνι αλλά το γάμησες  :grin: :grin: :grin:... Από πότε η απέκρουση του τερματοφύλακα σε λόμπα σημαίνει και φτιάξιμο γκολ; Το 4ο το έφτιαξε ο Γκερέιρο με τη πάσα που έβγαλε. Ο Ισλανδός θα έπρεπε να δώσει πάσα για να μιλάμε για πάρε βάλε γκολ... Στα όσα είδα (10 λεπτά όλα και όλα τα στιγμιότυπα που είδα) οι ναι μεν οι παίκτες της ΑΕΚ έκαναν σκληρά φάουλ αλλά όχι και ότι οι παίκτες της Ξάνθης πήγαιναν πίσω. Σφύριζε έδρα καθαρά και το 3ο γκολ της Ξάνθης μου ΦΑΝΗΚΕ πως είναι και οφσάιντ (με κάθε επιφύλαξη).
Κατά τα άλλα διάβασα σε μερικά πόστ (και σε μια ΑΕΚτζίδικη εφημερίδα) πως πάμε να παίξουμε στο "εξοχικό" μας!! Ποιο εξοχικό μας ρεεεεεεεεεεεεε. Συνέλθετε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε. Αντί όλοι να λέμε χαμηλά το κεφάλι και δουλεία και όχι πολλά πολλά, με 2 νίκες (με μέσο όρο μέτριο ποδόσφαιρο -καλοί στην επίθεση, χάλια στην άμυνα) νομίζουμε ότι θα πάμε στην Τούμπα και θα κάνουμε περίπατο. Προσέχτε μην έρθει καμιά τρελλή σφαλιάρα και μετά τρέχετε να κρυφτείτε συνΑΕΚτζήδες...
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.284
Like
1.333
Πόντοι
266
γρηγορια με τετοια αμυνα που εχεις
θα σε γεμισω τον πατο κρεας στου χαριλαου...
α...και τα μαθες
σας πηραμε σανκαρε,ουμπιντες μεσα απο τα χερια...
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Παίζει και να μας κλάσεις τα αρχίδια...
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
γρηγορια με τετοια αμυνα που εχεις
θα σε γεμισω τον πατο κρεας στου χαριλαου...
α...και τα μαθες
σας πηραμε σανκαρε,ουμπιντες μεσα απο τα χερια...
εγω εμαθα οτι χθες αργα το βραδυ σε ετσουζαν τα ματια σου γιατι το σπερμα του Ισλανδου εφτασε μεχρι σαλονικα... ποσους βαθμους εισαι πισω μου ειπαμε? α ναι πεντε... :tooth: :tooth: :tooth:
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
ουμπιντες,σανκαρε κτλ λενε τα σκουλικια... ποσο μαλακες μπορει να ειναι καποιοι που χαιροντε επειδη εγιναν ολυμπιακος βολου... :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom