Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Nικολα καλως ηλθες πισω.εισαι ψυχαρα και μας ελειψες.
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
ελα ρε νικολα
θα με κανεις να ανεβω σε αρκετα ματς του χρονου για να σε χειροκροτησω
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
στην κοσμαρα του ο αλζχαιμερ...
4 δεξια μπακ,5 κεντρικοι αμυντικοι και 1 αριστερο μπακ... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Θα παίζουμε από δεξιά όπως φαίνεται και με προωθήσεις του ενός στόπερ σαν κρυφό φορ...μεγαλείο
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
η υποθεση με τον κοζωνη εχει καταντησει ανεκδοτο...
το φαντασμα της οπερας πιο συχνα εμφανιζοταν..
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Λυμπερόπουλος: Ήρθα για να βοηθήσω


Ο Νίκος Λυμπερόπουλος επέστρεψε στην ΑΕΚ. Μετά από δύο χρόνια απουσίας ο Λύμπε θα φορέσει και πάλι την κιτρινόμαυρη φανέλα με το νούμερο «33». Ο έμπειρος επιθετικός βρέθηκε σήμερα το πρωί στα γραφεία της Ένωσης στην Γράμμου όπου σε συνάντηση με τον Σταύρο Αδαμίδη οριστικοποίησε την επιστροφή. Ο Λύμπε έφτασε στις δέκα το πρωί στα γραφεία μαζί με τον γιο του και το aek365.gr ήταν εκεί. Ευδιάθετος και χαμογελαστός χαιρέτισε τους δημοσιογράφους και χωρίς να κάνει κάποια δήλωσε ανέβηκε στα γραφεία. Εκεί τον περίμενε από νωρίς ο Σταύρος Αδαμίδης. Οι δύο άνδρες μίλησαν για περίπου μια ώρα και η συμφωνία έκλεισε. Ο Λυμπερόπουλος υπέγραψε για έναν χρόνο στην ΑΕΚ (όχι για 1+1 τελικά) που θα είναι και ο τελευταίος στην καριέρα του σαν ποδοσφαιριστής

Μετά την ολοκλήρωση της συνάντησης ο Λυμπερόπουλος μίλησε στους δημοσιογράφους τονίζοντας: «Είναι μια νέα αρχή για εμένα. Έλειπα δύο χρόνια από την ομάδα και δεν το περίμενα να γυρίσω. Είναι όμως μια μεγάλη χαρά και είμαι ευτυχισμένος που επιστρέφω στην ΑΕΚ. Έχουμε μια νέα σεζόν μπροστά μας και πιστεύω ότι θα γίνουν πολύ καλές κινήσεις. Ενωμένοι θα είμαστε ανταγωνιστικοί για τη νέα σεζόν. Παρακολουθούσα την ΑΕΚ και το ελληνικό πρωτάθλημα αυτά τα δύο χρόνια που έλειπα και ξέρω τι γινόταν στην ομάδα. Άλλωστε ήμουν πέντε χρόνια εδώ και η σκέψη μου ήταν εδώ πάντα. Εύχομαι να έχουμε μια καλή χρονιά με υγεία για να πιστέψουμε στους εαυτούς μας και στις δυνατότητες μας».

Σε ερώτηση για το αν ήρθε για να γίνει ο ηγέτης των αποδυτηρίων τόνισε: «Δεν πιστεύω σε ηγέτες. Δεν είχα αυτή τη σκέψη στον μυαλό μου, ήρθα για να βοηθήσω αγωνιστικά την ομάδα. Στα αποδυτήρια υπάρχει ένα σύνολο παικτών, δεν αποτελούνται από ένα άτομο. Ήρθα να βοηθήσω και με καλή συνεργασία από όλους θα το κάνω. Ξέρω πέρσι δεν υπήρχε συνεργασία σε αυτό το θέμα και για αυτό ήμουν διστακτικός και άργησε να τελειώσει η μεταγραφή μου. Πιστεύω όμως ότι θα γίνουν καλές κινήσεις και όλα θα πάμε καλά».

Ο Νίκος Λυμπερόπουλος αναφέρθηκε και στον κόσμο τονίζοντας: «Ο κόσμος της ΑΕΚ έχει περάσει πολλά και έχει στηρίξει την ομάδα. Έχω να πω πως κερδίζουμε ή χάνουμε από εμένα θα έχουμε πάντα το χειροκρότημα. Άλλωστε στο γήπεδο παίζουμε πρώτα για τον κόσμο. Ο κόσμος της ΑΕΚ την κρατάει μεγάλη. Ο κόσμος από μόνος του κάνει την ΑΕΚ μεγάλη». Κλείνοντας ο Λυμπερόπουλος ρωτήθηκε αν μετά από την ερχόμενη σεζόν θα «κρεμάσει τα παπούτσια» του και τόνισε: «Υπέγραψε για έναν χρόνο. Ήρθα για να τελειώσω την καριέρα μου και πιστεύω ότι μπορώ να κάνω μια καλή χρονιά. Χρειάζεται συνεργασία για να πετύχουμε».

 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
η υποθεση με τον κοζωνη εχει καταντησει ανεκδοτο...
το φαντασμα της οπερας πιο συχνα εμφανιζοταν..
ναι και καποιοι επεμεναν να δωθει η παε σε αυτον τον ανθρωπο.και εβγαινει ο ντιαρ ολ και την ελεγε στους δημοσιογραφους.
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
ναι και καποιοι επεμεναν να δωθει η παε σε αυτον τον ανθρωπο.και εβγαινει ο ντιαρ ολ και την ελεγε στους δημοσιογραφους.
εδω εγινε συλλαλητηριο για τον μπομπ και καταληψεις το ξεχασες?
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
τι εχουμε να δουμε ακομη..
παντως φετος το καλοκαιρι χαθηκε μια χρυση ευκαρια να επιστρεψουμε δυναμικα...
δυσκολο να ξαναβρουμε τους αλλους δυο σε τετοιο χαλι..
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Παρότι είναι πλέον αρκετά μεγάλος ηλικιακά, ο Λυμπερόπουλος μπορεί να βοηθήσει και αγωνιστικά και (κυρίως) στα αποδυτήρια.

Καλή κίνηση πιστεύω.

Ίδωμεν.

 
Εγγρ.
11 Νοε 2009
Μηνύματα
83
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
:)
 

Συνημμένα

  • LYMPE.jpg
    LYMPE.jpg
    114,5 KB · Εμφανίσεις: 18

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
o lybe θα βοηθησει ΚΑΙ αγωνιστικα...θα το δειτε..σε φυσικη κατασταση ειναι πιο μπροστα απο τους περισσοτερους παικτες που ηταν υπο τις οδηγιες του μεγα βατραχου...η ποιοτητα του θα φανει και του χρονου..ειδικα κοντρα στις κλειστες αμυνες θα'ναι πολυ χρησιμος..
για δελλα απο την αλλη εχω 100% αντιθετη αποψη..εδω και 2 χρονια ειναι σελεμπριτι..
 
Εγγρ.
11 Νοε 2009
Μηνύματα
83
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΣΕ ΠΙΟ ΨΥΛΗ ΑΝΑΛΥΣΗ?
 

Συνημμένα

  • AEK KYPROS.jpg
    AEK KYPROS.jpg
    173 KB · Εμφανίσεις: 33
Εγγρ.
11 Νοε 2009
Μηνύματα
83
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ΜΙΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΥΡΟ ΜΕ ΤΟ ΤΙΜΗΜΕΝΟ ΣΠΑΘΙ ΤΟΥ ΔΙΚΕΦΑΛΟΥ!
 

Συνημμένα

  • AEK vs GAVROS.jpg
    AEK vs GAVROS.jpg
    92,5 KB · Εμφανίσεις: 105

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
o lybe θα βοηθησει ΚΑΙ αγωνιστικα...θα το δειτε..σε φυσικη κατασταση ειναι πιο μπροστα απο τους περισσοτερους παικτες που ηταν υπο τις οδηγιες του μεγα βατραχου...η ποιοτητα του θα φανει και του χρονου..ειδικα κοντρα στις κλειστες αμυνες θα'ναι πολυ χρησιμος..
για δελλα απο την αλλη εχω 100% αντιθετη αποψη..εδω και 2 χρονια ειναι σελεμπριτι..
πολύ σωστά!!
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
χασαμε και το γαττο
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλως ήρθες Νικόλα σπίτι σου.

[move]ΛΥΜΠΕ-ΛΥΜΠΕ-ΛΥΜΠΕ-ΛΥΜΠΕ :rockon: :rockon: :headbang3[/move]:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom