Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

cockpit

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.626
Like
0
Πόντοι
16
ρε συ τα σκεφτεσαι αυτα που λες?μια φορα πηγατε να βγειτε και σας αποκλεισε καποια αγνωστη.που να πατε εσεις ειστε για να παλευετε με κανα πανιωνιο καμια ξανθη.ακομη και ο αρης ειναι πιο υγιες σωματειο πλεον απο εσας.στην πολη σου ο αρης πλεον ειναι πιο μεγαλος το εχεις καταλαβει?και θες να φτασεις και την αεκ?
Διακρίνω ένα κομπλεξάκι με τον ΠΑΟΚ. Δε πειράζει θα συνηθίσετε να είστε η τέταρτη ομάδα της χώρας. Απλά επείδη και ο άρης θεσσαλονίκης αρχίζει να γιγαντώνεται (  :grin: :grin: ) προσέξτε μη πέσετε στην πέμπτη θέση.
 

cockpit

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.626
Like
0
Πόντοι
16
Ευτυχώς που δεν πλήρωσα για να δω αυτό το παιχίδι σήμερα......
Με εξαίρεση τους Μανωλά, Μαϊστόροβιτς, Αραούχο και λίγο από Καφέ δεν υπήρχε τίποτα...
Λογικό και επόμενο να αποδοκιμάζονται οι παίκτες από τους φιλάθλους. Τουλάχιστον ρε Βάτραχε πες στα ίσια "Τα πεντιά κάνουν αγγαρεία" και να μη δουλευόμαστε. Κρίμα και έλεγα να πάω και με τον κωλόγαυρο, αλλα μετά από αυτό το θέαμα, που παρουσίασε η ομάδα στο γήπεδο ούτε απ'την τηλεόραση δεν θα το δώ. Παύλο τζάμπα τα εισιτήρια ρεεεεεεεεεε :tickedoff:
Αυτά λοιπόν για φέτος, τελέψαμε και του χρόνου Σταύρο!!!!!!!!!!!!!!!!!

Υ.Γ. ΠΑΟΚια μη χαιρεστε... Περπατώντας θα βγει ο γαύρος Τσου Λου...
Όπως και ο αρης θα πάρει την τρίτη θέση.  Σας βλέπω 25 ιουνίου να παίζετε καμιά λετονία
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Διακρίνω ένα κομπλεξάκι με τον ΠΑΟΚ. Δε πειράζει θα συνηθίσετε να είστε η τέταρτη ομάδα της χώρας. Απλά επείδη και ο άρης θεσσαλονίκης αρχίζει να γιγαντώνεται (  :grin: :grin: ) προσέξτε μη πέσετε στην πέμπτη θέση.
Η μόνη περίπτωση να είσαι πάνω από εμάς είναι να... διαβάσεις την εφημερίδα ανάποδα.

Αυτά και του χρόνου και σε σας!!!!!!!!!
 

cockpit

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.626
Like
0
Πόντοι
16
Η μόνη περίπτωση να είσαι πάνω από εμάς είναι να... διαβάσεις την εφημερίδα ανάποδα.

Αυτά και του χρόνου και σε σας!!!!!!!!!
Τα τελευταία 2 χρόνια σε έχω στην κανονική διάρκεια 15 πόντους κάτω. Πέρσι στα πλευ οφ κανόνισε ο κάκος (πες με κλάψα αλλά είναι η αλήθεια). Τώρα παλι από κάτω μου σε έχω. Δεν μπορώ να καταλάβω τι εννοείς.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Τα τελευταία 2 χρόνια σε έχω στην κανονική διάρκεια 15 πόντους κάτω. Πέρσι στα πλευ οφ κανόνισε ο κάκος (πες με κλάψα αλλά είναι η αλήθεια). Τώρα παλι από κάτω μου σε έχω. Δεν μπορώ να καταλάβω τι εννοείς.
και τα υπολοιπα 60 χρονια τι γινοταν? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Διακρίνω ένα κομπλεξάκι με τον ΠΑΟΚ. Δε πειράζει θα συνηθίσετε να είστε η τέταρτη ομάδα της χώρας. Απλά επείδη και ο άρης θεσσαλονίκης αρχίζει να γιγαντώνεται (  :grin: :grin: ) προσέξτε μη πέσετε στην πέμπτη θέση.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: η τριτη της χωρας ειναι ο παοκ?που θα τον παρει τωρα ο μακαρος? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Αυτό λέω.
Πρόσεχε μην και φέτος βάλεις τα κλάμματα και φύγεις με κατεβασμένα τ'αυτιά...
Καλό να είσαι αισιόδοξος αλλά για μένα ο ΠΑΟΚ σήμερα έχασε την ευκαιρία του για τη δεύτερη θέση. Αν ο Σάντος ξυπνούσε νωρίτερα μπορεί και να είχατε καλύτερη μοίρα. Τώρα κλάφτα Ζαγόρ... όπως και έκανε δηλαδη ο καημένος εκεί στη σουίτα του ΟΑΚΑ.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Αρχίζεις και έρχεσαι στα λόγια μου λοιπόν. Σιγά σιγά εμείς γιγαντωνόμαστε και εσείς συρρικνώνεστε. Αυτό λέμε
σιγα σιγα ναι.σε 58 χρονια μας φτασατε λιγα ειναι μην μασατε.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Νάτσο έλα να ψεκάσεις λίγο ρε...οι μπουγάτσες συγωνίζονται τους νιώνιους του σάιτ στην μαλακία!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Εκεί ρε....
Να δείτε τι τραβάμε με δαύτους :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Που να παίρνανε και καμμιά κούπα ή να τσουλάγανε λίγο το τόπι...
Αυτά παθαίνεις αν μεγαλώνεις με Μίνο και Κόλλλλλλλλλλλκα!  :2funny:
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.....στους ΑΕΚΑΡΕΣ του διαδικτυου με την υψηλη κριτικη τους για ολους και για ολα.....250-300 ειμασταν στο ελληνικο....οι υπολοιποι ασχοληθητε με τον ντεμη,τον τιγρογατουλη,τον πριγκηπα κλπ κλπ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΖΑ εισαστε......
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.....στους ΑΕΚΑΡΕΣ του διαδικτυου με την υψηλη κριτικη τους για ολους και για ολα.....250-300 ειμασταν στο ελληνικο....οι υπολοιποι ασχοληθητε με τον ντεμη,τον τιγρογατουλη,τον πριγκηπα κλπ κλπ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΖΑ εισαστε......
Γιατί τι περίμενες?Λαοθάλασσα?Αν και νομίζω ότι είμασταν πάνω από 500! :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.....στους ΑΕΚΑΡΕΣ του διαδικτυου με την υψηλη κριτικη τους για ολους και για ολα.....250-300 ειμασταν στο ελληνικο....οι υπολοιποι ασχοληθητε με τον ντεμη,τον τιγρογατουλη,τον πριγκηπα κλπ κλπ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΖΑ εισαστε......
να με συγχωρεις αλλα εγω το σιχαινομαι το μπασκετ.
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.....στους ΑΕΚΑΡΕΣ του διαδικτυου με την υψηλη κριτικη τους για ολους και για ολα.....250-300 ειμασταν στο ελληνικο....οι υπολοιποι ασχοληθητε με τον ντεμη,τον τιγρογατουλη,τον πριγκηπα κλπ κλπ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΖΑ εισαστε......
5 η ώρα ο περισότερος κόσμος δουλεύει, αιντε μας ξέρεις για να μας τη πεις ρε? 
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Εχω απογοητευτει...

Καλή σας μέρα ΑΕΚΑΡΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ.

Μπράβο στην ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ που έστω την ύστατη ώρα σώθηκε....αλλά ως πότε θα την γλιτώνει; :tickedoff:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.382
Κριτικές
5
Like
64.981
Πόντοι
12.056
Kαλημερα Αεκαρες....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom