Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
Μια απλή ερώτηση:
Αφού πιστεύεις οτι ΟΛΑ είναι στημένα, γιατί ασχολείσαι ακόμα βρε φίλε;
και παει να πει οτι πρεπει να σταματησουμε να σχολουμαστε?η να μην παρακολουθουμε την αεκ για αυτο?και δεν το πιστευω φιλε μου..ΕΙΝΑΙ στημενα..
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
και παει να πει οτι πρεπει να σταματησουμε να σχολουμαστε?η να μην παρακολουθουμε την αεκ για αυτο?και δεν το πιστευω φιλε μου..ΕΙΝΑΙ στημενα..
Παναθηναϊκός είμαι φίλε μου.
Αλλά δεν γίνεται να τα αποδίδουμε όλα σε σενάρια συνωμοσίας και να πορευόμαστε μόνο μ' αυτά.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
και παει να πει οτι πρεπει να σταματησουμε να σχολουμαστε?η να μην παρακολουθουμε την αεκ για αυτο?και δεν το πιστευω φιλε μου..ΕΙΝΑΙ στημενα..
ρε φιλαρακι ημαρτον στημενα και ιστοριες
τι ειδα με τον πανιωνιο?
τα δικα μου τα ματια ηταν μια αεκ που μεχρι εκεινο το παιχνιδι μου αρεσε πολυ μετα απο πολλα χρονια
και εκεινη τη μερα ειχε κατσει στη γωνια και ειχε παθητικο ρολο
μηπως τα πηραν και οι αεκτζιδες????ημαρτον ρε φιλαρακι
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
Παναθηναϊκός είμαι φίλε μου.
Αλλά δεν γίνεται να τα αποδίδουμε όλα σε σενάρια συνωμοσίας και να πορευόμαστε μόνο μ' αυτά.
χμμμμμ..καλα τοτε..μπορεις να μου εξηγησεις το πεναλυ με την καλαμαρια?που δοθηκε στον παο?και την μη αποβολη του γκουμα????που εσπρωξε 3-4 φορες τον αντιπαλο του???η την μη αποβολη του κοβασεβιτς??
 

kalamas

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2007
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους αδέρφια. Εχει κανείς πληροφορίες για τη σημερινή ενδεκάδα; :think: Κυρίως για τους επιθετικούς που θα βάλει ο Φερερ;
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
ρε φιλαρακι ημαρτον στημενα και ιστοριες
τι ειδα με τον πανιωνιο?
τα δικα μου τα ματια ηταν μια αεκ που μεχρι εκεινο το παιχνιδι μου αρεσε πολυ μετα απο πολλα χρονια
και εκεινη τη μερα ειχε κατσει στη γωνια και ειχε παθητικο ρολο
μηπως τα πηραν και οι αεκτζιδες????ημαρτον ρε φιλαρακι
εγώ φίλε μου ξέρεις τι είδα με τον Πανιώνιο? Μία ΑΕΚ να μην παίζει καλά και έναν αλήτη διαιτητή να της στερεί επίτηδες το διακίωμα να ξαναμπεί στο παιχνίδι δύο φορές. Με το έτσι θέλω. Ο ΠΑΟ με την Καλαμαριά δεν ήταν καλός και πήρε μαιμού π΄πεναλτυ. Ο ΠΑΟ με τον Εργοτέλη και τον Ατρόμητο δεν ήταν καλός και πήρε μαιμού αποβολές. Σε 6 παιχνίδια από τα 19 του ΠΑΟ ο αντίπαλος παίζει με λιγότερο παίκτη.
Ο Γάυρος με τον ΑΡΗ δεν ήταν καλός και πήρε μαιμού πέναλτυ. Ο ΓΑύρος με τον Ηρακλή δεν ήταν καλός και δεν μέτρησε γκολ του Ηρακλή στο 88.
Η διαφορά είναι ότι η ΑΕΚ όχι απλώς δεν ευνοείται αλλά ούτε παίρνει αυτά που δικαιούται. Οι άλλοι παίρνουν πολλαπλάσια από αυτά που δικαιούνται.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
χμμμμμ..καλα τοτε..μπορεις να μου εξηγησεις το πεναλυ με την καλαμαρια?που δοθηκε στον παο?και την μη αποβολη του γκουμα????που εσπρωξε 3-4 φορες τον αντιπαλο του???η την μη αποβολη του κοβασεβιτς??
Οτι υπάρχει σπρώξιμο στους μεγάλους (συμπεριλαμβανομένης και της ΑΕΚ, πολλές φορές), αυτό είναι δεδομένο.
Αλλά αυτό δεν εξηγεί το χάλι της ΑΕΚ με τον Πανιώνιο, νομίζω.
Ούτε πρέπει να σε κάνει να επιχειρηματολογείς ως γάβρος.  :)
Φιλικά το λέω.
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους αδέρφια. Εχει κανείς πληροφορίες για τη σημερινή ενδεκάδα; :think: Κυρίως για τους επιθετικούς που θα βάλει ο Φερερ;
λυμπεροπουλο και καλον ξεκιναει..για μενα καλυτερα να εβαζε καλον μπλανκο.
 

kalamas

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2007
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
Εύχομαι μόνο να μην πληρώσουμε πάλι την απουσία  ΜΠΛΆΝΚΟ.
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
Μια απλή ερώτηση:
Αφού πιστεύεις οτι ΟΛΑ είναι στημένα, γιατί ασχολείσαι ακόμα βρε φίλε;

αυτό δεν είναι τίποτα. εδώ ένας άλλος, στο thread για τα μουντιάλ, γράφει ότι ΟΛΑ τα μουντιάλ είναι στημένα!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
εγώ φίλε μου ξέρεις τι είδα με τον Πανιώνιο? Μία ΑΕΚ να μην παίζει καλά και έναν αλήτη διαιτητή να της στερεί επίτηδες το διακίωμα να ξαναμπεί στο παιχνίδι δύο φορές. Με το έτσι θέλω. Ο ΠΑΟ με την Καλαμαριά δεν ήταν καλός και πήρε μαιμού π΄πεναλτυ. Ο ΠΑΟ με τον Εργοτέλη και τον Ατρόμητο δεν ήταν καλός και πήρε μαιμού αποβολές. Σε 6 παιχνίδια από τα 19 του ΠΑΟ ο αντίπαλος παίζει με λιγότερο παίκτη.
Ο Γάυρος με τον ΑΡΗ δεν ήταν καλός και πήρε μαιμού πέναλτυ. Ο ΓΑύρος με τον Ηρακλή δεν ήταν καλός και δεν μέτρησε γκολ του Ηρακλή στο 88.
Η διαφορά είναι ότι η ΑΕΚ όχι απλώς δεν ευνοείται αλλά ούτε παίρνει αυτά που δικαιούται. Οι άλλοι παίρνουν πολλαπλάσια από αυτά που δικαιούνται.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
Λιάκο, καλά τα λες αλλά λες τα μισά.
Δεν μιλάς ούτε για το πού ευνοήθηκε η ΑΕΚ σε παιχνίδια της (και μη μου πεις πως δεν έχει ευνοηθεί), ούτε για τον Ηρακλή με τον Ολυμπιακό για το γκολ που μέτρησαν στον Ηρακλή. Γιατί καλό είναι να λέμε για αυτά που ακυρώνουνε, αλλά να βλέπουμε και αυτά που μετράνε. Και το πρώτο του Ηρακλή ήταν μούφα. Από άουτ μπήκε. Για να μη συζητήσουμε γκολάκι Σαλπιγγίδη στο 1-0 που ήταν καρα-άουτ.
Απλά πρέπει κάποια στιγμή να αποδεχτούμε πως οι διαιτητές στην Ελλάδα είναι κακιστοι ανεξαρτήτως. Αν εσύ ξέρεις ΜΙΑ, μόνο ΜΙΑ ομάδα που να μη διαμαρτύρεται για τη διαιτησία στην Ελλάδα, τότε μπορείς να μιλήσεις για στημένα ή για μεροληψία.
Και να σου πω και κάτι άλλο; Εμείς τους δίνουμε τελικά αξία. 30 νοματαίοι μιλάνε κάθε Κυριακή στις τηλεοράσεις για το τι έκαναν οι διαιτητές και τελικά δεν αλλάζει τίποτα.
Καλύτερα θα έπαιζαν οι ομάδες αν δεν είχαν μέσα διαιτησία. Καλύτερα τα βρίσκαμε μεταξύ μας στις αλάνες.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Καλά ήταν σίγουρο ότι ο Μπλάνκο θα την πλήρωνε τη νύφη...πρέπει να πέσει και η τιμή του...μην ξεχνάμε! :headbang:
 

tyfeas

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2006
Μηνύματα
594
Like
3
Πόντοι
6
Καλά ήταν σίγουρο ότι ο Μπλάνκο θα την πλήρωνε τη νύφη...πρέπει να πέσει και η τιμή του...μην ξεχνάμε! :headbang:
μια βοηθεια απο τον ερανο των απλων οπαδων που συγκινηθηκαν απο το δραμα της βροχοπουλου :2funny:...
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
παιδια ο μπλανκο ειναι σκορερ αλλα απο μπαλα δεν ξερει τιποτα ο ανθρωπος...μιλαμε ουτε κοντρολ δεν μπορει να κανει..ο καλον ειναι παιχταρας αλλα δεν νομιζω οτι θα συνεχισει μετα το καλοκαιρι..
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Για άντε να δούμε τώρα  τι γίνεται...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Εντίνιο-Μπλάνκο μπροστά!Το μόνο δίδυμο που δεν περιμέναμε...
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Γεέμισε μαύρους η ομάδα.Άμα νυχτώσει δε θα φαίνονται!!!!!!!!!!!
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
ρε ποστη μου παλι στο εικοσαλεπτο μηδεν φασεις η αρωστεια...
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Η ανάπτυξη της ομάδας πάντως είναι..εντυπωσιακή!Κανείς δεν την έχει καταλάβει.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom