Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Γιατι ρε παιδια καθε φορα που υπαρχουν απαιτησεις απο την διοικηση προκυπτει και καλα ενα νεο πολυ μεγαλο και ευχαριστο για το γηπεδο?Μπας και τρωμε δουλεμα χοντρο?Βλεπω σε μερικα χρονια να αγοραζουμε με 48 ατοκες δοσεις το ΟΑΚΑ για γηπεδο να το ξεφορτωθει το κρατος.Τουλαχιστον εχει στιβο για προπονηση και θα βλεπω την πρεζερακου!!!!
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Πάρτο μόνος σου και αυτό μωρή παικτάρα!!!!!!

URL]]
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ο Σαμπράκος ακούγεται ότι φτιάχνει εφημερίδα δικών μας αποχρώσεων.Ετσι κ το κάνει θα την παίρνω κα΄θε μέρα κ ας μην διαβάζω εφημερίδες γιατί πρόκειται περί ΣΠΑΝΙΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥ.Πόσο μάλλον δημοσιογράφου.Είναι ένα παιδί που εμείς τα αδέλφια μας πρέπει να τον στηρίζουμε.Έχει κ σάιτ με τα νέα της ομαδας μας το aeknews.gr για όποιον ενδιαφέρεται.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Γιατι ρε παιδια καθε φορα που υπαρχουν απαιτησεις απο την διοικηση προκυπτει και καλα ενα νεο πολυ μεγαλο και ευχαριστο για το γηπεδο?Μπας και τρωμε δουλεμα χοντρο?Βλεπω σε μερικα χρονια να αγοραζουμε με 48 ατοκες δοσεις το ΟΑΚΑ για γηπεδο να το ξεφορτωθει το κρατος.Τουλαχιστον εχει στιβο για προπονηση και θα βλεπω την πρεζερακου!!!!


Είσαι τεράστιος.Για την Πρεζεράκου το λέω.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Έχει σταματήσει ΠΟΛΥΣ κόσμος να ακούσει το γαυροσταθμό!!! Ειδικά 3-5........
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
ΑΕΚ ολέ ΑΕΚ ολέ και μάμα τους Κονέεε

URL]]
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Χτες το βράδυ στο καφενείο του χωριού πήγε να γίνει μακελειό!!! Ευτυχώς που μπήκαμε στη μέση κάποιοι ψύχραιμοι. Στο γκολ του Νούνιες, σηκώθηκαν οι γαύροι και έκαναν κωλοδάχτυλα, έσπασαν μπουκάλια μπύρες και άλλα διάφορα, περιττό να σου ότι αντέδρασαν οι βάζελοι και πιάστηκαν στα χέρια!!!!

Dark το διάβασες? Παντού μπορούν ξεφύγουν οι μαλάκες εκατέρωθεν.......
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
θεέ μου...γιατί τόση μαλακία στον κόσμο?...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Dark το διάβασες? Παντού μπορούν ξεφύγουν οι μαλάκες εκατέρωθεν.......


ναι μωρέ αδελφέ μου.Τι να σχολιάσω μωρέ με τους άρρωστους.Εμένα θα μου πεις περί ξεφεύγματος που ζω στον Πειραιά κ έχω δει τα χειρότερα;
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Το γέλιο το μεγάλο σήμερα. Βαζω να ακούσω realfm το μεσημέρι και ακούω τον Χατζηνικολάου να εκδηλώνεται κανονικά σαν γαύρος, μόνο που δεν έβαλε και τον ύμνο. Το κουφό ήταν που μετά είχε εκπομπή ο Λιάτσος.....προκλητικότατος στα σχόλια και δήλωσε γαύρος!! Ναι καλά ακούσατε......τραγουδάκια για τον θεό Λούα, Νούνιες.......ντου από παντού αδέρφια!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Γιατί λίγα έχει πάρει ο Λύμπε στην ζωή του ρε podo;

Άντε καληνύχτα αδέλφια μου.Με φωναζει το καθηκον.Μου χει δώσει κίτρινη κάρτα η Νανά.....και τις έχει κ πολύ εύκαιρες. ;)

Και όπως λεέι κ ο αδερφος μου ο Αρίων ,΄΄αυτό θα το παρουμε΄΄

[move]ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΖΩ,ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ ΑΕΚ Σ'ΑΦΑΠΩ,ΑΕΚ Σ'ΑΓΑΠΩ,ΑΕΚ Σ'ΑΓΑΠΩ.[/move]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom