Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (3 μέλη και 16 επισκέπτες)
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
... ελπίζω να έχουμε σύντομα και το πουλέν του ναύαρχου.
Είμαι στη δυσάρεστη θέση να σας πληροφορήσω ότι το πουλέν μου κατηφορίζει για Ν. Σμύρνη... :headbang: :headbang: :headbang:Τουλάχιστον δε θα μου παραπονιέται το μωρό του όπως σήμερα που με κοίταζε στα μάτια και μου έλεγε:
[size=12pt]"Ax, πείτε του κυρίου Φερέρ να βάλει λίγο και το αγοράκι μου..." [/size]
[move] :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:[/move]

 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Απών από τους δύο επόμενους αγώνες της ΑΕΚ με Ατρόμητο και Λεβαδειακό θα είναι ο Άκης Ζήκος, καθώς ανακοινώθηκε η απόφαση της Πειθαρχική Επιτροπή της ΕΠΟ, η οποία του επέβαλλε ποινή αποκλεισμού δύο αγωνιστικών.

Ο έμπειρός μέσος, στις 15 Δεκεμβρίου μετά τη λήξη του ντέρμπι με τον Ολυμπιακό στο Καραϊσκάκη, είχε πει σε δηλώσεις του στην τηλεόραση ότι «οι διαιτητές παίζουν σαν χεσ?νοι», κάτι που είχε προκαλέσει την καταγγελία του παίκτη της ΚΕΔ.

Σύμφωνα με την ανακοίνωση της ΕΠΟ, «Η Πειθαρχική Επιτροπή κατά την τελευταία της συνεδρίαση, αποφάσισε και επέβαλε στον ποδοσφαιριστή Ακη Ζήκο της ΠΑΕ ΑΕΚ ποινή αποκλεισμού δύο αγωνιστικών ημερών, οι οποίες θα εκτιθούν σε αγώνες της ομάδας του για το πρωτάθλημα της Super League 2008, για παράβαση του άρθρου 25 παράγραφος 1 του πειθαρχικού κώδικα (δυσμενείς κρίσεις εις βάρος διαιτητών)».


Έγινε και αυτό... :think:
 

Επισκέπτης
Απών από τους δύο επόμενους αγώνες της ΑΕΚ με Ατρόμητο και Λεβαδειακό θα είναι ο Άκης Ζήκος, καθώς ανακοινώθηκε η απόφαση της Πειθαρχική Επιτροπή της ΕΠΟ, η οποία του επέβαλλε ποινή αποκλεισμού δύο αγωνιστικών.

Ο έμπειρός μέσος, στις 15 Δεκεμβρίου μετά τη λήξη του ντέρμπι με τον Ολυμπιακό στο Καραϊσκάκη, είχε πει σε δηλώσεις του στην τηλεόραση ότι «οι διαιτητές παίζουν σαν χεσ?νοι», κάτι που είχε προκαλέσει την καταγγελία του παίκτη της ΚΕΔ.

Σύμφωνα με την ανακοίνωση της ΕΠΟ, «Η Πειθαρχική Επιτροπή κατά την τελευταία της συνεδρίαση, αποφάσισε και επέβαλε στον ποδοσφαιριστή Ακη Ζήκο της ΠΑΕ ΑΕΚ ποινή αποκλεισμού δύο αγωνιστικών ημερών, οι οποίες θα εκτιθούν σε αγώνες της ομάδας του για το πρωτάθλημα της Super League 2008, για παράβαση του άρθρου 25 παράγραφος 1 του πειθαρχικού κώδικα (δυσμενείς κρίσεις εις βάρος διαιτητών)».


Έγινε και αυτό... :think:
και εμείς τους απαντάμε όσο μας πληγώνουν τόσο μας καυλώνουν εφέτος και με τα τσικό θα το πάρουμε.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
To περίεργο της υπόθεσης είναι ότι το ανακοινωσαν Πέμπτη οπότε δεν μπορεί η ομάδα να κάνει έφεση.Αυτά...στο σημερινό Ελλαδιστάν ή διαφορετικά θα το λεγα αλλά έχε χαρη.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
To περίεργο της υπόθεσης είναι ότι το ανακοινωσαν Πέμπτη οπότε δεν μπορεί η ομάδα να κάνει έφεση.Αυτά...στο σημερινό Ελλαδιστάν ή διαφορετικά θα το λεγα αλλά έχε χαρη.

Δεν πειράζει ρε έστω και αν είναι πολλοί αυτοί που χαίρονται και ελπίζουν σε στραβοπάτημα!!!
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Καλησπέρα αδέρφια και από εμένα.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
μην στραβοπατήσουν άλλοι αυτό το Σαββατοκύριακο.

Με έχει φάει ένας μπάρμπας μου, τρελός γαύρος να πάμε παρέα στο Ηράκλειο με ΟΦΗ. Ίσως πάω αν δεν κάτσουμε με τα μαλακισμένα της ΠΕΦΟ Χανίων κοντά.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Σίγουρα δεν πειράζει.Έχω πια ακράδαντη την ΠΙΣΤΗ ότι πια δεν χάνεται ο τίτλος φέτος.θα το δείτε.

Και κάτγι άλλο.ακουγα το απόγευμα ΣΠΟΡ ΦΜ κατά της 4 την εκπομπη του γαυρογιαννιώτη διασκεδαστή του Μπάμπη και έβαζε το τραγούδι ΄΄Τα παιδιά του Πειραιά΄΄ όπου στο τέσσερα παιδιά που έλεγε η αείμνηστη Μελίνα,το πάγωνε κ το έπαιζε το αριθμό 4 κατ'εξακολούθηση.Αυτά για τα περί βίας που λέγαμε κ πώς δημιουργείται κ τα περί αμερόληπτης δημοσιογραφίας. :headbang: :headbang: :headbang:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
καλησπερα αδερφια μου :rockon:
για τη sportime που λεγατε πριν ειχα ακουσει οτι θα σταματησει.οσο για τα χθεσινα τι να μιλησεις για μπαλα οταν υπαρχει αλλος ενας νεκρος.και δυστυχως θα υπαρξουν πολλοι ακομα.
Το site και το ραδιόφωνο λειτουργούν κανονικά πάντως...εγώ είχα ακούσει ότι θα κλείσει για μικρό διάστημα η εφημερίδα αλλά δεν ξέρω τον λόγο!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Με έχει φάει ένας μπάρμπας μου, τρελός γαύρος να πάμε παρέα στο Ηράκλειο με ΟΦΗ. Ίσως πάω αν δεν κάτσουμε με τα μαλακισμένα της ΠΕΦΟ Χανίων κοντά.


ωχ άλλους νεκρούς θα έχουμε έτσι κ κάτσεις δίπλα τους.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Το site και το ραδιόφωνο λειτουργούν κανονικά πάντως...εγώ είχα ακούσει ότι θα κλείσει για μικρό διάστημα η εφημερίδα αλλά δεν ξέρω τον λόγο!

Οι εργαζόμενοι στην εφημερίδα του sportime έχουν κάνει επίσχεση εργασίας περίπου 10 μέρες τώρα για διάφορα εργασιακά θέματα τους.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Επρεπε να γυρίσω από την εξορία του αείθη  μοντ που με έδιωξε για να ζωντανέψει το θρεντ μας;
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
ωχ άλλους νεκρούς θα έχουμε έτσι κ κάτσεις δίπλα τους.

Χτες το βράδυ στο καφενείο του χωριού πήγε να γίνει μακελειό!!! Ευτυχώς που μπήκαμε στη μέση κάποιοι ψύχραιμοι. Στο γκολ του Νούνιες, σηκώθηκαν οι γαύροι και έκαναν κωλοδάχτυλα, έσπασαν μπουκάλια μπύρες και άλλα διάφορα, περιττό να σου ότι αντέδρασαν οι βάζελοι και πιάστηκαν στα χέρια!!!!
 

Επισκέπτης
Σίγουρα δεν πειράζει.Έχω πια ακράδαντη την ΠΙΣΤΗ ότι πια δεν χάνεται ο τίτλος φέτος.θα το δείτε.

Και κάτγι άλλο.ακουγα το απόγευμα ΣΠΟΡ ΦΜ κατά της 4 την εκπομπη του γαυρογιαννιώτη διασκεδαστή του Μπάμπη και έβαζε το τραγούδι ΄΄Τα παιδιά του Πειραιά΄΄ όπου στο τέσσερα παιδιά που έλεγε η αείμνηστη Μελίνα,το πάγωνε κ το έπαιζε το αριθμό 4 κατ'εξακολούθηση.Αυτά για τα περί βίας που λέγαμε κ πώς δημιουργείται κ τα περί αμερόληπτης δημοσιογραφίας. :headbang: :headbang: :headbang:
σταθμός του κώλου οι σοβαροί ΑΕΚτσήδες δημοσιογράφοι φύγανε το μόνο που κάνει αυτός ο σταθμός είναι να παίρνουν τηλέφωνο όλα τα νούμερα και να λένε ότι μαλακία τους κατέβει.
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Πάμε μωρή αρρώστειααα!!!!!!

URL]]
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Σίγουρα δεν πειράζει.Έχω πια ακράδαντη την ΠΙΣΤΗ ότι πια δεν χάνεται ο τίτλος φέτος.θα το δείτε.

Και κάτγι άλλο.ακουγα το απόγευμα ΣΠΟΡ ΦΜ κατά της 4 την εκπομπη του γαυρογιαννιώτη διασκεδαστή του Μπάμπη και έβαζε το τραγούδι ΄΄Τα παιδιά του Πειραιά΄΄ όπου στο τέσσερα παιδιά που έλεγε η αείμνηστη Μελίνα,το πάγωνε κ το έπαιζε το αριθμό 4 κατ'εξακολούθηση.Αυτά για τα περί βίας που λέγαμε κ πώς δημιουργείται κ τα περί αμερόληπτης δημοσιογραφίας. :headbang: :headbang: :headbang:
Στο θρεντ του γαύρου μπορείς να διαβάσεις και μερικά από αυτά που γράφει ο διασκεδαστής στο site του...αν αντέξεις φυσικά!!!Μιλάμε για φοβερή μαγκιά και χιούμορ!!! :idiot:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
σταθμός του κώλου οι σοβαροί ΑΕΚτσήδες δημοσιογράφοι φύγανε το μόνο που κάνει αυτός ο σταθμός είναι να παίρνουν τηλέφωνο όλα τα νούμερα και να λένε ότι μαλακία τους κατέβει.

Με πρώτο το Σαμπράκο!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom