Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (3 μέλη και 27 επισκέπτες)

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Εμείς σήμερα επίπεδο!Ούτε χαιρόμαστε ούτε στεναχωριόμαστε..Προβλέπω πολλά ban απόψε στα πρασινοκόκκινα threads!Προσέξτε συνχάνουμοι μην παρασυρθείτε...
οντως φιλε μου καλι βλεπω φουλ μπανακια σημερα!!!
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
ηρεμα παιδια.ψυχραιμια.
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
καλημερα που ειστε?γιατι δεν κινειται το θρεντ?αεκαραααααα  ρεεεεεεε
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα αδέρφια!!!!!Έχουμε μπει γερά λέει στο κόλπο για τον Παπαδόπουλο του Ηρακλή. Μακάρι να τον πάρουμε αδέρφια. Μεγάλο ταλέντο!!!Και θα ξεφορτωθούμε και τον "Βάλε ένα γκολ και ας πεθάνω..." γιατί απ'ότι λένε για τράμπα πάει η δουλειά. Ο παικταράς μας τραυματίστηκε αλλά ετοιμάζεται ο Μιχαλάκης μας!!!!Πάμε γερά μωρή αρρώστεια!!!!!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα στο υγιέστερο οπαδικό θρεντ του σάιτ-που κ ας δέχεται επιθέσεις ΕΜΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΜΑΣ.

Πρώτον θα ήθελα να εκφράσω τον αποτροπιασμό μου κ την οδύνη μου για την ΑΝΑΝΔΡΗ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ ,ενός φίλου του Ολυμπιακού χθες από αγνώστους μέχρι στιγμής(το τι ομάδα είναι οι δολοφόνοι δεν έχει σημασία αφού το παιδί δεν γυρνάει πίσω).
Τέτοια ώρα να μιλάμε για μπάλλα είναι ήσσονως σημασίας,αλλά βρήκα την ευκαιρία να τα πούμε λίγο μιας κ με απελευθέρωσαν κάποια ανήθικα στοιχεία του σάιτ μετά από μέρες.

Δίχως Μπλάνκο το Σάββατο στο Περιστέρι σε κρίσιμο ματς.Θα τα καταφέρουμε κ δίχως αυτόν κ θα δούμε μάλλον τον κολλητό των φίλων μου Αρίων κ gatto,τον Παυλή να παίζει βασικός.


Την Πέμπτη 31/1 στις 21.30 θα γίνει η καθιερωμένη κρασοκατάνυξη των αδελφών και φίλων της ΑΕΚΤΖΗΔΙΚΗΣ παροικίας του σάιτ ,όπου θα κόψουμε κ την πρωτοχρωνιάτικη μας πίττα με δώρο-έκπληξη για το νικητή του φλουριού.Οι φίλοι κ τα αδέλφια θα ενημερωθείτε τις επόμενες μέρες για τις περαιτέρω λεπτομέρειες της συνάντησης.Να είστε σε επαφή.


ΑΕΚ ΓΕΡΑ-ΓΕΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΞΑΝΑ

 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66

Επισκέπτης
Καλημέρα στο υγιέστερο οπαδικό θρεντ του σάιτ-που κ ας δέχεται επιθέσεις ΕΜΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΜΑΣ.

Πρώτον θα ήθελα να εκφράσω τον αποτροπιασμό μου κ την οδύνη μου για την ΑΝΑΝΔΡΗ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ ,ενός φίλου του Ολυμπιακού χθες από αγνώστους μέχρι στιγμής(το τι ομάδα είναι οι δολοφόνοι δεν έχει σημασία αφού το παιδί δεν γυρνάει πίσω).
Τέτοια ώρα να μιλάμε για μπάλλα είναι ήσσονως σημασίας,αλλά βρήκα την ευκαιρία να τα πούμε λίγο μιας κ με απελευθέρωσαν κάποια ανήθικα στοιχεία του σάιτ μετά από μέρες.

Δίχως Μπλάνκο το Σάββατο στο Περιστέρι σε κρίσιμο ματς.Θα τα καταφέρουμε κ δίχως αυτόν κ θα δούμε μάλλον τον κολλητό των φίλων μου Αρίων κ gatto,τον Παυλή να παίζει βασικός.


Την Πέμπτη 31/1 στις 21.30 θα γίνει η καθιερωμένη κρασοκατάνυξη των αδελφών και φίλων της ΑΕΚΤΖΗΔΙΚΗΣ παροικίας του σάιτ ,όπου θα κόψουμε κ την πρωτοχρωνιάτικη μας πίττα με δώρο-έκπληξη για το νικητή του φλουριού.Οι φίλοι κ τα αδέλφια θα ενημερωθείτε τις επόμενες μέρες για τις περαιτέρω λεπτομέρειες της συνάντησης.Να είστε σε επαφή.


ΑΕΚ ΓΕΡΑ-ΓΕΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΞΑΝΑ
αδελφέ δεν άντεξες.
 

Επισκέπτης
Καλημέρα αδέρφια!!!!!Έχουμε μπει γερά λέει στο κόλπο για τον Παπαδόπουλο του Ηρακλή. Μακάρι να τον πάρουμε αδέρφια. Μεγάλο ταλέντο!!!Και θα ξεφορτωθούμε και τον "Βάλε ένα γκολ και ας πεθάνω..." γιατί απ'ότι λένε για τράμπα πάει η δουλειά. Ο παικταράς μας τραυματίστηκε αλλά ετοιμάζεται ο Μιχαλάκης μας!!!!Πάμε γερά μωρή αρρώστεια!!!!!!!
το πουλέν μου ο Παυλής ελπίζω να έχουμε σύντομα και το πουλέν του ναύαρχου.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
και μετα να παρει το ΠΟΥΛΕΝ η ομαδα... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
αδελφέ δεν άντεξες.
αδελφέ δεν άντεξες.


Αδελφέ δεν άντεξα γιατί από το πουθενά μου τα ρίχναν.Τους διακιολογώ όμως.Αφου βρίστηκαν,βρίστηκαν,βριστηκαν,βρίστηκαν,βρίστηκαν και ξαναβρίστηκαν,σκέφτηκαν ποιον αφήσαμε απέξω κ τον θυμήθηκαν εύκολα.Εδώ παέι το ΄΄και να θες να αγιάσεις δεν μπορείς.΄΄
 

Επισκέπτης
Μπουα.χα.χα.χα.χα.χα
γιατί κάθεσαι και χαλάς τον εαυτό σου με μερικούς? αυτοί οι άνθρωποι δεν βάζουν καθόλου μυαλό έτσι τον έχουν μάθει τον Έλληνα να έχει νταβατζήδες από επάνω του και ορισμένοι εκμεταλλεύονται το ποδόσφαιρο και οι βλάκες  από κάτω να τα παλαμάκια.   
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Ρε μόνο ο Παυλής! :rockon:
Δύο τεμάχια θα καρφώσει στο Περιστέρι...αν τον βάλει ο παππούς!
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Έτοιμοι δύο συν… ένας  :rockon: :rockon:

Ευχάριστα νέα για τον Λορένσο Σέρα Φερέρ και την ΑΕΚ. Τόσο ο Σωκράτης Παπασταθόπουλος, όσο και ο Μάρτιν Αρουαμπαρένα ακολούθησαν το πρωί της Πέμπτης κανονικό πρόγραμμα προπόνησης και τέθηκαν στη διάθεση της «Ένωσης» για τη δύσκολη αναμέτρηση του Σαββάτου απέναντι στον Ατρόμητο στο Περιστέρι. Επιστροφή σε φουλ ρυθμούς και για τον Γεωργέα. Σχήμα 4-4-2, με ρόμβο στο χώρο του κέντρου και τον Ριβάλντο σε ελεύθερο ρόλο, δοκίμασε χθες ο Λορένσο Σέρα Φερέρ. Πιθανή η χρησιμοποίηση του Παυλή αντί του τραυματία Μπλάνκο. Περιμένει τη Μαγιόρκα για Βίκτορ η «Ένωση», πάντα stand-by ο Μεντόσα. Κινήσεις και για μέσο, ίσως και για αμυντικό. Άνοιξε ο δρόμος για το γήπεδο στον ΟΔΔΥ. Πιάνουν δουλειά οι ομάδες εργασίας Υπουργείου Οικονομίας και ΠΑΕ.

Επιστροφές…

Ευχάριστα νέα για τον Λορένσο Σέρα Φερέρ και την ΑΕΚ. Τόσο ο Σωκράτης Παπασταθόπουλος, όσο και ο Μάρτιν Αρουαμπαρένα ακολούθησαν το πρωί της Πέμπτης κανονικό πρόγραμμα προπόνησης και τέθηκαν στη διάθεση της «Ένωσης» για τη δύσκολη αναμέτρηση του Σαββάτου απέναντι στον Ατρόμητο στο Περιστέρι. Συν τοις άλλοις κανονικά προπονήθηκε μετά από καιρό ο Νίκος Γεωργέας. Ο 32χρονος αμυντικός, που συμμετείχε στην αποστολή για το ντέρμπι κόντρα στον Ολυμπιακό, ακολουθούσε έκτοτε πρόγραμμα ενδυνάμωσης, ωστόσο πλέον είναι ετοιμοπόλεμος. Ο έμπειρος άσος θα αρχίσει να χρησιμοποιείται σταδιακά από τον Ισπανό τεχνικό, αφού τελευταία του συμμετοχή ήταν τον περασμένο Φεβρουάριο στην εντός έδρας αναμέτρηση κόντρα στην Παρί Σεν Ζερμέν για τους «32» του Κυπέλλου UEFA. Η επάνοδος του Γεωργέα προσφέρει στην ΑΕΚ μία πολύτιμη λύση για τα δύο άκρα της άμυνας.

Ο Άκης Ζήκος συνέχισε και σήμερα το ειδικό ατομικό πρόγραμμα και την Παρασκευή θα προπονηθεί σε κανονικό ρυθμό. Ο Ισμαέλ Μπλάνκο, που υπέστη χθες θλάση στους προσαγωγόύς, ξεκίνησε πρόγραμμα αποθεραπείας στο γυμναστήριο, ενώ αποθεραπεία συνεχίζει και ο Τραϊανός Δέλλας. Ο Παντελής Καπετάνος έκανε τρέξιμο στο γήπεδο και ασκήσεις δύναμης στο γυμναστήριο.

Νέα δοκιμή

Χθες ο προπονητής της «Ένωσης» δοκίμασε σχήμα 4-4-2, με ρόμβο στο χώρο του κέντρου και τον Ριβάλντο στην κορυφή, πίσω από τους δύο επιθετικούς. Την τετράδα του κέντρου αποτελούσαν οι Ζήκος (αμυντικό χαφ), Καφές (δεξί χαφ) και Τόζερ (αριστερό χαφ), ενώ δίδυμο στην επίθεση ήταν ο Λυμπερόπουλος με τον Μπλάνκο και μετά τον τραυματισμό του τελευταίου δοκιμάστηκε στη θέση του ο Παυλής! Μένει να φανεί αν ο Φερέρ θα επιμείνει σε αυτό το σύστημα και τα συγκεκριμένα πρόσωπα ή επρόκειτο απλώς για δοκιμή.

*Δεν έπεισε τον Λορένσο Σέρα Φερέρ για τις ικανότητές του ο φορ από την Ακτή Ελεφαντοστού, Αμπράμ Κουμπί, και αποχώρησε.

Αναμονή για Βίκτορ

Από τα χείλη των ανθρώπων της Μαγιόρκα κρέμονται στην ΑΕΚ ,περιμένοντας να μάθουν αν τελικά θα παραχωρηθεί ο Βίκτορ. Οι Νησιώτες πάντως δεν δείχνουν να βιάζονται (σε αντίθεση με την «Ένωση»), ενώ εσχάτως ο 22χρονος επιθετικός έχει αρχίσει να χρησιμοποιείται περισσότερο από τον προπονητή του, Γκρεγκόριο Μανθάνο. Για του λόγου το αληθές, έπαιξε ως αλλαγή (στο 59’) στη μεγάλη χθεσινή νίκη-πρόκριση της ομάδας του με 1-0 επί της Ρεάλ Μαδρίτης, στο «Σαντιάγκο Μπερναμπέου», για το Κύπελλο. Στο… περίμενε παραμένει ο Φράνκο Μεντόσα της Ουρακάν, με τον οποίο υπάρχει προφορική συμφωνία, η οποία όμως δεν έχει επισημοποιηθεί, αφού αναζητείται κάτι καλύτερο. Την ίδια ώρα αναζητείται ένας μέσος (η ΑΕΚ εξακολουθεί να ασχολείται με την υπόθεση του Γιάννη Παπαδόπουλου του Ηρακλή), ενώ δεν αποκλείεται να αποκτηθεί και κεντρικός αμυντικός.

«Τρέχουν» οι εξελίξεις για το γήπεδο

Άνοιξε ο δρόμος για την κατασκευή του γηπέδου της ΑΕΚ στον ΟΔΔΥ (χωρητικότητας 50.000 θεατών), μετά την απόφαση της διυπουργικής επιτροπής για την αξιοποίηση με τη μέθοδο των συμπράξεων δημόσιου και ιδιωτικού τομέα του ακινήτου του ΟΔΔΥ στη Μαγουλέζα. Στο μνημόνιο συνεργασίας, που είχε υπογραφεί στις 6 Σεπτεμβρίου μεταξύ του υπουργού Οικονομίας, Γ.Αλογοσκούφη, και του Ντέμη Νικολαΐδη, αναφερόταν πως για να προχωρήσουν οι διαδικασίες θα έπρεπε να αποφασιστεί η αξιοποίηση του ακινήτου, όπερ και εγένετο χθες.

Πλέον, επισπεύδονται οι διαδικασίες για το μείζον αυτό θέμα. Ήδη έχουν συγκροτηθεί οι ομάδες εργασίας από πλευράς υπουργείου και ΠΑΕ ΑΕΚ και στόχος είναι να κατατεθεί ένα συμπαγές νομικό πλαίσιο, το οποίο δεν θα «κινδυνεύει» από προσφυγές στο Συμβούλιο της Επικρατείας ή σε ευρωπαϊκά δικαστήρια, που μπορούν να καθυστερήσουν κι άλλο την υπόθεση.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Παμε μωρή ΑΕΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

Πάμε για τον τίτλο αδέρφια μου

ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ ΑΕΚ Σ'ΑΓΑΠΩΆΕΚ Σ'ΑΓΑΠΩ,ΑΕΚ Σ'ΑΓΑΠΩ

Αδέλφια μου είμαι κ πάλι εδώ δυναμικός κ μάχιμος μετά την άθλια εις βάρος μου επίθεση κ το σιώπησμά μου.
ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΜΙΛΩ ΠΟΤΕ

 

Επισκέπτης
ο τύπος της ΑΕΚάρας.
 

Συνημμένα

  • assets_LARGE_t_942_568793.JPG
    assets_LARGE_t_942_568793.JPG
    165,3 KB · Εμφανίσεις: 16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom