Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ζηκος...οι διαιτητες παιζουν χεσμενοι στο καραισκακη....2 αγωνιστικες τιμωρια!!!!! Βαρδινογιαννης.....γαμηστε τον οσφπ....ΑΘΩΟΣ.....

"Κοκκαλιάρηδες", "περίεργοι", "παράγκες", "μόνο ο ΟΣΦΠ και το Αιγάλεω να κερδίζει"... δώστε τους πρωταθλήματα απανωτά!!!! :cheesy:
 

Επισκέπτης
καλημερα. βλεπεις φιλε αριον τι σου ελεγα χτες περι ατιμωρισιας? τιμωρησαν το ζηκο που ειπε αυτο ανεξαρτητα με το αν ειναι αληθεια η οχι που δε με ενδιαφερει κιολλας και ο σοφερ η ο προεδρος μας?
φίλε δεν έχεις καταλάβει κάτι, άσχετο αν τιμωρούν έναν ποδοσφαιριστή για αυτούς αυτή η τιμωρία δεν έχει σχέση με το ποδόσφαιρο αλλά με την πολιτική.
με τον τρόπο που έκαναν την τιμωρία θέλουν να μας αποδείξουν ότι αυτή εδώ η χώρα είναι μια μπανανία και αυτοί οι δικτάτορες.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
"Κοκκαλιάρηδες", "περίεργοι", "παράγκες", "μόνο ο ΟΣΦΠ και το Αιγάλεω να κερδίζει"... δώστε τους πρωταθλήματα απανωτά!!!! :cheesy:
"Κοκκαλιάρηδες", "περίεργοι", "παράγκες", "μόνο ο ΟΣΦΠ και το Αιγάλεω να κερδίζει"... δώστε τους πρωταθλήματα απανωτά!!!! :cheesy:


Έχεις στοιχεία,ήσουν εκεί,ξέρεις τι λες;;;;;....και άλλες τέτοιες μακακίες
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
καλημερα αδελφια!!!

καλημερα. βλεπεις φιλε αριον τι σου ελεγα χτες περι ατιμωρισιας? τιμωρησαν το ζηκο που ειπε αυτο ανεξαρτητα με το αν ειναι αληθεια η οχι που δε με ενδιαφερει κιολλας και ο σοφερ η ο προεδρος μας?
καλημερα φιλε μου νικ278..τι σου ελεγα περι αθλητικων θρεντ..? 60% ειπανε να σβηστουν....
τες πα.....

λοιπον αρκετα δυσκολο ματς αυριο και πολυ επικινδυνα τα δυο στοπερ μας!!!καφες και τοζερ(ή ενσαλιβα) πρεπει να ειναι αρκετα προσεχτικοι και να κανουν μεγαλο παιχνιδι!!!
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
καλημερα αδελφια!!!
καλημερα φιλε μου νικ278..τι σου ελεγα περι αθλητικων θρεντ..? 60% ειπανε να σβηστουν....
τες πα.....

λοιπον αρκετα δυσκολο ματς αυριο και πολυ επικινδυνα τα δυο στοπερ μας!!!καφες και τοζερ(ή ενσαλιβα) πρεπει να ειναι αρκετα προσεχτικοι και να κανουν μεγαλο παιχνιδι!!!
στοπερ σας μηπως? εγω ειμαι ολυμπιακος αλλα αντικαφριλα.
anyway πιστευω οτι ευκολα η δυσκολα θα το παρει το παιχνιδι
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
αλβες ασκαρατε!!!!καμια εμπιστοσυνη....
ουτε ο σωκρατης παιζει ουτε ο δελλας..
 

Επισκέπτης
Έχεις στοιχεία,ήσουν εκεί,ξέρεις τι λες;;;;;....και άλλες τέτοιες μακακίες

Ναι, επειδή είναι εντελώς κωμωδία το θέμα και πέρασε αβαβά, θα πω κι εγώ "ΝΑΙ, έχω στοιχεία!!!" και θα επικαλεστώ το σποτάκι που είχαν βγάλει οι ΑΜΑΝ (θα το θυμάστε όλοι!!!) :cheesy:
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα αδέλφια μου Ενωσίτες.Για την τιμωρία του Ζήκου απλά να πω ότι ξεμπροστιάστικε η Ελληνική αθλητική Δικαιοσύνη.Δεν είναι η ποινή των 2 αγωνιστικών, ας έτρωγε και 10, είναι ο χρόνος που βγήκε.Έναν ολόκληρο μήνα τη μαγείρευαν αν είναι δυνατόν.Μα καλά τόσο δύσκολη υπόθεση ήταν? Αυτό που βλέπω είναι πως θα πληρώσουμε πολύ ακριβά το μη καταλογισμό του πέναλτι του Αρουαμπαρένα στο ματς με τη Λάρισσα.Εκτός αυτής της περίεργης απόφασης ενδεικτικά να αναφέρω το πέναλτι στο Σέζαρ στο χαριλάου και κόκκινη στο παίκτη του Αρη, τη συνηθισμένη φαιδρή διαιτησία του Βασσάρα στη Τρίπολη κ.α.Αλλά δε πειράζει καλύτερα που μας πορώνουν έτσι.Αυτό που ελπίζω είναι να πορωθούν και όλοι μες την ομάδα διοίκηση-προπονητής-παίκτες, τότε αυτό το πρωτάθλημα δε χάνεται με τίποτα. :rockon: :rockon: :rockon:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Ναι, επειδή είναι εντελώς κωμωδία το θέμα και πέρασε αβαβά, θα πω κι εγώ "ΝΑΙ, έχω στοιχεία!!!" και θα επικαλεστώ το σποτάκι που είχαν βγάλει οι ΑΜΑΝ (θα το θυμάστε όλοι!!!) :cheesy:

............και ο Σωκράτης πάνω από όλα............ξεχνιέται αυτό??? Το έχω κάπου σαν mp3.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
γειά σας συναγωνιστές. Ο Γκαγκάτσης πάλι έκανε τα χατήρια του πελάτη του. Μαγείρευαν την απόφαση για να την βγάλουν όταν η ΑΕΚ θα είχε τραυματίες. Μπράβο ρε Γκαγκάτση. Καλά εξυπηρετείς τα συμφέροντα του Σωκράτη του πελάτη σου. Οταν ο άντζας έκανε κωλοδάχτυλα, ήταν ξύσιμο. Οταν ο καστίγιο στο Ηράκλειο έκανε κωλοδάχτυλα στον κόσμο μετά το γκολ, δεν είπε κανείς τίποτα.
Πάμε γερά την Κυριακή και μετά έχουμε δύο εντός.


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

Επισκέπτης
γειά σας συναγωνιστές. Ο Γκαγκάτσης πάλι έκανε τα χατήρια του πελάτη του. Μαγείρευαν την απόφαση για να την βγάλουν όταν η ΑΕΚ θα είχε τραυματίες. Μπράβο ρε Γκαγκάτση. Καλά εξυπηρετείς τα συμφέροντα του Σωκράτη του πελάτη σου. Οταν ο άντζας έκανε κωλοδάχτυλα, ήταν ξύσιμο. Οταν ο καστίγιο στο Ηράκλειο έκανε κωλοδάχτυλα στον κόσμο μετά το γκολ, δεν είπε κανείς τίποτα.
Πάμε γερά την Κυριακή και μετά έχουμε δύο εντός.


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
για τον λαμπριακο κουβεντα..επιλεκτικη μνημη εχεις..ΕΥΓΕ..
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
για τον λαμπριακο κουβεντα..επιλεκτικη μνημη εχεις..ΕΥΓΕ..

Τον περιποιηθήκαμε και το Λαμπριάκο στο μάτς ΑΕΚ-Βέροια για κανά 5λεπτο και τον περιμένουμε με ανοιχτές αγκάλες στο ματς του πρωταθλήματος όπως και τον Εντόι και τον Πάντο! Τα κοσμήματα του Ελληνικού Ποδοσφαίρου...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
όχι απλά είχαμε τις σκοτούρες του αποκλεισμού κ ο Λαμπριάκος πέρασε στα ψηλά.Δεν θα ρθει στο ΟΑΚΑ,θα καλοπεράσει.
 

Επισκέπτης
Τον περιποιηθήκαμε και το Λαμπριάκο στο μάτς ΑΕΚ-Βέροια για κανά 5λεπτο και τον περιμένουμε με ανοιχτές αγκάλες στο ματς του πρωταθλήματος όπως και τον Εντόι και τον Πάντο! Τα κοσμήματα του Ελληνικού Ποδοσφαίρου...
ο παντος τι σας εκανε???και εγω δεν μιλησα για το τι θα τους κανετε εσεις,αλλα για την αθλητικη δικαιοσυνη..
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
ο παντος τι σας εκανε???και εγω δεν μιλησα για το τι θα τους κανετε εσεις,αλλα για την αθλητικη δικαιοσυνη..

Κι εγώ για την ατιμωρισία τους από την αθλητική δικαιοσύνη λέω...Ο Πάντος τίποτα το σοβαρό...Ένα ηλεκτροσόκ αλά Καραγκούνης...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Ο Άκης Ζήκος είναι στην 19αδα της ΑΕΚ για τον αγώνα με τον Ατρόμητο, αφού ελπίδα όλων στην Ένωση είναι να «πέσει» η απόφαση της πειθαρχικής επιτροπής της ΕΠΟ, όπως τόνισε και ο Λορέντζο Σέρα Φερέρ στις δηλώσεις του μετά την πρωινή προπόνηση. «Όταν με πληροφόρησαν για την απόφαση μου φάνηκε περίεργο. Ελπίζω να αποδοθεί δικαιοσύνη». Ο τεχνικός της ΑΕΚ πρόσθεσε ότι θα αποφασίσει το Σάββατο για τη συμμετοχή ή μη του Παπασταθόπουλου.
Η έκπληξη της αποστολής είναι ότι δεν μετέχει ο Φεντερίκο Ασκάρατε, ο οποίος φερόταν να διεκδικεί μέχρι και θέση βασικού. Το παράδοξο είναι πως ο Λορέντζο Σέρα Φερέρ δεν έχει αμυντικό για τον πάγκο και προτίμησε να πάει με τον... κανέναν από το να συμπεριλάβει τον Αργεντινό, γεγονός που καταδεικνύει ότι δεν τον υπολογίζει.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Ρίξτε και μια ματιά στο ανανεωμένο site της μπασκετικής ΑΕΚ...Πολύ καλή προσπάθεια όπως ωραία είναι και τα σποτάκια που παίζουν στην tv.
 

Επισκέπτης
Ρίξτε και μια ματιά στο ανανεωμένο site της μπασκετικής ΑΕΚ...Πολύ καλή προσπάθεια όπως ωραία είναι και τα σποτάκια που παίζουν στην tv.
Ειδα που έγραφε ΑΕΚ shop και χάρηκα αλλά μετά ξενέρωσα γιατί λέει σύντομα κοντά σας!
 

aektzis

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Like
17
Πόντοι
1
μην κοιτατε μονο το σαιτ ελατε αυριο στο γηπεδο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom