Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
τοτε ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ!!!!!
αλλοι με βριζουν ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ αλλα εκει στα παπαρια τους...
ή για να το πω "σωστοτερα..." ΜΑΛΑΚΙΖΟΝΤΑΙ!!!!δεν εννοω εσενα σονυπ αλλα εκεινους που πρασινισανε τον γατο για δυο φωτο...


Ποιος σε έβρισε ρε;
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
τοτε ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ!!!!!
αλλοι με βριζουν ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ αλλα εκει στα παπαρια τους...
ή για να το πω "σωστοτερα..." ΜΑΛΑΚΙΖΟΝΤΑΙ!!!!δεν εννοω εσενα σονυπ αλλα εκεινους που πρασινισανε τον γατο για δυο φωτο...

Δεν είναι ντροπή κανενός! Οι μοντ κάνουμε τη δουλειά μας εδώ βάση κανόνων ρε κοπέλια. Από που και ως πού θα βάλουμε φώτο που δεν επιτρέπεται εδώ εμείς?
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
δεν εχει σημασια dark!!!
οι MODS ΞΕΡΟΥΝ!!!!
Δεν είναι ντροπή κανενός! Οι μοντ κάνουμε τη δουλειά μας εδώ βάση κανόνων ρε κοπέλια. Από που και ως πού θα βάλουμε φώτο που δεν επιτρέπεται εδώ εμείς?
.....xm....στο θεμα του βρισιματος ΔΕΝ σχολιασες κατι....εκτος αν συμφωνεις οτι ΜΑΛΑΚΙΖΟΝΤΑΙ!!!!
δεν ειπα να μπουν οι φωτο..αν πρεπει να σβηστουν να σβηστουν αλλα οχι να τον πρασινισετε για αυτο τον λογο...
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
δεν εχει σημασια dark!!!
οι MODS ΞΕΡΟΥΝ!!!!.....xm....στο θεμα του βρισιματος ΔΕΝ σχολιασες κατι....εκτος αν συμφωνεις οτι ΜΑΛΑΚΙΖΟΝΤΑΙ!!!!
δεν ειπα να μπουν οι φωτο..αν πρεπει να σβηστουν να σβηστουν αλλα οχι να τον πρασινισετε για αυτο τον λογο...

Ότι ΔΕΝ έχω δει Νικ, αρχή μου είναι να μην παίρνω θέση. Και δεν το έχω δει! Και εν'τέλει ΔΕΝ μπορώ να καταλάβω το λόγω που τρελένεσται με το warn. Μία απλή προειδοποίηση είναι και τίποτα άλλο.......τώρα αν χαλάει το χρώμα, πραγματικά με ενδιαφέρει να το ακούσω.
warnwarn.gif
 Τι[/URL] σας χαλάει to warn????????
 

Επισκέπτης
Ότι ΔΕΝ έχω δει Νικ, αρχή μου είναι να μην παίρνω θέση. Και δεν το έχω δει! Και εν'τέλει ΔΕΝ μπορώ να καταλάβω το λόγω που τρελένεσται με το warn. Μία απλή προειδοποίηση είναι και τίποτα άλλο.......τώρα αν χαλάει το χρώμα, πραγματικά με ενδιαφέρει να το ακούσω.
εμενα με παραχαλαει το πρασινο..τοσα χρωματα υπαρχουν..το ποιο σιχαμενο διαλεξατε???
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
:think: :think:
τι δεν εχεις δει ?


Καλά ειδικά σε σένα είναι πιο ευγενικοί,σε σύγκριση με μένα παλιότερα κ με κάποιους άλλους περι βρισιμάτων.Εκτός κ αν υπάρχει κα΄ποιο θρεντ που δεν το είδα.Αλλά με τα βρισίδια πραγματικά υπάρχουν 2 μέτρα κ 2 σταθμά.Τώρα όσον αφορά τις φώτο του Ζαχόπουλου αν είναι έτσι κ απαγορευέται σωστά.όσο για το warned πιστέυω σήμερα -αύριο θα είναι ιστορία.

Αρε gatto ολά τα αδέρφια μαζί σου.


ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ GATTO ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
τρελενομαι γιατι βαζετε worn σε καποιον που ανεβασε 2 φωτο
και στα αρχιδια σας για αλλους που βριζουν...
αν θελετε να απανταω και εγω ΜΕ ΒΡΙΣΙΕΣ!!!!!

σορρυ που την "λεω" σε εσενα αλλα μονο εσυ απαντας...
οι αλλοι στα ΑΡΧΙΔΙΑ ΤΟΥΣ....
 

Επισκέπτης
τρελενομαι γιατι βαζετε worn σε καποιον που ανεβασε 2 φωτο
και στα αρχιδια σας για αλλους που βριζουν...
αν θελετε να απανταω και εγω ΜΕ ΒΡΙΣΙΕΣ!!!!!

σορρυ που την "λεω" σε εσενα αλλα μονο εσυ απαντας...
οι αλλοι στα ΑΡΧΙΔΙΑ ΤΟΥΣ....
και το κακό λόγο της επιλεκτικότητας αυτής μερικά πολύ αξιόλογα φιλαράκια την έχουν κάνει και δεν ασχολούνται μάλιστα μερικοί έχουν φτιάξει μικρά δικά τους φόρουμ με στόχο να έχουν μια δύναμη σε μέλη σε λίγο καιρό περί τα 80 έως 100 μέλη και να κάνουν την πλάκα τους σε πολιτισμένα επίπεδα.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ρε πάψε να τρελλαίνεσαι με βλακείες κ ασήμαντα πράγματα κ μην ασχολείσαι.Άσε τους να τρώγονται κ να τους βάζουν warned,muted ή ότι σκατά θέλουν

Αφού μπορεί κ γράφει ο αδελφός gatto είμαστε ΟΚ.Αλλιώς θα είχε γίνει επανάσταση.
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
εμενα με παραχαλαει το πρασινο..τοσα χρωματα υπαρχουν..το ποιο σιχαμενο διαλεξατε???
Σωστος προτηνω να το αλλαξουμε με ενα ροζακι που ειναι και ποιο kinky. :grin:

Παντος το warned ισως να ηταν λιγο υπερβολικο αλλα ενταξει ρε παιδια δεν τρεχει και τιποτα για να το κανουμε και θεμα.
gatto μην σε νοιαζει θα σβηστη στο τελος της χρονιας και θα αποφητησεις με διαγωγη κοσμια. :grin:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Άντε έγινα και εγώ για να δείτε πόσο με χαλάει...............
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλά ρε ποιος έκανε warned τον sony-μωρομαντηλάκια ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε;;;;


ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΣΑΤΣΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΠΕΛΙ :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom:
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Αφού μπορεί κ γράφει ο αδελφός gatto είμαστε ΟΚ.Αλλιώς θα είχε γίνει επανάσταση.
Με μπροσταρη τον arion. :dancing:
Άντε έγινα και εγώ για να δείτε πόσο με χαλάει...............
Κανε μας ολους να ειμαστε ασορτι.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
γιωργο ασε τις παπαριες και παρε θεση...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom