Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
δεν με ενδιαφέρει τι κάνανε αδέλφια οι άλλοι απλά ας δούνε μόνοι τους της σχέσεις τους με παράγκες κλπ. εμείς στην ουσία χάσαμε το παιχνίδι απλά από ένα λάθος του Μορέτο που την υπεροχή και πίεση της ΑΕΚ την γύρισε ανάποδα και ενώ όλοι οι ευνοούμενοι της παράγκας και των λοιπόν ευαγών ιδρυμάτων του Ελληνικού ποδοσφαίρου ήθελαν την ομάδα μας ευνοημένη συνέβησαν τα αντίθετα, μετά το 1 - 0 ο διαιτητής δεν έδωσε πεντακάθαρο πέναλτι υπέρ της ΑΕΚ και στην κόντρα ο Αστέρας έκανε το 2 -0 επίσης και η Φάση με τον Παντελή Καφέ αν δεν έδινε τουλάχιστον πέναλτι έπρεπε να  δώσει στον ποδοσφαιριστή του Αστέρα απ ευθείας κόκκινη κάρτα,
τίποτε άλλο έτσι απλά ούτε κλαίμε ούτε γελάμε.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
παιδια αυτη η κλαψουρα ειναι γαμησε τα. μια φορα δηλαδη να πεις ρε φιλε εχασα και τελος. οτι η αεκ ας πουμε δεν εχει ευνοηθει ποτε ? αλλα να μου πεις τι λεω μαλακας εισαι?σιγα μη το λεγες και χαλασεις την ολη κλαψα. παρτο χαμπαρι δεν εισαι ανωτερος απο τον ολυμπιακο. τωρα τι να λεμε πεντακαθαρα πεναλτι και μπουρδες των παιδιων που τα λενε το πρωι στο σχολειο για να μην τους κοροιδευουν τα αλλα παιδακια
 

Επισκέπτης
παιδια αυτη η κλαψουρα ειναι γαμησε τα. μια φορα δηλαδη να πεις ρε φιλε εχασα και τελος. οτι η αεκ ας πουμε δεν εχει ευνοηθει ποτε ? αλλα να μου πεις τι λεω μαλακας εισαι?σιγα μη το λεγες και χαλασεις την ολη κλαψα. παρτο χαμπαρι δεν εισαι ανωτερος απο τον ολυμπιακο. τωρα τι να λεμε πεντακαθαρα πεναλτι και μπουρδες των παιδιων που τα λενε το πρωι στο σχολειο για να μην τους κοροιδευουν τα αλλα παιδακια
φίλε αν εννοείς κάνεις λάθος εγώ ποτέ δεν είπα ότι έχουμε την υπέρ ομάδα άλλοι κλαίγονταν μέχρι τώρα βλέποντας την μπροστά και την δικιά τους εύνοια νόμιζαν ότι θα την έχουμε και εμείς.
εγώ προσωπικά ασχολήθηκα περιληπτικά με τα της ομάδας μου, δεν είμαι αιθεροβάμων να πιστεύω ότι σε 5 αγώνες πιάσαμε ταβάνι εγώ προσωπικά εκτιμώ την όλη κατάσταση παίρνοντας υπ όψιν την θέση που βρέθηκε η ομάδα μου πριν μερικά χρόνια και προς το παρόν είμαι ικανοποιημένος γιατί αυτή είναι απαλλαγμένη από πολλά λάθη του παρελθόντος, η συνεχείς αρνητική ενασχόληση  ατόμων που ανήκουν σε άλλους χώρους με τον τρόπο που το κάνουν αλλά ο τρόπος που το κάνουν δείχνουν και την ποιότητα τους και την αποδοχή τους στην κοινωνία εμένα με γεμίζουν χαρά γιατί έχουν αρχίσει και τρέμουν μπροστά στην ιδέα ότι κάτι καινούργιο γεννιέται.
όλους αυτούς τους αφήνω στην κρίση άλλων να τους κρίνουν που δέχτηκαν και αυτοί φραστικές επιθέσεις εμείς εδώ οι φίλοι της ΑΕΚ δεν θα πέσουμε τόσο χαμηλά. 
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
φίλε αν εννοείς κάνεις λάθος εγώ ποτέ δεν είπα ότι έχουμε την υπέρ ομάδα άλλοι κλαίγονταν μέχρι τώρα βλέποντας την μπροστά και την δικιά τους εύνοια νόμιζαν ότι θα την έχουμε και εμείς.
εγώ προσωπικά ασχολήθηκα περιληπτικά με τα της ομάδας μου, δεν είμαι αιθεροβάμων να πιστεύω ότι σε 5 αγώνες πιάσαμε ταβάνι εγώ προσωπικά εκτιμώ την όλη κατάσταση παίρνοντας υπ όψιν την θέση που βρέθηκε η ομάδα μου πριν μερικά χρόνια και προς το παρόν είμαι ικανοποιημένος γιατί αυτή είναι απαλλαγμένη από πολλά λάθη του παρελθόντος, η συνεχείς αρνητική ενασχόληση  ατόμων που ανήκουν σε άλλους χώρους με τον τρόπο που το κάνουν αλλά ο τρόπος που το κάνουν δείχνουν και την ποιότητα τους και την αποδοχή τους στην κοινωνία εμένα με γεμίζουν χαρά γιατί έχουν αρχίσει και τρέμουν μπροστά στην ιδέα ότι κάτι καινούργιο γεννιέται.
όλους αυτούς τους αφήνω στην κρίση άλλων να τους κρίνουν που δέχτηκαν και αυτοί φραστικές επιθέσεις εμείς εδώ οι φίλοι της ΑΕΚ δεν θα πέσουμε τόσο χαμηλά. 


:grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Χθες δεν μου πολυάρεσε αλλά οφείλουμε ένα ΜΠΡΑΒΟ στον Αστέρα που στην πρώτη του χρονία στην Α' Εθνική νίκησε ΑΕΚ , Ολυμπιακό , Πάο , Πάοκ και βρίσκεται με την λήξη του πρώτου γύρου στην τέταρτη θέση!Και το κυριότερο, το ότι δεν ψάχτηκε να μπει στο άρμα κάποιας μεγάλης ομάδας για να μην κινδυνέψει... :thumbsup:
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
6
Like
1.126
Πόντοι
376
Τί μπράβο και τί αρμα μου λες ρε φίλε;  Γιατί να του πούμε μπράβο;  Και γιατί να μπει σε κάποιο άρμα;  Το ξέρεις οτι αυτή τη στιγμή ο Αστέρας έχει το μεγαλύτερο μπάτζετ στην Ελλάδα μετά τους 3 του ΠΟΚ;  Τι να το κάνει το άρμα;
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Τί μπράβο και τί αρμα μου λες ρε φίλε;  Γιατί να του πούμε μπράβο;  Και γιατί να μπει σε κάποιο άρμα;  Το ξέρεις οτι αυτή τη στιγμή ο Αστέρας έχει το μεγαλύτερο μπάτζετ στην Ελλάδα μετά τους 3 του ΠΟΚ;  Τι να το κάνει το άρμα;
Το ίδιο λέμε φίλε!Εδώ έχουν φθάσει στο σημείο  οι μεγάλοι της Θεσσαλονίκης να μπαίνουν σε κάποιο άρμα κατά περιόδους...δεν θα πούμε μπράβο στον Αστέρα που στην πρώτη του χρονιά καταφέρνει να στέκεται μόνος του στα πόδια του???Αν αυτό βέβαια αλλάξει...εδώ είμαστε να το σχολιάσουμε!
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
καλημερα αδελφια!!!
την αλλη κυριακη δεν θα ειμαστε τριτοι....
πρεπει να δουμε τα λαθη μας να τα διορθωσουμε και να συνεχισουμε τον δυσκολο δρομο του πρωταθληματος....
 

Επισκέπτης
Χθες δεν μου πολυάρεσε αλλά οφείλουμε ένα ΜΠΡΑΒΟ στον Αστέρα που στην πρώτη του χρονία στην Α' Εθνική νίκησε ΑΕΚ , Ολυμπιακό , Πάο , Πάοκ και βρίσκεται με την λήξη του πρώτου γύρου στην τέταρτη θέση!Και το κυριότερο, το ότι δεν ψάχτηκε να μπει στο άρμα κάποιας μεγάλης ομάδας για να μην κινδυνέψει... :thumbsup:
φίλε gato εχθές μπορεί να κέρδισε ο Αστέρας αλλά το ποδόσφαιρο που έπαιξε στο χθεσινό παιχνίδι δεν είχε σχέση με τα άλλα παιχνίδια. απλά συγκυρίες έφεραν την νίκη του ενώ μέχρι την στιγμή που έβαλε το πρώτο γκολ άλλο ήταν το αφεντικό στο γήπεδο, φυσικά αυτό δεν αμφισβητεί την νίκη του την χθεσινή και μπράβο σε αυτή την ομάδα γιατί το Ελληνικό ποδόσφαιρο έχει ανάγκη από ομάδες σαν αυτή για να γίνει ποιο ανταγωνιστικό και να εξαναγκάσει στο μέλλον της αποκαλούμενες μεγάλες ομάδες σε ποιο ουσιαστικές κινήσεις αλλά και της μικρότερες σε επανασχεδιασμό των σχέσεων τους με άλλες ομάδες, το παράδειγμα του ΟΦΗ είναι ένα παράδειγμα στο που έχει καταντήσει μετά την περιπέτεια με την σχέση του παλαιότερα με την οικογένεια Βαρδινογιάννη.
επίσης μεγάλες ομάδες που ερωτοτροπούν με παράγκες έχοντας την εύνοια έξω αγωνιστικών παραγόντων για την κατάκτηση τίτλων σε βάθος χρόνου φέρνει θύελλες ακόμα νωπές οι δηλώσεις του καπετάνιου το ( ποτέ ξανά πρωτάθλημα στον Πειραιά) τον αγνό άνθρωπο και φίλαθλο δεν τον αγγίζουν αυτές οι καταστάσεις κακά τα ψέματα όλοι αυτοί οι επιχειρηματίες δεν βρίσκονται μέσα στης ομάδες για να δείξουν τα αγνά φίλαθλα αισθήματα τους αλλά για την τσέπη τους και γενικά τα συμφέροντα τους και ας πούμε ο Ιντρακόμ μεγάλος Ολυμπιακάρας  ξεχάσαμε τα πριν την ανάμειξη τους στον ΟΣΦΠ τα ζεϊμπέκικα του  με τον καπετάνιο και τα επιφωνήματα του για τον ΠΑΟ.
εμείς δεν θέλουμε μια ομάδα με τέτοιους παράγοντες γιατί αυτούς πληρώνουμε σήμερα εμείς θέλουμε μια ΑΕΚ που να στηρίζεται στον εαυτό της και τον κόσμο της.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Σημ:Απαράδεκτη η μετάδοση από την ΝΕΤ.Τα μισά ονόματα τα έκανε μονίμως λάθος.Ο Ράμος είχε βαφτιστεί Αρουαμπαρένα κ ο Μανού,Μάχο :uglystupid:
Καλημέρα και καλή χρονιά φίλε Νταρκ,τι περίμενες να ακούσεις δηλαδή απο τον γίγατα της αθλητικής δημοσιογραφίας Αλέξανδρο Θεοφιλόπουλο???? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :headbang: :headbang:από ένα σημείο και μετά δεν ήξερα να κλάψω ή να γελάσω :think: με τις μαλακίες που έλεγε... :jerking: :jerking: :jerking:και τελικά αποφάσισα να κλείσω τελείως τη φωνή και ηρέμησα :rockon:
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Eγω επιμενω. Το εχω πει 10 φορες. Ειμαι αντιολυμπιακος αλλα πιστευω οτι το πρωταθλημα θα το παρει ο γαυρος οτι και να γινει. Ειναι καλυτερος σαν εταιρια και σαν ομαδα απο την ΑΕΚ. Εχει καλυτερους παιχτες και πιο εμπειρο προεδρο. Δε ξερω αν το παρει δικαια η αδικα αλλα θα το παρει. Και παρακαλω μην αρχισετε να με βριζετε, την αποψη μου λεω και μπορει να κανω λαθος. Απλα εγω δεν ειμαι φανατισμενος.

Για μια ακομη φορα φαινεται οτι ειχα δικιο.
Εμενα μου κανει εντυπωση που περιμενατε να κερδισετε τον Αστερα.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Για μια ακομη φορα φαινεται οτι ειχα δικιο.
Εμενα μου κανει εντυπωση που περιμενατε να κερδισετε τον Αστερα.
Γιατί να μην τον κερδίζαμε?Είδες εσύ από την εικόνα του ματς ότι είμασταν χαμένοι από χέρι?
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
αλλά και της μικρότερες σε επανασχεδιασμό των σχέσεων τους με άλλες ομάδες, το παράδειγμα του ΟΦΗ [size=15pt]είναι ένα παράδειγμα [/size] στο που έχει καταντήσει μετά την περιπέτεια με την σχέση του παλαιότερα με την οικογένεια Βαρδινογιάννη.
Μιας και είναι πολύ πρόσφατο το παράδειγμα του ΟΦΗ, παραμένει υπο εξέλιξη, οι μικρές ομάδες δεν κουνάνε ρούπι απο του σταύλους.
 

Επισκέπτης
όσο το Ελληνικό ποδόσφαιρο βρίσκεται κάτω από αυτά τα δεδομένα δεν πρόκειται ποτέ να το δούμε και να αναπτύσσει ένα δικό του μοντέλο.
απλά ευκαιριακές καταστάσεις που μας κάνουν και τσιμπάμε πόντους μας έχουν σε αυτή την ενδιάμεση κατάσταση παρουσίας μας στην Ευρώπη και μάλιστα μεγάλο ρόλο έπαιξε η παρουσία του Παναθηναικού στην Ευρώπη σε συνάρτηση με την αλλαγή του χάρτη του Ευρωπαϊκού ποδοσφαίρου με την πτώση των ανατολικών χορών γενικά μας έφερε σε πλεονεκτική θέση και αν βρισκόμαστε σαν Ελλάδα εδώ που βρισκόμαστε το οφείλουμε σε αυτή την συγκυρία από την θέση που έφερε την Ελλάδα κύρια ο ΠΑΟ στην πορεία να αντιμετωπίζουμε ασθενέστερες ομάδες και να συντηρούμαστε εδώ που ήμαστε.
και ενώ βλέπουμε ότι γίνονται επενδύσεις στο ποδόσφαιρο τρίτων χορών από ξένους επιχειρηματίες εδώ απλά ότι γίνεται από κανά δυο που το κάνουν για πολιτικά οφέλη και μια σειρά από λαμόγια για την αρπαχτή τους. 
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Να συμπληρώσω τα χθεσινά τους χάλια που παρότι η ομάδα έπαιξε καλά έχασε απο τον Άρη και δεν τους έδωσαν δυο πέναλτι.  
Άγιος ο Πολατιάν μπροστά στον χθεσινό του ΟΦΗ-Άρης....
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
6
Like
1.126
Πόντοι
376
Να συμπληρώσω τα χθεσινά τους χάλια που παρότι η ομάδα έπαιξε καλά έχασε απο τον Άρη και δεν τους έδωσαν δυο πέναλτι. 
Άγιος ο Πολατιάν μπροστά στον χθεσινό του ΟΦΗ-Άρης....

Ο Πολατιάν δεν έκανε τίποτα, το κοντάρι είχε τσίμπλες...
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
6
Like
1.126
Πόντοι
376
Κοντάρι ρε φίλε είναι η αργκό για τον επόπτη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom