Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.552
Like
7.345
Πόντοι
2.306
ΑΕΚ ειστε ρε!
Και ανησυχείτε?
Αστε τους να σκούζουν....

Μα ακριβώς επειδή είναι ΑΕΚ ανησυχούν , ναυαρχε μου... :confused::confused::confused:

skor.jpg
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.061
Κριτικές
27
Like
1.931
Πόντοι
5.235
το λεει η καρδουλα του παντως, οχι σαν τον μπουχεσα τον Βαγγελη που παει με το X5 και θελει και οδηγο...

 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
Μα ακριβώς επειδή είναι ΑΕΚ ανησυχούν , ναυαρχε μου... :confused::confused::confused:

skor.jpg
Αδερφε,ότι και να λέτε ειναι στο dna σας γραμμενη η πουστιά ανα τους αιώνες....Ασε μας εμας και ασχολήσου με την υπερομαδα σας που θα αρχισει να παιζει Σεπτεμβριο μεριά και με την πρωτη στραβη θα φευγουνε κορνεδες στο ..στρατηγούλη σας..
 
Εγγρ.
7 Απρ 2024
Μηνύματα
136
Like
82
Πόντοι
1
Γνωρίζει κανείς αν η οικονομική κατάσταση του Ηλιοπούλου είναι κοντά στον Μελ; Η περνουμε κάποιον σαν τον παλέτα;
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
ο αλλος εφερνε γυροβολιες με κατι ποντιακες λυρες στο χορο των παλαιμαχων αυτος φετο θα φερει τους αρομειντεν :headbaning1:
:headbaning2:
 

mafia79

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
400
Κριτικές
2
Like
942
Πόντοι
81
Γνωρίζει κανείς αν η οικονομική κατάσταση του Ηλιοπούλου είναι κοντά στον Μελ; Η περνουμε κάποιον σαν τον παλέτα;
Εχει τον μεγαλύτερο στόλο ταχύπλοων στην Ευρώπη και ετοιμάζει και 4 κρουαζιερόπλοια
 

fatos1924

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2015
Μηνύματα
143
Κριτικές
20
Like
1.248
Πόντοι
1.011
Γνωρίζει κανείς αν η οικονομική κατάσταση του Ηλιοπούλου είναι κοντά στον Μελ; Η περνουμε κάποιον σαν τον παλέτα;
Η οικονομική κατάσταση του Ηλιόπουλου είναι πάρα πολύ καλή. Θα έλεγα οτι η ακτοπλοϊα δεν ειναι καν το 1/10 των εισοδημάτων του, ιδίως τα τελευταία χρόνια που η αγορά των Τανκερ έχει ξεφύγει.

Η προσωπική του περιουσία είναι πλέον τεράστια και εχει και κοινά συμφέροντα σε εταιρείες με τον Μελισσανίδη.

Δεν ηταν ΑΕΚτζής από κούνια, αλλά ουτε και ο Μπάρλος π.χ.

Τα συμφέροντα του ταυτίζονται με της ΑΕΚ.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.945
Κριτικές
5
Like
8.092
Πόντοι
2.306
Αγαπητοί φίλοι της ΑΕΚ, το ερώτημα δε θα πρέπει να είναι αν έχει λεφτά ο κος Ηλιόπουλος και η οικογένειά του. Το ερώτημα είναι αν θα βάλει λεφτά στην ΑΕΚ ή θα κοιτάξει μόνο να βγάλει.
Μιλάμε για έναν επιχειρηματία της ποντοπόρου ναυτιλίας που τα τελευταία χρόνια έχει μπει δυναμικά και στην ελληνική ακτοπλοΐα.
Από δεξαμενόπλοια πραγματικά δεν ξέρω πόσα έχει. Στην ακτοπλοΐα έχει 29 πλοία εκ των οποίων 24 ταχύπλοα και 5 συμβατικά.
Από ταχύπλοα δε γνωρίζω, αλλά με τα συμβατικά που ασχολούμαι και παρακολουθώ ως χόμπι, δεν τα λες και σαπάκια, δεν τα λες και του κουτιού. Πλοία 45 - 50 ετών, που σε άλλες εποχές θα είχαν ήδη περάσει από τη φλόγα του διαλυτήριου.
Είναι λίγο παράξενος πλοιοκτήτης, πρόσφατα είχε απαγορέψει τα ηλεκτρικά οχήματα στα πλοία του, αλλά αναγκάστηκε να το πάρει πίσω.
Στα κρουαζιερόπλοια δεν νομίζω ότι ξέρει κι ο ίδιος για ποιον λόγο μπήκε.
Δύο απ' αυτά που αγόρασε, τα έχει πουλήσει ήδη για σκραπ.
Γενικώς αγαπάει πολύ τα φράγκα, δεν είναι άγιος και είναι δυνατός στις διαπραγματεύσεις.
Το όνομά του είχε εμπλακεί και σε ένα ναυτιλιακό σκάνδαλο το 2011:


Καλά ξεμπερδέματα φίλοι της ΑΕΚ! :grin::grin:
 

fatos1924

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2015
Μηνύματα
143
Κριτικές
20
Like
1.248
Πόντοι
1.011
Αγαπητοί φίλοι της ΑΕΚ, το ερώτημα δε θα πρέπει να είναι αν έχει λεφτά ο κος Ηλιόπουλος και η οικογένειά του. Το ερώτημα είναι αν θα βάλει λεφτά στην ΑΕΚ ή θα κοιτάξει μόνο να βγάλει.
Μιλάμε για έναν επιχειρηματία της ποντοπόρου ναυτιλίας που τα τελευταία χρόνια έχει μπει δυναμικά και στην ελληνική ακτοπλοΐα.
Από δεξαμενόπλοια πραγματικά δεν ξέρω πόσα έχει. Στην ακτοπλοΐα έχει 29 πλοία εκ των οποίων 24 ταχύπλοα και 5 συμβατικά.
Από ταχύπλοα δε γνωρίζω, αλλά με τα συμβατικά που ασχολούμαι και παρακολουθώ ως χόμπι, δεν τα λες και σαπάκια, δεν τα λες και του κουτιού. Πλοία 45 - 50 ετών, που σε άλλες εποχές θα είχαν ήδη περάσει από τη φλόγα του διαλυτήριου.
Είναι λίγο παράξενος πλοιοκτήτης, πρόσφατα είχε απαγορέψει τα ηλεκτρικά οχήματα στα πλοία του, αλλά αναγκάστηκε να το πάρει πίσω.
Στα κρουαζιερόπλοια δεν νομίζω ότι ξέρει κι ο ίδιος για ποιον λόγο μπήκε.
Δύο απ' αυτά που αγόρασε, τα έχει πουλήσει ήδη για σκραπ.
Γενικώς αγαπάει πολύ τα φράγκα, δεν είναι άγιος και είναι δυνατός στις διαπραγματεύσεις.
Το όνομά του είχε εμπλακεί και σε ένα ναυτιλιακό σκάνδαλο το 2011:


Καλά ξεμπερδέματα φίλοι της ΑΕΚ! :grin::grin:
Απ΄΄ο το 2011, εχουν περάσει πάρα πολλά χρόνια και η οικονομική του κατάσταση δεν έχει σχέση με τότε, φίλε μου.

Αν θα πετύχει, θα δείξει, αλλά οτι είναι πλέον οικονομικού μεγέθους ανάλογο με Μπάκο/Καυμενακηδες, Βαγγέλα, Μελισσανίδη κ.ο.κ. ειναι δεδομένο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom