Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.622
Κριτικές
1
Like
5.554
Πόντοι
2.356
στο 50 δευτερολεπτο βλεπουμε το σαββιδη να βγαζει το μπουφαν του η καλυτερα μπορουμε να πουμε οτι ξεβρακωθηκε κρινοντας εκ του αποτελεσματος της ενεργειας του
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
στο 50 δευτερολεπτο βλεπουμε το σαββιδη να βγαζει το μπουφαν του η καλυτερα μπορουμε να πουμε οτι ξεβρακωθηκε κρινοντας εκ του αποτελεσματος της ενεργειας του
Ελα ρε,photoshop ειναι!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Οταν σηκωθει πανω απο το επιπεδο της γης ξαναποσταρε,μεχρι τοτε αυτο δεν λεει τιποτα.
Τύπε, μπες στη φορμόλη. Πρέπει να είσαι από τους τελευταίους του είδους που έλεγαν ότι το γήπεδο δε θα γίνει. Ξεκίνησε από κάτσε να πάρει άδεια, μετά κάτσε να περάσει από το ΣτΕ, μετά κάτσε να καθαρίσει ο χώρος, μετά κάτσε να αρχίσουν να σκάβουν, μετά κάτσε να πέσουν τα μπετά και τώρα αυτό.
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.574
Κριτικές
8
Like
3.227
Πόντοι
456
Οι οπαδοι του μπαοκ λενε πως αν τιμωρηθει η ομαδα τους δεν θα ανταποκριθουν σε ενδεχομενη επιστρατευση..Εμεις λενε πολεμαμε μονο για μπαοκ....Ουγκ
 

pavlosyn

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
311
Like
2
Πόντοι
1
Τύπε, μπες στη φορμόλη. Πρέπει να είσαι από τους τελευταίους του είδους που έλεγαν ότι το γήπεδο δε θα γίνει. Ξεκίνησε από κάτσε να πάρει άδεια, μετά κάτσε να περάσει από το ΣτΕ, μετά κάτσε να καθαρίσει ο χώρος, μετά κάτσε να αρχίσουν να σκάβουν, μετά κάτσε να πέσουν τα μπετά και τώρα αυτό.
Nταξει δικε μου εγω σου λεω κατσε να σηκωθει και μετα μου λες τα δικα σου.Γιατι νομιζεις οτι 1 χρονο τωρα μονο σκαβουν και ισιωνουν αντι να σηκωνουν?
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.574
Κριτικές
8
Like
3.227
Πόντοι
456
Nταξει δικε μου εγω σου λεω κατσε να σηκωθει και μετα μου λες τα δικα σου.Γιατι νομιζεις οτι 1 χρονο τωρα μονο σκαβουν και ισιωνουν αντι να σηκωνουν?


Εχεις τους νταλκαδες σου κ συ...
 

skwtsezos4239

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
177
Like
20
Πόντοι
1
Nταξει δικε μου εγω σου λεω κατσε να σηκωθει και μετα μου λες τα δικα σου.Γιατι νομιζεις οτι 1 χρονο τωρα μονο σκαβουν και ισιωνουν αντι να σηκωνουν?

τί κακομοιριά είναι αυτή ρε γαμώτη, πότε να γίνει το γήπεδο ρε μάστορα, σε καμιά βδομάδα?
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.969
Like
10.104
Πόντοι
2.606
Nταξει δικε μου εγω σου λεω κατσε να σηκωθει και μετα μου λες τα δικα σου.Γιατι νομιζεις οτι 1 χρονο τωρα μονο σκαβουν και ισιωνουν αντι να σηκωνουν?

Ρε φίλε, είσαι σοβαρός?
Έχεις καθόλου ιδέα από έργα?
Τι το περάσατε?
Ηρεμήστε λίγο.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Nταξει δικε μου εγω σου λεω κατσε να σηκωθει και μετα μου λες τα δικα σου.Γιατι νομιζεις οτι 1 χρονο τωρα μονο σκαβουν και ισιωνουν αντι να σηκωνουν?
Έχεις δίκιο. Στα λεγκο δηλαδή γιατί δε σκάβεις και σηκώνεις με τη μία;
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Nταξει δικε μου εγω σου λεω κατσε να σηκωθει και μετα μου λες τα δικα σου.Γιατι νομιζεις οτι 1 χρονο τωρα μονο σκαβουν και ισιωνουν αντι να σηκωνουν?

Αλήθεια τώρα?Υπάρχουν ακόμη άτομα που πιστεύουν οτι το γήπεδο δεν θα γίνει?Πλάκα έχετε.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Τύπε, μπες στη φορμόλη. Πρέπει να είσαι από τους τελευταίους του είδους που έλεγαν ότι το γήπεδο δε θα γίνει. Ξεκίνησε από κάτσε να πάρει άδεια, μετά κάτσε να περάσει από το ΣτΕ, μετά κάτσε να καθαρίσει ο χώρος, μετά κάτσε να αρχίσουν να σκάβουν, μετά κάτσε να πέσουν τα μπετά και τώρα αυτό.
Κατσε να παρει ρεύμα τύπε, μπορει να σηκωθει το γηπεδο και να μην μας δινει ρεύμα η ΔΕΗ ή να μην πιανει το χορταρι στο τεραιν
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
για να αφησουμε λιγο το law and order στην ακρη και να μιλησουμε και λιγο ποδοσφαιρικα, το ροστερ το καλοκαιρι θελει ενα ελαφρυ ξεσκαρταρισμα, Αινταρεβιτς, Μασουντ, Μοραν, Κλωναριδης και Τσοσιτς(αυτος επειδη ειναι πιο γυαλινος και απο τον Τσιγκρινσκι) πρεπει να την κανουνε και να ερθουνε κανονικοι παιχτες στην θεση τους, δεν χρειαζεσαι 800 μεταγραφες αλλα μετρημενες στα δαχτυλα του ενος χεριου και καλες
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.602
Like
27.840
Πόντοι
5.506
για να αφησουμε λιγο το law and order στην ακρη και να μιλησουμε και λιγο ποδοσφαιρικα, το ροστερ το καλοκαιρι θελει ενα ελαφρυ ξεσκαρταρισμα, Αινταρεβιτς, Μασουντ, Μοραν, Κλωναριδης και Τσοσιτς(αυτος επειδη ειναι πιο γυαλινος και απο τον Τσιγκρινσκι) πρεπει να την κανουνε και να ερθουνε κανονικοι παιχτες στην θεση τους, δεν χρειαζεσαι 800 μεταγραφες αλλα μετρημενες στα δαχτυλα του ενος χεριου και καλες
τυπε ουσιαστικα ολες οι ομαδες λιγες μεταγραφες χρειαζονται...στα δαχτυλα του ενος χεριου....1 τερμα,1αμυντικο,1 μεσο  και 1 επιθετικο :S :S :S :S
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
τυπε ουσιαστικα ολες οι ομαδες λιγες μεταγραφες χρειαζονται...στα δαχτυλα του ενος χεριου....1 τερμα,1αμυντικο,1 μεσο  και 1 επιθετικο :S :S :S :S

ναι αλλα στο τελος παιρνουνε 20 παλτα για τον χειμωνα  :S :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom