Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ναι ρε τύπε γιατί δε γουστάρω να φυτρώσουν θηρία γύρω από το Καραισκή στα τεράστια άδεια οικόπεδα των μεγαλοεργολάβων κατάλαβες τώρα;
Tι ειναι το καραισκη  :think:
 

xplorerxx

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2012
Μηνύματα
515
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
Για να γίνει το πρότζεκτ της ΑΕΚ πρέπει να αλλάξει ο συντελεστής δόμησης. Έτσι ανοίγει ο ¨δρόμος¨ και για άλλους.
Όποιος κατάλαβε κατάλαβε.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Για να γίνει το πρότζεκτ της ΑΕΚ πρέπει να αλλάξει ο συντελεστής δόμησης. Έτσι ανοίγει ο ¨δρόμος¨ και για άλλους.
Όποιος κατάλαβε κατάλαβε.
Ποιος σου το ειπε αυτο βρε φιλε.Προς τα κατω αλλαζει ο συντελεστης,για να συμφωνει με αυτο που οριζει ο νομος.Εσυ μηπως εχεις μεινει στο προτζεκτ του γρανιτσα που ηθελε και ενα εμπορικο κεντρο μαζι;
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Για να γίνει το πρότζεκτ της ΑΕΚ πρέπει να αλλάξει ο συντελεστής δόμησης. Έτσι ανοίγει ο ¨δρόμος¨ και για άλλους.
Όποιος κατάλαβε κατάλαβε.
Κοίτα να ενημερωθείς σωστά και το συζητάμε.
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Η ανακοίνωση του Συνδυασμού «Δύναμη Ζωής» με αφορμή το πρωτοσέλιδο της «Ώρας για σπορ»: - See more at:
«Παρότι η υποψήφια περιφερειάρχης Αττικής Ρένα Δούρου δεσμεύτηκε ρητά και κατηγορηματικά πως θα εργαστεί -αν εκλεγεί- για να αποκτήσει η ΑΕΚ το δικό της σπίτι μετά την καταστροφική κατεδάφιση που αποφάσισε (πριν 10 και βάλε χρόνια) ο τότε πρόεδρος Γρανίτσας με την χρηματοδότηση της τότε υπουργού Βάσως Παπανδρέου, χωρίς να έχουν εξασφαλίσει λύση για τη νέα κατασκευή. Οι μηχανισμοί του απερχόμενου περιφερειάρχη και μεγαλοπαραγόντων χρηματοδοτών της κυβέρνησης, αποφάσισαν να διαστρέψουν την πραγματικότητα, εμπλέκοντας στο πολιτικό παιχνίδι τους οπαδούς της ομάδας.

Μάλιστα για να καταφέρουν να στηρίξουν την επίθεση απέναντι στη Ρένα Δούρου παραχάραξαν το νόημα της δήλωσης της πως “Λόγω των ημερών (επέτειος της απελευθέρωσης από τον τουρκικό ζυγό) πρέπει να πάψουμε να συμπεριφερόμαστε σαν ραγιάδες παίζοντας το παιχνίδι των κοτσαμπάσηδων και των προεστών”. Η προσκείμενη στην ΑΕΚ εφημερίδα “Ωρα για Σπορ” θεώρησε πως η λέξη ραγιάδες απευθύνεται στους φίλους της ΑΕΚ και χαρακτήρισε ως απίστευτα προσβλητικό αυτόν το χαρακτηρισμό!

Να θυμίσουμε σε όλους πως το οικόπεδο που θα γίνει το γήπεδο ανήκει στην ερασιτεχνική ΑΕΚ η οποία δεν έχει εξασφαλισμένους ανταποδοτικούς πόρους. Επίσης να θυμίσουμε πως το νέο γήπεδο δεν θα είναι ιδιοκτησία της ΠΑΕ, αλλά στα πρότυπα Κόκκαλη θα ανήκει για 49 χρόνια σε μια ιδιωτική εταιρεία με μεγαλομέτοχο τον πολυεκατομμυριούχο κ. Μελισσανίδη και μπορεί να παραμείνει στα χέρια του, ακόμα και αν εγκαταλείψει την ομάδα.

Η ΑΕΚ και οι οπαδοί της, θα πρέπει να μείνουν μακρυά από τα παιχνίδια των σύγχρονων κοτσμπάσηδων και προεστών. Διότι εκτός από οπαδοί, είναι και πολίτες μιας χώρας που ζει τη νέα κατοχική υποδούλωση.
- See more at:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Με λιγα λογια η Δουρου ειναι πολεμιος της προσπαθειας που γινεται αυτη την στιγμη για το γηπεδο.
Κανενας ΑΕΚτζης να μην της δωσει ψηφο.
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Με λιγα λογια η Δουρου ειναι πολεμιος της προσπαθειας που γινεται αυτη την στιγμη για το γηπεδο.
Κανενας ΑΕΚτζης να μην της δωσει ψηφο.
και θα σε ακουσουν ε;;;
κατσε ψηφισε πασοκονεοδημοκρατια γιατι αυτοι θελουν γηπαεδο

ενας ο μαστερ μαλακιας εδω
 

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
Ρε τη έγινε με τα 20 του σγουρου :think:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
και θα σε ακουσουν ε;;;
κατσε ψηφισε πασοκονεοδημοκρατια γιατι αυτοι θελουν γηπαεδο

ενας ο μαστερ μαλακιας εδω
Για τις εκλογες της περιφερειας λεω βρε στουρνο.
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Με λιγα λογια η Δουρου ειναι πολεμιος της προσπαθειας που γινεται αυτη την στιγμη για το γηπεδο.
Κανενας ΑΕΚτζης να μην της δωσει ψηφο.

Αυτό κατάλαβες εσύ ? γιατί εδώ άλλα λέει : «Παρότι η υποψήφια περιφερειάρχης Αττικής Ρένα Δούρου δεσμεύτηκε ρητά και κατηγορηματικά πως θα εργαστεί -αν εκλεγεί- για να αποκτήσει η ΑΕΚ το δικό της σπίτι  

 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Αυτό κατάλαβες εσύ ? γιατί εδώ άλλα λέει : «Παρότι η υποψήφια περιφερειάρχης Αττικής Ρένα Δούρου δεσμεύτηκε ρητά και κατηγορηματικά πως θα εργαστεί -αν εκλεγεί- για να αποκτήσει η ΑΕΚ το δικό της σπίτι  
Να θυμίσουμε σε όλους πως το οικόπεδο που θα γίνει το γήπεδο ανήκει στην ερασιτεχνική ΑΕΚ η οποία δεν έχει εξασφαλισμένους ανταποδοτικούς πόρους. Επίσης να θυμίσουμε πως το νέο γήπεδο δεν θα είναι ιδιοκτησία της ΠΑΕ, αλλά στα πρότυπα Κόκκαλη θα ανήκει για 49 χρόνια σε μια ιδιωτική εταιρεία με μεγαλομέτοχο τον πολυεκατομμυριούχο κ. Μελισσανίδη και μπορεί να παραμείνει στα χέρια του, ακόμα και αν εγκαταλείψει την ομάδα.


Η Δουρου δηλωσε οτι δεν θελει το γηπεδο των "συμφεροντων" αλλα ενα γηπεδο που θα ανηκει μονο στην ερασιτεχνικη ΑΕΚ.Δεν θελει το γηπεδο του Μελισσανιδη με λιγα λογια.
 

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
Ρε παπάρα μας πρήξατε τ αρχίδια πέρσι που στον τελικό το γυρίσατε (και μπράβο σας) και πήρατε το πρωτάθλημα και μπλα μπλα μπλα μπλα. Φέτος που στο τελευταίο παιχνίδι το ΜΟΝΟ που θέλατε να πάρετε ήαν 2 σετ για να βγείτε πρώτοι αλλά η ΑΕΚ σας το πήρε με 3-0 ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ και σας πήρε και τη πρώτη θέση αλλάξατε πάλι τροπάρι; Εσείς δε λέγατε για τη φανέλα του θρηνου που είναι τεράστια όπου χρειάζεται δείχνεται χαρακτήρα κτλπ; Ε! Ότι λέγατε εσείς πέρσι για τη δική σας την ομάδα τ ίδια λέμε και εμείς ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

Υ.Γ Παντού three-λος!  :2funny: :2funny: :2funny:
ρε πόσο βλαξ εισαι;
Μιλάς για ολυμπιακό στο βολευ;Ομάδα δις κυπελλούχος Ευρώπης κ άλλους 2 τελικούς!
7 συμμετοχές σε τελικούς ch l k3os στον κόσμο!
Τουρκομογγολε :2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Για τις εκλογες της περιφερειας λεω βρε στουρνο.

Δηλαδή στις εκλογές των περιφερειών δεν υπάρχουν κόμματα;
Τρελαινομαι με τα κριτήρια που ψηφίζουμε ακόμα και σήμερα.
Οπως εγω στα 18 μου που είχα ψηφίσει φασουλα, αλλά εγω τότε ήμουν 18,  ήταν δικαιολογημένη η μαλακια μου
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Να θυμίσουμε σε όλους πως το οικόπεδο που θα γίνει το γήπεδο ανήκει στην ερασιτεχνική ΑΕΚ η οποία δεν έχει εξασφαλισμένους ανταποδοτικούς πόρους. Επίσης να θυμίσουμε πως το νέο γήπεδο δεν θα είναι ιδιοκτησία της ΠΑΕ, αλλά στα πρότυπα Κόκκαλη θα ανήκει για 49 χρόνια σε μια ιδιωτική εταιρεία με μεγαλομέτοχο τον πολυεκατομμυριούχο κ. Μελισσανίδη και μπορεί να παραμείνει στα χέρια του, ακόμα και αν εγκαταλείψει την ομάδα.


Η Δουρου δηλωσε οτι δεν θελει το γηπεδο των "συμφεροντων" αλλα ενα γηπεδο που θα ανηκει μονο στην ερασιτεχνικη ΑΕΚ.Δεν θελει το γηπεδο του Μελισσανιδη με λιγα λογια.

Αδικο εχει ?

Την κατασκευη του γηπεδου την πληρωνει ο Μελλισανιδης ?
Το οικοπεδο ειναι ιδιοκτησια του ?
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Δηλαδή στις εκλογές των περιφερειών δεν υπάρχουν κόμματα;
Τρελαινομαι με τα κριτήρια που ψηφίζουμε ακόμα και σήμερα.
Οπως εγω στα 18 μου που είχα ψηφίσει φασουλα, αλλά εγω τότε ήμουν 18,  ήταν δικαιολογημένη η μαλακια μου

Λεφτα υπαρχουν Λιονταρε

 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Αδικο εχει ?

Την κατασκευη του γηπεδου την πληρωνει ο Μελλισανιδης ?
Το οικοπεδο ειναι ιδιοκτησια του ?
Ρε συ οι μετοχες ειναι προς διαθεση προς ολλους ναι η οχι;μπορει να παρει οποιος γουσταρει μετοχες.Τοτε πως στο καλο θα ειναι μονος μετοχος ο μελισσανιδης;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Δηλαδή στις εκλογές των περιφερειών δεν υπάρχουν κόμματα;
Τρελαινομαι με τα κριτήρια που ψηφίζουμε ακόμα και σήμερα.
Οπως εγω στα 18 μου που είχα ψηφίσει φασουλα, αλλά εγω τότε ήμουν 18,  ήταν δικαιολογημένη η μαλακια μου
Τα κριτιρια δηλαδη ποια θα ειναι,κομματικα;Οταν μια παπαρω δεν ξερει τι της γινεται και λεει συνεχως ασυναρτησιες,γιατι να την ψηφισω;Ψαξε λιγο την υποθεση και μιλα μετα.
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Ρε συ οι μετοχες ειναι προς διαθεση προς ολλους ναι η οχι;μπορει να παρει οποιος γουσταρει μετοχες.Τοτε πως στο καλο θα ειναι μονος μετοχος ο μελισσανιδης;

Οπου ακους μετοχες φυγε μακρυα... Σου κανουν μια αυξηση μετοχικου κεφαλαιου και σου εξαφανιζουν οτι μερισμα εχεις...
Το γηπεδο πρεπει να ανηκει στον ιδιοκτητη του Οικοπεδου !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom