Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
[move]αεκ γαμησου εδω ειναι βορρας
εμεις θα σε γαμαμε και συ θα προσκυνας
[/move]
shock_pull_here_chewing_gum_Prank_Toys.jpg
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
δες τις φασεις να γελασεις.στο 14 φευγει μονος του ο Ιλιτς και σφυριζει οφσαιντ ενω καλυπτεται καθαρα.Στο 42 το 15 του gayρου παιρνει τα ποδια αντι για την μπαλα και ο διαιτητης κανει τον κινεζο.Και στο 82 η πιο καθαρη φαση με το λαθος του μεγερι που αντι να κλωτσησει την μπαλα κλωτσαει το ποδι του παιχτη.
Και μετα εχει το θρασος η λουλου να λεει οτι εμεις δεν εχουμε αρχιδια να παραδεχτουμε οταν ευνοουμαστε.
Τα είδα,τα είδα!!!Τα είπε και ο Βασιλάκης!!!Και για μας,αλλά και για τον Ολυμπιακό!
Άλλωστε εμείς σήμερα για το δικό μας γκόλ,το παραδεχθήκαμε ότι είναι οφσάιντ!Σε σημείο πλάκας κιόλας,τουλάχιστον από εμένα!
Μεγάλη και πολύτιμη,μέχρι στιγμής,η συμβολή του Πετρόπουλου!!!  :rockon: :rockon:
Να 'ναι καλά το παιδί,μπορεί να γίνει ο νέος Λύμπε!!!
Πάντως έχουμε πολύ δύσκολη συνέχεια!Θα δούμε.....αν στο τέλος.... :happy: :happy: :happy: 
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
εδω οι φασεις του ματς.ΚΑΙ τα 2 γκολ ειναι οφσαιντ,ολες οι φασεις αδικουν την ΑΕΚ στις κιτρινες καρτες,το γκολ μπαινει στο 95 : 56 ενω ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΑΡΑ να δειχνει οτι εχει δωσει ο κακος +6 λεπτα οποτε χριστιδη παρε το ταπωμα σου για μια ακομη φορα απο εμενα με την πουτσα μου στο στομα σου.
για να ισοφαρισετε θα κρατουσε καθυστερησεις μεχρι το 130  :birdman:
για βαλτε και εδω μια φωτο οπως προχθες  :birdman:
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
Ο Τσούπρος μου άρεσε πολύ.Σωστές τοποθετήσεις είχε και έπαιξε πολύ ώριμα.Λέτε να βγάλαμε λαβράκι και να συνεχίσουμε την παράδοση των καλών στόπερ που βγάζουμε;
Και εμένα μου άρεσε πολύ σήμερα ο Τσούπρος!Αν και με την πρώτη κίτρινη που πήρε,φοβήθηκα ότι λόγω της απειρίας του,ότι γρήγορα θα έπαιρνε και δεύτερη!Αλλά γι' αυτό,φρόντισε ο Κάκος,με τον δικό του τρόπο!!!Καλά τι είδε ο άνθρωπος σ' αυτή τη φάση???  :new_shocked:
Μακάρι να συνεχίσει έτσι ο "μικρός"!!!  :)
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Ναι τα γκολ ειναι οφ-σαιντ. Αλλα πειτε μου ενα διαιτητη που ευννοει ομαδα και την αφηνει με 9 παικτες.  :idiot: Μην τρελαθουμε. Παντα στην κοντρα μας ειχε ο Κάκος εδω και χρονια. Αλλοι ευννοηθηκαν με τα σημερινα του καμωματα. Περιμενε πως και πως να τα κανει πουτανα και μολις του δοθηκε η ευκαιρια , εστω και στο 80' , ξεκινησε το σοου του.  
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ειδες τι πουτανα ειναι η ζωη  :birdman:
τυπε μην κανεις τον μαλακα ο κακος 6 λεπτα εδωσε καθυστερηση και μπηκε στο 95 και κατι δεν εδωσε 5 λεπτα και μπηκε στο 97 οπως σε καποιο αλλο ματς  :grin:
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
Ο Βασιλάκης τι είπε για το γκολ του Άρη;;;; :think:
Δεν έδειξε την φάση με το γκόλ του ΑΡΗ!!!
Είπε όμως ότι κρατάει μία επιφύλαξη,τόσο για το φάουλ από το οποίο προήλθε η φάση,όσο και για το αν ο παίχτης του ΑΡΗ (Παντίδος) τραβάει παίχτη της ΑΕΚ (Μητρόπουλο) και επηρεάζει την φάση του γκόλ,όντας σε αντικανονική θέση!
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
τυπε μην κανεις τον μαλακα ο κακος 6 λεπτα εδωσε καθυστερηση και μπηκε στο 95 και κατι δεν εδωσε 5 λεπτα και μπηκε στο 97 οπως σε καποιο αλλο ματς  :grin:
ψευδεσε δε μπηκε στο 97  :birdman:
εισαι και λογιστης τρομαρα σου  :zfuck:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλά δέκα λεπτά έπρεπε να δώσει καθυστερήσεις.Μετά το 75'δεν παιχτηκε σχεδόν λεπτό ποδόσφαιρο.
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
τυπε μην κανεις τον μαλακα ο κακος 6 λεπτα εδωσε καθυστερηση και μπηκε στο 95 και κατι δεν εδωσε 5 λεπτα και μπηκε στο 97 οπως σε καποιο αλλο ματς  :grin:
Για την ακρίβεια,το γκόλ μπήκε στο 5' και 51" ακριβώς!!!  :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom