Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Τιλ Ντεθ μωρη αρρωστια... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


ΚΟΜΜΑΤΑΡΑ.
Τι μου θύμισες....
έχω κατεβάσει πολλές μπουκάλες HAIG όταν είχε βγει το εν λόγω κομμάτι,στα Ελληνάδικα.

Δώσε μου τώρα να πιω,πλάι σου να σκοτωθώ το δηλητήριο που κράτησες για μέεεεεεεεεεεεεεναααααααααααααααααααααα..........................



εδώ ταιριάζει(στην περιπτωση του Κοζώνη) ο στίχος πάντα από το εν λόγω τραγούδι:
΄΄Τρέμω στην ιδέα πώς θα σε χάσω...΄΄
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
μη γελας ρε
απο την βασλουι εχω να δω νικη live
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
το κατανοω...
ειναι σκληρο μια ομαδα να συμβολιζει τοσα για τον ελληνισμο
Παρε ενα αποσπασμα απο την συνεντευξη σου Τσακιρη, για το ποια ομαδα συμβολιζει τον Ελληνισμο...




[size=20pt]Για το αν θεωρεί ότι η ΑΕΚ δεν είναι προσφυγικό σωματείο: «Ναι δεν είναι, αφού δεν ήταν σαν ΑΕΚ στην Κωνσταντινούπολη. Ο Πανιώνιος, ο Απόλλων και ίσως η Πέρα Κλουμπ



ήταν με αυτό το όνομα».[/size] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:   Και εδω ψεματα σας εχουν πει ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
ε καλα αφου το ειπε ο τσακιρης ετσι θα ειναι
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΡΑΤΗΓΕ ΜΟΥ.
Και αυτόί που την ίδρυσαν,δεν ήταν πρόσφυγες από την Πόλη,αλλά κάτι τσοπανηδες από τα μέρη μου ,κάτω στον Μωριά.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Παρε ενα αποσπασμα απο την συνεντευξη σου Τσακιρη, για το ποια ομαδα συμβολιζει τον Ελληνισμο...




[size=20pt]Για το αν θεωρεί ότι η ΑΕΚ δεν είναι προσφυγικό σωματείο: «Ναι δεν είναι, αφού δεν ήταν σαν ΑΕΚ στην Κωνσταντινούπολη. Ο Πανιώνιος, ο Απόλλων και ίσως η Πέρα Κλουμπ



ήταν με αυτό το όνομα».[/size] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:   Και εδω ψεματα σας εχουν πει ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Η περα κλουμπ της Πολης ποια ομαδα ειναι???Ο σπανουδης απο που ηταν??Ο νεγρεποντης που επαιζε πριν το 22 και που επαιζε μετα???
Η μαλακια καποιων δεν εχει ορια..Και να τα ελεγε κανενας τσουκαλας παει στο διαολο..να τα λεει παραγοντας ειναι τραγικο ακομα και για καποιον σαν το τσακιρη... :birdman:



 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ο Stelios θα μας βάλει τουλάχιστον 3.
Νικολάκη,Χιτ,gatto θα πάτε;;;
Όχι αν και έκανα τις κατάλληλες ρυθμίσεις για να το δω έστω και τηλεοπτικά! :sunglasses:
Αν χαλάσει το ματς θα γίνει τζέρτζελο από το πέταλο...αλλά δεν το νομίζω!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Μισό...ψάχνω  πόσο δίνει το under 1,5!  :2funny:
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:






Σωπα ρε γυρισε ο τροχος...7 οβεριδια εβγαλα το σ/κ!


Α! μην μιλησω για την μαλακια την Παρι που την πηρα απο σενα! :tickedoff:
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Παρε ενα αποσπασμα απο την συνεντευξη σου Τσακιρη, για το ποια ομαδα συμβολιζει τον Ελληνισμο...




[size=20pt]Για το αν θεωρεί ότι η ΑΕΚ δεν είναι προσφυγικό σωματείο: «Ναι δεν είναι, αφού δεν ήταν σαν ΑΕΚ στην Κωνσταντινούπολη. Ο Πανιώνιος, ο Απόλλων και ίσως η Πέρα Κλουμπ



ήταν με αυτό το όνομα».[/size] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:   Και εδω ψεματα σας εχουν πει ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Nτάξει τα ισοπεδώσαμε όλα τώρα....κούνια που το κούναγε το Τσακίρη και το χειρότερο είναι ότι κάποιοι μπορεί να πιστέυουν τις μαλακίες του
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
ρε μαγκες ΑΕΚΑΡΑ ειμαστε με τον τσακιρη καθεστε και ασχολειστε?στα αρχιδια μας τι λεει.ας ασχολουνται μαζι του οι γαυροι,τα παοκια,τα αρειανα.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Άντε να ανηφορίζουμε σιγά-σιγά οι Αεκτζήδες.
Άντε....

Εσύ Αεκτζή θα αφήσεις την ΑΡΡΩΣΤΙΑ μόνη;;; :tickedoff:

εγώ μετα από πολλά ματς,επιτέλους ΟΧΙ. :grin:
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Άντε να ανηφορίζουμε σιγά-σιγά οι Αεκτζήδες.
Άντε....

Εσύ Αεκτζή θα αφήσεις την ΑΡΡΩΣΤΙΑ μόνη;;; :tickedoff:

εγώ μετα από πολλά ματς,επιτέλους ΟΧΙ. :grin:
Σήμερα αποφάσισα να καρκινιαστώ σπίτι μου με το βατραχοδημιούργημα(δυστυχώς).....τουλάχιστον θα σχολιάσω λίγο εδώ μέσα τα του αγώνος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom