Νέα

Ράδιο bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ~Buddha
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιό είδος μουσικής προτιμάτε;

  • Ποπ

    Ψήφοι: 73 6,1%
  • Ροκ

    Ψήφοι: 319 26,6%
  • House

    Ψήφοι: 61 5,1%
  • Soul

    Ψήφοι: 12 1,0%
  • Μέταλ

    Ψήφοι: 161 13,4%
  • Trance

    Ψήφοι: 47 3,9%
  • Μπλουζ

    Ψήφοι: 18 1,5%
  • R'n'B

    Ψήφοι: 25 2,1%
  • Τζαζ

    Ψήφοι: 33 2,8%
  • Ρέγκε

    Ψήφοι: 13 1,1%
  • Chill-Out

    Ψήφοι: 41 3,4%
  • Κλασσική

    Ψήφοι: 41 3,4%
  • Ελληνική

    Ψήφοι: 197 16,4%
  • Δεν ακούω μουσική

    Ψήφοι: 34 2,8%
  • Άλλο είδος

    Ψήφοι: 43 3,6%
  • Industrial

    Ψήφοι: 22 1,8%
  • Hip hop / Rap

    Ψήφοι: 58 4,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.198

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Έτσι, επανάφερε την τάξη, Jimmy!

Τάξη εγώ Ωρίων χαχα- σήμερα έχεις κέφια Ωρίων - το μυστήριο με τον Αρίσταρχο πως πάει? νομίζω περάσαμε και τις 40 μέρες ευκαιρία να βγάλεις και τα μαύρα :cheesy:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.234
Κριτικές
2
Like
22.648
Πόντοι
6.236
Τάξη εγώ Ωρίων χαχα- σήμερα έχεις κέφια Ωρίων - το μυστήριο με τον Αρίσταρχο πως πάει? νομίζω περάσαμε και τις 40 μέρες ευκαιρία να βγάλεις και τα μαύρα :cheesy:
Έχω κέφια σήμερα, όντως!
Dog Eyes GIF


Ποια μαύρα, βρε;;; Δεν πέθανε ο άνθρωπος. Απλώς απέχει από το bou. Βρήκε το νόημα της ζωής αλλού!
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Έχω κέφια σήμερα, όντως!
Dog Eyes GIF


Ποια μαύρα, βρε;;; Δεν πέθανε ο άνθρωπος. Απλώς απέχει από το bou. Βρήκε το νόημα της ζωής αλλού!
Γιατί έχει νόημα η ζωή? για πες τι ξέρεις τι έμαθες?
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.234
Κριτικές
2
Like
22.648
Πόντοι
6.236
Γιατί έχει νόημα η ζωή? για πες τι ξέρεις τι έμαθες?
Για εμάς, τους σκύλους, το νόημα της ζωής κρύβεται μέσα σε ένα λουκάνικο. Όταν το τρώμε, νιώθουμε την απόλυτη ευτυχία.

Για εσάς, τους ανθρώπους, δεν ξέρω ακόμα. Ίσως είναι πιο πολύπλοκα τα πράγματα.

Δεν γνωρίζω κάτι πιο συγκεκριμένο για τον Αρίσταρχο. Αλλά αποκλείω να έχει γίνει οτιδήποτε άλλο. :dunno:
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Για εμάς, τους σκύλους, το νόημα της ζωής κρύβεται μέσα σε ένα λουκάνικο. Όταν το τρώμε, νιώθουμε την απόλυτη ευτυχία.

Για εσάς, τους ανθρώπους, δεν ξέρω ακόμα. Ίσως είναι πιο πολύπλοκα τα πράγματα.

Δεν γνωρίζω κάτι πιο συγκεκριμένο για τον Αρίσταρχο. Αλλά αποκλείω να έχει γίνει οτιδήποτε άλλο. :dunno:
Ωρίων και εγώ δεν ξέρω πολλά πράγματα αλλά αν δεν λυθεί το μυστήριο ότι η ζωή είναι τελικά δράμα η κωμωδία μην ξοδεύεις στη σοβαρότητα- μάλλον έχει δίκιο ο Μάρκος επιβηβαστηκες ταξιδευσες αποβιβαστηκες that's all- χάρηκα που είσαι καί σήμερα καλά :buck2:
 

CaptainK

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
3.070
Κριτικές
3
Like
11.057
Πόντοι
2.536
Εξαιρετικό. Εκτός από την Σκύλλα, μήπως ξέρεις και καμία επιτυχία της Χάρυβδης; Για να τους τα βάζω μαζί όταν λουφαρουν. Αν ναι, απλώς πες ναι, δεν χρειάζεται και να βαλεις τραγούδι - σε εμπιστεύομαι
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.234
Κριτικές
2
Like
22.648
Πόντοι
6.236
Εξαιρετικό. Εκτός από την Σκύλλα, μήπως ξέρεις και καμία επιτυχία της Χάρυβδης; Για να τους τα βάζω μαζί όταν λουφαρουν. Αν ναι, απλώς πες ναι, δεν χρειάζεται και να βαλεις τραγούδι - σε εμπιστεύομαι
Ναι ναι ναι ναι ναι ναι ναι ναι ναι ναι ναι ...... μέχρι να ξημερώσει Κυριακή :*
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.234
Κριτικές
2
Like
22.648
Πόντοι
6.236
@Ωρίων ετοιμάζεις βαλίτσες? η θα γίνεις ΚΑΙ πρώην ναυτάκι :grin:
Βαλίτσες;; Βάζω εμένα, το παιχνίδι μου και την τροφή μου στο κλουβάκι μου και σαλπάρω! Θα τα πούμε τα Χριστούγεννα! Καλή επιτυχία στην ΠΑΣΟΚΑΡΑ!! Εύχομαι να γίνετε αυτοδύναμη κυβέρνηση!
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Βαλίτσες;; Βάζω εμένα, το παιχνίδι μου και την τροφή μου στο κλουβάκι μου και σαλπάρω! Θα τα πούμε τα Χριστούγεννα! Καλή επιτυχία στην ΠΑΣΟΚΑΡΑ!! Εύχομαι να γίνετε αυτοδύναμη κυβέρνηση!
Καλά να περνάς Ωρίων -εχω την αίσθηση πως εδώ κοντά θα είσαι :smiling-face-with-heart-eyes:στην προηγούμενη ζωή μου ήμουν και εγώ σκύλος και μου έχει μείνει το καλό ένστικτο :smiling-face-with-heart-eyes:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.234
Κριτικές
2
Like
22.648
Πόντοι
6.236
Καλά να περνάς Ωρίων -εχω την αίσθηση πως εδώ κοντά θα είσαι :smiling-face-with-heart-eyes:στην προηγούμενη ζωή μου ήμουν και εγώ σκύλος και μου έχει μείνει το καλό ένστικτο :smiling-face-with-heart-eyes:
Ευχαριστώ πολύ, Jimmy μου. Να είσαι καλά! :smiling-face-with-heart-eyes:
Ώστε ήσουν σκύλος; Λες στην επόμενη ζωή να γίνω και εγώ Πασοκτζής; :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom