Νέα

Ράδιο bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ~Buddha
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιό είδος μουσικής προτιμάτε;

  • Ποπ

    Ψήφοι: 73 6,1%
  • Ροκ

    Ψήφοι: 319 26,6%
  • House

    Ψήφοι: 61 5,1%
  • Soul

    Ψήφοι: 12 1,0%
  • Μέταλ

    Ψήφοι: 161 13,4%
  • Trance

    Ψήφοι: 47 3,9%
  • Μπλουζ

    Ψήφοι: 18 1,5%
  • R'n'B

    Ψήφοι: 25 2,1%
  • Τζαζ

    Ψήφοι: 33 2,8%
  • Ρέγκε

    Ψήφοι: 13 1,1%
  • Chill-Out

    Ψήφοι: 41 3,4%
  • Κλασσική

    Ψήφοι: 41 3,4%
  • Ελληνική

    Ψήφοι: 197 16,4%
  • Δεν ακούω μουσική

    Ψήφοι: 34 2,8%
  • Άλλο είδος

    Ψήφοι: 43 3,6%
  • Industrial

    Ψήφοι: 22 1,8%
  • Hip hop / Rap

    Ψήφοι: 58 4,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.198

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Ευχαριστώ πολύ, Jimmy μου. Να είσαι καλά! :smiling-face-with-heart-eyes:
Ώστε ήσουν σκύλος; Λες στην επόμενη ζωή να γίνω και εγώ Πασοκτζής; :think:
Δεν ξέρω ξέρω μπορεί μπορεί :cheesy:το μόνο σίγουρο είναι το παρελθόν σού έφτιαξε το τώρα σού και αυτό που κάνεις τώρα θα φταίξει και το μέλλον σού - πρόσεχε πρόσεχε :angel::buck2:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.238
Κριτικές
2
Like
22.667
Πόντοι
6.236
Δεν ξέρω ξέρω μπορεί μπορεί :cheesy:το μόνο σίγουρο είναι το παρελθόν σού έφτιαξε το τώρα σού και αυτό που κάνεις τώρα θα φταίξει και το μέλλον σού - πρόσεχε πρόσεχε :angel::buck2:
Εντάξει, καλό σκυλάκι είμαι.
Άρα θα γίνω Πασοκτζής.
Ας κάνω μια πρόβα να δω αν μου πάει.

1685432605536.png
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Χάσαμε τον και τον Ωρίων το είπε και το έκανε ο μπαγασας σκλάβος του προγράμματος και αυτός- κρίμα και ειχε όλα τα προσόντα να να γίνει ένας ωραιότατος πασοκσης :grin: σίγουρα αυτός ο Σκρουτζ ο καπετάνιος ούτε ίντερνετ δεν θα τούς έχει στο πλοίο :angel:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.238
Κριτικές
2
Like
22.667
Πόντοι
6.236
Χάσαμε τον και τον Ωρίων το είπε και το έκανε ο μπαγασας σκλάβος του προγράμματος και αυτός- κρίμα και ειχε όλα τα προσόντα να να γίνει ένας ωραιότατος πασοκσης :grin: σίγουρα αυτός ο Σκρουτζ ο καπετάνιος ούτε ίντερνετ δεν θα τούς έχει στο πλοίο :angel:
Το πλοίο είναι του μπαμπά, που είναι γαλαντόμος...εννοείται ότι έχουμε και ίντερνετ στο τάνκερ, Jimmy.
Απλώς, ο Καπετάνιος μου έχει πει να μην μπαίνω σε περίεργα site, μήπως τσιμπήσουμε κανέναν ιό, τρελαθούν τα συστήματα και καταλήξουμε όλοι στον πάτο του Ειρηνικού.
Εγώ, όμως, όταν με βάζει στο μπαλαούρα, για σπάσιμο, μπαίνω στα κρυφά και βλέπω τι γράφετε.
Δεν ποστάρω, βέβαια, για να μην με καταλάβει. Μην του πεις τίποτα, γιατί μπορεί να έκανα ταχύρρυθμα σεμινάρια κολύμβησης πριν μπαρκάρουμε αλλά φοβάμαι ότι, σε πάνω από 2 μέτρα βάθος, δεν θα τα καταφέρω...
drown bill murray GIF
 
Τελευταία τροποποίηση:

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Το πλοίο είναι του μπαμπά, που είναι γαλαντόμος...εννοείται ότι έχουμε και ίντερνετ στο τάνκερ, Jimmy.
Απλώς, ο Καπετάνιος μου έχει πει να μην μπαίνω σε περίεργα site, μήπως τσιμπήσουμε κανέναν ιό, τρελαθούν τα συστήματα και καταλήξουμε όλοι στον πάτο του Ειρηνικού.
Εγώ, όμως, όταν με βάζει στο μπαλαούρα, για σπάσιμο, μπαίνω στα κρυφά και βλέπω τι γράφετε.
Δεν ποστάρω, βέβαια, για να μην με καταλάβει. Μην του πεις τίποτα, γιατί μπορεί να έκανα ταχύρρυθμα σεμινάρια κολύμβησης πριν μπαρκάρουμε αλλά φοβάμαι ότι, σε πάνω από 2 μέτρα βάθος, δεν θα τα καταφέρω...
drown bill murray GIF
Να μου το θυμηθείς Ωρίων έτσι πως πάνε τα πράγματα σε λίγο καιρό το μπου θα γίνει το τελευταίο γαλατικό χωριό της λογικής οι έξω θα είναι όλοι τρελλοί άλλωστε όπου υπάρχει έρωτας (έστω και πληρωμένος)υπάρχει καί υγεία -αμα περάσετε από Κω βάλε Βανδή στα μεγάφωνα του πλοίου θα σε καταλάβω :buck2: ραντεβού λοιπόν τα Χριστούγεννα :angel:
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Φέτος τα Χριστούγεννα ήρθανε νωρίς :confused: Ιούνιο μήνα:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom