Νέα

Ράδιο bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ~Buddha
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιό είδος μουσικής προτιμάτε;

  • Ποπ

    Ψήφοι: 73 6,1%
  • Ροκ

    Ψήφοι: 319 26,6%
  • House

    Ψήφοι: 61 5,1%
  • Soul

    Ψήφοι: 12 1,0%
  • Μέταλ

    Ψήφοι: 161 13,4%
  • Trance

    Ψήφοι: 47 3,9%
  • Μπλουζ

    Ψήφοι: 18 1,5%
  • R'n'B

    Ψήφοι: 25 2,1%
  • Τζαζ

    Ψήφοι: 33 2,8%
  • Ρέγκε

    Ψήφοι: 13 1,1%
  • Chill-Out

    Ψήφοι: 41 3,4%
  • Κλασσική

    Ψήφοι: 41 3,4%
  • Ελληνική

    Ψήφοι: 197 16,4%
  • Δεν ακούω μουσική

    Ψήφοι: 34 2,8%
  • Άλλο είδος

    Ψήφοι: 43 3,6%
  • Industrial

    Ψήφοι: 22 1,8%
  • Hip hop / Rap

    Ψήφοι: 58 4,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.198

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.227
Κριτικές
2
Like
22.622
Πόντοι
6.236
Ρίο μην τον δουλεύεις τον φίλο μας. Όλοι ξέρουμε ότι είσαι η 2η ψήφος από τις 4 που πήρε σε όλη την επικράτεια ο Δημοσθένης Βεργής. Το θέμα είναι ποιοι είναι οι άλλοι 2
Τι; Έβαλε υποψηφιότητα ο Δημοσθένης;;
Πρόσεχε τι θα πεις γιατί ένα "ναι" σου θα με κάνει να γρυλίζω όλο το βράδυ.
 

CaptainK

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
3.066
Κριτικές
3
Like
11.035
Πόντοι
2.536
Τι; Έβαλε υποψηφιότητα ο Δημοσθένης;;
Πρόσεχε τι θα πεις γιατί ένα "ναι" σου θα με κάνει να γρυλίζω όλο το βράδυ.
Ναι. Έδωσε τίμιο και καλό αγώνα αλλά ήρθε τελευταίος. Έως τώρα έχει 4 ψήφους και ξαναλέω : ένα ο ίδιος , ένα εσύ που ήσουν το φερέφωνο του στο bou και ψάχνω τους άλλους 2. Μην κάνεις το ανήξερο ρε κομματόσκυλο του Δημοσθένη
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.227
Κριτικές
2
Like
22.622
Πόντοι
6.236
Ναι. Έδωσε τίμιο και καλό αγώνα αλλά ήρθε τελευταίος. Έως τώρα έχει 4 ψήφους και ξαναλέω : ένα ο ίδιος , ένα εσύ που ήσουν το φερέφωνο του στο bou και ψάχνω τους άλλους 2. Μην κάνεις το ανήξερο ρε κομματόσκυλο του Δημοσθένη
Μα είναι να μην το ψηφίσεις; Κοίτα πώς πιάνει τον ταύρο από τα κέρατα, σαν άλλος Άι Γιώργης.
1684704114192.png


Εσύ, Καπετάνιε, ψήφισες Ζωίτσα έμαθα...
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Στήριξα το κόμμα...ελπίζω και αυτό, να θυμηθεί τις προεκλογικές του υποσχέσεις :wink:
Δυστυχώς Ωρίων η προηγούμενη κυβέρνηση φταίει για το ότι δεν έχει βρεθεί ακόμα ο Αρίσταρχος και για πολλά -πάντα οι προηγούμενοι φταίνε - αλλά μην ανησυχείς το κόμμα θα φροντίσει - ήδη έχει εγκριθεί κονδύλι και θα στηθεί προτομή του Αρίσταρχου δαφνοστεφανωμένο για να θυμάστε τη μνήμη τού - ήδη έχει αρχίσει το έργο εμείς Ωρίων μιλάμε μόνο με έργα - δεν είσαι μόνος σου Ωρίων -ολο το κόμμα από τον πρόεδρο μέχρι τα απλά μέλη είναι μαζί σου:lying-face:
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Άσε βάλω και ένα τραγουδάκι για την επανεκλογή του Κούλη
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.227
Κριτικές
2
Like
22.622
Πόντοι
6.236
Δυστυχώς Ωρίων η προηγούμενη κυβέρνηση φταίει για το ότι δεν έχει βρεθεί ακόμα ο Αρίσταρχος και για πολλά -πάντα οι προηγούμενοι φταίνε - αλλά μην ανησυχείς το κόμμα θα φροντίσει - ήδη έχει εγκριθεί κονδύλι και θα στηθεί προτομή του Αρίσταρχου δαφνοστεφανωμένο για να θυμάστε τη μνήμη τού - ήδη έχει αρχίσει το έργο εμείς Ωρίων μιλάμε μόνο με έργα - δεν είσαι μόνος σου Ωρίων -ολο το κόμμα από τον πρόεδρο μέχρι τα απλά μέλη είναι μαζί σου:lying-face:
Βρε δεν θέλω προτομή, λες και έχει πεθάνει. Να γυρίσει στο bou να μου πει ότι είναι καλά, θέλω.
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Βρε δεν θέλω προτομή, λες και έχει πεθάνει. Να γυρίσει στο bou να μου πει ότι είναι καλά, θέλω.
Οι έρευνες θά θα θα θα συνεχιστούν Ωρίων μην ανησυχείς - τώρα το κονδύλι εγκρίθηκε τι θα το κάνουμε? Θα πάρεις τώρα προτομή και μετά βλέπουμε :smiling-face-with-heart-eyes:
 

CaptainK

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
3.066
Κριτικές
3
Like
11.035
Πόντοι
2.536
Μα είναι να μην το ψηφίσεις; Κοίτα πώς πιάνει τον ταύρο από τα κέρατα, σαν άλλος Άι Γιώργης.
1684704114192.png


Εσύ, Καπετάνιε, ψήφισες Ζωίτσα έμαθα...
Το σημερινό εκλογικό αποτέλεσμα ήταν μια επιτυχία των εργατικών λαϊκών δυνάμεων που αύξησαν τα ποσοστά του Κόμματος κατά 1,90% !

Τα δύσκολα είναι μπροστά Ωρίωνα. Να προτάξεις κι εσύ τα στήθη σου για να δυναμώσει το ΚΚΕ.

Με τον Δημήτρη Κουτσούμπα για ένα φρένο στην ασυδοσία της πλουτοκρατίας
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.227
Κριτικές
2
Like
22.622
Πόντοι
6.236
Το σημερινό εκλογικό αποτέλεσμα ήταν μια επιτυχία των εργατικών λαϊκών δυνάμεων που αύξησαν τα ποσοστά του Κόμματος κατά 1,90% !

Τα δύσκολα είναι μπροστά Ωρίωνα. Να προτάξεις κι εσύ τα στήθη σου για να δυναμώσει το ΚΚΕ.

Με τον Δημήτρη Κουτσούμπα για ένα φρένο στην ασυδοσία της πλουτοκρατίας
Τέτοιος είσαι
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.227
Κριτικές
2
Like
22.622
Πόντοι
6.236
Ναι Ωρίων μισός Κρητικός μισός Σαλόνικα και γιατί παρακαλώ τα ωχχ- ωχχ-?:s&m_2:
Θεωρώ (μπορεί και να είμαι εντελώς λάθος, βέβαια!) ότι έχουν μια "ιδιαίτερη" νοοτροπία, την οποία κάποιος ξένος, ή θα αγαπήσει ή θα "μισήσει".
Το ίδιο, πιστεύω, ισχύει και για τους Θεσσαλονικείς.
Ε, τους Θεσσαλονικείς, τους αγαπώ :grin:
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Θεωρώ (μπορεί και να είμαι εντελώς λάθος, βέβαια!) ότι έχουν μια "ιδιαίτερη" νοοτροπία, την οποία κάποιος ξένος, ή θα αγαπήσει ή θα "μισήσει".
Το ίδιο, πιστεύω, ισχύει και για τους Θεσσαλονικείς. Ε, τους Θεσσαλονικείς, τους αγαπώ :grin:
Είσαι μανούλα πάντως Ωρίων το να στρογγυλευεις τη αλήθεια ενώ η αλήθεια από την φύση της είναι αιχμηρή- ας είναι θα το πιούμε και τούτο το πικρό ποτήρι (δεν γουστάρεις τους Κρητικούς):buck2: το έργο πάντως προχωρήσει ήδη έχει στηθεί η βάση της προτομής του Αρίσταρχου αρχείο λήψης.jpeg
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.227
Κριτικές
2
Like
22.622
Πόντοι
6.236
δεν γουστάρεις τους Κρητικούς):buck2:
Καλό είναι να μη γενικεύουμε σε αυτές τις περιπτώσεις. Ας πούμε, καλύτερα μάλλον, ότι δεν μου ταιριάζει η κρητική νοοτροπία...:grin:
το έργο πάντως προχωρήσει ήδη έχει στηθεί η βάση της προτομής του Αρίσταρχου αρχείο λήψης.jpeg
Δεν θέλω προτομή, παιδί μου. Θέλω μια κινητοποιήση τύπου Amber alert.
1684764737836.png

Πότε είναι οι δεύτερες εκλογές; Δεν θέλω να πιέσω τον Ανδρουλάκη, αλλά αν δεν έχει βρεθεί μέχρι τότε, θα ψηφίσω ΝΔ και θα αποταθώ στη Νικολούλη. :2funny:
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Καλό είναι να μη γενικεύουμε σε αυτές τις περιπτώσεις. Ας πούμε, καλύτερα, ότι δεν μου ταιριάζει η κρητική νοοτροπία...:grin:

Δεν θέλω προτομή, παιδί μου. Θέλω μια κινητοποιήση τύπου Amber alert.
1684764737836.png

Πότε είναι οι δεύτερες εκλογές; Δεν θέλω να πιέσω τον Ανδρουλάκη, αλλά αν δεν έχει βρεθεί μέχρι τότε, θα ψηφίσω ΝΔ και θα αποταθώ στη Νικολούλη. :2funny:
Νομίζω το ΠΑΣΟΚ θα έρθει από άλλη πόρτα άσε τον Ανδρουλάκη - κάτι ψήνεται Ωρίων αλλά δεν ξέρουμε ακόμα τίποτα ο αρχηγός Πολακης ακόμα στο τηλέφωνο μιλάει :smiling-face-with-heart-eyes: μας προδώσεις Ωρίων και πας ΝΔ ας είναι ήταν για ιερό σκοπό για την φιλία- συγχωρεμενος :smiling-face-with-heart-eyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom