Νέα

Πυρκαγιές 2009 - Αττική αλλα και αλλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Enforcer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 605
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Αφου αυτο λεω και εγω φιλε τοση ώρα ..
τι 300 Σπαρτιατες και παπαρια μεντολες μου γραφεις...
μαλλον εισαι πνευμα αντιρρησης..

Αφου καποια διεφθαρμενοι πλουτιζουν με τις φωτιες και το υπαρχον κα8ωστος διαφθορας και ανομιας
καποια ζωα πανε και τους ψηφιζουν
τι ψαχνεις να βρεις για ανικανοτητα, απλα ειναι τα πραγματα
εσκεμμενα γινονται τα πραγματα απο καποιους και καποιοι αλλοι ψηφιζουν σαν ζώα

εγώ ξέρω ότι ο Κωστάκης ερχόταν ως μεσσίας να διορθώσει τα κακώς κείμενα του ΠΑΣΟΚ.
Αντ αυτού, ακόμα και τα καλώς κείμενα τα έκανε κάκιστα κείμενα.
Μετά από 5 χρόνια επανίδρυσης, ταπεινότητας και σεμνότητας σου απαντώ.
ΕΝΑ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ ΦΟΡΕΣ ΡΕ ΠΑΠΑΡΙΑ ΤΟ ΠΑΣΟΚ. Τουλάχιστον αυτοί ακόμα και στις κομπίνες κρατούσαν τα προσχήματα.........
Εδώ μέχρι και οι ανακριτές της ανεξάρτητης ελληνικής δικαιοσύνης  :jerking: δικάζουν τα λαμόγια μόνο για τα του ΠΑΣΟΚ..... Τα της Νου Δου δικάζονται στη Γερμανία.
Χου ρε.
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
ρε περσόνα αφού άλλαξες χώρα τι μας ζαλίζεις τα αρχίδια? αφού εφυγες τι θέλεις επιτέλους?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ρε περσόνα αφού άλλαξες χώρα τι μας ζαλίζεις τα αρχίδια? αφού εφυγες τι θέλεις επιτέλους?

γιατί ρε παπάρα κάτι τύποι σαν και σένα που ψηφίζουν ακόμα νουδούλα δεν μου άφησαν ούτε στρέμμα για να κάνω διακοπές.
 

mabillon

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
330
Like
8
Πόντοι
1
εγώ ξέρω ότι ο Κωστάκης ερχόταν ως μεσσίας να διορθώσει τα κακώς κείμενα του ΠΑΣΟΚ.
Αντ αυτού, ακόμα και τα καλώς κείμενα τα έκανε κάκιστα κείμενα.
Μετά από 5 χρόνια επανίδρυσης, ταπεινότητας και σεμνότητας σου απαντώ.
ΕΝΑ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ ΦΟΡΕΣ ΡΕ ΠΑΠΑΡΙΑ ΤΟ ΠΑΣΟΚ. Τουλάχιστον αυτοί ακόμα και στις κομπίνες κρατούσαν τα προσχήματα.........
Εδώ μέχρι και οι ανακριτές της ανεξάρτητης ελληνικής δικαιοσύνης  :jerking: δικάζουν τα λαμόγια μόνο για τα του ΠΑΣΟΚ..... Τα της Νου Δου δικάζονται στη Γερμανία.
Χου ρε.

ΟΚ σου θιξαμε το ΠΑΣΟΚ πρασινομουρη μου εσυ ...
Ακομα και αν είναι καλυτερο απο την χειροτερη κυβερνηση των τελευταιων 25 χρόνων του  
Κωστακη ... στο ιδιο πλαισιο κινειται και αυτο ... μια απο τα ιδια 8α ειναι...

η μαλλον εχω ενδιαφερον να δω τι 8α κανει ετσι που εχουν φτασει τα πραγματα στο απροχωρητο
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
γιατί ρε παπάρα κάτι τύποι σαν και σένα που ψηφίζουν ακόμα νουδούλα δεν μου άφησαν ούτε στρέμμα για να κάνω διακοπές.

να πας να κάνεις διακοπές στην Μαύρη Θάλασσα και να μην μας πρήζεις...

ενώ εσύ που ψήφισες ΠΑΣΟΚ είδες τα πάντα να πρασινίζουν .. από τα πράσινα άλογα...

δεν χρειαζόμαστε αρνησιπάτριδες εδώ...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ΟΚ σου θιξαμε το ΠΑΣΟΚ πρασινομουρη μου εσυ ...
Ακομα και αν είναι καλυτερο απο την χειροτερη κυβερνηση των τελευταιων 25 χρόνων του  
Κωστακη ... στο ιδιο πλαισιο κινειται και αυτο ... μια απο τα ιδια 8α ειναι...

η μαλλον εχω ενδιαφερον να δω τι 8α κανει ετσι που εχουν φτασει τα πραγματα στο απροχωρητο

ποιό πρασινομούρη ρε καραγκιόζη....
ψήφισα έναν μαλάκα να μου φτιάξει τη χώρα και αυτός με έδιωξε. Τώρα με αναγκάζει όταν κάνω διακοπές να αναπνέω και κάρβουνο.
Κλάψτε τώρα ρε λαμόγια. 5 χρόνια μας ζαλίζατε τα παπάρια.
Τώρα οι νορμάλ θα σας τα κάνουν καρπούζια. Νούμερα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
να πας να κάνεις διακοπές στην Μαύρη Θάλασσα και να μην μας πρήζεις...

ενώ εσύ που ψήφισες ΠΑΣΟΚ είδες τα πάντα να πρασινίζουν .. από τα πράσινα άλογα...

δεν χρειαζόμαστε αρνησιπάτριδες εδώ...

κλάψε τώρα.
εγώ γελάω.
ραντεβού στις αρχές οκτώβρη. νούμερα.
Ασάλιωτα από δω και μπρος στους πουλημένους που υποστηρίζουν αυτό το έκτρωμα.
 

mabillon

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
330
Like
8
Πόντοι
1
ετσι σε θελω αγορι τωρα εκδηλωνεσαι!!!!!! αντε τοση ωρα!!!!!! το πασοκ φταιει για ολα και για το 2007 ασυμετρες απειλες και φετος εκαναν δεντροφυτευσυ με πευκα!!!! ακου πευκα αυτα καιγονται και δεν σβηνουν!!!!!

Φιλαρακο 1 +1 κανουν δυο.

Το Πασοκ εχει ευθυνη για την περιοδο που κυβερνουσε 1993 -2004
και η ΝΔ για την περιοδο που αυτη κυβερνουσε 2004- 2009.
αν εσυ το βλεπεις διαφορετικα κατι προβλημα υπαρχει το κεφαλι σου.

Εγω παντως ριχνω τις ευθυνες του Πασοκ για αυτα που εκανε η δεν εκανε τις περιοδους που κυβερνουσε. και το ξερουμε και καλα και αυτο μην φοβασαι οπως και το Γιωργακη
 

Επισκέπτης
ΟΚ σου θιξαμε το ΠΑΣΟΚ πρασινομουρη μου εσυ ...
Ακομα και αν είναι καλυτερο απο την χειροτερη κυβερνηση των τελευταιων 25 χρόνων του  
Κωστακη ... στο ιδιο πλαισιο κινειται και αυτο ... μια απο τα ιδια 8α ειναι...

η μαλλον εχω ενδιαφερον να δω τι 8α κανει ετσι που εχουν φτασει τα πραγματα στο απροχωρητο
δεν ειναι ντροπη να πεις οτι εισαι νεοδημοκρατης. απλα ντρεπεσαι να το πεις και μας ζαλιζεις με φιλολογιες τυπου φταιει ο ανεμος τη μια οικοπεδοφαγοι συμφεροντα πολιτικα και αλλες παπαριες. δε μας λες ποιος κυβερναει πεντε χρονια ποιος υποσχεθεικε οτι ολα θα τα αλλαξει επανιδρυσυ και αλλες παπαριες. εγω το πασοκ ο μαναβης; ο αρχηγος σου τα ειπε και τωρα που ολοκληρωσε το εργο του μας λες οτι για ολα φταινε οι αλλοι!!!!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Φιλαρακο 1 +1 κανουν δυο.

Το Πασοκ εχει ευθυνη για την περιοδο που κυβερνουσε 1993 -2004
και η ΝΔ για την περιοδο που αυτη κυβερνουσε 2004- 2009.
αν εσυ το βλεπεις διαφορετικα κατι προβλημα υπαρχει το κεφαλι σου.

Εγω παντως ριχνω τις ευθυνες του Πασοκ για αυτα που εκανε η δεν εκανε τις περιοδους που κυβερνουσε. και το ξερουμε και καλα και αυτο μην φοβασαι οπως και το Γιωργακη

σωστά τα λες......

αλλά όταν λες το προφανές σε αυτό το μπουρδέλο πετάγεται κάποιο τέρας λογικής να σου λέει μη μας πρήζεις τα παπάρια.

Και μας μιλάει και για πατρίδα.
Ποιά πατρίδα ρε καραγκιόζηδες νούμερα..... Πουτάνα συφιλιάρα την καταντήσατε και έχετε το θράσος από πάνω να μιλάτε κιόλας για πατρίδα.....

Χου ρε.

 

mabillon

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
330
Like
8
Πόντοι
1
ποιό πρασινομούρη ρε καραγκιόζη....
ψήφισα έναν μαλάκα να μου φτιάξει τη χώρα και αυτός με έδιωξε. Τώρα με αναγκάζει όταν κάνω διακοπές να αναπνέω και κάρβουνο.
Κλάψτε τώρα ρε λαμόγια. 5 χρόνια μας ζαλίζατε τα παπάρια.
Τώρα οι νορμάλ θα σας τα κάνουν καρπούζια. Νούμερα.

Ποιοι ειναι οι νορμαλ ? ο γιωργακης και οι συν αυτω ψηφοφοροι ?
Χαχαχα
βγαζει πολυ γελοιο η συζητηση τελικα ...
 

Επισκέπτης
Φιλαρακο 1 +1 κανουν δυο.

Το Πασοκ εχει ευθυνη για την περιοδο που κυβερνουσε 1993 -2004
και η ΝΔ για την περιοδο που αυτη κυβερνουσε 2004- 2009.
αν εσυ το βλεπεις διαφορετικα κατι προβλημα υπαρχει το κεφαλι σου.

Εγω παντως ριχνω τις ευθυνες του Πασοκ για αυτα που εκανε η δεν εκανε τις περιοδους που κυβερνουσε. και το ξερουμε και καλα και αυτο μην φοβασαι οπως και το Γιωργακη
ρε φιλαρακο δεν ξερεις τη λες ακομα και γιαυτα που γινονται τωρα εμεσως μας λες οτι φταιει ΚΑΙτο πασκ!!!! οσο για την κυβερνηση σου δεν ειδα να λες οτι φταιει καπου στο στρατηγο ανεμο τους ανεμους τα πευκα και τα συμφεροντα μας ελεγες!!!!
 

Επισκέπτης
Ποιοι ειναι οι νορμαλ ? ο γιωργακης και οι συν αυτω ψηφοφοροι ?
Χαχαχα
βγαζει πολυ γελοιο η συζητηση τελικα ...
οχι φιλε μου ο κωστακης ειναι ο οποιος κυβερναει πεντε χρονια και το μονο που εχει κανει ειναι να λεει συγνωμη λαθος δεν ηξερα τη γινοταν στ χωρα μου 5 χρονια!!!! τη αλλο θα ακουσουμε και αυτος κυβερνουσε 5 χρονια!!!!!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ποιοι ειναι οι νορμαλ ? ο γιωργακης και οι συν αυτω ψηφοφοροι ?
Χαχαχα
βγαζει πολυ γελοιο η συζητηση τελικα ...

άκου ποιός είναι νορμάλ φιλαράκο.
αυτός που το 2004 επέλεξε αλλαγή για να καθαρίσει η χώρα από τη σαββούρα και αυτός που το 2009 θα επιλέξει να καθαρίσει η Νέα Σαββούρα.
1 γαμημένη φορά κάθε 4 χρόνια επιλέγεις να δεις κάτι διαφορετικό.
Εάν και αυτή τη φορά δεν υπάρξει κάτι καλύτερο τότε είσαι για το μπούτσο φάρα ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΒΟΥΛΑ.

Το μόνο πράγμα που μπορεί να ψηφίζει είναι η λογική.
Ούτε οι ρουσφετιές, ούτε οι ιδεολογίες, ούτε οι κουμπαριές.
Δεν υπάρχει πλέον πολυτέλεια για κανέναν για τα 3 παραπάνω.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
ποιό πρασινομούρη ρε καραγκιόζη....
ψήφισα έναν μαλάκα να μου φτιάξει τη χώρα και [size=14pt]αυτός με έδιωξε[/size]. Τώρα με αναγκάζει όταν κάνω διακοπές να αναπνέω και κάρβουνο.
Κλάψτε τώρα ρε λαμόγια. 5 χρόνια μας ζαλίζατε τα παπάρια.
Τώρα οι νορμάλ θα σας τα κάνουν καρπούζια. Νούμερα.
Εσείς εδω μέσα δεν αφήνετε άνθρωπο να διαγραφεί με την ησυχία του.
Παλουκάρι κανείς δεν σε έδιωξε, μόνος σου έφυγες.
Και μιας και μας έχεις ζαλίσει τα παπάρια κοντά 2 χρόνια με όλα οσα έχεις καταφέρει (μπράβο σου μεν, άντε και γαμήσου δε) κάτσε και ξανασκέψου το.
Ή που επιστρέφεις στην Ελλάδα και κάνεις τίποτα ή που μένεις εξω και βγάζεις τον [size=20pt]σκασμό[/size].
Αρκετά πλέον με τις παπαρολογίες, εσωτερικές και εξωτερικές  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ώρα για δράση  :ak: :ak: :ak: :ak: :ak:

Βρε Άντι, σβήσε μου τον λογαριασμό να χαρείς.
Άντε πουλάκι μου  :grin: :grin: :grin:
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Άκουγα σε πρωινή εκπομπή σήμερα, δασοπυροσβέστη, που δουλεύει 17 χρόνια κατασβήνοντας φωτιές, αλλά δεν τον μονιμοποιούν, γιατί έχει ύψος 1,68 και το κατώτατο όριο (έτσι είπαν) για εισαγωγή στην ΠΥ είναι 170. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Και του έλεγαν από το κράτος "ε, εντάξει, αν δεν μπορέσεις να μονιμοποιηθείς στην πυροσβεστική, να πας να γίνεις αγροφύλακας"
ΕΛΕΟΣ
 

mabillon

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
330
Like
8
Πόντοι
1
ρε φιλαρακο δεν ξερεις τη λες ακομα και γιαυτα που γινονται τωρα εμεσως μας λες οτι φταιει ΚΑΙτο πασκ!!!! οσο για την κυβερνηση σου δεν ειδα να λες οτι φταιει καπου στο στρατηγο ανεμο τους ανεμους τα πευκα και τα συμφεροντα μας ελεγες!!!!

Σου ειπα το ΠΑΣΟΚ φταει γιατι ενω πηρε τα λεφτα για το εθνικο κτηματολογιο δεν εκανε
τιποτα εσκεμμενα.

Αν ξεραμε τι ανηκει σε ποιον και ποιο ειναι ειναι δασικο και ποιο δεν ειναι τετοιες πυρκαγιες στην Αττικη τουλαχιστον δεν θα εμπαιναν.

Τα αντιστοιχα για την ΝΔ την περιοδο 2004-2009.

Αν εισαι γκαου και δεν καταλαβαινεις οτι 1+1 =2 σορρυ κιολας
η επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εσείς εδω μέσα δεν αφήνετε άνθρωπο να διαγραφεί με την ησυχία του.
Παλουκάρι κανείς δεν σε έδιωξε, μόνος σου έφυγες.
Και μιας και μας έχεις ζαλίσει τα παπάρια κοντά 2 χρόνια με όλα οσα έχεις καταφέρει (μπράβο σου μεν, άντε και γαμήσου δε) κάτσε και ξανασκέψου το.
Ή που επιστρέφεις στην Ελλάδα και κάνεις τίποτα ή που μένεις εξω και βγάζεις τον [size=20pt]σκασμό[/size].
Αρκετά πλέον με τις παπαρολογίες, εσωτερικές και εξωτερικές  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ώρα για δράση  :ak: :ak: :ak: :ak: :ak:

Βρε Άντι, σβήσε μου τον λογαριασμό να χαρείς.
Άντε πουλάκι μου  :grin: :grin: :grin:

αρχιδάκο.
βάσει Συντάγματος έχω δικαίωμα λόγω ιθαγένειας ΚΑΙ ΝΑ ΨΗΦΙΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ. ΒΓΑΛΕ ΛΟΙΠΟΝ ΕΣΥ ΤΟ ΣΚΑΣΜΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom