Νέα

Πυρκαγιές 2009 - Αττική αλλα και αλλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Enforcer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 605
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Αυτο ειναι μια λυση, αλλα ο πολυς ο κοσμος θα παει να σταυρωσει τα λαμογια που βλεπει καθε μερα στην tv ρε συ γιωργο..

Εδω βγηκανε βουλευτες τηλεπωλητες βιβλιων και αγορευουν στη βουλη λεμε..!


Και τι να περιμενεις απ το ΠΑΣΟΚ πλεον.. ειπαμε.. σ αυτες τις εκλογες θα πεσει η ΝΔ, δε θα βγει το ΠΑΣΟΚ.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
εάν ο πολύς ο κόσμος την βρίσκει έτσι...ή μένεις εδώ και μπαίνεις στο σύστημα της ληστείας (που ο πολύς ο κόσμος αποδέχεται) ή την κάνεις σε άλλη γη και άλλα μέρη

τον Robin Hood δεν μπορείς να τον κάνεις πάντως

και οι τηλεπωλητές ή οι διάφοροι άλλοι που περιμένουν (μαζί με τους τηλεπωλητές) να αρπάξουν/γραπώσουν ότι έχει μείνει, είμαι βέβαιος ότι δεν θα μας σώσουν

100% βέβαιος

ένα από τα χειρότερα που καταλογίζω στον μπούλη, είναι ότι με την στρατηγική του, έκανε μούρη τον κάθε ξεγραμμένο

άτομα που τα είχε χτυπήσει η μοίρα με τσεκούρι, έχουν ξαφνικά άποψη και λόγο μέσα στην βουλή

βλέπεις "βουλή" και αναρωτιέσαι....μα καλά...ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ?????

βλέπεις μπουμπούκου και καταδρομείς των σαλονιών....και τραβάς τα βυζιά σου με τις μαλακίες που λένε

ακόμη και η γιαγιά μου (βασιλόφρονα, καραδεξιά, πιστή χριστιανή, 90φεύγα...) γελάει μαζί τους!!!!!!!!

στη δημοκρατία έχουν δικαίωμα άποψης όλοι, ακόμη και οι εχθροί της (δεξιοί και αριστεροί)...τι να κάνουμε
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Παντως απο τη συνθεση και μονο της βουλης στο συνολο της βγαζεις και συμπερασμα τι σοι μπουρδελο  την καταντησαν..

Απο αποτυχημενους δημοσιογραφους, μεχρι "επιτυχημενους" επιχειρηματιες επαγγελματιες  βουλευτες κλπ.. ολα τα καλοπαιδα εκει μαζευτηκαν.  :grin:   


Και ναι, δημοκρατια εχουμε.. και μαλλον αυτοι μας αξιζουν τελικα.
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
έλεος.
πάλι οι αγοραστες φταίνε;
πάλι; αν εσύ πληρώσεις κάποιον να σου σκοτώσει τη γυναίκα σου καμιά 300ριά χιλιάδες και βρεθούν 4-5 να το κάνουνε, αυτοί φταίνε που τη σκοτώσανε, εσύ που τους πλήρωσες να το κάνουνε ή μήπως ΚΑΙ οι δύο;;;;;
Απαντάς μ' ερωτήσεις. Εγώ είπα την άποψή μου. Σωστή, λάθος - αυτή ήταν. Εσύ τι απ' όλα πιστεύεις? :rolleyes: :think:
 

Sexpeare in Luv

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
838
Like
2
Πόντοι
6
[size=15pt]Ο σουρρεαλισμός ( :jerking: :jerking: :jerking:) σε όλο του το μεγαλείο...[/size]

«Αχ κούκλα μου, να ήταν έτσι όλες οι… φωτιές». Τάδε έφη ένας κάτοικος Πεντέλης ( :zfuck:) που, παρότι «γλίτωσε» την τελευταία στιγμή από την πρόσφατη πυρκαγιά, βρήκε τη διάθεση για χιούμορ στη θέα της αναπληρωματικής «Miss Ευρώπη Face 2009». Εκείνη, άλλωστε, καίει μόνο καρδιές...  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

evaggelatou2.jpg



Ελένη Ευαγγελάτου

-Επιθυμούσες πολύ να γίνει αυτή η φωτογράφηση σε καμένη γη, προκειμένου να δώσεις λίγο χρώμα στη μαυρίλα που θέλουν να επιβάλλουν κάποια «καμένα μυαλά. Αλήθεια, ποια είναι η άποψη σου για όσα είδαν τα μάτια μας αυτό το καλοκαίρι;

«Είναι πάρα πολύ άσχημο να βλέπεις να καίγονται σπίτια που χτίστηκαν με μεγάλο κόπο, αλλά και τα δεντράκια, που δεν… φταίνε σε τίποτα και μόνο πιο όμορφη μας κάνουν τη ζωή. Φυσικά, δεν θέλω καν να σχολιάσω αυτούς που προχωρούν σε τέτοιες ενέργειες. Είναι απλά τραγικοί, αυτό θα πω. Ελπίζω από εδώ και πέρα να γίνουν οι απαραίτητες ενέργειες, προκειμένου αυτά τα μέρη να αποκτήσουν το συντομότερο δυνατόν την προηγούμενη «εικόνα» τους ξανά!»

evaggelatou1.jpg


Ανήθικη πρόταση έχεις δεχθεί στο διάστημα που είσαι σε αυτόν το χώρο;
«Ναι».  :rockon: :rockon: :rockon:

evaggelatou4.jpg


Το σχόλιο σου για τον ανανεωμένο Ολυμπιακό;
«Ο φετινός Ολυμπιακός θα είναι καλύτερος από ποτέ».  :huh: :huh: :huh:

evaggelatou7.jpg


Ποιό βιβλίο διάβασες τελευταία;
«Το ταξίδι που σκοτώνει».  :2funny: :2funny: :2funny:

evaggelatou8.jpg


Αγαπημένη σου ταινία;
«Φίλες για πάντα κι ο Τιτανικός…»

evaggelatou3.jpg


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom