Νέα

Ψάχνουν απεγνωσμένα γαμπρό. 30άρες έως 40άρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arcans70
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
965
Κριτικές
6
Like
1.311
Πόντοι
486
δεν μένω επαρχία, δεν μπορώ να εκφράσω γνώμη. Όσες φορές έχω πάει σε επαρχιακή πόλη οι κοπέλες μια χαρά ήταν, μου μίλαγαν και ήταν φιλικές. Βέβαια, θα μου πεις, άλλο να πάει ένας Αθηναίος στην επαρχία και άλλο να μένεις μόνιμα επαρχία και να ψάχνεις κάτι στο διπλανό χωριό.
Όπως στα λέει το παιδί είναι, επαρχία μόνο μέσω παρέας κ κονέ βρίσκεις. Επίσης κλειστες κοινωνίες πολλά κόμπλεξ κ φυσικά όλος ο βίος κ πολιτεία καθεμιάς γνωστός. Τέλος πολύ λίγες επιλογές διαθέσιμες και οι καλές είναι πιασμένες ή στοχεύουν "καλούς" (€€€) γαμπρούς.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297
Γάμα ακαποτα αλλά δεν είναι ανάγκη να τελειώσεις και μέσα
Είναι πιθανόν να υπάρχουν ίχνη σπέρματος στα υγρά που εκκρίνονται από την στύση και μετά.
Μην είστε μαλακες και να βάζετε πάντα σκούφι εκτός βέβαια αν ΟΝΤΩΣ πάτε για παιδί...αργα η γρήγορα θα το πληρώσετε ακριβά αν βαρατε ακα.
Αν είστε σαπάκια και μαλακοκαυληδες δεν μπορείτε με καποτα.Να χαίρεστε που στα χαλια που έχετε σας κάθονται κιόλας.Αυτος όμως δεν είναι λόγος για ακα εκτός βέβαια ας έχετε αρκετά λεφτά για παιδιά.Αλλιως παρατήστε το άθλημα.Θα συνεισφέρετε έτσι στο να υπάρχουν λιγότερα οικογενειακά δράματα....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297
Όπως στα λέει το παιδί είναι, επαρχία μόνο μέσω παρέας κ κονέ βρίσκεις. Επίσης κλειστες κοινωνίες πολλά κόμπλεξ κ φυσικά όλος ο βίος κ πολιτεία καθεμιάς γνωστός. Τέλος πολύ λίγες επιλογές διαθέσιμες και οι καλές είναι πιασμένες ή στοχεύουν "καλούς" (€€€) γαμπρούς.
Ξέρει το παιδί...στην Αθήνα τα βλέπετε αλλιώς γιατί έχετε άλλες συνθήκες εκεί.
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
965
Κριτικές
6
Like
1.311
Πόντοι
486
Ξέρει το παιδί...στην Αθήνα τα βλέπετε αλλιώς γιατί έχετε άλλες συνθήκες εκεί.
Αθήνα το λέω, πρέπει να είσαι εντελώς μουροχαβλος να μην γαμας. Πας με όμορφο τρόπο κάνεις φλερτ κ τι είχες τι έχασες; Θα την ξαναδείς την άλλη; Δύσκολο! Επαρχία αν κάνεις κάνα πέσιμο σου έχει βγει το όνομα , είδικα όταν έχεις μαγαζί/επιχείρηση τότε θα σε μαυρίσουν κ επαγγελματικά.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.484
Like
4.185
Πόντοι
456
Μαγκες εαν συζηταμε το γιατι εαν εισαι ανεργος η βγαζεις 500ε δε πηδας μουναρες και αυτο το ριχνεις στις γυναικες, τοτε εχεις σοβαροτερο προβλημα απο το να πηδηξεις και απαγορευεται να πηδας μεχρι να το λυσεις.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Όπως στα λέει το παιδί είναι, επαρχία μόνο μέσω παρέας κ κονέ βρίσκεις. Επίσης κλειστες κοινωνίες πολλά κόμπλεξ κ φυσικά όλος ο βίος κ πολιτεία καθεμιάς γνωστός. Τέλος πολύ λίγες επιλογές διαθέσιμες και οι καλές είναι πιασμένες ή στοχεύουν "καλούς" (€€€) γαμπρούς.

εκτός του ότι υπάρχει έλλειψη επιλογών στα χωριά της ελληνικής επαρχίας και αυτοί που βρίσκουν μια είτε από προξενιό είτε από κοινή παρέα στο τέλος την παντρεύονται γιατί αν την αφήσουν είναι πολύ πιθανό να μην βρουν ξανά ποτέ άλλη.
επίσης επειδή οι ωραίες των χωριών στοχεύουν σε παιδιά με $$$$ αρά συνεπώς υπάρχουν και πολλοί γάμοι που γίνονται καθαρά από συμφέρον
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Αθήνα το λέω, πρέπει να είσαι εντελώς μουροχαβλος να μην γαμας. Πας με όμορφο τρόπο κάνεις φλερτ κ τι είχες τι έχασες; Θα την ξαναδείς την άλλη; Δύσκολο! Επαρχία αν κάνεις κάνα πέσιμο σου έχει βγει το όνομα , είδικα όταν έχεις μαγαζί/επιχείρηση τότε θα σε μαυρίσουν κ επαγγελματικά.

έτσι ακριβώς :thumbsup:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Αθήνα το λέω, πρέπει να είσαι εντελώς μουροχαβλος να μην γαμας. Πας με όμορφο τρόπο κάνεις φλερτ κ τι είχες τι έχασες; Θα την ξαναδείς την άλλη; Δύσκολο! Επαρχία αν κάνεις κάνα πέσιμο σου έχει βγει το όνομα , είδικα όταν έχεις μαγαζί/επιχείρηση τότε θα σε μαυρίσουν κ επαγγελματικά.

αν δεις για παράδειγμα το τηλεοπτικό σήριαλ ''έρωτας με επιδότηση ΟΓΑ'' παρότι ότι πρόκειται για μυθοπλασία αποτυπώνεται όμως μια ωμή αλήθεια ότι εάν κάποιος θέλει να γαμάει από εδώ και από εκεί θα πρέπει να καταφεύγει σε κωλόμπαρα και Ρωσίδες γιατί το παιχνίδι με γκόμενες είναι ανύπαρκτο στα χωριά της ελληνικής επαρχίας
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
φιλε μεχρι το 2013-2014 ( μεσες ακρες ) οι γυναικες ψαχνονταν πολυ...
τωρα για να βρεις γυναικα να κανεις κατι της προκοπης, δε βρισκεις με τιποτα...
μονο κι αυστηρα αν ειναι στην παρεα σου κι αυτο παλι υπο προυποθεσεις..
ή αν δουλευεις στον ιδιο εργασιακο χωρο για καιρο κι υπαρχει εμπιστοσυνη..
εχει χαλασει πολυ η κατασταση..

ναι το έχω προσέξει και εγώ αυτό που λες, τουλάχιστον εδώ και μία πενταετία να μην περισσότερο πως συμβαίνει αυτό. Ειδικά τα τελευταία 3 χρόνια που υπάρχει και η πανδημία του κορωνοιού έχουν ισοπεδωθεί τα πάντα
 
Τελευταία τροποποίηση:

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
472
Πόντοι
301
Το θέμα έχει πολύ ενδιαφέρων,ιδιαιτερα σε κοινωνίες σαν τη δίκη μας ,που ο θεσμός του γάμου είναι σε φάση κρίσης,και οι γυναίκες μετά τα 30 ψαχνωνται είτε για να μη μηνουν στο ραφή ,βρίσκοντας κάποιον σπόνσορα κύριο πληρώνω ...είτε για να κάνουν απεγνωσμένα ένα παιδί,χωρις να προβληματίζονται ιδιαίτερα για το είδος και την ποιότητα του επιβιτωρα...Και εδώ θα εφιστουσα πολύ την προσοχή στο θέμα ακοποτο η όχι!..Πάντα με προφηλακτικουλη η γνώμη μου...πρώτον για λόγους υγιεινης ,γιατί όπως και να έχει το γυναικείο αιδοιο αναμεασα στα 30-40 έχει γράψει αρκετά χιλιομετα,και πολλές έχουν μεταδοτικές ασθαινιες που ούτε οι ιδιαις γνωρίζουν,και δεύτερον γιατί παιζοντε πολλά παιχνίδια..Η γυναίκα σε αυτή την ηλικία όπως και ο άντρας είναι αρκετά έμπειρη,και αν της κανεις μπορεί να κοιτάξει να σου φορτώσει εγκυμοσύνη που έχει προκηψει από άλλον επιβιτωρα, η κάτι που έχει συμβεί σε μένα...να σου πει ,ξέρεις αγορη μου είμαι εγκιος χωρίς να είναι...μόνο και μόνο για να δει τις αντιδράσεις σου,αν τη θες δηλαδή πραγματικά,η την έχεις μόνο για πηδιμα και τίποτα παρα πέρα...Και στις δυο περιπτώσεις μπορείς να φας άγριο ξενέρωμα...Γι αυτό προσέχουμε για έχουμε!...
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.935
Like
7.665
Πόντοι
2.356
Είναι πιθανόν να υπάρχουν ίχνη σπέρματος στα υγρά που εκκρίνονται από την στύση και μετά.
Μην είστε μαλακες και να βάζετε πάντα σκούφι εκτός βέβαια αν ΟΝΤΩΣ πάτε για παιδί...αργα η γρήγορα θα το πληρώσετε ακριβά αν βαρατε ακα.
Αν είστε σαπάκια και μαλακοκαυληδες δεν μπορείτε με καποτα.Να χαίρεστε που στα χαλια που έχετε σας κάθονται κιόλας.Αυτος όμως δεν είναι λόγος για ακα εκτός βέβαια ας έχετε αρκετά λεφτά για παιδιά.Αλλιως παρατήστε το άθλημα.Θα συνεισφέρετε έτσι στο να υπάρχουν λιγότερα οικογενειακά δράματα....
Κάτσε ρε τυπε μα εγώ δεν είμαι χαλιας :confused:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Πιστεύω η επόμενη 10ετία θα αναδείξει πάμπολλες γεροντοκόρες που θα χτυπάν το κεφάλι τους. Ήδη άρχισε η μοδα που καταψύχουν τα ωάριά τους.
Βλέπε Σπανού-Καινούργιου


ιδού τα επίσημα στοιχεία μιλάνε από μόνα τους
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.810
Like
14.631
Πόντοι
3.506
Καλα, μερικοι ειναι του στυλ 'τρυπα να ναι κι οτι να ναι΄'....
αλλος θελει αρνακι γαλακτος, και αλλος γιδα βραστη,
αλλα να εισαι νεος και να θες γιδα βραστη, δεν ειναι και πολυ φυσιολογικο νομιζω...
Ξέχασες την προβατίνα :confused: :confused: :confused:
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.782
Like
7.013
Πόντοι
1.056
Είναι πιθανόν να υπάρχουν ίχνη σπέρματος στα υγρά που εκκρίνονται από την στύση και μετά.
Μην είστε μαλακες και να βάζετε πάντα σκούφι εκτός βέβαια αν ΟΝΤΩΣ πάτε για παιδί...αργα η γρήγορα θα το πληρώσετε ακριβά αν βαρατε ακα.
Αν είστε σαπάκια και μαλακοκαυληδες δεν μπορείτε με καποτα.Να χαίρεστε που στα χαλια που έχετε σας κάθονται κιόλας.Αυτος όμως δεν είναι λόγος για ακα εκτός βέβαια ας έχετε αρκετά λεφτά για παιδιά.Αλλιως παρατήστε το άθλημα.Θα συνεισφέρετε έτσι στο να υπάρχουν λιγότερα οικογενειακά δράματα....
παλια οταν φορτωνα ενα πιπινι τα βραδυα απο ενα διπλανο χωριο και το πηγαινα στα χωραφια, σαν καλος ανεγκεφαλος μαλακας το γαμουσα ακαποτο. παντα εχυνα εξω εννοειτε αλλα φαντασου με τα προσπερματικα υγρα να γινοταν η μαλακια.... :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: μονο που το σκεφτομαι τρελενομαι.... φτηνα τη γλυτωσαμε........πολυ γλυκο το στενο πιπινομουνι, αλλα οι πικρες που θα ερθουν μετα δε θελω ουτε να τις σκφτομαι
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
παλια οταν φορτωνα ενα πιπινι τα βραδυα απο ενα διπλανο χωριο και το πηγαινα στα χωραφια, σαν καλος ανεγκεφαλος μαλακας το γαμουσα ακαποτο. παντα εχυνα εξω εννοειτε αλλα φαντασου με τα προσπερματικα υγρα να γινοταν η μαλακια.... :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: μονο που το σκεφτομαι τρελενομαι.... φτηνα τη γλυτωσαμε........πολυ γλυκο το στενο πιπινομουνι, αλλα οι πικρες που θα ερθουν μετα δε θελω ουτε να τις σκφτομαι

μην φοβάσαι ρε :cheesy: εγώ να σου πω για να καταλάβεις έχω ξεχάσει πότε χρησιμοποίησα τελευταία φορά προφυλακτικό ακόμη και με εκδιδόμενες ?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297
Αθήνα το λέω, πρέπει να είσαι εντελώς μουροχαβλος να μην γαμας. Πας με όμορφο τρόπο κάνεις φλερτ κ τι είχες τι έχασες; Θα την ξαναδείς την άλλη; Δύσκολο! Επαρχία αν κάνεις κάνα πέσιμο σου έχει βγει το όνομα , είδικα όταν έχεις μαγαζί/επιχείρηση τότε θα σε μαυρίσουν κ επαγγελματικά.
Από την άλλη αν πετύχεις στο πέσιμο,οι άλλες θα σε βλέπουν σαν λουκούμι...καργιολαρες ολκής στην ελληνική επαρχία λόγω απυθμενου κομπλεξ.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Όποιος ζμπρωχνει ακα είναι χαλιας στα μυαλά του.....
μπάρμπα μόνο ακάποτα.... άλλη η αίσθηση χωρίς σακούλα στο πέος

ειδικά αν σου πω ότι τα στανταράκια σου όλα χωρίς τα έχω πάρει θα πάψεις να τις έχεις στανταράκια? :cheesy:
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.147
Like
871
Πόντοι
96
Μαγκες εαν συζηταμε το γιατι εαν εισαι ανεργος η βγαζεις 500ε δε πηδας μουναρες και αυτο το ριχνεις στις γυναικες, τοτε εχεις σοβαροτερο προβλημα απο το να πηδηξεις και απαγορευεται να πηδας μεχρι να το λυσεις.
Γισιτ τυπε οιτισ γυναίκες δηλαδή άμα αυτές είναι φτωχές η άνεργες δεν τια γαμαει κανενας? ??. Τη λογική είναι αυτή δεν το ήξερα ότι πρέπει να κερδίσω το Τζόκερ για να μου κάτσει η σούλα από το Κερατσίνι 80 κιλα??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom