Νέα

Ψάχνουν απεγνωσμένα γαμπρό. 30άρες έως 40άρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arcans70
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
ναι το έχω προσέξει και εγώ αυτό που λες, τουλάχιστον εδώ και μία πενταετία να μην περισσότερο πως συμβαίνει αυτό. Ειδικά τα τελευταία 3 χρόνια που υπάρχει και η πανδημία του κορωνοιού έχουν ισοπεδωθεί τα πάντα
Υπάρχει όμως μια θεωρία που λέει ότι λόγω κορώνα οι γυναίκες πεινανε για πουτσα εγώ όμως βλέπω τις βλέπω να μην ενδιαφέρον τε ιδιαίτερα, τουλάχιστο. Εγώ όλες πιασμενες με γκο. Ενους τις βλέπω.. Τώρα το τι λέει το μέλος μαντω..οι γκο. Ενες ένα τζιν και μια μπλούζα να βάλουν βρίσκουν εύκολα γκομενο σιγά μη πρέπει να αγοράσουν med 100ευρω και όλα αυτά που λέει..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.531
Κριτικές
62
Like
45.236
Πόντοι
9.297
μπάρμπα μόνο ακάποτα.... άλλη η αίσθηση χωρίς σακούλα στο πέος

ειδικά αν σου πω ότι τα στανταράκια σου όλα χωρίς τα έχω πάρει θα πάψεις να τις έχεις στανταράκια? :cheesy:
Μπάρμπας είσαι εσύ ρε σαπακλα που χωρίς καποτα δεν μπορείς....
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Μπάρμπας είσαι εσύ ρε σαπακλα που χωρίς καποτα δεν μπορείς....

μπάρμπας δεν είμαι σίγουρα, εσύ όμως είσαι μπάρμπας
το αν δεν μπορώ έλα να σου δείξω...
πάντως τα στανταράκια σου όλα χωρίς λάστιχο τα πήρα....
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Υπάρχει όμως μια θεωρία που λέει ότι λόγω κορώνα οι γυναίκες πεινανε για πουτσα εγώ όμως βλέπω τις βλέπω να μην ενδιαφέρον τε ιδιαίτερα, τουλάχιστο. Εγώ όλες πιασμενες με γκο. Ενους τις βλέπω.. Τώρα το τι λέει το μέλος μαντω..οι γκο. Ενες ένα τζιν και μια μπλούζα να βάλουν βρίσκουν εύκολα γκομενο σιγά μη πρέπει να αγοράσουν med 100ευρω και όλα αυτά που λέει..

μια αποξένωση βλέπω εγώ και καμιά απολύτως δίψα για πέος από τις γυναίκες λόγο των συνεχόμενων καραντίνων και λοιπών περιορισμών τα τελευταία 2,5 χρόνια
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.531
Κριτικές
62
Like
45.236
Πόντοι
9.297
μπάρμπας δεν είμαι σίγουρα, εσύ όμως είσαι μπάρμπας
το αν δεν μπορώ έλα να σου δείξω...
πάντως τα στανταράκια σου όλα χωρίς λάστιχο τα πήρα....
Σηκώνεσαι για κατούρημα πριν από τα υγρά όνειρα η μετά, παππουλη;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
Μαγκες εαν συζηταμε το γιατι εαν εισαι ανεργος η βγαζεις 500ε δε πηδας μουναρες και αυτο το ριχνεις στις γυναικες, τοτε εχεις σοβαροτερο προβλημα απο το να πηδηξεις και απαγορευεται να πηδας μεχρι να το λυσεις.

Σωπα ρε φίλε που απαγορεύεται,δήλαδη κάτι ρεμάλια που τους πληρωνουν κιόλας οι γκομενες,τί είναι;Άμα περιμένεις να φτιαχτείς οικονομικά στην Ελλάδα του 2022,χεσε μέσα.Ξέρεις πόσους έχω εδώ που παντρεύτηκαν και ζουν απ'τις συντάξεις των γέρων τους;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.531
Κριτικές
62
Like
45.236
Πόντοι
9.297
Σωπα ρε φίλε που απαγορεύεται,δήλαδη κάτι ρεμάλια που τους πληρωνουν κιόλας οι γκομενες,τί είναι;Άμα περιμένεις να φτιαχτείς οικονομικά στην Ελλάδα του 2022,χεσε μέσα.Ξέρεις πόσους έχω εδώ που παντρεύτηκαν και ζουν απ'τις συντάξεις των γέρων τους;
Αυτά είναι ναυάγια ρε Sub-zero ...
 

Zesty

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2020
Μηνύματα
364
Like
407
Πόντοι
21
Ειμαι σιγουρος οτι ο αιδεσιμωτατος ειναι μεγαλος μπηχτης στις πουτανες :2funny:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Σωπα ρε φίλε που απαγορεύεται,δήλαδη κάτι ρεμάλια που τους πληρωνουν κιόλας οι γκομενες,τί είναι;Άμα περιμένεις να φτιαχτείς οικονομικά στην Ελλάδα του 2022,χεσε μέσα.Ξέρεις πόσους έχω εδώ που παντρεύτηκαν και ζουν απ'τις συντάξεις των γέρων τους;

μην τσιμπάς εσύ sad επειδή γράφει ένας μια βλακεία
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
μια αποξένωση βλέπω εγώ και καμιά απολύτως δίψα για πέος από τις γυναίκες λόγο των συνεχόμενων καραντίνων και λοιπών περιορισμών τα τελευταία 2,5 χρόνια

Αυτές που θέλουν,γαμιούνται.Οι γκαρσονιέρες και τα φοιτητικά αναστενάξανε στις καραντίνες.Άσε.Τώρα κάτι 30αρες,κάτι κομπλεξικές,κάτι αγάμητες χρόνια,ε άμα έχεις μόνο αυτές διαθέσιμες,χεσε μέσα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Αυτές που θέλουν,γαμιούνται.Οι γκαρσονιέρες και τα φοιτητικά αναστενάξανε στις καραντίνες.Άσε.Τώρα κάτι 30αρες,κάτι κομπλεξικές,κάτι αγάμητες χρόνια,ε άμα έχεις μόνο αυτές διαθέσιμες,χεσε μέσα

εγώ δεν διαπίστωσα κάτι τέτοιο αντιθέτως πολύ αποξένωση είδα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Zesty

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
Σωπα ρε φίλε που απαγορεύεται,δήλαδη κάτι ρεμάλια που τους πληρωνουν κιόλας οι γκομενες,τί είναι;Άμα περιμένεις να φτιαχτείς οικονομικά στην Ελλάδα του 2022,χεσε μέσα.Ξέρεις πόσους έχω εδώ που παντρεύτηκαν και ζουν απ'τις συντάξεις των γέρων τους;


Αν νομιζεις οτι το να βγαζεις 600 ευρω δεν ειναι σοβαρο προβλημα και το μεγαλυτερο θεμα στη ζωη σου ειναι γιατι δε γαμας τη μουναρα 10ρι που βλεπεις στο ig και αυτο το θεωρεις μαλιστα και αδικια της ζωης, οτι πεις.


Γαματε χοντρες 100 κιλα? Ναι η οχι? Οχι
Αρα ειστε πιο shallow απο τις γυναικες.
Τουλαχιστον οι γυναικες μπορει να γαμησουν και κανενα μπαζο (με λεφτα η στατους). Κατι το οποιο μπορει να διορθωθει και να αλλαξει. Δε γεννιεσαι ετσι.

Εαν η γυναικα που δεν ειναι δουλεια της βγαζει 1000 και εσυ 400, δε σου αξιζει τετοια γυναικα. Θα χωρισεις αργα η γρηγορα. Βρες καποια αντιστοιχη σου.
Η ανεβαζεις την αξια σου.

Διερωτασαι στα αληθεια γιατι οι γυναικες θελουν το καλυτερο που μπορουν να εχουν?
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
Γισιτ τυπε οιτισ γυναίκες δηλαδή άμα αυτές είναι φτωχές η άνεργες δεν τια γαμαει κανενας? ??. Τη λογική είναι αυτή δεν το ήξερα ότι πρέπει να κερδίσω το Τζόκερ για να μου κάτσει η σούλα από το Κερατσίνι 80 κιλα??

Καλα εσυ αν νομιζεις το να γαμησεις τη Σουλα 80 κιλα χρειζεσαι λεφτα κοιμασαι ορθιος.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.531
Κριτικές
62
Like
45.236
Πόντοι
9.297
Ειμαι σιγουρος οτι ο αιδεσιμωτατος ειναι μεγαλος μπηχτης στις πουτανες :2funny:
Και υποψήφιος για "Πελάτης της Χρονιάς" από τον Σύλλογο Ελλήνων Ουρολογων -Αφροδισιολογων.
 

Διαγραμμένο μέλος 210059

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
149
Like
24.296
Πόντοι
25.186
Φιλε μεγάλη η κουβέντα σου. Ισχύει 100% μια πρώην μου πηγαινε σε ψυχολόγο. Αλλά πάλι μου έλεγε παπαριες. Οπότε έφτασα στο σημείο να της πω "τσαμπα ξοδεύεις τα λεφτά σου η τυπισσα που πάς σου λέει μαλακίες.."
Όσο για μια προσφατη τυπισσα. Μου σπασε τα παπάρια τιγκα ψυχολογικά απτην μάνα της συν απο ενα γκομενο 7 χρονια μεγαλύτερο που την φέσωσε και 4-5 χιλιάρικά. Άλλο ναυάγιο ο τύπος. Την έιχα κυριλέ εγώ και μου βγαζε μαγκιες.
Έφαγε ένα σουτ πάνω στην κίνηση που θα το θυμάται για καιρό!
αστα φιλε, ειχα γκομενα που πηγαινε σε μια καριολα ψυχολογο, η οποια της δηλητηριαζε το μυαλο...κι εγω δεν ηξερα καν οτι πηγαινε...
αφου χωρισαμε κ μετα τα ξαναβρηκαμε για λιγο, κοινως μονο πηδιομασταν, μου το ειπε καταμουτρα....
εκει τελειωσε κ το πανηγυρι
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.377
Πόντοι
7.636
αστα φιλε, ειχα γκομενα που πηγαινε σε μια καριολα ψυχολογο, η οποια της δηλητηριαζε το μυαλο...κι εγω δεν ηξερα καν οτι πηγαινε...
αφου χωρισαμε κ μετα τα ξαναβρηκαμε για λιγο, κοινως μονο πηδιομασταν, μου το ειπε καταμουτρα....
εκει τελειωσε κ το πανηγυρι
Αυτές οι ψυχολόγοι δεν φαντάζεσαι τη χαλάστρα που κανουν στις σχέσεις...Είχα και εγώ μια που τραβιοταν σε κάτι ψυχολόγους και στο τέλος χωρίσαμε...
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.539
Κριτικές
57
Like
7.509
Πόντοι
11.836
αστα φιλε, ειχα γκομενα που πηγαινε σε μια καριολα ψυχολογο, η οποια της δηλητηριαζε το μυαλο...κι εγω δεν ηξερα καν οτι πηγαινε...
αφου χωρισαμε κ μετα τα ξαναβρηκαμε για λιγο, κοινως μονο πηδιομασταν, μου το ειπε καταμουτρα....
εκει τελειωσε κ το πανηγυρι

Και φαντάσου να λέμε για την ίδια... ????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom