Νέα

Ψάχνουν απεγνωσμένα γαμπρό. 30άρες έως 40άρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arcans70
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.539
Κριτικές
57
Like
7.509
Πόντοι
11.836
φιλε μεχρι το 2013-2014 ( μεσες ακρες ) οι γυναικες ψαχνονταν πολυ...
τωρα για να βρεις γυναικα να κανεις κατι της προκοπης, δε βρισκεις με τιποτα...
μονο κι αυστηρα αν ειναι στην παρεα σου κι αυτο παλι υπο προυποθεσεις..
ή αν δουλευεις στον ιδιο εργασιακο χωρο για καιρο κι υπαρχει εμπιστοσυνη..
εχει χαλασει πολυ η κατασταση..

Ναι ρε , γυναίκα της προκοπής δυσκολο!
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.539
Κριτικές
57
Like
7.509
Πόντοι
11.836
Ναι ρε , γυναίκα της προκοπής δυσκολο!

Πιστεύω η επόμενη 10ετία θα αναδείξει πάμπολλες γεροντοκόρες που θα χτυπάν το κεφάλι τους. Ήδη άρχισε η μοδα που καταψύχουν τα ωάριά τους.
Βλέπε Σπανού-Καινούργιου
 

Διαγραμμένο μέλος 210059

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
149
Like
24.296
Πόντοι
25.186
Ναι ρε , γυναίκα της προκοπής δυσκολο!
και ειδικα γυναικα πανω απο 7-7,5 εμφανισιακα ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...
πολυ τουπε..
τους ειπαν οτι το μουνι τους ειναι ο νεος μαυρος χρυσος..
μετα φτανουν στα 35-40, ξοφλημενες, δεν τις κοιταει πλεον κανεις
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
και ειδικα γυναικα πανω απο 7-7,5 εμφανισιακα ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...
πολυ τουπε..
τους ειπαν οτι το μουνι τους ειναι ο νεος μαυρος χρυσος..
μετα φτανουν στα 35-40, ξοφλημενες, δεν τις κοιταει πλεον κανεις
Ισχύει στις περιπτώσεις που είναι εμφανίσιμη άστα να πάει...Και με καβαλημενο το καλάμι...Ακόμη χειρότερα...
 

Διαγραμμένο μέλος 210059

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
149
Like
24.296
Πόντοι
25.186
Ισχύει στις περιπτώσεις που είναι εμφανίσιμη άστα να πάει...Και με καβαλημενο το καλάμι...Ακόμη χειρότερα...
να προσθεσω οτι δεν ειναι απλως ξοφλημενες...αλλα ειναι ξοφλημενες ΜΕ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΤΟΥΣ...
τα εκαναν πουτανα στη ζωη με τις επιλογες τους κι αντι να κοιταξουν στον καθρεπτη και να πουν τί μαλακιες εκανα, τα φορτωνουν στους αλλους...
και καταληγουν στο ψυχολογο
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Εχω 2παραδείγματα σε στενο φιλικό κύκλο και σε οικογένεια που τους το έπαιζαν φιλελέ και άνετες. Τα παλικάρια συμφώνησαν (οκ βριστε, τους κοροιδέψτε κάντε ό,τι νομίζετε) χαλάρωσαν , μπουμπούνησαν μέσα και μετά τις καπελώθηκαν.
Οκ ρε φίλε μετά απο 1,5χρόνο σχέση θα γαμήσω και ακάποτο.
Ε δεν θέλει πολύ.
Εαν μου πει η γυναίκα δεν θέλω παιδία, δεν θέλω γάμο κλπ.
Θα παίρνει χαπι κλπ ή τελος πάντων θα προσέχει κ εκείνη.
Αμ δε......
Γάμα ακαποτα αλλά δεν είναι ανάγκη να τελειώσεις και μέσα
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
φιλε μεχρι το 2013-2014 ( μεσες ακρες ) οι γυναικες ψαχνονταν πολυ...
τωρα για να βρεις γυναικα να κανεις κατι της προκοπης, δε βρισκεις με τιποτα...
μονο κι αυστηρα αν ειναι στην παρεα σου κι αυτο παλι υπο προυποθεσεις..
ή αν δουλευεις στον ιδιο εργασιακο χωρο για καιρο κι υπαρχει εμπιστοσυνη..
εχει χαλασει πολυ η κατασταση..

Γιατί λόγω απαιτήσεων έχουν αποκλείσει το μεγαλύτερο ποσοστό των αντρών.

Αν είσαι κανένας με 1000+ ευρώ το μήνα,γιατρός,δικηγόρος κλπ μια χαρά βρίσκεις
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.539
Κριτικές
57
Like
7.509
Πόντοι
11.836
να προσθεσω οτι δεν ειναι απλως ξοφλημενες...αλλα ειναι ξοφλημενες ΜΕ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΤΟΥΣ...
τα εκαναν πουτανα στη ζωη με τις επιλογες τους κι αντι να κοιταξουν στον καθρεπτη και να πουν τί μαλακιες εκανα, τα φορτωνουν στους αλλους...
και καταληγουν στο ψυχολογο
Φιλε μεγάλη η κουβέντα σου. Ισχύει 100% μια πρώην μου πηγαινε σε ψυχολόγο. Αλλά πάλι μου έλεγε παπαριες. Οπότε έφτασα στο σημείο να της πω "τσαμπα ξοδεύεις τα λεφτά σου η τυπισσα που πάς σου λέει μαλακίες.."
Όσο για μια προσφατη τυπισσα. Μου σπασε τα παπάρια τιγκα ψυχολογικά απτην μάνα της συν απο ενα γκομενο 7 χρονια μεγαλύτερο που την φέσωσε και 4-5 χιλιάρικά. Άλλο ναυάγιο ο τύπος. Την έιχα κυριλέ εγώ και μου βγαζε μαγκιες.
Έφαγε ένα σουτ πάνω στην κίνηση που θα το θυμάται για καιρό!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
Πιστεύω η επόμενη 10ετία θα αναδείξει πάμπολλες γεροντοκόρες που θα χτυπάν το κεφάλι τους. Ήδη άρχισε η μοδα που καταψύχουν τα ωάριά τους.
Βλέπε Σπανού-Καινούργιου

Μπα,στο τέλος όλες παίρνουν κάποιον γιατί

1.Θέλουν παιδί

2.Ντρέπονται να τις λένε γεροντοκόρες
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Πρώτα απολα αυτό με τα χάπια για να μη πιάσει παιδιά είναι μαλακιες.. Και σε όσες μου το έχουν πει τους το έκοψα μαχαίρι... Αυτές τις εξυπνάδες να πάνε να βρουν κανέναν άλλον να τα κανουν
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
να προσθεσω οτι δεν ειναι απλως ξοφλημενες...αλλα ειναι ξοφλημενες ΜΕ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΤΟΥΣ...
τα εκαναν πουτανα στη ζωη με τις επιλογες τους κι αντι να κοιταξουν στον καθρεπτη και να πουν τί μαλακιες εκανα, τα φορτωνουν στους αλλους...
και καταληγουν στο ψυχολογο
Ισχύει...Την βλέπουν γκόμενες
Τις αλλάζουν σαν τα πουκάμισα κάτι τύποι και καταλήγουν στην άκρη και με τα ψυχολογικά που λες...
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Γάμα ακαποτα αλλά δεν είναι ανάγκη να τελειώσεις και μέσα

εγώ ποτέ σχεδόν δεν φοράω προφυλακτικό είμαι ΄΄μαλωμένος΄΄ με το προφυλακτικό, αλλά θεωρώ πολύ μπουνταλάδες τα παλικάρια που έχυσαν μέσα και μετά αναγκαστικά φορτώθηκαν μια γυναίκα που ίσως δεν θα προχωρούσαν μαζί της αλλά λόγο ανεπιθύμητης εγκυμοσύνης αναγκάστηκαν να τις παντρευτούν
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Αν δεν εχυνα μέσα αλλά εμένε έγκυος φυσικά και θα αμφέβαλα.

ναι αυτό εννοώ ότι να μην χύσει κάποιος μέσα και να του πει η άλλη είμαι έγκυος. έχει συμβεί σε κάποιον φίλο μου αυτό
 

iharrycy

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
μαγκες με αφορμη σε ενα γαμο που ημουν σημερα εχω να κανω την εξης παρατηρηση.
εχει πολλες γκομενες 30εως 40 αλλες ελευθερες και αλλες ζωντοχηρες,οι οποιες ψαχνοντε απεγνωσμενα να καβαντζωθουν,για σχεση σοβαρη και για γαμο ακομα,διοτι ως γνωστον περνανε και τα ατιμα τα χρονια και κρεμαει το βυζι και ο κωλος πεφτει.δεν μιλαω για να γαμηθουν,διοτι ολες την εχουν την καβαντζα τους για γαμησι,μιλαω για γαμο,δηλαδη να δεσουν τον γαιδαρο τους και απο εκει και περα οτι πουτσα μας αρεσει δεκτη.μερικες εχουν ξεφυγει εντελως,μονο στο μετωπο δεν εχουν γραψει η στην πλατη τους <<ζητητε γαμπρος>>.αφορμη να ανοιξω το θρεντ,ητανε η συζητηση που ειχα με μια συμφοιτητρια μου,που ητανε οχι η μουναρα τις σχολης,αλλα η καραμουναρα ολοκληρου του πανεπιστημιου.η οποια μολις τελειωσαμε τις σπουδες μετα απο κανενα χρονο πηγε και παντρευτηκε το πρωτο μαλακα που βρηκε μπροστα τις.το αποτελεσμα ηταν να χωρισουνε με τα απο 3 χρονια γαμου και να εχει τωρα 2 παιδια.θελει να παντρευτει παλι οπως μου ειπε,η να συζησει με καποιον.τις ειπα οτι ειναι δυσκολο να την φορτωθει καποιος με 2 παιδια,εκτος αν βρει και αυτη κανεναν μαλακα σαν τον αδωνη οπως η ευγενια.παντως μαγκες η γκομενα αν και 32 χρονων παραμενει γυναικαρα-μουναρα,κανονισαμε να παμε για καφεδακι αυριο,(αν ολα πανε καλα βλεπω να πεφτει και κανενα καλο γαμησι)διοτι την παρηγορησα σημερα πολυ καλα και τις ανεβασα και την ψυχολογια. :uglystupid:καλη τύχη
 

iharrycy

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Φιλε μεγάλη η κουβέντα σου. Ισχύει 100% μια πρώην μου πηγαινε σε ψυχολόγο. Αλλά πάλι μου έλεγε παπαριες. Οπότε έφτασα στο σημείο να της πω "τσαμπα ξοδεύεις τα λεφτά σου η τυπισσα που πάς σου λέει μαλακίες.."
Όσο για μια προσφατη τυπισσα. Μου σπασε τα παπάρια τιγκα ψυχολογικά απτην μάνα της συν απο ενα γκομενο 7 χρονια μεγαλύτερο που την φέσωσε και 4-5 χιλιάρικά. Άλλο ναυάγιο ο τύπος. Την έιχα κυριλέ εγώ και μου βγαζε μαγκιες.
Έφαγε ένα σουτ πάνω στην κίνηση που θα το θυμάται για καιρό!
Σωραιος
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.236
Πόντοι
9.297
δεν μένω επαρχία, δεν μπορώ να εκφράσω γνώμη. Όσες φορές έχω πάει σε επαρχιακή πόλη οι κοπέλες μια χαρά ήταν, μου μίλαγαν και ήταν φιλικές. Βέβαια, θα μου πεις, άλλο να πάει ένας Αθηναίος στην επαρχία και άλλο να μένεις μόνιμα επαρχία και να ψάχνεις κάτι στο διπλανό χωριό.
Περαστικός είσαι,δεν ξέρεις...κάνε κίνηση και εκθέσου και θα δεις.
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
952
Κριτικές
6
Like
1.277
Πόντοι
486
Γιατί λόγω απαιτήσεων έχουν αποκλείσει το μεγαλύτερο ποσοστό των αντρών.

Αν είσαι κανένας με 1000+ ευρώ το μήνα,γιατρός,δικηγόρος κλπ μια χαρά βρίσκεις
Είχα γκόμενα που μόλις γνώρισα τον πατέρα της,με χώρισε γιατί δεν ήμουν του επιπέδου της. Ήταν δασκάλα, είμαι ελεύθερος επαγγελματίας στον χώρο των κατασκευών. Επιβεβαίωση αυτού που λες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom