Νέα

Ψάχνουν απεγνωσμένα γαμπρό. 30άρες έως 40άρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arcans70
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.236
Πόντοι
9.297
πρεπει να ηταν τελειος βοδι αυτη. αντι να σε εχει στα ωπα ωπα για να σε τυλιξει, ηταν κουτσουρο. βοδι με ολη τη σημασια της λεξης
Τυπική ελλεεινιδα...καλά την ξεσκισες ρε φτωχε εργάτη.
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.973
Πόντοι
1.056
Τι εννοεις? Ψαχνονται φουλ οι Ελληνιδες εδω.
Και περισσοτερο απο τους αντρες
ψαχνοντε, αλλα για λιγους και συγκεκριμενους τυπους αντρων, με υψηλα στανταρ. οι υπολοιποι απλα δεν υπαρχουν γιαυτες
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.236
Πόντοι
9.297
Τι εννοεις? Ψαχνονται φουλ οι Ελληνιδες εδω.
Και περισσοτερο απο τους αντρες
Επειδή βγάζουν μια φωτό στο μπλιμπλικι ψάχνονται;Χαβαλε κάνουν οι κομπλεξαρες για να βεβαιωθούν ότι περνάει η μπογιά τους= να δουν πόσοι θα τις ακολουθούν διαδικτυακά.Σε πόσους από αυτά τα θύματα θα κάτσουν;;;;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.236
Πόντοι
9.297
ναι........ η γυναικα και αστεγη να ειναι, μονο εμφανιση να εχει, ολοι θα τη βοηθησουν. ο αντρας ειναι ο κλασμενος
Ούτε καν εμφάνιση...έχω δει εγώ γυναίκες με πραγματικά ΧΟΙΡΙΝΕΣ μορφές να συνοδεύονται( από συζύγους,αρραβωνιαστικός..):embarrased::confused::jerking::new_shocked:
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.973
Πόντοι
1.056
ειναι οπως και στα τσοντοσαιτ. υπαρχουν απειρα βιντεο για να διαλεξω να δω. και φυσικα διαλεγω αυτα που μαρεσουν εμενα πιο πολυ. ετσι και οι γυναικες με τις πολλες επιλογες που εχουν
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
Εγω βλεπω φουλ ολες οι γυναικες γυρω μου να ψαχνονται και μαλιστα με αγαρμπο/προφανη/πεινασμενο τροπο.
Δε μιλαω για ινστα κλπ. Αμα βγεις εξω το βλεπεις. Ειδικα για πανω απο 30.

Δε ξερω παντως 7/10 τις απορριπτω εγω, δε κανουν ουτε για βολτα/καφε.
Εχουν πολλα κενα, ανασφαλειες, εχουν φαει καμια 30+ body count και κουβαλανε ολο το ντραμα, χωρισμους, κλαμα κλπ

Ιδανικα θελεις κατι στα γυρω στα 25, χαμηλου προφιλ και προφανως οχι ινσταγκραμοφιλες που αυτοδιαφημιζουν τη πραματια τους. Και αυτες δε θα τις βρεις ετοιμες στα σοσιαλ.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.236
Πόντοι
9.297
Εγω βλεπω φουλ ολες οι γυναικες γυρω μου να ψαχνονται και μαλιστα με αγαρμπο/προφανη/πεινασμενο τροπο.
Δε μιλαω για ινστα κλπ. Αμα βγεις εξω το βλεπεις. Ειδικα για πανω απο 30.

Δε ξερω παντως 7/10 τις απορριπτω εγω, δε κανουν ουτε για βολτα/καφε.
Εχουν πολλα κενα, ανασφαλειες, εχουν φαει καμια 30+ body count και κουβαλανε ολο το ντραμα, χωρισμους, κλαμα κλπ

Ιδανικα θελεις κατι στα γυρω στα 25, χαμηλου προφιλ και προφανως οχι ινσταγκραμοφιλες που αυτοδιαφημιζουν τη πραματια τους. Και αυτες δε θα τις βρεις ετοιμες στα σοσιαλ.
Αυτά για να μην νομίζουν κάποιοι κουφιοκεφαλακηδες ότι στο διαδίκτυο θα βρουν κάτι της προκοπής και μάλιστα πολύ εύκολα
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556
Εγω βλεπω φουλ ολες οι γυναικες γυρω μου να ψαχνονται και μαλιστα με αγαρμπο/προφανη/πεινασμενο τροπο.
Δε μιλαω για ινστα κλπ. Αμα βγεις εξω το βλεπεις. Ειδικα για πανω απο 30.

Δε ξερω παντως 7/10 τις απορριπτω εγω, δε κανουν ουτε για βολτα/καφε.
Εχουν πολλα κενα, ανασφαλειες, εχουν φαει καμια 30+ body count και κουβαλανε ολο το ντραμα, χωρισμους, κλαμα κλπ

Ιδανικα θελεις κατι στα γυρω στα 25, χαμηλου προφιλ και προφανως οχι ινσταγκραμοφιλες που αυτοδιαφημιζουν τη πραματια τους. Και αυτες δε θα τις βρεις ετοιμες στα σοσιαλ.
Ακριβως. Το εχω πει πολλες φορες. Σωστη γυναικα σημερα, μονο στο linkedin και στα Everest-Starbucks στις 8 το πρωι. Ισως τα σοσιαλ τελικα ειναι καλο φιλτρο για τον αντρα, ωστε να απορριπτει αμεσα οσες πχ εχουν πανω απο 10 ποστ τον τελευταιο μηνα σε fb, insta, κλπ
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
Εγω βλεπω φουλ ολες οι γυναικες γυρω μου να ψαχνονται και μαλιστα με αγαρμπο/προφανη/πεινασμενο τροπο.
Δε μιλαω για ινστα κλπ. Αμα βγεις εξω το βλεπεις. Ειδικα για πανω απο 30.

Δε ξερω παντως 7/10 τις απορριπτω εγω, δε κανουν ουτε για βολτα/καφε.
Εχουν πολλα κενα, ανασφαλειες, εχουν φαει καμια 30+ body count και κουβαλανε ολο το ντραμα, χωρισμους, κλαμα κλπ

Ιδανικα θελεις κατι στα γυρω στα 25, χαμηλου προφιλ και προφανως οχι ινσταγκραμοφιλες που αυτοδιαφημιζουν τη πραματια τους. Και αυτες δε θα τις βρεις ετοιμες στα σοσιαλ.

Πού ψάχνονται ρε φίλε;Με ποιους;Με τους μπαρμεν;Αυτοί γαμάνε πιτσιρίκες,σιγά μην ασχοληθούν μ'αυτές
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.973
Πόντοι
1.056
Εγω βλεπω φουλ ολες οι γυναικες γυρω μου να ψαχνονται και μαλιστα με αγαρμπο/προφανη/πεινασμενο τροπο.
Δε μιλαω για ινστα κλπ. Αμα βγεις εξω το βλεπεις. Ειδικα για πανω απο 30.

Δε ξερω παντως 7/10 τις απορριπτω εγω, δε κανουν ουτε για βολτα/καφε.
Εχουν πολλα κενα, ανασφαλειες, εχουν φαει καμια 30+ body count και κουβαλανε ολο το ντραμα, χωρισμους, κλαμα κλπ

Ιδανικα θελεις κατι στα γυρω στα 25, χαμηλου προφιλ και προφανως οχι ινσταγκραμοφιλες που αυτοδιαφημιζουν τη πραματια τους. Και αυτες δε θα τις βρεις ετοιμες στα σοσιαλ.
κατι αλλο.... εχω ενα γνωστο, ο οποιος παντα ειχε επιτυχια με τις γυναικες. μανθος φουστανος κανονικος. ειναι εμφανισημος, εχει 5 φραγκα να κυκλοφορει, (μεσαια ταξη οχι πλουσιος) ξερει να μιλαει, να χωνεται κτλ και παντα ειχε να τον βρεχει. αν θα εμενε αγαμητος για καποιο διαστημα θα ηταν απο επιλογη του. και μια μερα στη παραλια οταν αραζαμε αρκετα παιδια και ηταν και αυτος, του ειπα οτι οι ελληνιδες ειναι δυσκολες και ολοι οι αντρες παραπονιουντε οτι δε μπορουν να βρουν γκομενα και τους εχει φαει η αγαμια κτλ....... και ξες τι μου πε? τι λες ρε , οι ελληνιδες ειναι απο τις πιο ευκολες, λιγο το μπλα μπλα να τις πιασεις και τις εχεις.................. ετσι τα βλεπει τα πραγματα καποιος απο τη δικη του τη σκοπια που δεν εχει ΄΄πεινασει΄΄ ποτε. και γω αν ημουν γιος πλουσιου, θα ελεγα....... ααααα τι ωραια που ειναι η ζωη ολα ειναι υπεροχα και θα τα εβλεπα ολα ροδινα
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.073
Πόντοι
3.846
ίσως ο φίλος σου ο Φουστάνος να μην είχε μέτρο σύγκρισης με άλλους λαούς.

Η μεγάλη διαφορά είναι ότι η Ελληνίδα δε μπορεί να ζήσει ανεξάρτητη και για αυτό δε μπορεί να χειραφετηθεί. Τις βλέπεις έχουν τη δουλειά τους, το σπιτι τους ,το αμάξι τους αλλά αν ο άντρας πει να πληρώσουμε μισα μισά βγάζουν καντήλες.

Δες την πορεία της μέσης Ελληνίδας. Από τα 15 - 30 ξεκινά τη σεξουαλική της ζωή, θα κάνει σχέσεις, θα κάνει πολύ σεξ, θα ερωτευτεί ,θα το ζήσει έντονα. Eκεί υπάρχει πολύ συναίσθημα.

Μετά τα 30 μπαίνει στο χώρο της δουλειάς και βλέπει ότι με ένα μισθό δε βγαίνει η φάση και παιδί να μεγαλώσει και ρούχα φίρμες να πάρει. Αρχίζει λοιπόν να κοιτάζει ποιος ειναι ο κατάλληλος σύζυγος - πατέρας. Και εκεί το συναίσθημα παίζει δευτερεύοντα ρόλο. Μάλιστα θα ακούσεις από γυναίκα σχόλια του τύπου "μα τι του βρήκε αυτουντού του μαλάκα στραβώθηκε και τον ερωτεύτηκε;"

40-55 πολλές πλέον έχουν πάρει διαζύγιο. Αν έχουν πάρει διαζύγιο πριν κάνουν παιδί κοιτάνε στα γρήγορα να βρουν τον πρώτο τυχόντα για να κάνουν παιδί.
Αν έχουν παιδί (παιδιά) κοιτάνε να βρουν ποιος μπορεί να τα συντηρήσει. Άρα πάλι συμφέρον στη μέση.

Αν τώρα μια χωρισμένη είναι και πλούσια και προοδευτική μπορεί να κάνει σχέση με βάση το συναίσθημα.

Για το σεξ χωρίς σχέση, όλες λένε ότι δεν κάνουν αλλά όποτε καυλώσουν ξέρουν οτι πάρα πολύ εύκολα βρίσκουν ένα νεότερο τεκνό να τις μερεμετίσει.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
Η μεγάλη διαφορά είναι ότι η Ελληνίδα δε μπορεί να ζήσει ανεξάρτητη και για αυτό δε μπορεί να χειραφετηθεί. Τις βλέπεις έχουν τη δουλειά τους, το σπιτι τους ,το αμάξι τους αλλά αν ο άντρας πει να πληρώσουμε μισα μισά βγάζουν καντήλες.

Γιατί,μήπως ξέρουν να μαγειρεύουν,να πλένουν κλπ;Ακόμα και παιδιά που κάνουν,οι μάνες τους τα μεγαλώνουν,αυτές τα κάνουν για να τα κάνουν
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
Αυτά για να μην νομίζουν κάποιοι κουφιοκεφαλακηδες ότι στο διαδίκτυο θα βρουν κάτι της προκοπής και μάλιστα πολύ εύκολα

Απο διαδικτυο δυσκολα θα βρεις κατι αξιολογο.

Οταν η αλλη διαφημιζει την αξια της το κανει για να παρει και οχι για να προσφερει. Εξ' ορισμου βγαινει εκτος για να τη παρω σοβαρα.

Τα αξιολογα ατομα θα τα βρεις στη καθημερινοτητα σου, μεσα απο κυκλους, απο παρεες, στη δουλεια σου κλπ.
Εαν η ζωη σου και το lifestyle σου ειναι ενα τιποτα και σου απομενει να ασχολεισαι με insta, tiktok, youtube και survivor αυτες θα βλεπεις αυτες θα παρεις.

Ξερεις ποσες φουλ αξιολογες κοπελες γνωριζω που δουλευουν σε γραφειο, hr, οικονομικα, ναυτιλιακα,πληροφορικαριες καριεριστριες που ψαχνονται φουλ για νορμαλ ατομο και δε βρισκουν τιποτα.

Αλλα ξεχασα ολοι θελετε το 10ρι μοντελο του ig με 60κ followers που θα ειναι κυρια και θα εχει ματια μονο για εσας.
Και ευκολα και γρηγορα και φτηνα.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
Ακριβως. Το εχω πει πολλες φορες. Σωστη γυναικα σημερα, μονο στο linkedin και στα Everest-Starbucks στις 8 το πρωι. Ισως τα σοσιαλ τελικα ειναι καλο φιλτρο για τον αντρα, ωστε να απορριπτει αμεσα οσες πχ εχουν πανω απο 10 ποστ τον τελευταιο μηνα σε fb, insta, κλπ

Σωστο φιλτρο.

Δεν ειναι τυχαιο οτι οσες κομπλε εχω τελικα βγει, εχουν λιγες, απλες φωτο και ελαχιστες αναρτησεις, likes κλπ
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
Ξερεις ποσες φουλ αξιολογες κοπελες γνωριζω που δουλευουν σε γραφειο, hr, οικονομικα, ναυτιλιακα,πληροφορικαριες καριεριστριες που ψαχνονται φουλ για νορμαλ ατομο και δε βρισκουν τιποτα.

Εξαρτάται τί εννοούν νορμάλ άτομο

Δηλαδή ένας με 600 ευρώ το μήνα τους κάνει;
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
Εξαρτάται τί εννοούν νορμάλ άτομο

Δηλαδή ένας με 600 ευρώ το μήνα τους κάνει;
Εσυ τι φανταζεσαι?

Τι μπορει να εννοει νορμαλ ατομο μια τυπισσα που εχει φαει τα 20 της σε σπουδες-μεταπτυχιακο και δουλευει corporate job 8-10 ωρες τη μερα?

Σε πληροφορω οτι σεβαστο ποσοστο απο αυτες εχουν κανει απο μηδεν εως δυο σχεσεις στη ζωη τους.

Ενας με 600ευρω θα παει στο 600ευρω και υπαρχουν πολλες απλες κοπελιτσες.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
Εσυ τι φανταζεσαι?

Τι μπορει να εννοει νορμαλ ατομο μια τυπισσα που εχει φαει τα 20 της σε σπουδες-μεταπτυχιακο και δουλευει corporate job 8-10 ωρες τη μερα?

Σε πληροφορω οτι σεβαστο ποσοστο απο αυτες εχουν κανει απο μηδεν εως δυο σχεσεις στη ζωη τους

Ε άρα τι νορμαλ άτομο,και κωλοπαιδαράς να'ναι αν έχει λεφτά τον παίρνουν
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556
Ε άρα τι νορμαλ άτομο,και κωλοπαιδαράς να'ναι αν έχει λεφτά τον παίρνουν
Normal ατομο στο εν λογω παραδειγμα:

Οποιος εχει δουλεια με 1000+ μισθο, μενει/νοικιαζει μονος, εχει αμαξι
 

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
κατι αλλο.... εχω ενα γνωστο, ο οποιος παντα ειχε επιτυχια με τις γυναικες. μανθος φουστανος κανονικος. ειναι εμφανισημος, εχει 5 φραγκα να κυκλοφορει, (μεσαια ταξη οχι πλουσιος) ξερει να μιλαει, να χωνεται κτλ και παντα ειχε να τον βρεχει. αν θα εμενε αγαμητος για καποιο διαστημα θα ηταν απο επιλογη του. και μια μερα στη παραλια οταν αραζαμε αρκετα παιδια και ηταν και αυτος, του ειπα οτι οι ελληνιδες ειναι δυσκολες και ολοι οι αντρες παραπονιουντε οτι δε μπορουν να βρουν γκομενα και τους εχει φαει η αγαμια κτλ....... και ξες τι μου πε? τι λες ρε , οι ελληνιδες ειναι απο τις πιο ευκολες, λιγο το μπλα μπλα να τις πιασεις και τις εχεις.................. ετσι τα βλεπει τα πραγματα καποιος απο τη δικη του τη σκοπια που δεν εχει ΄΄πεινασει΄΄ ποτε. και γω αν ημουν γιος πλουσιου, θα ελεγα....... ααααα τι ωραια που ειναι η ζωη ολα ειναι υπεροχα και θα τα εβλεπα ολα ροδινα
εγω τα έχω ξαναπει, από την δικιά μου πλευρά, που δεν θεωρώ τον εαυτό μου ούτε κανά σπουδαίο γκόμενο, ούτε καν μεσαία τάξη, μέτριο σε όλα, αλλά πουθενά δεν πέφτω κάτω από την βάση.

Αν δεν μπορείς να βγάλεις γκόμενα στην Ελλάδα, κάποιο πρόβλημα έχεις. Κυριολεκτικά, δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι, απλά να υπάρχεις και θα ερθουν μόνες τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom