Νέα

Ψάχνουν απεγνωσμένα γαμπρό. 30άρες έως 40άρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arcans70
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.459
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
Πάντως είναι φοβερό ρε φίλε,πώς γίνεται σ'αυτή τη χώρα μόνο οι άντρες να ψάχνονται και οι γυναίκες όχι;

Τουλάχιστον σε άλλες χώρες υπάρχει μια ισορροπία,ψάχνονται και οι γυναίκες,εδώ πέρα ή όλες έχουν σχέση ή δεν ψάχνεται καμία
εγώ πάντως στις ηλικίες ειδικά των 40+(για άνδρες μιλάω) δεν βλέπω και πολλούς να ψάχνονται.....τις γυναίκες βλέπω να ψάχνονται αλλά με τραγικά λανθασμένους τρόπους..
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
εγώ πάντως στις ηλικίες ειδικά των 40+(για άνδρες μιλάω) δεν βλέπω και πολλούς να ψάχνονται.....τις γυναίκες βλέπω να ψάχνονται αλλά με τραγικά λανθασμένους τρόπους..
Οι άντρες μετά τα 40πετσνε λευκή πετσέτα φίλε για αυτό δεν ψαχνοντε.. Πολλοί είναι χρονιά αγάμητοι.. Η γινεκα Θα βρει κάποιον, κι μπαζο να ειναι..
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.459
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
Οι άντρες μετά τα 40πετσνε λευκή πετσέτα φίλε για αυτό δεν ψαχνοντε.. Πολλοί είναι χρονιά αγάμητοι.. Η γινεκα Θα βρει κάποιον, κι μπαζο να ειναι..
λευκή πετσέτα ή αδιαφορία λόγω εθισμού στην μοναξιά-πορνεία?
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556
εγώ πάντως στις ηλικίες ειδικά των 40+(για άνδρες μιλάω) δεν βλέπω και πολλούς να ψάχνονται.....τις γυναίκες βλέπω να ψάχνονται αλλά με τραγικά λανθασμένους τρόπους..
Υπαρχει εξηγηση γι αυτο.
Ανδρας στα 40+ ελευθερος, συνηθως σημαινει πραγματα και καταστασεις που τον κομπλαρουν και ισως να τον κομπλαραν για χρονια, οπως ανεργια, χρεη, σωματικα κομπλεξ, οικονομικη στενοτητα, διαμονη με γονεις, ελλειψη αυτοκινητου, κλπ Τα περισσοτερα απο αυτα αν σε βρουν στα 35, ειναι πιθανο να σε ακολουθουν για πολλα χρονια, ειδικα στη χωρα μας, που ειναι δυσκολο να βρει καποιος μια καλη δουλεια και να τα διορθωσει ολα. Πολλοι εχουν φυγει στο εξωτερικο, επομενως πισω εμειναν οσοι βαριουνται να μπουνε στη διαδικασια η δε θελουν για δικους τους λογους και αφηνουν το ολο ζητημα στην τυχη και στο "αμα κατσει εκατσε, αν δεν κατσει στ αρχιδια μου"
Εχω γνωστους 40+ ανυπανδρους που εχουν συνηθως πακετο απο τα παραπανω προβληματα. Με τι ορεξη να ορμηξεις σε γκομενες και να κανεις παιχνιδι αν δεν εχεις δουλεια, ζεις με το ΚΕΑ, μενεις με τους γονεις και δεν εχεις αμαξι και λεφτα; Δυστυχως το μοντελο της δημοσιουπαλληλολατρειας στη χωρα μας, εχει στειλει καποιους να ζουνε στον παραδεισο και καποιους να ζουνε μια αιωνια κολαση χωρις διεξοδο, αφου οι μονες καλες δουλειες στη χωρα μας εχουν να κανουν με το δημοσιο

Για τις γυναικες δεν ισχυει τιποτε απο τα παραπανω
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.973
Πόντοι
1.056
Υπαρχει εξηγηση γι αυτο.
Ανδρας στα 40+ ελευθερος, συνηθως σημαινει πραγματα και καταστασεις που τον κομπλαρουν και ισως να τον κομπλαραν για χρονια, οπως ανεργια, χρεη, σωματικα κομπλεξ, οικονομικη στενοτητα, διαμονη με γονεις, ελλειψη αυτοκινητου, κλπ Τα περισσοτερα απο αυτα αν σε βρουν στα 35, ειναι πιθανο να σε ακολουθουν για πολλα χρονια, ειδικα στη χωρα μας, που ειναι δυσκολο να βρει καποιος μια καλη δουλεια και να τα διορθωσει ολα. Πολλοι εχουν φυγει στο εξωτερικο, επομενως πισω εμειναν οσοι βαριουνται να μπουνε στη διαδικασια η δε θελουν για δικους τους λογους και αφηνουν το ολο ζητημα στην τυχη και στο "αμα κατσει εκατσε, αν δεν κατσει στ αρχιδια μου"
Εχω γνωστους 40+ ανυπανδρους που εχουν συνηθως πακετο απο τα παραπανω προβληματα. Με τι ορεξη να ορμηξεις σε γκομενες και να κανεις παιχνιδι αν δεν εχεις δουλεια, ζεις με το ΚΕΑ, μενεις με τους γονεις και δεν εχεις αμαξι και λεφτα; Δυστυχως το μοντελο της δημοσιουπαλληλολατρειας στη χωρα μας, εχει στειλει καποιους να ζουνε στον παραδεισο και καποιους να ζουνε μια αιωνια κολαση χωρις διεξοδο, αφου οι μονες καλες δουλειες στη χωρα μας εχουν να κανουν με το δημοσιο

Για τις γυναικες δεν ισχυει τιποτε απο τα παραπανω
θα χαρω πολυ να εγραφες τι ισχυει και για τις γυναικες
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.236
Πόντοι
9.297
Καλα, μερικοι ειναι του στυλ 'τρυπα να ναι κι οτι να ναι΄'....
αλλος θελει αρνακι γαλακτος, και αλλος γιδα βραστη,
αλλα να εισαι νεος και να θες γιδα βραστη, δεν ειναι και πολυ φυσιολογικο νομιζω...
Η γίδα βραστή είναι ΣΚΕΤΟ ΛΟΥΚΟΥΜΑΚΙ...
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556
θα χαρω πολυ να εγραφες τι ισχυει και για τις γυναικες
Ειναι σχετικα απλο: Μια κοπελα καλοστεκουμενη που μενει με τους γονεις, δεν εχει αυτοκινητο ακομα και δουλεια να μην εχει, δεδομενου οτι περιποιειται τον εαυτο της οπως ολες οι γυναικες, θεωρειται ακομα κι ετσι, καλο στοχος για πολλους αντρες, αφου τιποτε δεν αποτελει παραγοντα αποτρεπτικο και ανασταλτικο. Τη γυναικα ο αντρας την απορριπτει επειδη πχ ειναι χοντρη, εχει τριχες, κλπ και οχι επειδη δεν εχει αμαξι. Αντιθετα αντρας χωρις δουλεια, δικο του σπιτι και αμαξι, θεωρειται Χ για το 99% των γυναικων, ακομα και εμφανισιμος να ειναι
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.236
Πόντοι
9.297
Πες τα ρε συναδελφε!!!
Να μαθαίνουν οι πιπινολατρες...όταν πέφτουν για ΑΛΛΗ μια φορά σε νεαρή που δεν ξέρει να φερθεί,να ενεργήσει ,να βγάζει γούστα κτλ...για ΑΛΛΗ μια φορά θα σκέφτονται εμάς και ότι δεν πέφτουμε σε τέτοιες παγίδες γιατί προτιμάμε εμπειρία και υψηλή απόδοση χωρίς κίνδυνο...περαστικά τους! :hi: :sunglasses:
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.539
Κριτικές
57
Like
7.509
Πόντοι
11.836
Ρε σεις και οι 30ρες ψάχνοντε.
Εμένα μια 31 τα ειχαμε και απτο πρωτο 2μηνο ήθελε να ειμαστε σχεδον κάθε μέρα μαζί, γιατί δεν λέω "σ'αγαπώ" κλπ. Νομιζα ότι πνίγομαι.
Εντωμεταξυ ειτε βγαίναμε είτε ερχοταν σπιτι μου και παραγγελναμε , ελάχιστες φορές να κάνει κινηση να πληρώσει και αυτό νοχελικά πολύ. Οκ τι να της πώ? Δεν εξηγούνται όλα. Ούτε μια κινηση να με περιποιηθεί λίγο αυτή που ήταν και περισσότερο "θερμή" γιαυτη την σχέση.
Απλά την πιστόλιασα.
Υ.Γ. εάν ήμουν ένα απτα σκυλιά της περισσότερη φροντίδα θα είχα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.236
Πόντοι
9.297
Σε κάλυψε ,συναγωνιστη φτωχε εργάτη;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.236
Πόντοι
9.297
Ρε σεις και οι 30ρες ψάχνοντε.
Εμένα μια 31 τα ειχαμε και απτο πρωτο 2μηνο ήθελε να ειμαστε σχεδον κάθε μέρα μαζί, γιατί δεν λέω "σ'αγαπώ" κλπ. Νομιζα ότι πνίγομαι.
Εντωμεταξυ ειτε βγαίναμε είτε ερχοταν σπιτι μου και παραγγελναμε , ελάχιστες φορές να κάνει κινηση να πληρώσει και αυτό νοχελικά πολύ. Οκ τι να της πώ? Δεν εξηγούνται όλα. Ούτε μια κινηση να με περιποιηθεί λίγο αυτή που ήταν και περισσότερο "θερμή" γιαυτη την σχέση.
Απλά την πιστόλιασα.
Υ.Γ. εάν ήμουν ένα απτα σκυλιά της περισσότερη φροντίδα θα είχα.
Μεγάλωσε σαν "πριγκίπισσα" που όλοι θα τρέχουν και θα πληρώνουν για αυτήν...ρε ουστ σαύρες...καλά ξηγηθηκες παίκτη.
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.973
Πόντοι
1.056
Ρε σεις και οι 30ρες ψάχνοντε.
Εμένα μια 31 τα ειχαμε και απτο πρωτο 2μηνο ήθελε να ειμαστε σχεδον κάθε μέρα μαζί, γιατί δεν λέω "σ'αγαπώ" κλπ. Νομιζα ότι πνίγομαι.
Εντωμεταξυ ειτε βγαίναμε είτε ερχοταν σπιτι μου και παραγγελναμε , ελάχιστες φορές να κάνει κινηση να πληρώσει και αυτό νοχελικά πολύ. Οκ τι να της πώ? Δεν εξηγούνται όλα. Ούτε μια κινηση να με περιποιηθεί λίγο αυτή που ήταν και περισσότερο "θερμή" γιαυτη την σχέση.
Απλά την πιστόλιασα.
Υ.Γ. εάν ήμουν ένα απτα σκυλιά της περισσότερη φροντίδα θα είχα.
πρεπει να ηταν τελειος βοδι αυτη. αντι να σε εχει στα ωπα ωπα για να σε τυλιξει, ηταν κουτσουρο. βοδι με ολη τη σημασια της λεξης
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.539
Κριτικές
57
Like
7.509
Πόντοι
11.836
Μεγάλωσε σαν "πριγκίπισσα" που όλοι θα τρέχουν και θα πληρώνουν για αυτήν...ρε ουστ σαύρες...καλά ξηγηθηκες παίκτη.

Ρε φίλε όταν με ρωτησε τι και πως. Δεν ειχα να πω κάτι ξεκάθαρο δεν λέγονται αυτα γιατι μετά ξέρεις τι? Θα με έλεγε φραγκοφονιά.
Θυμάμαι μου λεγε "μου αρέσει που με προσέχεις"
Τι λέω ναι κορίτσι μου γιατι μου αρέσει αλλά εσύ δεν βλέπω να κάνεις το ιδιο.
Μαλακια μου γιατι μετά ξεκινησε κουβέντα του στυλ "γιατι το λες αυτό...."
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.973
Πόντοι
1.056

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.260
Πόντοι
14.936
Καλα, μερικοι ειναι του στυλ 'τρυπα να ναι κι οτι να ναι΄'....
αλλος θελει αρνακι γαλακτος, και αλλος γιδα βραστη,
αλλα να εισαι νεος και να θες γιδα βραστη, δεν ειναι και πολυ φυσιολογικο νομιζω...
Τσακαλι μια χαρα ειναι η γιδα βραστη αμα εισαι ειδικα και μετα απο
ταλαιπωρια...
Πιστεψε με...
Αλλη η γλυκα της κοπελας και αλλη της κυριας..
Απλως και σαν πιτσιρικας που προτιμουσα τουμπανιασμενες ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ
μεγαλοκοπελες περναγα στο σεξ ζαχαρη..
Οποτε γιατι να προτιμουσα μετα μια μικροτερη η της ηλικιας μου?
Για να μου πρηζει τα παπαρια με γαμους και παιδια?
Milf Hunter for ever..
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.539
Κριτικές
57
Like
7.509
Πόντοι
11.836
πρεπει να ηταν τελειος βοδι αυτη. αντι να σε εχει στα ωπα ωπα για να σε τυλιξει, ηταν κουτσουρο. βοδι με ολη τη σημασια της λεξης

Καλά μια άλλη 33 αυτη 34-35 εγώ. Ψιλοπερίεργη συμπεριφορά. Μου χε πει (μιας και ειχε σκύλο επισης)
"Εάν κάνω παιδί δεν θα το βάλω πάνω απτο σκυλι"
Οκ. Μπορεί να έλεγε παπαριες. Αλλα πας εσυ να γκαστρώσεις μια που το έχει πει? Και αν το εννοεί??? Θα τσακωθεις?
Το αποκορύφωμα ήταν όταν της είπα "εγώ το βλέπω και για πιο σοβαρά εσύ?
Και λέει "δήλαδή εαν σου πω όχι θα με χωρίσεις;"
Έ την έστειλα ρε φίλε.
Τωρα στα 34ρα της νομιζω κατι εχει βρει. Αλλα ήταν ακατάλληλη (για μένα τουλάχιστον)
Δηλαδή ρε μυστες πως να ανοιξω σπιτι με κάποια απτις 2; και να σημειωθει ότι ειναι εμφανισιμα μουνια. Αλλά δεν φτάνει αυτό για να κάνω το επόμενο βήμα
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.973
Πόντοι
1.056
Καλά μια άλλη 33 αυτη 34-35 εγώ. Ψιλοπερίεργη συμπεριφορά. Μου χε πει (μιας και ειχε σκύλο επισης)
"Εάν κάνω παιδί δεν θα το βάλω πάνω απτο σκυλι"
Οκ. Μπορεί να έλεγε παπαριες. Αλλα πας εσυ να γκαστρώσεις μια που το έχει πει? Και αν το εννοεί??? Θα τσακωθεις?
Το αποκορύφωμα ήταν όταν της είπα "εγώ το βλέπω και για πιο σοβαρά εσύ?
Και λέει "δήλαδή εαν σου πω όχι θα με χωρίσεις;"
Έ την έστειλα ρε φίλε.
Τωρα στα 34ρα της νομιζω κατι εχει βρει. Αλλα ήταν ακατάλληλη (για μένα τουλάχιστον)
Δηλαδή ρε μυστες πως να ανοιξω σπιτι με κάποια απτις 2; και να σημειωθει ότι ειναι εμφανησιμα μουνια
φυσικα και δεν ανοιγεις σπιτι αν ειναι πυροβολημενη. μονο ξεμουνιασμα μεχρι να μη θες αλλο και μετα δρομο.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
Πάντως είναι φοβερό ρε φίλε,πώς γίνεται σ'αυτή τη χώρα μόνο οι άντρες να ψάχνονται και οι γυναίκες όχι;

Τουλάχιστον σε άλλες χώρες υπάρχει μια ισορροπία,ψάχνονται και οι γυναίκες,εδώ πέρα ή όλες έχουν σχέση ή δεν ψάχνεται καμία

Τι εννοεις? Ψαχνονται φουλ οι Ελληνιδες εδω.
Και περισσοτερο απο τους αντρες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom