Νέα

Ψάχνουν απεγνωσμένα γαμπρό. 30άρες έως 40άρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arcans70
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.236
Πόντοι
9.297
εγω τα έχω ξαναπει, από την δικιά μου πλευρά, που δεν θεωρώ τον εαυτό μου ούτε κανά σπουδαίο γκόμενο, ούτε καν μεσαία τάξη, μέτριο σε όλα, αλλά πουθενά δεν πέφτω κάτω από την βάση.

Αν δεν μπορείς να βγάλεις γκόμενα στην Ελλάδα, κάποιο πρόβλημα έχεις. Κυριολεκτικά, δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι, απλά να υπάρχεις και θα ερθουν μόνες τους.
Στην Αθήνα όλα εύκολα τα βλέπεις ...βγες παραεξω...και τα λέμε...μιλάμε για κόμπλεξ και επαφή μόνο μέσω κύκλου και κοινών γνωστών .Για να σε δω εκεί...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
Αν δεν μπορείς να βγάλεις γκόμενα στην Ελλάδα, κάποιο πρόβλημα έχεις. Κυριολεκτικά, δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι, απλά να υπάρχεις και θα ερθουν μόνες τους.

:jerking:
 

Διαγραμμένο μέλος 210059

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
149
Like
24.296
Πόντοι
25.186
μαγκες με αφορμη σε ενα γαμο που ημουν σημερα εχω να κανω την εξης παρατηρηση.
εχει πολλες γκομενες 30εως 40 αλλες ελευθερες και αλλες ζωντοχηρες,οι οποιες ψαχνοντε απεγνωσμενα να καβαντζωθουν,για σχεση σοβαρη και για γαμο ακομα,διοτι ως γνωστον περνανε και τα ατιμα τα χρονια και κρεμαει το βυζι και ο κωλος πεφτει.δεν μιλαω για να γαμηθουν,διοτι ολες την εχουν την καβαντζα τους για γαμησι,μιλαω για γαμο,δηλαδη να δεσουν τον γαιδαρο τους και απο εκει και περα οτι πουτσα μας αρεσει δεκτη.μερικες εχουν ξεφυγει εντελως,μονο στο μετωπο δεν εχουν γραψει η στην πλατη τους <<ζητητε γαμπρος>>.αφορμη να ανοιξω το θρεντ,ητανε η συζητηση που ειχα με μια συμφοιτητρια μου,που ητανε οχι η μουναρα τις σχολης,αλλα η καραμουναρα ολοκληρου του πανεπιστημιου.η οποια μολις τελειωσαμε τις σπουδες μετα απο κανενα χρονο πηγε και παντρευτηκε το πρωτο μαλακα που βρηκε μπροστα τις.το αποτελεσμα ηταν να χωρισουνε με τα απο 3 χρονια γαμου και να εχει τωρα 2 παιδια.θελει να παντρευτει παλι οπως μου ειπε,η να συζησει με καποιον.τις ειπα οτι ειναι δυσκολο να την φορτωθει καποιος με 2 παιδια,εκτος αν βρει και αυτη κανεναν μαλακα σαν τον αδωνη οπως η ευγενια.παντως μαγκες η γκομενα αν και 32 χρονων παραμενει γυναικαρα-μουναρα,κανονισαμε να παμε για καφεδακι αυριο,(αν ολα πανε καλα βλεπω να πεφτει και κανενα καλο γαμησι)διοτι την παρηγορησα σημερα πολυ καλα και τις ανεβασα και την ψυχολογια. :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
εγω προσωπικα που γνωριζω αρκετες 25αρες-30αρες καμια δε θελει γαμο...
καριερα, προβολη, insta και καλοπεραση θελουν..
τους αντρες ουτε να τους βλεπουν
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
εγω προσωπικα που γνωριζω αρκετες 25αρες-30αρες καμια δε θελει γαμο...
καριερα, προβολη, insta και καλοπεραση θελουν..
τους αντρες ουτε να τους βλεπουν

30αρες και δεν θέλουν γάμο;Για ποια χώρα λες;
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
εγω τα έχω ξαναπει, από την δικιά μου πλευρά, που δεν θεωρώ τον εαυτό μου ούτε κανά σπουδαίο γκόμενο, ούτε καν μεσαία τάξη, μέτριο σε όλα, αλλά πουθενά δεν πέφτω κάτω από την βάση.

Αν δεν μπορείς να βγάλεις γκόμενα στην Ελλάδα, κάποιο πρόβλημα έχεις. Κυριολεκτικά, δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι, απλά να υπάρχεις και θα ερθουν μόνες τους.

Το να βγαλεις ενα απλο χαριτωμενο 7ρι κοριτσακι στην Αθηνα ειναι αρκετα ευκολο αρκει να εισαι στο σωστο μηκος κυματος και τροπο σκεψης. Κοινωνικος, ευχαριστος, χαμογελαστος, με παρεες, να βγαινεις συχνα εξω και νορμαλ χωρις υπερβολες και καμμενιλικια. Τιποτα περισσοτερο απο αυτο.

Το οτι το 90% δε μπορουν να ειναι απλα ευχαριστοι και θετικοι δε το κανει δυσκολο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
606
Like
1.296
Πόντοι
206
Εξαρτάται τί εννοούν νορμάλ άτομο

Δηλαδή ένας με 600 ευρώ το μήνα τους κάνει;
Θα σε πουν με 600€ τον εαυτό σου δεν ταιζεις θες και να πηδήξεις;
Γενικά πάνω κάτω κοιτάνε γκόμενους με +25% πάνω από τον μισθο τους
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Εγω βλεπω φουλ ολες οι γυναικες γυρω μου να ψαχνονται και μαλιστα με αγαρμπο/προφανη/πεινασμενο τροπο.
Δε μιλαω για ινστα κλπ. Αμα βγεις εξω το βλεπεις. Ειδικα για πανω απο 30.

Δε ξερω παντως 7/10 τις απορριπτω εγω, δε κανουν ουτε για βολτα/καφε.
Εχουν πολλα κενα, ανασφαλειες, εχουν φαει καμια 30+ body count και κουβαλανε ολο το ντραμα, χωρισμους, κλαμα κλπ

Ιδανικα θελεις κατι στα γυρω στα 25, χαμηλου προφιλ και προφανως οχι ινσταγκραμοφιλες που αυτοδιαφημιζουν τη πραματια τους. Και αυτες δε θα τις βρεις ετοιμες στα σοσιαλ.
Εσύ τώρα για να λες πάνω από 30,βαλε αλλά 10χρονια,γιστι τόσα χρόνια κρύβουν οι γινεκες, μιλάς τώρα για 40αρες και πάνω.. Σου ξαναλέω όταν λένε 30,ειναι 40..αμα ήταν στα αλήθεια 30 τυπε μου, κι είχε μια απλά μέτρια εμφάνιση,στρατό από ψωλες να την παράκαλανε θα είχε, για να μην έχει, μάλλον καμία 40αρα και πάνω και χοντρουλα πρέπει να είναι αυτή που λες. Και πάλι όμως, έχει πιο πολλές επιλογές,σε σύγκριση με έναν 30αρη κανονικό αντρα?
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
εγω τα έχω ξαναπει, από την δικιά μου πλευρά, που δεν θεωρώ τον εαυτό μου ούτε κανά σπουδαίο γκόμενο, ούτε καν μεσαία τάξη, μέτριο σε όλα, αλλά πουθενά δεν πέφτω κάτω από την βάση.

Αν δεν μπορείς να βγάλεις γκόμενα στην Ελλάδα, κάποιο πρόβλημα έχεις. Κυριολεκτικά, δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι, απλά να υπάρχεις και θα ερθουν μόνες τους.
Καλώς το τρολι της σιμφορας
 

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
Το να βγαλεις ενα απλο χαριτωμενο 7ρι κοριτσακι στην Αθηνα ειναι αρκετα ευκολο αρκει να εισαι στο σωστο μηκος κυματος και τροπο σκεψης. Κοινωνικος, ευχαριστος, χαμογελαστος, με παρεες, να βγαινεις συχνα εξω και νορμαλ χωρις υπερβολες και καμμενιλικια. Τιποτα περισσοτερο απο αυτο.

Το οτι το 90% δε μπορουν να ειναι απλα ευχαριστοι και θετικοι δε το κανει δυσκολο.
αυτό ακριβως.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Στην Αθήνα όλα εύκολα τα βλέπεις ...βγες παραεξω...και τα λέμε...μιλάμε για κόμπλεξ και επαφή μόνο μέσω κύκλου και κοινών γνωστών .Για να σε δω εκεί...
η μαλακια στην ελλαδα δεν εχει συνορα :tooth: παντου τα ιδια ειναι
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
εγω προσωπικα που γνωριζω αρκετες 25αρες-30αρες καμια δε θελει γαμο...
καριερα, προβολη, insta και καλοπεραση θελουν..
τους αντρες ουτε να τους βλεπουν
θελουν να τους βλεπουν στα like
 

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
Στην Αθήνα όλα εύκολα τα βλέπεις ...βγες παραεξω...και τα λέμε...μιλάμε για κόμπλεξ και επαφή μόνο μέσω κύκλου και κοινών γνωστών .Για να σε δω εκεί...
δεν μένω επαρχία, δεν μπορώ να εκφράσω γνώμη. Όσες φορές έχω πάει σε επαρχιακή πόλη οι κοπέλες μια χαρά ήταν, μου μίλαγαν και ήταν φιλικές. Βέβαια, θα μου πεις, άλλο να πάει ένας Αθηναίος στην επαρχία και άλλο να μένεις μόνιμα επαρχία και να ψάχνεις κάτι στο διπλανό χωριό.
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.539
Κριτικές
57
Like
7.509
Πόντοι
11.836
εγω προσωπικα που γνωριζω αρκετες 25αρες-30αρες καμια δε θελει γαμο...
καριερα, προβολη, insta και καλοπεραση θελουν..
τους αντρες ουτε να τους βλεπουν

Εσύ που φαίνεσαι περπατημένος δεν περίμενα να πεις τέτοια ατάκα.
Ορίστε κύριοι βλέπετε ένα παράδειγμα κάποιου με μια κάποια εμπειρία που κατάφεραν οι λάμιες να τον κοιμήσουν και να ρίξει τις άμυνες.
Ρε συ αυτές είναι οι ΠΙΟ επικίνδυνες!!!!!
Γιατί μόλις γκαστρωθούν ΤΕΛΕΊΩΣΕΣ!!!! (Ή που θα σε αναγκάσουν να τις παντρευτείς ή θα σου πουν εγω το κρατάω δεν θα μαστε μαζί αλλά ανέλαβε τις υποχρεώσεις σου. )
Βλέπε πχ Ηλιάδη, Φελίτσια, και πόσες άλλες που ή παντρεύτηκαν ή συνεχίζουν την ζωή τους αλλα κάποιος πληρώνει παράλληλα.
Λέω λοιπόν "επικίνδυνες" επειδή είναι ύπουλες και διεκδηκούν περισσότερο και πιο λυσσασμένα απότι τα νοικοκυροκόριτσα όταν/εάν χωρίσουν. Εαν ηταν ξεκάθαρες για το τι θέλουν θα ήμουν οκ. Αυτές έτσι και τις γαμήσεις ξεσκουφωτος και γινει η στραβή.... μετά ψάξε καλό σχολείο και φροντιστήριο για ξένες γλωσσες.
Πάντως το γαμημένο σύστημα τους έχει περάσει ότι είναι παρακατιανό να θέλει η γυναίκα σπιτι-οικογένεια-παιδία.
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.539
Κριτικές
57
Like
7.509
Πόντοι
11.836
Εχω 2παραδείγματα σε στενο φιλικό κύκλο και σε οικογένεια που τους το έπαιζαν φιλελέ και άνετες. Τα παλικάρια συμφώνησαν (οκ βριστε, τους κοροιδέψτε κάντε ό,τι νομίζετε) χαλάρωσαν , μπουμπούνησαν μέσα και μετά τις καπελώθηκαν.
Οκ ρε φίλε μετά απο 1,5χρόνο σχέση θα γαμήσω και ακάποτο.
Ε δεν θέλει πολύ.
Εαν μου πει η γυναίκα δεν θέλω παιδία, δεν θέλω γάμο κλπ.
Θα παίρνει χαπι κλπ ή τελος πάντων θα προσέχει κ εκείνη.
Αμ δε......
 

Papa69

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2021
Μηνύματα
6
Like
6
Πόντοι
0
Πείτε με κωλοφαρδο, αλλα εδω και 2 χρονια είμαι με 45χρονη που όχι μονο δε θελει γαμο και παιδια, αλλα εχει χωρισει αρκετους πρωην της μολις πηγαν να τη στριμωξουν με δαχτυλιδια κτλ (το ξερω γιατι ειμασταν χρονια φιλοι πριν το πρωτο φικι φικι και τα συζητουσαμε).
Το καταπληκτικότερο ειναι οτι μοιαζει βαρια 30.. ουτε μια ρυτιδα! Νομιζω τελικα πως ο γαμος και οι γεννες, τις γερνανε τις γυναικες. Η δική μου μια ζωη ειχε τη δουλεια της, το σπιτι της και τους γκομενους που γουσταρε, χωρις αγχος για το ποτε θα γκαστρωθει ή θα γινει κυρια ταδε. Μεγαλο προσον!
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.973
Πόντοι
1.056
εγω προσωπικα που γνωριζω αρκετες 25αρες-30αρες καμια δε θελει γαμο...
καριερα, προβολη, insta και καλοπεραση θελουν..
τους αντρες ουτε να τους βλεπουν
δε νομιζω να μη θελουν αντρες. θελουν, ΑΛΛΑ............ αντρες με υψηλα στανταρ..... οχι το γιαννακη με μισθο 3.60
 

Διαγραμμένο μέλος 210059

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
149
Like
24.296
Πόντοι
25.186
Εσύ που φαίνεσαι περπατημένος δεν περίμενα να πεις τέτοια ατάκα.
Ορίστε κύριοι βλέπετε ένα παράδειγμα κάποιου με μια κάποια εμπειρία που κατάφεραν οι λάμιες να τον κοιμήσουν και να ρίξει τις άμυνες.
Ρε συ αυτές είναι οι ΠΙΟ επικίνδυνες!!!!!
Γιατί μόλις γκαστρωθούν ΤΕΛΕΊΩΣΕΣ!!!! (Ή που θα σε αναγκάσουν να τις παντρευτείς ή θα σου πουν εγω το κρατάω δεν θα μαστε μαζί αλλά ανέλαβε τις υποχρεώσεις σου. )
Βλέπε πχ Ηλιάδη, Φελίτσια, και πόσες άλλες που ή παντρεύτηκαν ή συνεχίζουν την ζωή τους αλλα κάποιος πληρώνει παράλληλα.
Λέω λοιπόν "επικίνδυνες" επειδή είναι ύπουλες και διεκδηκούν περισσότερο και πιο λυσσασμένα απότι τα νοικοκυροκόριτσα όταν/εάν χωρίσουν. Εαν ηταν ξεκάθαρες για το τι θέλουν θα ήμουν οκ. Αυτές έτσι και τις γαμήσεις ξεσκουφωτος και γινει η στραβή.... μετά ψάξε καλό σχολείο και φροντιστήριο για ξένες γλωσσες.
Πάντως το γαμημένο σύστημα τους έχει περάσει ότι είναι παρακατιανό να θέλει η γυναίκα σπιτι-οικογένεια-παιδία.
φιλε μεχρι το 2013-2014 ( μεσες ακρες ) οι γυναικες ψαχνονταν πολυ...
τωρα για να βρεις γυναικα να κανεις κατι της προκοπης, δε βρισκεις με τιποτα...
μονο κι αυστηρα αν ειναι στην παρεα σου κι αυτο παλι υπο προυποθεσεις..
ή αν δουλευεις στον ιδιο εργασιακο χωρο για καιρο κι υπαρχει εμπιστοσυνη..
εχει χαλασει πολυ η κατασταση..
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.973
Πόντοι
1.056
παντως εδω, ολοι βλεπω ειχαν σχεσεις, η σκετα γαμησια, ολοι λενε απο μια ιστορια με παλιες γκομενες, αρα ολοι καταφεραν καποτε να ''ριξουν'' καποια. αρα αμα εγινε μια η και περισσοτερες στο παρελθον, μπορει να γινει και τωρα. αρα δεν ειναι τοσο τραγικα τα πραγματα
 

Διαγραμμένο μέλος 210059

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
149
Like
24.296
Πόντοι
25.186
δε νομιζω να μη θελουν αντρες. θελουν, ΑΛΛΑ............ αντρες με υψηλα στανταρ..... οχι το γιαννακη με μισθο 3.60
κι αυτο ισχυει αλλα και παλι οχι για σοβαρα πραγματα..
ελευθερες σχεσεις, επιφανειακες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom