Νέα

Ψάχνουν απεγνωσμένα γαμπρό. 30άρες έως 40άρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arcans70
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

escoman

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
642
Κριτικές
1
Like
297
Πόντοι
26
Το ξερουν τυπε.

Οπως ξερουν οτι το τσιγαρο θα τους σκοτωσει αλλα το καπνιζουν και γουσταρουν.


  :S :S :S

δε λες και ότι παντρεύονται ενώ τα στατιστικά δείχνουν ότι είτε θα καταλήξεις σε διαζύγιο είτε σε γαμο-μιζέρια;
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
δε λες και ότι παντρεύονται ενώ τα στατιστικά δείχνουν ότι είτε θα καταλήξεις σε διαζύγιο είτε σε γαμο-μιζέρια;

Ισως το βλεπουν οτι με αυτη τη μεθοδο θανατου, θα γαμησουν μερικες φορες πρωτα και θα καταφερουν επιτελους να μπουν ακαποτα μεσα σε μουνι και να τους παρει αγκαλια εστω και στα κρυα μια γυναικα.

Τοσο μεγαλη πεινα και απελπισια υπαρχει και για αυτο συνεχιζουν και χωνονται καθε χρονο.

Τους βλεπεις να διατυμπανιζουν παντου πατωντας κορνες κιολας το σε ποση μεγαλη απελπισια ειναι.

  :S :S :S

Κορυφαιες στιγμες, οι αναμνηστικες ποζες οπου βγαζουν με τη τυπισσα.


  :2funny: :2funny: :2funny:

 
Εγγρ.
30 Μαΐ 2020
Μηνύματα
26
Like
1
Πόντοι
0
Δεν είναι όλες ίδιες. Αυτές που στερεοτυπικά αναφέρετε φυσικά υπάρχουν και φυσικά είναι η πλειοψηφία, αλλά υπάρχουν και οι άλλες. Το σίγουρο είναι ότι με όποια και κάνεις νταλαβέρι, το τι θα γίνει εξαρτάται και από σένα. Αν την βλέπεις σαν ένα κομμάτι κρέας το ίδιο θα κάνει κι εκείνη, αν της δείξεις σεβασμό, θα σου δείξει κι εκείνη. Όπως θες εσύ να γαμήσεις, έτσι θέλει κι εκείνη να γαμηθεί. Αν γουστάρεις να κοιτάς κι αλλού, θα κοιτάξει κι εκείνη αλλού. Διαβάζω ότι αν είσαι μπάζο και τα φτιάξεις με γκομενάρα, το κέρατο το έχεις σίγουρο. Το σίγουρο για μένα είναι ότι αυτοί που τα πιστεύουν δεν έχουν ιδέα από γυναίκες. Το νούμερο ένα αφροδισιακό για την γυναίκα, είναι το μυαλό, ο χαρακτήρας, η προσωπικότητα. Τα γυμνασμένα σώματα και οι τρυφεροί αγαπούληδες είναι οι πρώτοι που θα φάνε το κέρατα, όχι γιατί φταίνε οι γκόμενες, αλλά γιατί απλά τα ζητάει ο ίδιος τους ο κώλος. Η Δανδουλάκη ήταν τρελά και μέχρι το τέλος ερωτευμένη με το ραμολιμέντο Πλωρίτη, η άλλη η νοσοκόμα παντρεύτηκε τον ανάπηρο αλλά ιδιοφυή Στήβεν Χόκινς.

Στην ζωή μου έχω κάνει πολλές ωραίες αυθεντικές σχέσεις, και έχω πηδήξει ακόμα περισσότερα μουνιά. Δεν ήταν όλες εντάξει, αλλά οι περισσότερες ήταν. Δεν είναι ότι ήμουν ο σούπερ γκόμενος, απλά είχα την ευστροφία να τις κόβω εξ' αρχής, και να κάνω τις επιλογές μου. Για να είσαι καλός εραστής πρέπει να λατρέψεις την γυναίκα. Αυτό δεν μπορεί να γίνει όταν είσαι και δηλώνεις μισογύνης, και φουλ ανασφαλής όπως οι περισσότεροι εδώ μέσα.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
99% άντρες παντρεμένοι ανεβάζουν φωτογραφίες με την γυναίκα τους στο Facebook.
1% γυναίκα ανεβάζει φωτογραφία με τον άντρα της.
Κλασική περίπτωση μαλάκων να δείξουν ότι έχουν γυναίκα.
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
Δηλαδή ακόμα να μάθετε ότι στην Ελλάδα δεν υπάρχει προγαμιαίο συμβόλαιο;

δεν απαιτειται τυπε γιατι στην Ελλαδα πληρωνεις μονο διατροφη στη γυναικα σου για τα παιδια , δεν ειναι οπως αλλου που σου παιρνει τη μιση περιουσια . Βεβαια σου εχει φαει τα σωθικα αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα ...
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
99% άντρες παντρεμένοι ανεβάζουν φωτογραφίες με την γυναίκα τους στο Facebook.
1% γυναίκα ανεβάζει φωτογραφία με τον άντρα της.
Κλασική περίπτωση μαλάκων να δείξουν ότι έχουν γυναίκα.

Οι πολυ καυλιαρες, ανεβαζουν φωτογραφιες με τον συζυγο ή τον γκομενο που εχουν αλλα παιζουν και μαζι σου μπαλα στα μηνυματα και εαν γουσταρουν, κανουν τα πιο δυνατα γαμησια.

Στο 99% των περιπτωσεων, χωρις να εχεις ασχοληθει με το θεμα καν, αρχιζουν να λενε παπαριες για τον τυπο απο μονες τους. Εαν το συνεχισεις και δεν της το κοψεις μαχαιρι, εκτος οτι θα σε παρει και εσενα για κατινα-μαλακα θα σου πει απιστευτες βαρετες παπαριες για τον τυπο.

Το κανουν για να δειχνουν λιγοτερο καριολες, να δειξουν το τι τραβανε και πως "αναγκαστηκαν" να κανουν οτι κανουν λογω των περιστασεων.

Δηλαδη, ενω πριν λιγο καταπινε το σπερμα σου, θελει να εχεις καλη αποψη για αυτην. Οχι, δεν ειναι καριολαρα που ξενογαμιεται, οι περιστασεις και αυτος ο κακος την "αναγκασαν" να κανει οτι κανει και φυσικα το κανει για το καλο της ψυχικης της υγειας, τη βοηθα να νιωθει καλα.  :S :S :S

Ακομα και οταν τον χωρισει και παραταει το παιδι της οπου να ναι για να πατε εκδρομη-καφε-ποτο-γαμησι στο παρκο, ακομα και τοτε θελει να εχεις καλη αποψη για αυτην. Δεν θελει να νομιζεις οτι δεν ειναι σωστη μανα. ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΑΥΤΟ. Οποιος της πει οτι δεν ειναι σωστη μανα....μπαινει σε black list. Ειναι η καλυτερη μανα του κοσμου και προσπαθει με κοπο και θυσιες, στα καλυτερα της χρονια πανω θυσιαζει τα παντα για το παιδι της.  :S :S :S

 Κορυφαιες περιπτωσεις, οι τυπισσες που σε καλουν στο γαμο τους ενω μεχρι πριν λιγες ημερες γαμιοταν μαζι σου διχως ελεος.  :S :S :S

Top of the top, οι περιπτωσεις που ενω γαμας τη φιλη της (που ειναι ελευθερη η κοπελα), αυτη επειδη το γνωριζει (η φιλη της η ελευθερη δεν το γνωριζει) σας προσκαλει στα γεννεθλια της μεσω αυτης. Τους αρεσει να παιρνουν αυτο που εχει η αλλη, να το διεκδικουν με καθε τροπο. Μια φορα τη γαμησες το καιρο εκεινο, ειδες οτι ειναι δεσμευμενη και τη παρατησες. Βρηκες μια χ φιλη της απο το προφιλ της, ελευθερη η κοπελα. Βγαινετε ολα οκ. Θα σε καλεσει μεσω αυτης η καριολα, δεν μασσαει, θα σε βαλει μεσα στο σπιτι που μενει με τον τυπο και που σε λιγο θα παντρευτουν. Εσυ δεν ξερεις καν σε ποιανης γεννεθλια πας..πας απλα στα γεννεθλια μιας φιλης της κοπελας. Με το που ανοιγει η πορτα καταλαβαινεις τι παιζει.  :S :S :S

Φυσικα και θα την απαξιωσεις και θα εισαι προς αυτην ντεκαυλε εντελως. Τις επομενες ημερες εαν δεν τη μπλοκαρεις θα σου στελνει 200 μηνυματα ανα ωρα. Εν ωρα που υποτιθεται ειναι στη δουλεια ή σπιτι με τον τυπο. :S :S :S


 
Εγγρ.
30 Μαΐ 2020
Μηνύματα
26
Like
1
Πόντοι
0
δεν απαιτειται τυπε γιατι στην Ελλαδα πληρωνεις μονο διατροφη στη γυναικα σου για τα παιδια , δεν ειναι οπως αλλου που σου παιρνει τη μιση περιουσια . Βεβαια σου εχει φαει τα σωθικα αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα ...

Λάθος τύπε. Άλλο η διατροφή που οφείλεις για το παιδί σου ή/και ενίοτε και στην πρώην σου και άλλο η συμμετοχή στα αποκτήματα, στην περιουσία δηλαδή που δημιουργείται μετά το γάμο και επί της οποίας η γυναίκα έχει αξίωση. Μάλιστα ο νόμο βάζει ένα τεκμήριο 'μαχητό' που σημαίνει ότι μπορεί να στα πάρει και όλα, αν αποδείξει ότι αυτή ήταν η συνεισφορά της. Έχω περιπτώσεις γυναικών που έχουν ξετινάξει τους μαλάκες τους κανονικότατα, και τα τρώνε με μετεφήβους σε τροπικούς παραδείσους. Εις υγείαν του μαλάκα πάντα.
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.733
Like
11.207
Πόντοι
3.556
Οι πολυ καυλιαρες, ανεβαζουν φωτογραφιες με τον συζυγο ή τον γκομενο που εχουν αλλα παιζουν και μαζι σου μπαλα στα μηνυματα και εαν γουσταρουν, κανουν τα πιο δυνατα γαμησια.

Στο 99% των περιπτωσεων, χωρις να εχεις ασχοληθει με το θεμα καν, αρχιζουν να λενε παπαριες για τον τυπο απο μονες τους. Εαν το συνεχισεις και δεν της το κοψεις μαχαιρι, εκτος οτι θα σε παρει και εσενα για κατινα-μαλακα θα σου πει απιστευτες βαρετες παπαριες για τον τυπο.

Το κανουν για να δειχνουν λιγοτερο καριολες, να δειξουν το τι τραβανε και πως "αναγκαστηκαν" να κανουν οτι κανουν λογω των περιστασεων.

Δηλαδη, ενω πριν λιγο καταπινε το σπερμα σου, θελει να εχεις καλη αποψη για αυτην. Οχι, δεν ειναι καριολαρα που ξενογαμιεται, οι περιστασεις και αυτος ο κακος την "αναγκασαν" να κανει οτι κανει και φυσικα το κανει για το καλο της ψυχικης της υγειας, τη βοηθα να νιωθει καλα.  :S :S :S

Ακομα και οταν τον χωρισει και παραταει το παιδι της οπου να ναι για να πατε εκδρομη-καφε-ποτο-γαμησι στο παρκο, ακομα και τοτε θελει να εχεις καλη αποψη για αυτην. Δεν θελει να νομιζεις οτι δεν ειναι σωστη μανα. ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΑΥΤΟ. Οποιος της πει οτι δεν ειναι σωστη μανα....μπαινει σε black list. Ειναι η καλυτερη μανα του κοσμου και προσπαθει με κοπο και θυσιες, στα καλυτερα της χρονια πανω θυσιαζει τα παντα για το παιδι της.  :S :S :S

  Κορυφαιες περιπτωσεις, οι τυπισσες που σε καλουν στο γαμο τους ενω μεχρι πριν λιγες ημερες γαμιοταν μαζι σου διχως ελεος.  :S :S :S

Top of the top, οι περιπτωσεις που ενω γαμας τη φιλη της (που ειναι ελευθερη η κοπελα), αυτη επειδη το γνωριζει (η φιλη της η ελευθερη δεν το γνωριζει) σας προσκαλει στα γεννεθλια της μεσω αυτης. Τους αρεσει να παιρνουν αυτο που εχει η αλλη, να το διεκδικουν με καθε τροπο. Μια φορα τη γαμησες το καιρο εκεινο, ειδες οτι ειναι δεσμευμενη και τη παρατησες. Βρηκες μια χ φιλη της απο το προφιλ της, ελευθερη η κοπελα. Βγαινετε ολα οκ. Θα σε καλεσει μεσω αυτης η καριολα, δεν μασσαει, θα σε βαλει μεσα στο σπιτι που μενει με τον τυπο και που σε λιγο θα παντρευτουν. Εσυ δεν ξερεις καν σε ποιανης γεννεθλια πας..πας απλα στα γεννεθλια μιας φιλης της κοπελας. Με το που ανοιγει η πορτα καταλαβαινεις τι παιζει.  :S :S :S

Φυσικα και θα την απαξιωσεις και θα εισαι προς αυτην ντεκαυλε εντελως. Τις επομενες ημερες εαν δεν τη μπλοκαρεις θα σου στελνει 200 μηνυματα ανα ωρα. Εν ωρα που υποτιθεται ειναι στη δουλεια ή σπιτι με τον τυπο. :S :S :S
Πολλή καλή και σωστή τοποθέτηση  :hi:
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
Λάθος τύπε. Άλλο η διατροφή που οφείλεις για το παιδί σου ή/και ενίοτε και στην πρώην σου και άλλο η συμμετοχή στα αποκτήματα, στην περιουσία δηλαδή που δημιουργείται μετά το γάμο και επί της οποίας η γυναίκα έχει αξίωση. Μάλιστα ο νόμο βάζει ένα τεκμήριο 'μαχητό' που σημαίνει ότι μπορεί να στα πάρει και όλα, αν αποδείξει ότι αυτή ήταν η συνεισφορά της. Έχω περιπτώσεις γυναικών που έχουν ξετινάξει τους μαλάκες τους κανονικότατα, και τα τρώνε με μετεφήβους σε τροπικούς παραδείσους. Εις υγείαν του μαλάκα πάντα.

Ναι οπως το ειπες συνεισφορα πρεπει να αποδειξει σε χρημα η δουλεια . Στο εξωτερικο δεν χρειαζεται , σου παιρνει κατευθειαν τα μισα και της χρωστας και διατροφες ... :S

Αν δεις Αλοιμονου παρολο με 4 παιδια και 15 χρονια συμβιωση μονο διατροφες ζηταγε απο Βαρδινογιαννη γιατι φυσικα δεν μπορει να αποδειξει συμμετοχη ...
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
160
Πόντοι
16
Τι μας νοιάζει για τις Ελλεινιδες;

Εμείς πώς θα βρούμε νύφη ξένη; Συρία, Πακιστανη, μαύρη, μου αρέσουν οι σκούρες
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.733
Like
11.207
Πόντοι
3.556
Τι μας νοιάζει για τις Ελλεινιδες;

Εμείς πώς θα βρούμε νύφη ξένη; Συρία, Πακιστανη, μαύρη, μου αρέσουν οι σκούρες
Γιατί δεν πας προς Αγιά Βαρβάρα μεριά και αυτές ξένες είναι!! 
 

Zeus07

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2020
Μηνύματα
265
Κριτικές
1
Like
541
Πόντοι
81
πολυ ωραιο θεμα αλλα ισως επρεπε να γινει μια μικρη τροποποιηση στον τιτλο.
<Ψάχνουν απεγνωσμένα σπονσορα/χορηγο 30άρες έως 40άρες>.
Σιγα μην τις ενοιαξε τις ελλεινιδες αν βρουν αντρα/γαμπρο.
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.862
Like
2.252
Πόντοι
456
Εγγρ.
30 Μαΐ 2020
Μηνύματα
26
Like
1
Πόντοι
0
Πώς ξέκοβες μετά, δεν σε πήγαιναν για γάμο;
Πολύ καλή ερώτηση. Γάμο έχω κάνει και έχω ξεκάνει, και μετά απόφασισα ότι τέλος. Αυτό έχει σημασία για μένα είναι να μην γίνομαι καραγκιόζης και να καλλιεργώ προσδοκίες χωρίς να τις εννοώ. Είμαι πάντα ξεκάθαρος εξ' αρχής, είτε αυτό που πάει να γίνει είναι γαμήσι είτε σχέση. Αυτό που πάντως έχω παρατηρήσει φίλε, με πάσα ειλικρίνεια είνα ότι όσο απελευθερωμένη και καλά να είναι μία γκόμενα, όταν τελικά συνάπτεις μία σχέση ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΤΕΘΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ "επισημοποίηση της σχέσης". Μάλιστα οι πιό απελευθερωμένες είναι και οι πιο απαιτητικές τελικά. Εκεί όμως εγώ όλα τα όπλα στην φαρέτρα μου, καθώς έχω κάνει τις ξήγες μου εξ' αρχής. Οι περισσότερες σχέσεις, αν όχι όλες οι σχέσεις που έχω κάνει πάντως, χαλάνε εξ' αυτού του λόγου. Δεν σου κρύβω ότι με κάποιες έχω αναρρωτηθεί αν έκανα μαλακία και δεν δεσμεύτηκα τελικά...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.801
Like
14.546
Πόντοι
3.656
Ναι οπως το ειπες συνεισφορα πρεπει να αποδειξει σε χρημα η δουλεια . Στο εξωτερικο δεν χρειαζεται , σου παιρνει κατευθειαν τα μισα και της χρωστας και διατροφες ... :S

Αν δεις Αλοιμονου παρολο με 4 παιδια και 15 χρονια συμβιωση μονο διατροφες ζηταγε απο Βαρδινογιαννη γιατι φυσικα δεν μπορει να αποδειξει συμμετοχη ...

Διάβασες ποόσα θα παίρνει ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ τάχα για τα παιδιά;
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
578
Like
367
Πόντοι
26
Πολύ καλή ερώτηση. Γάμο έχω κάνει και έχω ξεκάνει, και μετά απόφασισα ότι τέλος. Αυτό έχει σημασία για μένα είναι να μην γίνομαι καραγκιόζης και να καλλιεργώ προσδοκίες χωρίς να τις εννοώ. Είμαι πάντα ξεκάθαρος εξ' αρχής, είτε αυτό που πάει να γίνει είναι γαμήσι είτε σχέση. Αυτό που πάντως έχω παρατηρήσει φίλε, με πάσα ειλικρίνεια είνα ότι όσο απελευθερωμένη και καλά να είναι μία γκόμενα, όταν τελικά συνάπτεις μία σχέση ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΤΕΘΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ "επισημοποίηση της σχέσης". Μάλιστα οι πιό απελευθερωμένες είναι και οι πιο απαιτητικές τελικά. Εκεί όμως εγώ όλα τα όπλα στην φαρέτρα μου, καθώς έχω κάνει τις ξήγες μου εξ' αρχής. Οι περισσότερες σχέσεις, αν όχι όλες οι σχέσεις που έχω κάνει πάντως, χαλάνε εξ' αυτού του λόγου. Δεν σου κρύβω ότι με κάποιες έχω αναρρωτηθεί αν έκανα μαλακία και δεν δεσμεύτηκα τελικά...
φιλε ποσο χρονων εισαι τι δουλειακανεις?
σε βλεπω επιτυχη με τις γυναικες εισαι σε καποιο επαγγελμα μονομαγνητη?
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
Διάβασες ποόσα θα παίρνει ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ τάχα για τα παιδιά;

Ναι 35 χιλιαρικα το μηνα, οσα ο μαλακοπιτουρας ξοδευε για τα παιδια του και πριν το διαζυγιο . Αμα ομως ειχε κανει το λαθος να παντρευτει στην Αμερικη θα του επαιρνε το κωλαντερο και θα του το εκανε σφεντονα ....
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.801
Like
14.546
Πόντοι
3.656
Ναι 35 χιλιαρικα το μηνα, οσα ο μαλακοπιτουρας ξοδευε για τα παιδια του και πριν το διαζυγιο . Αμα ομως ειχε κανει το λαθος να παντρευτει στην Αμερικη θα του επαιρνε το κωλαντερο και θα του το εκανε σφεντονα ....

Τώρα πραγματικά πιστεύεις ότι αυτά τα λεφτά θα ξοδεύονται για τις ανάγκες των παιδιών;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom