Νέα

Ψάχνουν απεγνωσμένα γαμπρό. 30άρες έως 40άρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arcans70
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.801
Like
14.546
Πόντοι
3.656
Τις έφτυσα και τις 2 αν και έπρεπε να τα πω όλα στους πυρφόρους άνδρες τους.

θΑ ΕΜΠΛΕΚΕΣ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ. Εκτός κι αν είσαι πραγματικός ηθοποιός, είσαι ανίκανος να συναγωνιστείς τις γυναίκες στο θέατρο. Θα έλεγαν απίστευτα ψεύδη, μέχρι κι ότι τις εκβίαζες ας πούμε, ή τις απειλούσες, θα έβαζαν τα κλάμματα και στο τέλος θα τις πίστευαν 
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
2 γκόμενες μου το έχουν κάνει...με την μια είχαμε σχέση μακροχρόνια και με την άλλη 2 μήνες...και οι 2 με άφησαν με κάτι 40άρηδες χοντρούς,άσχημους,λιγότερο μορφωμένους και φτωχούς. Όταν τις ρώτησα γιατί πήγαν με κάποιον χειρότερο από εμένα μου είπαν το ίδιο.
Ότι ένιωθαν ανασφάλεια μαζί μου, ότι ήμουν αρκετά καλύτερος τους και φοβόντουσαν ότι θα τις κεράτωνα οπότε προτιμούσαν τον άσχημο,"φτωχό" που ξέρανε ότι δεν έχει άλλες επιλογές. Επίσης, θεωρούσαν ότι κάποιος σαν εμένα δεν θα δεσμευόταν ποτέ. Τότε βέβαια ήμουν μαλάκας και σχεσάκιας οπότε δεν περνούσε καν από το μυαλό μου να απατήσω.

Και οι 2 σε διάστημα 1 έτους μου κάνανε κρούση....η μια έγγυος και η άλλη παντρεμένη...
Τις έφτυσα και τις 2 αν και έπρεπε να τα πω όλα στους πυρφόρους άνδρες τους.

Καλά,κόψε τα ληγμένα κι εσύ κρουασανάκη,άρχισες να βλέπεις οράματα
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Καλά,κόψε τα ληγμένα κι εσύ κρουασανάκη,άρχισες να βλέπεις οράματα
--
το ποστ εχει λογικη, για τον ιδιο λογο πολλοι αντρες παντρευονται μια πολυ μετρια, ενω η καψουρα τους ειναι αλλη, ουτε για το φαι,ουτε για το σιδερωμα, απλα νιωθουν ανασφαλεια οτι καποιος υποθετικα καλυτερος σε καποια φαση στο μελλον θα την αρπαξει.
μεσα σε ολα αυτα ενα καλο μουνι εχει και πιο πολλες απαιτησεις δεν λεω για πολυτελειες, απλα ενα καλυτερο ντυσιμο ,καλλυντικα κτλ...
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Οι Ελληνίδες είναι έτσι όπως είναι γιατί και εμείς είμαστε έτσι όπως είμαστε ....

Στο date site mamba πριν 7-8 χρόνια υπήρχαν ξένες(όχι ελληνίδες) που γαμιοντουσαν χωρίς λεφτά για την καύλα τους ....τώρα όλες αυτές πληρώνονται για να γαμηθούν και μιλάμε για μπαζογριές καθαρίστριες σε σπίτια που μερικοί και τώρα κάνουν ουρά για αυτές.....

Δεν το πίστευαν ότι υπήρχαν άντρες τις παρακαλάνε να τις γαμήσουν με χρήματα ....

Αυτοί είμαστε ...όχι όλοι αλλά πολλοί .....πιο κάτω δεν έχει .....

Πως να είναι δηλαδή οι Ελληνίδες ......και πάλι μια χαρά είναι σε σχέση με εμάς ....
---
πολυ ευστοχο post...
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2013
Μηνύματα
298
Like
202
Πόντοι
21
Οι συγκεκριμένες ωστόσο δεν ήταν και κάτι το τρελό..νορμάλ καθημερινές κοπέλες...οπότε και εγώ έλεγα εντάξει χαλαρά τις έχω...όταν μου έριξαν το άκυρο έπαθα ένα σοκ μιας και μου ήρθε από εκεί που δεν το περίμενα.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Οι συγκεκριμένες ωστόσο δεν ήταν και κάτι το τρελό..νορμάλ καθημερινές κοπέλες...οπότε και εγώ έλεγα εντάξει χαλαρά τις έχω...όταν μου έριξαν το άκυρο έπαθα ένα σοκ μιας και μου ήρθε από εκεί που δεν το περίμενα.
Για αυτον τον λογο ο στοχος πρεπει να ειναι παντα υψηλος απο 8 και πανω ασχετα την καταληξη.
ο Αντρας πεφτει για 2 λογους και μονο...
-απορριψη απο ευκολο στοχο
-χωρισμο η κερατο απο καποιον θεωρητικα κατωτερο σε ολα απο cm,εμφανιση,μορφωση,λεφτα.
το ΣΟΚ ερχεται παντα οταν εχεις ΚΑΤΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ...
δες συμπεριφορα σε γκομενα που σε ειχε του χεριου της(στο κεφαλι της)...οταν την στειλεις εχει χασει τον κοσμο απο τα ποδια της...
ασχετα τι λεει, τι κανει...
προσφατα πετυχα μια που ειχα κλασει γιατι πολυ απλα ηταν ΞΙΝΗ και σαν γυναικα&σαν ανθρωπος,δεν ηταν ασχημη ας πουμε 7,5...
ειχε βρει πλεον θυμα,και εκανε βολτα με το καροτσι(προσφατη γεννα),μου ριξε μια απαξιωτικη ματια του στυλ ΚΟΙΤΑ ΕΓΩ ΠΕΤΥΧΑ...τον στοχο μου...----
 

temeteros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
143
Like
8
Πόντοι
1
Θα ελεγα και αλλες εθνικοτητες το εχουν αυτο αλλα οι ελληνιδες σαν ποσοστο καπως παραπανω. Ειναι μαζοχες τελειως.

Τωρα μαλιστα που το λες αυτο, ειχε πει οτι ειχε επηρρεαστει απο αλλον τυπο που απλα την πηδηξε και την παρατησε.

Τι να πεις, ολες αυτες καποια στιγμη θα κανουν ενα παιδι με καναν φουκαρα, θα ειναι οι ιδιες δυστυχισμενες, ο φουκαρας και θα βγει και το παιδι με θεματα.
μια πολυ καλη γνωστη μου ειναι ετσι.Γυναικαρα 1.80 και παντρευτηκε έναν τυπο που ουτε μετριο δεν τον λες,επαγγελματικα ενα συνεργειο εχει και ειναι απατεωνίσκος της κακιας ωρας.Απλα ειναι ατομο φουλ στις ανασφάλειες και αν μιλησεις με τον τυπο θα σου κανει αναλυση του αναπαραγωγικου συστηματος των μυγων και θα νομιζεις οτι εχεις μπροστα σου κανενα λαμπρο επιστημονα.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
2 γκόμενες μου το έχουν κάνει...με την μια είχαμε σχέση μακροχρόνια και με την άλλη 2 μήνες...και οι 2 με άφησαν με κάτι 40άρηδες χοντρούς,άσχημους,λιγότερο μορφωμένους και φτωχούς. Όταν τις ρώτησα γιατί πήγαν με κάποιον χειρότερο από εμένα μου είπαν το ίδιο.
Ότι ένιωθαν ανασφάλεια μαζί μου, ότι ήμουν αρκετά καλύτερος τους και φοβόντουσαν ότι θα τις κεράτωνα οπότε προτιμούσαν τον άσχημο,"φτωχό" που ξέρανε ότι δεν έχει άλλες επιλογές. Επίσης, θεωρούσαν ότι κάποιος σαν εμένα δεν θα δεσμευόταν ποτέ. Τότε βέβαια ήμουν μαλάκας και σχεσάκιας οπότε δεν περνούσε καν από το μυαλό μου να απατήσω.

Και οι 2 σε διάστημα 1 έτους μου κάνανε κρούση....η μια έγγυος και η άλλη παντρεμένη...
Τις έφτυσα και τις 2 αν και έπρεπε να τα πω όλα στους πυρφόρους άνδρες τους.

Ευχαριστω στη ζωη πρεπει να λες τυπε που γλυτωσες απο αυτες τις δυο γυναικειες παρουσιες και δεν επελεξαν εσενα αλλα αλλους. Η ελευθερια μαζι με την υγεια ειναι οτι πιο πολυτιμο εχουμε.

Οσο για αυτο που λες στο τελος, ενας αντρας δεν γινεται ποτε κατινα.

  :hi:

 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
μια πολυ καλη γνωστη μου ειναι ετσι.Γυναικαρα 1.80 και παντρευτηκε έναν τυπο που ουτε μετριο δεν τον λες,επαγγελματικα ενα συνεργειο εχει και ειναι απατεωνίσκος της κακιας ωρας.Απλα ειναι ατομο φουλ στις ανασφάλειες και αν μιλησεις με τον τυπο θα σου κανει αναλυση του αναπαραγωγικου συστηματος των μυγων και θα νομιζεις οτι εχεις μπροστα σου κανενα λαμπρο επιστημονα.

Τυπε ζηλευεις;

Θα ηθελες να επιλεξει εσενα και να κανει γαμο αντι για τον λαμπρο επιστημονα;
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
2 γκόμενες μου το έχουν κάνει...με την μια είχαμε σχέση μακροχρόνια και με την άλλη 2 μήνες...και οι 2 με άφησαν με κάτι 40άρηδες χοντρούς,άσχημους,λιγότερο μορφωμένους και φτωχούς. Όταν τις ρώτησα γιατί πήγαν με κάποιον χειρότερο από εμένα μου είπαν το ίδιο.
Ότι ένιωθαν ανασφάλεια μαζί μου, ότι ήμουν αρκετά καλύτερος τους και φοβόντουσαν ότι θα τις κεράτωνα οπότε προτιμούσαν τον άσχημο,"φτωχό" που ξέρανε ότι δεν έχει άλλες επιλογές. Επίσης, θεωρούσαν ότι κάποιος σαν εμένα δεν θα δεσμευόταν ποτέ. Τότε βέβαια ήμουν μαλάκας και σχεσάκιας οπότε δεν περνούσε καν από το μυαλό μου να απατήσω.

Και οι 2 σε διάστημα 1 έτους μου κάνανε κρούση....η μια έγγυος και η άλλη παντρεμένη...
Τις έφτυσα και τις 2 αν και έπρεπε να τα πω όλα στους πυρφόρους άνδρες τους.

Λογικό είναι οι κοπέλες έψαχναν πατέρα για τα παιδιά τους ......σίγουρα αυτοί ήταν καταλληλότεροι από εσένα δεν είναι τυχαίο που οι περισσότερες τέτοιες σχέσεις καταλήγουν σε διαζύγιο ή τρελό κέρατο μετά τα παιδιά.

 

sly.

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2020
Μηνύματα
114
Like
37
Πόντοι
1
Λογικό είναι οι κοπέλες έψαχναν πατέρα για τα παιδιά τους .....
Τον πυρφόρο μαριονέτα ψάχνουν στην πραγματικότητα όλες τους, για να ακουμπίσουν  τα προβλήματα τους επάνω του, και αυτές έχοντας 'το λιμάνι τους' όπως λένε, να συνεχίσουν ανενόχλητες στα κρυφά το πουτσοσαφάρι τους. Γιατί μόνες τους δεν μπορούν να αντιμετωπίσουν την σκληρή πραγματικότητα της ζωής.
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Τον πυρφόρο μαριονέτα ψάχνουν στην πραγματικότητα όλες τους, για να ακουμπίσουν  τα προβλήματα τους επάνω του, και αυτές έχοντας 'το λιμάνι τους' όπως λένε, να συνεχίσουν ανενόχλητες στα κρυφά το πουτσοσαφάρι τους. Γιατί μόνες τους δεν μπορούν να αντιμετωπίσουν την σκληρή πραγματικότητα της ζωής.

Έτσι είναι η φύση τα θηλυκά ψάχνουν τον καλλίτερο πατερα για τα παιδιά τους ...
Το μετά αν είναι κάποιος χαλιας και παντρεύτηκες μια γκομενάρα ....τα θέλει και αυτουνού το κεφάλι του το κέρατο..
Και ας μιξοκλαίγεται μετά και εδω σας μιξοπαρθένα για τις άτιμες γυναίκες χαχαχαχα
 

escoman

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
642
Κριτικές
1
Like
297
Πόντοι
26
Από την στιγμή που κάποιοι εδώ μέσα, ονειρεύονται εκκλησίες, τούλια, νυφικά, τον παπά να λέει σε έναν τύπο ονόματι Ησαϊα να χορέψει (αρκούδα είναι αυτός ο Ησαϊας και τον βάζουν να χορέψει?) και χαρούμενες πεθερές να πετάν ρύζια, τουλάχιστον εξασφαλιστείτε από πριν.

Πηγαίνετε με το έτερον ήμισυ σε συμβολαιογράφο, φτιάξτε ένα προγαμιαίο συμβόλαιο με δικούς σας όρους και βάλτε την να το υπογράψει. Ορίστε κάποιοι όροι που μου έρχονται στο μυαλό επί τροχάδην.

1) Η γκρίνια ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ. Η γυναίκα οφείλει, όση ώρα βρίσκεται στο οπτικό πεδίο του συζύγου της, να είναι γλυκιά, χαμογελαστή, πρόσχαρη και ευγενική πειθαρχώντας σε κάθε του απόφαση.

2) Η γυναίκα οφείλει να κρατάει την καθαριότητα του σπιτιού σε άριστη κατάσταση, χρησιμοποιώντας τον ελεύθερο χρόνο της ακόμα και σε βάρος της αναπαύσεώς της, προκειμένου να προσφέρει περιβάλλον καθαρό και όμορφο στον σύζυγό της.

3) Ο άνδρας διατηρεί το αναφαίρετο δικαίωμά του, να έχει ποικιλία στην ερωτική του ζωή, συνευρισκόμενος κατά την απόλυτη κρίση αυτού, όποτε θέλει, όπου θέλει και με όποια θέλει.

4) Η γυναίκα οφείλει να είναι ΜΟΝΟΓΑΜΙΚΗ εκπληρώνοντας όλες τις ερωτικές επιθυμίες του συζύγου της, δείχνοντας προθυμία και ευχαρίστηση.

5) Απαγορεύεται ρητά τόσο η παρακολούθηση τηλεοπτικών προγραμμάτων, όσο και η ακρόαση μουσικών ακουσμάτων, μη εγκεκριμένων από τον άνδρα.

6) Ο άνδρας διατηρεί το δικαίωμα να τροποποιήσει, ή να συμπληρώσει ΜΟΝΟΜΕΡΩΣ το παρόν συμφωνητικό οποιαδήποτε στιγμή θεωρηθεί απαραίτητο από αυτόν.

Σε περίπτωση που οι άνωθεν όροι παραβιαστούν από την γυναίκα είναι υποχρεωμένη να παραδίδει όλα τα χρήματα που βγάζει από την δουλειά της στον άντρα ακόμα και αν επέλθει διαζύγιο.

Έτσι αξίζει τον κόπο να παντρευτείτε!!!

εξαιρετικός σκελετός για προγαμιαίο συμβόλαιο
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
Εχω φιλη γιατρο στην Ελλαδα, 30 χρονων. Μετρια φατσα αλλα 1.75 και 60 (ξανατσεκαρα τη συνομιλια) κιλα απο οικογενεια με παρα πολλα φραγκα.

Αυτη λοιπον, για ενα χρονο ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΕ εναν αλλο συναδερφο της (απενταρος ομως) να την παντρευτει και να κανουν παιδι. Αυτος τελειως μα τελειως μπουλης ( δε μπορω να ποσταρω φωτο προφανως) αλλα σκεψου καποιον που δειχνει φλωρος και ειναι χοντρος (γιατρος ομως). Αυτος λοιπον την κερατωνε κιολας. Οταν αυτη το εμαθε συνεχισε να προσπαθει μεχρι που σταματησε.

Τωρα εχουν περασει καποιοι μηνες, την ρωταω και της λεω μα καλα γτ ολα αυτα. Και λεει ειμαι 30, μεγαλωνω θελω παιδια, ηταν γιατρος κλπ. Και τη ρωταω κιολας, μηπως επαιξε ρολο το οτι αυτος ηταν μπουλης και πιστευες στην αρχη οτι δε θα βρει αλλες? Και λεει ναι επαιξε ρολο.

Τωρα απο ολο το παραπανω τι συμπερασμα μπορω να βγαλω για τις ελληνιδες, οταν η μονη επαφη που εχω πλεον ειναι οι κοντες του εξωτερικου?
μην της ειχες για χαζες; τις γυναικες.
οταν θα εκανε παιδι μαζι μετα θα τον χωριζε κιολας και τελος στα αρχιδια της.
δεν θελει και πολυ μυαλο για να το καταλαβεις.
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
361
Πόντοι
326
Δεν ψάχνουν άντρα αλλά πατέρα για τα μελλοντικά παιδιά της προσωρινά μέχρι να τον χωρίσουν
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Δεν ψάχνουν άντρα αλλά πατέρα για τα μελλοντικά παιδιά της προσωρινά μέχρι να τον χωρίσουν

Τυπε γιατι το χαλας;

Οι πιο πολλοι πιστευουν στην αγαπη, τον ερωτα και την αρμονια αναμεσα στο ζευγαρι. Θεωρουν οτι υπαρχει η γυναικα που θα τους αγαπησει και που θα ειναι για παντα μαζι ευτυχισμενοι.

Εχουν και πατρικα φιλτρα πλεον, θελουν να γινουν και μπαμπαδες.

  :S :S :S

 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Έτσι είναι η φύση τα θηλυκά ψάχνουν τον καλύτερο πατερα για τα παιδιά τους ...
Το μετά αν είναι κάποιος χαλιας και παντρεύτηκες μια γκομενάρα ....τα θέλει και αυτουνού το κεφάλι του το κέρατο..
Και ας μιξοκλαίγεται μετά και εδω σας μιξοπαρθένα για τις άτιμες γυναίκες χαχαχαχα
 

escoman

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
642
Κριτικές
1
Like
297
Πόντοι
26
Δηλαδή ακόμα να μάθετε ότι στην Ελλάδα δεν υπάρχει προγαμιαίο συμβόλαιο;

ευχαριστούμε για τη διευκρίνιση τύπε. 'Αλλωστε το κείμενο έκανε μπαμ ότι στέκει νομικά. Μάλλον ακόμα δεν ήπιες καφέ ή δεν τράβηξες την πρωινή ή δεν έχεις χιούμορ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom