Νέα

Ψάχνω ζευγάρι με πληρωμή για καλό mmf... κάποια συμβουλή;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stormmaker
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sexmasterrr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
1.429
Πόντοι
801
Σωστο κι αυτο. Στο σεξ δεν μπαινεις με κασετα. Εχεις ολες τις αισθησεις ανοικτες, πιανεις σηματα, προσαρμοζεσαι, δρας και αντιδρας. Ειναι επικοινωνια των σωματων.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.759
Κριτικές
3
Like
9.663
Πόντοι
1.336
ψαχνω καποιο ζευγαρι -με πληρωμη δεν υπαρχει θεμα ..- για καλο MMF , το εχω ξανακανει δυο/τρεις φορες αλλα ψαχνω κατι καινουργιο ...καμμια συμβουλη ??
Τσίγκινο βρακάκι και τατουάζ στο πέος "μουνί ή φάπα", για να είσαι καλυμμένος από κάθε είδους κίνδυνο
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.912
Κριτικές
2
Like
21.064
Πόντοι
6.236
Τσίγκινο βρακάκι και τατουάζ στο πέος "μουνί ή φάπα", για να είσαι καλυμμένος από κάθε είδους κίνδυνο
Αποκλείει τον γυναικείο κώλο έτσι. Τον κατατάσσεις στο "κάθε είδους κίνδυνο";
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.759
Κριτικές
3
Like
9.663
Πόντοι
1.336
Αποκλείει τον γυναικείο κώλο έτσι. Τον κατατάσσεις στο "κάθε είδους κίνδυνο";
Σε όποιο νήμα πάω για να βοηθήσω συντρόφους, ακούω ένα βουητό και μετά εμφανίζεσαι εσύ. Περίεργο, ε; Λοιπόν οκ: "μουνί, γυναικείος κώλος ή φάπα". Απλώς μέχρι να σηκωθεί πλήρως διαβάζεται εύκολα μόνο το μουνί. Μόλις σκάσει το μουνί, θεριεύει και εμφανίζεται το πλήρες κείμενο.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.063
Κριτικές
10
Like
13.048
Πόντοι
3.846
τελικά ο συναγωνιστής κατάφερε τίποτα;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν πεσεις σε αγραμματο η ξενο που δεν γνωριζει ελληνικα τι γινεται;
όταν δει το χρήμα και τη μαλαπέρδα έξω μια χαρά θα καταλάβει, το σεξ είναι διεθνής γλώσσα.
 

sexmasterrr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
1.429
Πόντοι
801
όταν δει το χρήμα και τη μαλαπέρδα έξω μια χαρά θα καταλάβει, το σεξ είναι διεθνής γλώσσα.
Μα δεν μιλαμε για σεξ. Δες τα προηγουμενα μηνυματα. Εδω λενε για ολοκληρη τοποθετηση προιοντος πανω στην πουτσα.
 

Hrak62

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2022
Μηνύματα
46
Like
53
Πόντοι
0
Ίσως ενδιαφέρει...
 

Woodstock

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2022
Μηνύματα
7
Like
7
Πόντοι
0
ψαχνω καποιο ζευγαρι -με πληρωμη δεν υπαρχει θεμα ..- για καλο MMF , το εχω ξανακανει δυο/τρεις φορες αλλα ψαχνω κατι καινουργιο ...καμμια συμβουλη ??
Έχω ενα ζευγάρι να σου προτείνω.. Αθήνα μιλάμε γύρω στα 30.Αν σ ενδιαφέρει στείλε μου μήνυμα για λεπτομέρειες
 

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
311
Κριτικές
2
Like
805
Πόντοι
81
Έβαλες σε λάθος βάσεις το θέμα νομίζω ,εφόσον έβαλες το με πληρωμή τελείωσε το παιχνίδι . Ακόμα και να βρεις μην πας,αν το κάνουν επί πληρωμή δεν έχει νόημα την εχει κάνει ο άλλος εκδιδόμενη και ούτε καν τον νοιάζει,δε θα πάρεις αυτά που περιμένεις απο ενα ερασιτεχνικό ζευγάρι,είναι σαν το ποδόσφαιρο απο τότε που έγινε επαγγελματικό χάθηκε η μαγεία.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.063
Κριτικές
10
Like
13.048
Πόντοι
3.846
ποια μαγεία ρε παίκτη; Έχεις δει ποτέ ερασιτεχνικό; Στήνονται τα ματς συνέχεια, θέαμα μηδέν και ξύλο στις εξέδρες. Άλλο επίπεδο το Champions League.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.042
Πόντοι
11.956
Ίσως ενδιαφέρει...
Μύστης δεν έχω πάει με αυτό το ζευγάρι....είναι και με πληρωμή.....αλλά από φίλο μύστη που έκανε ταρζανια ...μου είπε ότι .....άστο καλύτερα μην μπω σε λεπτομέρειες....
 

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
311
Κριτικές
2
Like
805
Πόντοι
81
ποια μαγεία ρε παίκτη; Έχεις δει ποτέ ερασιτεχνικό; Στήνονται τα ματς συνέχεια, θέαμα μηδέν και ξύλο στις εξέδρες. Άλλο επίπεδο το Champions League.
Σαφώς και δεν εννοώ το τωρινό ερασιτεχνικό,είπα απο τότε που έγινε επαγγελματικο .......1979,Δεν ειναι τυχαιο ότι οσο πιο παλια τοσο καλύτεροι οι Ελληνες παίχτες και οτι ο καλυτερος ξεκινησε να παιζει το 75 πριν γινει επαγγελματικο.Όσο για το τι βλεπω,συνεχιζω να βλέπω ερασιτεχνικο απο Ελλαδα.Το C .L . κι αυτο ακομα δεν εχει καμμια σχεση πλεον.
Στο θέμα όμως του παίχτη εδώ θα επιμείνω να μην ασχοληθεί με λεφτά ........το χρήμα χαλάει τα πάντα.Ας ψάξει σε κάνα site ,σε κανα FB για κανα ζευγαρι που το γουστάρει πραγματικα,πιθανότητες 1/1000.Στην τελικη αν ειναι να δωσει λεφτα ας πληρωσει μια κοπέλα να κάνει το ζευγάρι κι ας παει σε ενα swinger club .Το μόνο μην πέσει σε περιπτωση "ζευγαριου" που εχει κάνει κι ο άλλος το ιδιο....
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.063
Κριτικές
10
Like
13.048
Πόντοι
3.846
Για τα ποδοσφαιρικά καλύτερα να μην το συνεχίσουμε, ας πούμε ότι έχουμε τελείως διαφορετική οπτική των πραγμάτων και να το λήγουμε. Δες εσύ Άγιο Ιερόθεο Vs Άσπρα Χώματα και άσε τους άλλους να βλέπουν Σίτι - Μπάγερν.

Από ότι κατάλαβα ο συναγωνιστής θέλει να πάρει μία γυναίκα μαζί με έναν άλλον άντρα, όχι 2 άντρες και 2 γυναίκες. Εικάζω ο λόγος που θέλει να δώσει χρήματα είναι για να δώσει κίνητρο. Δεν είπε δηλαδή ότι αν γουστάρει το ζευγάρι τζάμπα θα τους δώσει τα λεφτά με το ζόρι.

Είναι ο ίδιος λόγος που πληρώνουμε μία σεξεργάτρια. Αν δεν ήταν επαγγελματίας δε θα μου καθόταν, οπότε μοιραία πρέπει να πληρώσω.
 

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
311
Κριτικές
2
Like
805
Πόντοι
81
Συμφωνω οτι ο καθένας βλέπει απο άλλη οπτικη γωνία όλα τα θέματα ,απλα εξαρταται και τι θέλει να πάρει απο το ζευγάρι σαν ευχαριστηση δική του.Θέλει να τους πάρει και τους δυο ? θέλει να πάρει τη γυναικα τριο ? Μόνος του και ο άλλος να βλέπει ? Ανάλογα το τι προσδοκίες έχεις και το τι έχεις στο μυαλό σου δεν είναι πάντα αυτό που θα πάρεις πληρώνοντας .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom