Νέα

ψαχνω για δουλεια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα coswotrh
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 177
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

coswotrh

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2010
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστες μολισ τελειωσα με το φανταρικο μου και ψαχνω για δουλεια.ειμαι 25 και πριν παρουσιαστω δουλευα οδηγος σε επικαθημενο φορτηγο.αν γνωριζει κατι καποιος για αθηνα η για βολο ας μου στειλει μηνυμα,ευχαριστω.
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
724
Κριτικές
8
Like
762
Πόντοι
366
Καλος πολιτης και καλα ταξιδια φιλαρακο.
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
φιλε η μιση Ελλαδα ψαχνει για δουλεια.Τι εχεις τελιωσει?
 
OP
OP
C

coswotrh

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2010
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
sargiris ευχαριστω παρα πολυ majestic69 μηχανικοσ αυτοκινητων εχω τελειωσει αλλα δεν δουλεψα ποτε σε συνεργειο.μεχρι και που εβγαλα διπλωμα ε ειχαμε βενζιναδικο και δουλεβα εκει.
 

Επισκέπτης
Καλός πολίτης αδερφέ!

Το κλείσατε το βενζινάδικό σας;
 
OP
OP
C

coswotrh

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2010
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω ροκαβλον.τωρα το βενζιναδικο?παει να ταν κι αλλο.απο το 2007 το εχουμε κλεισει.
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
δεν προτιμας μηχανικος αυτοκινητων απο οδηγος φορτηγου?
 
OP
OP
C

coswotrh

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2010
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
με τιποτα.αλλο να μου φευγει η μεση πανω απο ενα καπο και αλλο να μου φευγει απο την οδηγηση.για μηχανικοσ ξεκινησα στην αρχη επειδη καναμε και σερβισ.αλλα δεν μοθ βγηκε.και να σου πω πιο πολυ τη βρησκω να ειμαι μπροστα απο ενα τιμονι παρα να λυνω καπακια για να αλλαξω τσιμουχακια.ασε που ειναι και η διαφορα στα λεφτα.
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
τι μισθους εχει το καθενα αυτη την στιγμη??
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
συναγωνιστες μολισ τελειωσα με το φανταρικο μου και ψαχνω για δουλεια.ειμαι 25 και πριν παρουσιαστω δουλευα οδηγος σε επικαθημενο φορτηγο.αν γνωριζει κατι καποιος για αθηνα η για βολο ας μου στειλει μηνυμα,ευχαριστω.
ταξιδια εξωτερικο εχεις κανει?
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
χλωμο πολλη για δουλεια φιλε
 

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
Μην απογοήτευσε φίλε μου έχεις μπροστά σου όλη την ζωή και δεν πρέπει να σε πάρει απο κάτω ,ειναι σίγουρο ότι θα βρεις απλά ειναι λίγο δύσκολο αυτήν την περίοδο
 

gazofonix1980

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
129
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
συναγωνιστες μολισ τελειωσα με το φανταρικο μου και ψαχνω για δουλεια.ειμαι 25 και πριν παρουσιαστω δουλευα οδηγος σε επικαθημενο φορτηγο.αν γνωριζει κατι καποιος για αθηνα η για βολο ας μου στειλει μηνυμα,ευχαριστω.

ελλάδα το θεωρώ δύσκολο... έχεις όμως ένα πλεονέκτημα... μπορείς να δουλέψεις και εξωτερικό ... εκμεταλλεύσου το
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Οδηγός οπουδήποτε είναι πολύ πιο εύκολο να βρεις από ότι αν έχεις μεταπτυχιακά σε finance ή banking.

Γνωριμία χρειάζεται φιλαράκι ;) αν βρεις τα σκούρα κάντηνα για Σίδνευ - 100 χρόνια μπροστά. ;)
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
Έχεις προσόντα?
 

Συνημμένα

  • topiogrigorointerview.jpg
    topiogrigorointerview.jpg
    33,7 KB · Εμφανίσεις: 24

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Το πιο γρήγορο interview χα χα. :2funny:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
συναγωνιστες μολισ τελειωσα με το φανταρικο μου και ψαχνω για δουλεια.ειμαι 25 και πριν παρουσιαστω δουλευα οδηγος σε επικαθημενο φορτηγο.αν γνωριζει κατι καποιος για αθηνα η για βολο ας μου στειλει μηνυμα,ευχαριστω.
Καλός πολίτης φίλε


Δουλειές δεν υπάρχουν πλέον και καλο θα ήταν να κοιτάξεις να μην είσαι πολυ επιλεκτικος σε αυτο

Μηχανικός εφόσον γνωρίζεις και μερικά πράγματα είναι καλή δουλειά αν αναλογιστεις οτι πλέον όλοι θα μείνουν με τα παλιά αυτοκίνητα εφόσον δεν υπάρχει και φραγκο για καινούργιο  ;)

Συνεπώς λοιπόν οι επισκευές θα δίνουν και θα παίρνουν και η συντηριση τους θα είναι αναγκαία.....
Καθώς τα αμάξια θα έχουν βάθος δεκαετίας και βαλε......
Μην πω οτι πολλοί θα τα κρατάνε και 15 έτη !!!

Όπως κι αν έχει σου εύχομαι καλή τύχη !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom