Νέα

προξενιο με ρωσσιδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα priksarxidis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
Τυπε μηπως την γκαστρωσες και ψαχνεις κοροιδο να του φορτωσεις το μούλικο  :think: :S :S :S

πιθανων ο τυπος κερασε το γκομενακι κρεμοπιτα με αποτελεσμα σε 9 μηνες να εχουμε γενητουρια  :dancing:

βλεπω να γινεται θεμα στην ΤV με τον τυπο να λεει ''ηταν ενα στιγμιαιο λαθος''  :tooth: :tooth: :tooth:
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
8
Like
1.689
Πόντοι
216
Η γκομενα εχει ωραιο σωμα (αυτο ειναι αντικειμενικο και εγγυομαι) και την εχω πηδηξει και ναι ειναι κομπλε. Σταματαω να γραφω στο συγκεκριμενο θεμα οποιος θελει πμ

Εισαι μεγαλος απατεωνας και παραμυθας  :grin:
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.790
Κριτικές
24
Like
3.825
Πόντοι
2.846
και πως ξεκιναει η κουβεντα στο σουπερ μαρκετ???
 ....  την πλησιαζεις με λαγνο βλεμμα  και ξεκινας  λεγοντας ....  γεια  σου  με λενε Βιλατζ  , ερχεσαι  συχνα σε  αυτο  το  μαρκετ  :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
και πως ξεκιναει η κουβεντα στο σουπερ μαρκετ???

Διάλεξε επιτέλους ρε Λεβεντομαλάκα.

Τουαλέτες ή σουπερμάρκετ;

Ούτε ίσα με το δεξί αρχίδι του δοπαμίνα δεν φτάνεις στις τρολλο-ερωτήσεις....
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.909
Κριτικές
3
Like
1.595
Πόντοι
216
γεια σας συναδελφοι μπουρδελιαριδες... εχω μια φιλη ρωσσιδα (ευρωπαικο διαβατηριο) στην αθηνα 36 ετων, σοβαρη κοπελα (πλεον τουλαχιστον δε ξερω το παρελθον της), της αρεσει η ελλαδα και θελει εναν αντρα ως 40 ας πουμε (ιδανικα τον θελει +-2 οπως λεει αλλα της εξηγω οτι καπως δυσκολο στην ελλαδα αυτο) για σοβαρη σχεση με σκοπο το γαμο... παραπονιεται οτι οι ελληνες θελουν μονο σεξ κ μετα εξαφανιζονται (ενω προσωπικα την θεωρω ευχαριστη και σοβαρη - καταλληλη για σχεση) ποιος ξερει τι τυπους θα γνωρισε.. εχει δουλεια και θα προτιμουσε ο αντρας να ξερει ρωσσικα και για αυτο γραφω εδω επειδη μερικοι συναγωνιστες τα μιλανε... ααα σε υψος ειναι σχετικα ψηλη (μεταξυ 180-185) και ωραιο σωμα - αδυνατη... αν ενδιαφερεται κανενας πμ με καποια στοιχεια του και θα επικοινωνησω μαζι του αν ειναι..

σοβαρο θεμα!!!

να στο κανω λιγο πιο απλο, για να μην ταλαιπωρουμαστε?
το να εβαζες επικεφαλιδα τυπου 'ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ', πως σου φαινεται?:P

 
Εγγρ.
15 Δεκ 2015
Μηνύματα
304
Κριτικές
6
Like
280
Πόντοι
1
Η γκομενα εχει ωραιο σωμα (αυτο ειναι αντικειμενικο και εγγυομαι) και την εχω πηδηξει και ναι ειναι κομπλε. Σταματαω να γραφω στο συγκεκριμενο θεμα οποιος θελει πμ
πιπα ακα κανει? στο στομα τα παιρνει? δαχτυλα δεχετε? ποσα παιρνει την ωρα με δυο πεναλτι?
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
να στο κανω λιγο πιο απλο, για να μην ταλαιπωρουμαστε?
το να εβαζες επικεφαλιδα τυπου 'ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ', πως σου φαινεται?:P

Νομίζω τύπε, ότι μιλάμε για τον ίδιο που έπαιξε ρόλο σωφέρ του τρίμπαζου που έκανε σεμινάριο στην Αθήνα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom