Νέα

προξενιο με ρωσσιδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα priksarxidis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

priksarxidis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2014
Μηνύματα
974
Like
2
Πόντοι
6
γεια σας συναδελφοι μπουρδελιαριδες... εχω μια φιλη ρωσσιδα (ευρωπαικο διαβατηριο) στην αθηνα 36 ετων, σοβαρη κοπελα (πλεον τουλαχιστον δε ξερω το παρελθον της), της αρεσει η ελλαδα και θελει εναν αντρα ως 40 ας πουμε (ιδανικα τον θελει +-2 οπως λεει αλλα της εξηγω οτι καπως δυσκολο στην ελλαδα αυτο) για σοβαρη σχεση με σκοπο το γαμο... παραπονιεται οτι οι ελληνες θελουν μονο σεξ κ μετα εξαφανιζονται (ενω προσωπικα την θεωρω ευχαριστη και σοβαρη - καταλληλη για σχεση) ποιος ξερει τι τυπους θα γνωρισε.. εχει δουλεια και θα προτιμουσε ο αντρας να ξερει ρωσσικα και για αυτο γραφω εδω επειδη μερικοι συναγωνιστες τα μιλανε... ααα σε υψος ειναι σχετικα ψηλη (μεταξυ 180-185) και ωραιο σωμα - αδυνατη... αν ενδιαφερεται κανενας πμ με καποια στοιχεια του και θα επικοινωνησω μαζι του αν ειναι..

σοβαρο θεμα!!!
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Βλεπω αρκετες ρωσιδες ειδικα στην Καλλιθέα που
φαινονται αρκετα σοβαρες
Κλάσεις ανώτερες απο την μεση ελληνιδα..
Αλλα τις πετυχαινω σουπερ μαρκετ η στον δρομο..
Δεν εχω δοκιμασει πεσιμο, αλλα πρεπει να γινει :sunglasses:
 
OP
OP
P

priksarxidis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2014
Μηνύματα
974
Like
2
Πόντοι
6
καντο! στο σουπερμαρκετ ειδικα ειναι εφικτο και ανωδυνο
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
απλα πες τις κατι (οτιδηποτε) στα ελληνικα... αν δεν καταλαβει εισαι σε καλο δρομο
Το εχω κανει αυτο σε τουριστριες και σε ερασμιακες ;)
Αλλα νομιζω οτι δεν θελω να μπλέξω με σοβαρη ρωσιδα
Νομιζω οτι θα αισθανθω ενοχες οταν θα την αφηνω :S
Νομιζω πως ειναι καπως ευαλωτες εδω
Προτιμω αυτες που ειναι στα φρύδια τους
 
OP
OP
P

priksarxidis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2014
Μηνύματα
974
Like
2
Πόντοι
6
Το εχω κανει αυτο σε τουριστριες και σε ερασμιακες ;)
Αλλα νομιζω οτι δεν θελω να μπλέξω με σοβαρη ρωσιδα
Νομιζω οτι θα αισθανθω ενοχες οταν θα την αφηνω :S
Νομιζω πως ειναι καπως ευαλωτες εδω
Προτιμω αυτες που ειναι στα φρύδια τους

τοτε δεν μας κανεις εσυ, συνεχισε στις ερασμιακες :)
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
γεια σας συναδελφοι μπουρδελιαριδες... εχω μια φιλη ρωσσιδα (ευρωπαικο διαβατηριο) στην αθηνα 36 ετων, σοβαρη κοπελα (πλεον τουλαχιστον δε ξερω το παρελθον της), της αρεσει η ελλαδα και θελει εναν αντρα ως 40 ας πουμε (ιδανικα τον θελει +-2 οπως λεει αλλα της εξηγω οτι καπως δυσκολο στην ελλαδα αυτο) για σοβαρη σχεση με σκοπο το γαμο... παραπονιεται οτι οι ελληνες θελουν μονο σεξ κ μετα εξαφανιζονται (ενω προσωπικα την θεωρω ευχαριστη και σοβαρη - καταλληλη για σχεση) ποιος ξερει τι τυπους θα γνωρισε.. εχει δουλεια και θα προτιμουσε ο αντρας να ξερει ρωσσικα και για αυτο γραφω εδω επειδη μερικοι συναγωνιστες τα μιλανε... ααα σε υψος ειναι σχετικα ψηλη (μεταξυ 180-185) και ωραιο σωμα - αδυνατη... αν ενδιαφερεται κανενας πμ με καποια στοιχεια του και θα επικοινωνησω μαζι του αν ειναι..

σοβαρο θεμα!!!



χμμ τον θελει γιατι στη χωρα της ξερει οτι η μπογια της δε περναει πλεον!!μετα τα 30 εκει οι γυναικες ειναι στα αζητητα!και δεν ειναι ολες ομορφες εχω γνωρισει και δει μετριοτατες ειδικα οταν ερχονται στο ελαδισταν και τρωνε τα φαγητα μας ψωμονουνε για τα καλα καποιες!!βεβαια δεν ειναι κοντοκλωτσες σα τις κινεζες αλλα οκ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
τυποι πρεπει να βρουμε να προξενεψουμε τις γυναικες μας να ηρεμησουμε ,οσοι ειναι παντρεμενοι ξερουν χαχαχ
 
OP
OP
P

priksarxidis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2014
Μηνύματα
974
Like
2
Πόντοι
6
χμμ τον θελει γιατι στη χωρα της ξερει οτι η μπογια της δε περναει πλεον!!μετα τα 30 εκει οι γυναικες ειναι στα αζητητα!και δεν ειναι ολες ομορφες εχω γνωρισει και δει μετριοτατες ειδικα οταν ερχονται στο ελαδισταν και τρωνε τα φαγητα μας ψωμονουνε για τα καλα καποιες!!βεβαια δεν ειναι κοντοκλωτσες σα τις κινεζες αλλα οκ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

πιθανως και αυτο! παντως η συγκεκριμενη εχει ευρωπαικο διαβατηριο και εχει ζησει σε διαφορες χωρες της ευρωπης... ειναι εδω 1.5 χρονο και ειναι στυλακι, μαλλον ο σωματοτυπος της
 
OP
OP
P

priksarxidis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2014
Μηνύματα
974
Like
2
Πόντοι
6
Ε πόσταρε φωτο ρε μάστορα με κορμί έστω να ξέρουνε που πάνε οι λευτεροι..Μην τους πηγαίνεις στα τυφλά και προκύψει γνωριμία και υπάρχει ατύχημα μόλις συναντηθούν..

εγγυόμαι ως πριξαρχιδης οτι δεν θα υπαρξει ατυχημα!!
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
εγγυόμαι ως πριξαρχιδης οτι δεν θα υπαρξει ατυχημα!!
τυπε,εχεις μικρο feedback στο μπου(σαν μελος) για να μπεις σαν εγγυητης...
απο την αλλη φαινεται να χεις καλη προθεση για το ολο θεμα...γιατι δεν την κρατας για την παρτη σου την τυπισα?
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
και πως ξεκιναει η κουβεντα στο σουπερ μαρκετ???

Στην ουρα του ταμειου ειχα ξεκινησει κουβεντα με μια
τυπισσα παρατηρωντας πως το καλαθι της ειχε σαλατες και
φρουτα ενω το δικο μου μερεντες, σοκολατες, μπεικον και μπύρες :S
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
8
Like
1.689
Πόντοι
216
γεια σας συναδελφοι μπουρδελιαριδες... εχω μια φιλη ρωσσιδα (ευρωπαικο διαβατηριο) στην αθηνα 36 ετων, σοβαρη κοπελα (πλεον τουλαχιστον δε ξερω το παρελθον της), της αρεσει η ελλαδα και θελει εναν αντρα ως 40 ας πουμε (ιδανικα τον θελει +-2 οπως λεει αλλα της εξηγω οτι καπως δυσκολο στην ελλαδα αυτο) για σοβαρη σχεση με σκοπο το γαμο... παραπονιεται οτι οι ελληνες θελουν μονο σεξ κ μετα εξαφανιζονται (ενω προσωπικα την θεωρω ευχαριστη και σοβαρη - καταλληλη για σχεση) ποιος ξερει τι τυπους θα γνωρισε.. εχει δουλεια και θα προτιμουσε ο αντρας να ξερει ρωσσικα και για αυτο γραφω εδω επειδη μερικοι συναγωνιστες τα μιλανε... ααα σε υψος ειναι σχετικα ψηλη (μεταξυ 180-185) και ωραιο σωμα - αδυνατη... αν ενδιαφερεται κανενας πμ με καποια στοιχεια του και θα επικοινωνησω μαζι του αν ειναι..

σοβαρο θεμα!!!

Εχεις προβλημα σοβαρο  :jerking: :jerking:
 
OP
OP
P

priksarxidis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2014
Μηνύματα
974
Like
2
Πόντοι
6
Η γκομενα εχει ωραιο σωμα (αυτο ειναι αντικειμενικο και εγγυομαι) και την εχω πηδηξει και ναι ειναι κομπλε. Σταματαω να γραφω στο συγκεκριμενο θεμα οποιος θελει πμ
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
Η γκομενα εχει ωραιο σωμα (αυτο ειναι αντικειμενικο και εγγυομαι) και την εχω πηδηξει και ναι ειναι κομπλε. Σταματαω να γραφω στο συγκεκριμενο θεμα οποιος θελει πμ

;)
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.675
Πόντοι
2.606
Η γκομενα εχει ωραιο σωμα (αυτο ειναι αντικειμενικο και εγγυομαι) και την εχω πηδηξει και ναι ειναι κομπλε. Σταματαω να γραφω στο συγκεκριμενο θεμα οποιος θελει πμ

Τυπε μηπως την γκαστρωσες και ψαχνεις κοροιδο να του φορτωσεις το μούλικο  :think: :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom