Νέα

Πρόβλημα με μυρωδιά κάτω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα adolfos69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 173
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

adolfos69

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
75
Like
34
Πόντοι
0
Καλησπερα εχω μεγαλο προβλημα ειμαι σε σχεση με μια πολυ ομορφη κοπελα αλλα μυριζει κατω το μουνακι της τα υγρα της δεν ξερω ακριβως τι, μπανιο κανει καθε μερα. δεν εχω ορεξη για σεξ μαζι της καθολου και σημερα γυρισε και μου ειπε οτι δεν την πηδαω και δεν μπορει ετσι και οτι εχω γκομενα και αλλα τετοια. εδω και καιρο της το φερνω μια απο εδω μια απο εκει... πχ εμπαινα στο ντουζ μαζι της μετα το σεξ και εβαζα αφρολουτρο στο χερι και το εβαζα μεσα στα κωλομαγουλα της.. την εχω πεταξει 2 3 υπονοουμενα οτι μολις τελειωσει η περιοδος της μυριζει εκει κατω. αλλα προχθες εγινε κατι που δεν αντεξα ηταν να παμε μια επισκεψη και εκανε μια ωρα μπανιο αφου τελειωσε και βγηκε τυλιγμενη με την πετσετα την ριχνω στα τεσσερα στο κρεβατι ανοιγω τα κωλομερια και αρχιζω να την γλυφω ε και μυριζε γαμω πως γινεται απο τοτε δεν την εχω πηδηξει εχει μια βδομαδα και... δεν μπορω οποτε μου ερχεται η μυρωδια ξεκαυλωνω, μου εχει τυχει να την εχω στα τεσσερα και να μου ερθει η μυρωδια και να μου πεσει το πουλι και να με ρωταει τι επαθες. σημερα θα της το πω δεν αντεχω πως λετε να το παρει?
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.023
Πόντοι
11.956
Αύριο είναι Κυριακή ....αλλά εάν θες να την διώξεις να την γνωρίσεις σε κανά μύστη ...εδώ υπάρχει νήμα με τις γυφτισες που τις γαμαμε εύκολα χωρίς πρόβλημα κάποιοι....φαντάσου τι θα κάνουν στην δικιά σου ....
 
OP
OP
adolfos69

adolfos69

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
75
Like
34
Πόντοι
0
δεν εχει τριχες κανει λειζερ επισης γυμναζεται παιρνει βιταμινες και τα σχετικα κατι τσαγια εχω δει... παλια δεν μυριζε τοσο τωρα τελευταια εχει παραγινει το κακο λετε να την πληγωσω αν της το πω. επισης για να προλαβω μερικους δεν ειναι παχουλη ειναι ψιλη με κωλαρα και πιασιματα ωραια μεγαλο στηθος και τα σχετικα..
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.023
Πόντοι
11.956
δεν εχει τριχες κανει λειζερ επισης γυμναζεται παιρνει βιταμινες και τα σχετικα κατι τσαγια εχω δει... παλια δεν μυριζε τοσο τωρα τελευταια εχει παραγινει το κακο λετε να την πληγωσω αν της το πω
Εεε ναι να το πεις ....και να την χωρίσεις θα βρει άλλον ...σιγά το θέμα που έβαλες
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.165
Like
34.440
Πόντοι
9.931
Καλησπερα εχω μεγαλο προβλημα ειμαι σε σχεση με μια πολυ ομορφη κοπελα αλλα μυριζει κατω το μουνακι της τα υγρα της δεν ξερω ακριβως τι, μπανιο κανει καθε μερα. δεν εχω ορεξη για σεξ μαζι της καθολου και σημερα γυρισε και μου ειπε οτι δεν την πηδαω και δεν μπορει ετσι και οτι εχω γκομενα και αλλα τετοια. εδω και καιρο της το φερνω μια απο εδω μια απο εκει... πχ εμπαινα στο ντουζ μαζι της μετα το σεξ και εβαζα αφρολουτρο στο χερι και το εβαζα μεσα στα κωλομαγουλα της.. την εχω πεταξει 2 3 υπονοουμενα οτι μολις τελειωσει η περιοδος της μυριζει εκει κατω. αλλα προχθες εγινε κατι που δεν αντεξα ηταν να παμε μια επισκεψη και εκανε μια ωρα μπανιο αφου τελειωσε και βγηκε τυλιγμενη με την πετσετα την ριχνω στα τεσσερα στο κρεβατι ανοιγω τα κωλομερια και αρχιζω να την γλυφω ε και μυριζε γαμω πως γινεται απο τοτε δεν την εχω πηδηξει εχει μια βδομαδα και... δεν μπορω οποτε μου ερχεται η μυρωδια ξεκαυλωνω, μου εχει τυχει να την εχω στα τεσσερα και να μου ερθει η μυρωδια και να μου πεσει το πουλι και να με ρωταει τι επαθες. σημερα θα της το πω δεν αντεχω πως λετε να το παρει?
Ρε τυπε πλακα κανεις!! Πες της στα ισα κορίτσι μου μυρίζεις, κλεισε σε παρακαλώ ενα ραντεβου με γυναικολόγο να σε δει, μπορει να εχεις μύκητες. ΕΝΤ ΟΦ ΣΤΟΡΙ!!
 
OP
OP
adolfos69

adolfos69

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
75
Like
34
Πόντοι
0
τύπε νηματοθετη πως θα περιέγραφες την μυρωδιά; μούχλα ψαρίλα ξεραμένο αιμα περιόδου κλπ; :undecided::undecided::undecided:
καμια σχεση με ψαριλα.. θα την περιεγραφα σαν αιμα περιοδου με κατουρο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ρε τυπε πλακα κανεις!! Πες της στα ισα κορίτσι μου μυρίζεις, κλεισε σε παρακαλώ ενα ραντεβου με γυναικολόγο να σε δει, μπορει να εχεις μύκητες. ΕΝΤ ΟΦ ΣΤΟΡΙ!!
φιλε αυτο θα της πω ετσι ακριβως μια και εξω
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.023
Πόντοι
11.956
Κατουρο ....εδώ άλλοι ζητάνε να τους κατουρισουν ....φίλε χώρισε την και αυτή θα βρει κάποιον και κάποιος μύστης που έχει τέτοιο φετίχ θα τρελαθεί στην καύλα
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.039
Κριτικές
32
Like
26.039
Πόντοι
8.346
Καλησπερα εχω μεγαλο προβλημα ειμαι σε σχεση με μια πολυ ομορφη κοπελα αλλα μυριζει κατω το μουνακι της τα υγρα της δεν ξερω ακριβως τι, μπανιο κανει καθε μερα. δεν εχω ορεξη για σεξ μαζι της καθολου και σημερα γυρισε και μου ειπε οτι δεν την πηδαω και δεν μπορει ετσι και οτι εχω γκομενα και αλλα τετοια. εδω και καιρο της το φερνω μια απο εδω μια απο εκει... πχ εμπαινα στο ντουζ μαζι της μετα το σεξ και εβαζα αφρολουτρο στο χερι και το εβαζα μεσα στα κωλομαγουλα της.. την εχω πεταξει 2 3 υπονοουμενα οτι μολις τελειωσει η περιοδος της μυριζει εκει κατω. αλλα προχθες εγινε κατι που δεν αντεξα ηταν να παμε μια επισκεψη και εκανε μια ωρα μπανιο αφου τελειωσε και βγηκε τυλιγμενη με την πετσετα την ριχνω στα τεσσερα στο κρεβατι ανοιγω τα κωλομερια και αρχιζω να την γλυφω ε και μυριζε γαμω πως γινεται απο τοτε δεν την εχω πηδηξει εχει μια βδομαδα και... δεν μπορω οποτε μου ερχεται η μυρωδια ξεκαυλωνω, μου εχει τυχει να την εχω στα τεσσερα και να μου ερθει η μυρωδια και να μου πεσει το πουλι και να με ρωταει τι επαθες. σημερα θα της το πω δεν αντεχω πως λετε να το παρει?
... @adolfos69 ριξε μια ματια, Δυσοσμία κόλπου- σε τι οφείλεται και πως να την αντιμετωπίσετε
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
adolfos69

adolfos69

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
75
Like
34
Πόντοι
0
Και κάτι τελευταίο...γλυφομούνι κάνεις τι γεύση έχουν χουν .... χαχαχα
οτι γκομενα ειχα εκανα τρελα γλυφομουνια και γλυφοκωλια και την γλωσσα τερμα μεσα βαθεια στην συγκεκριμενη δεν μου βγαινει
 
OP
OP
adolfos69

adolfos69

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
75
Like
34
Πόντοι
0
Κατουρο ....εδώ άλλοι ζητάνε να τους κατουρισουν ....φίλε χώρισε την και αυτή θα βρει κάποιον και κάποιος μύστης που έχει τέτοιο φετίχ θα τρελαθεί στην καύλα
ποιοι ζητανε να τους κατουρησουν αυτοι ειναι αρρωστοι μαλλον εχουν προβλημα στο μυαλο
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.023
Πόντοι
11.956
ποιοι ζητανε να τους κατουρησουν αυτοι ειναι αρρωστοι μαλλον εχουν προβλημα στο μυαλο
Πολλοί θέλουν τώρα εάν εσύ δεν συμφωνείς με αυτό άλλο θέμα ....για αυτό σου λέω χώρισε την άμεσα η να πάει σε κανά γιατρό .... δηλαδή τι άλλο περιμένεις να σου πουν οι μύστες
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.887
Κριτικές
2
Like
20.964
Πόντοι
6.236
Καλησπερα εχω μεγαλο προβλημα ειμαι σε σχεση με μια πολυ ομορφη κοπελα αλλα μυριζει κατω το μουνακι της τα υγρα της δεν ξερω ακριβως τι, μπανιο κανει καθε μερα. δεν εχω ορεξη για σεξ μαζι της καθολου και σημερα γυρισε και μου ειπε οτι δεν την πηδαω και δεν μπορει ετσι και οτι εχω γκομενα και αλλα τετοια. εδω και καιρο της το φερνω μια απο εδω μια απο εκει... πχ εμπαινα στο ντουζ μαζι της μετα το σεξ και εβαζα αφρολουτρο στο χερι και το εβαζα μεσα στα κωλομαγουλα της.. την εχω πεταξει 2 3 υπονοουμενα οτι μολις τελειωσει η περιοδος της μυριζει εκει κατω. αλλα προχθες εγινε κατι που δεν αντεξα ηταν να παμε μια επισκεψη και εκανε μια ωρα μπανιο αφου τελειωσε και βγηκε τυλιγμενη με την πετσετα την ριχνω στα τεσσερα στο κρεβατι ανοιγω τα κωλομερια και αρχιζω να την γλυφω ε και μυριζε γαμω πως γινεται απο τοτε δεν την εχω πηδηξει εχει μια βδομαδα και... δεν μπορω οποτε μου ερχεται η μυρωδια ξεκαυλωνω, μου εχει τυχει να την εχω στα τεσσερα και να μου ερθει η μυρωδια και να μου πεσει το πουλι και να με ρωταει τι επαθες. σημερα θα της το πω δεν αντεχω πως λετε να το παρει?
Η να της κρεμάσεις αρωματικό έλατο όπως βάζουμε στο αμάξι
:2funny: Σε έχει πιάσει η μαλακία τώρα εσένα :2funny:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.023
Πόντοι
11.956
Ωραία μέχρι να βγω το βράδι για ποτό θα έχουμε κάτι να ασχοληθούμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom