Νέα

Προσωπική ζωή ιερόδουλων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα imperialdemon1821
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 817
  • Εμφανίσεις 69K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Με ποιούς πιστεύετε ότι πηγαίνουν οι πουτάνες στην προσωπική ζωή;

  • Aνδρες

    Ψήφοι: 55 52,4%
  • Γυναίκες

    Ψήφοι: 5 4,8%
  • Και με τα δύο φύλα

    Ψήφοι: 45 42,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    105

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Ήρωας και ο μπογιατζής, ήρωας και η δημόσια υπάλληλος, ήρωας και η γραμματέας, ήρωας και το στέλεχος, ήρωας και ο υδραυλικός, ήρωας και ο υπουργός. Τι φιλοσοφία!  :bounce:

Φιλοσοφία Fazer.Όχι cosmopolitan!
Αλήθεια,αφού δεν είσαι μουνόδουλος,γιατί διαβάζεις γυναικεία forums;
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Aν σε απασχολεί η γνώμη μου για τα ct άνοιξε άλλο θέμα. Εδώ σχολιάστηκε το ρδέλο του 20άρικου και αυτό εκθειάστηκε για την προσφορά του στην ψυχική υγεία των νέων.

Ο τίτλος του θέματος είναι "Προσωπική ζωή ιερόδουλων".Ιερόδουλες είναι όλες,είτε εργάζονται σε μπουρδέλο,είτε κάνουν βίζιτες,είτε είναι συνοδοί κλπ.Δεν τις διαφοροποιεί ο χώρος εργασίας.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Φιλοσοφία Fazer.Όχι cosmopolitan!
Αλήθεια,αφού δεν είσαι μουνόδουλος,γιατί διαβάζεις γυναικεία forums;

Το επόμενο βήμα είναι να ρωτήσεις την κεντρική επιτροπή της νδ αν είναι σοσιαλιστές και διαβάζουν το πρόγραμμα του πασοκ.
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Τελικά έχεις πρόβλημα.Δε συνεχίζω τη συζήτηση μαζί σου.Από τις πουτάνες το πήγες στην εύρεση εργασίας,από εκεί το πας στην πολιτική.Πρέπει να σε μελετήσει κάποιος ειδικός.Εγώ απλώς οικονομολόγος είμαι,δεν μπορώ να κάνω κάτι.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Τελικά έχεις πρόβλημα.Δε συνεχίζω τη συζήτηση μαζί σου.Από τις πουτάνες το πήγες στην εύρεση εργασίας,από εκεί το πας στην πολιτική.Πρέπει να σε μελετήσει κάποιος ειδικός.Εγώ απλώς οικονομολόγος είμαι,δεν μπορώ να κάνω κάτι.

"Με τα παραπάνω θέλω να επισημάνω το ρόλο της κοινωνίας στην περιθωριοποίηση των ανθρώπων.Στην προηγούμενη εταιρία που εργαζόμουν,ήρθε μια κοπέλα 25 ετών με πολύ καλό βιογραφικό για μια θέση στην εταιρία.Ήμουν στην ομάδα επιλογής,και ο δ/ντής μόλις τη ρώτησε αν είναι παντρεμένη,και εισέπραξε την απάντηση ότι δεν είναι παντρεμένη,αλλά έχει ένα παιδί 17 μηνών,της απάντησε, "θα σας ειδοποιήσουμε".Ο ίδιος μαλάκας την είχε πέσει σε 2 κοπέλες.Μετά από αυτό κι εγώ και άλλοι 2 συνάδελφοι φύγαμε.Δε γουστάραμε τους υποκριτές."

Αυτό θυμήσου να το δείξεις στον ειδικό που θα σε εξετάσει  :dancing:
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Μάγκες καλημέρα !
Ηρεμήστε λίγο ρε !
Και συ ρε Todok.....δε λέω...καλά κάνεις και λες την άποψη σου.
Αλλά τη λές πολύ επιθετικά......σχεδόν μόνιμα μηδενίζεις τα πάντα , και μειώνεις όποιον τυχόν δε συμφωνεί μαζί σου.
Τελευταία , μήπως έχεις αντιληφθεί με πόσους συνάδελφους έχετε ανταλλάξει τέτοιους χαρακτηρισμούς όπως αυτούς με τον fazer ;
Ελπίζω να μην το πάρεις προσωπικά, δεν είναι κάτι μαζί σου, όποιος και να ήταν το ίδιο θα του έλεγα.
Φιλικά
Και Ειρήνη υμίν Αδέρφια.......
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Αυτό θυμήσου να το δείξεις στον ειδικό που θα σε εξετάσει  :dancing:

Με την παράθεση που έκανες ενός μέρους του μηνύματος μου,τι θέλεις να αποδείξεις;Έχεις καταλάβει;Μήπως ότι αναφέρθηκα σε εργασιακό.Αν νομίζεις αυτό,μάλλον δεν κατανοείς την Ελληνική.Να ξαναπάς σχολείο.Ανέραστε.
 

Επισκέπτης
μαγκεσ καλα ολα,αλλα διακρινω απο πολλουσ μια προσπαθεια ΑΓΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΤΗΣ ΠΟΡΝΟΙΑΣ..Οχι ρε μαγκεσ,ΠΟΥΤΑΝΕΣ ειναι..κ δεν ειμαι ρατσιστησ η μισογυνησ αλλα μην μασ τισ βγαλετε κ κακομοιρεσ κ αδικημενεσ απτην ζωη.ΠΟΥΤΑΝΕΣ που το κανουν για την ΧΩΡΙΣ ΚΟΠΟ ευκολη ζωη..

αγαπουλινη η φωτουλινι η οπωσ στο διαολο σε λενε,θα μου το λεγεσ απο κοντα αυτο?κοτα-επαναστατη-κομητη του διαδυκτιου.. σιγα τον κοπο μαγκεσ,ευκολο χρημα,καλοπεραση κ χαρα στα σκελια ψαχνουν οι κυριεσ..υπαρχουν ΠΑΝΤΑ κ οι εξαιρεσεισ αλλα ελαχιστεσ..κ δεν τισ λυπαμαι που κρυβονται στην γειτονια,ασ γινονταν καθαριστριεσ,ραφτριεσ κλπ.


δεν διαφωνω,καλο να γαμασ με 20ρικο ΑΛΛΑ αλλο αυτο κ αλλο οτι ειναι ηρωιδεσ..τοτε να ανοιξουμε ενα τοπικ ΠΩΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΟΙ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΕΣ?θελω να πω,εδω μεσα καποιοι προσπαθουν συνεχωσ να μασ πεισουν οτι ειναι κατι διαφορετικο απο απλεσ πουτανεσ.ΝΑΙ,ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟι κ κανουν οτι κ εμεισ τον ελευθερο χρονο τουσ,αλλα οχι κ να αναδειξουμε κ σε καθημερινο θεμα,πωσ περνα την μερα τησ μια πουτανα.πονηρο με τασεισ γλυψιματοσ κ υποταγησ στισ πουτανεσ? δειχνε

δεν τοχα σκεφτει οτι καποιοι μπορει να θαυμαζουν τισ πουτανεσ.τοτε παω πασο,αλλα μου εξηγεισ αν θεσ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΑΥΜΑΖΕΙΣ?

Συναγωνιστή κανένας δεν θέλει να αγιοποίηση την πορνεία….σίγουρα όμως για να είμαστε εδώ και να γράφουμε είναι κάτι σημαντικό για την ζωή μας…αν εσένα δεν είναι,  τότε γράφεις σε λάθος χώρο. Αν είναι εύκολη η ζωή τους και τα λεφτά που βάζου, απάντησαν σε αυτό:

Και κατι αλλο... ευκολο επαγγελμα με λεφτα δεν υπαρχει. Αλλιως αν ηταν ευκολο οι μισες γυναικες θα ηταν πουτανες.

Δηλαδή…είμαστε όλοι υπεράνω….όλοι το χρήμα  κοιτάμε….δεν είμαστε καλύτεροι…αλλιώς ας πάμε πάνω στην κορφή ενός βουνού και κα ζούμε εκεί…δεν πιστεύω να θέλει να το σκεφτεί κανείς…

Δεν είπε κανένας να τις λυπηθούμε….και ούτε  κάνουν αυτή την δουλεία για να τις λυπηθούμε…αλλά ένα είναι σίγουρο ότι δεν το κάνουν για την καλοπέραση και την χαρά στα σκέλια….σκέψου τω εαυτό σου να πρέπει να ικανοποιήσεις 30 με 40 κοπέλες καθημερινά…πόσο θα χαιρόσουν;

Αν ανοίξει ένα τοπίο «ΠΩΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΟΙ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΕΣ» εδώ μέσα…το λιγότερο πού θα κάνουν είναι να σε πάρουν με τις ντομάτες….Αυτός ο χώρος είναι αφιερωμένος στους οίκους ανοχής και της ιερόδουλες και πρέπει να το σεβόμαστε. Εξάλλου σου ανάφερα, αν δεν σε εκφράζει ο χώρος γιατί είσαι εδώ…μήπως αυτό πρέπει να σκήτης πρώτα…και δεν σου φτενέ σε τίποτα οι κοπέλες… «απλές πουτάνες» τι σημαίνει αυτό…; Υπάρχουν και οι «σύνθετες πουτάνες» ή «υπερπουτάνες» ή αλλιώς «σουπερπούτανες». Νομίζω παίζουμε με τις λέξεις… Η πουτανιά σε μια γυναίκα είναι κάτι το αφηρημένο…και δυστυχώς ή ευτυχώς το έχουν όλες, αλλιώς δεν θα μας άρεσαν. Είναι πράγματι αυτό που κεντρίζει έναν άντρα και νιώθει ότι του αλλάζει την ζωή…

Το να θαυμάσει ένα άνθρωπο ή μια κοπέλα που κάνει αυτό το επάγγελμα, πρέπει να τον γνωρίσεις. Εσύ το μόνο που κανείς με αυτές τις κοπέλες ίνα να πηγαίνεις και να αδειάζεις τι γράσου. Ποτέ σου δεν προσπάθησες να γνωρίσεις… τον άνθρωπο που είχες απέναντι σου, γιατί το έβλεπες σαν μια τρυπά για να αδειάσεις τα υγρά σου, γιατί αυτό έμαθες, αυτό σου έμαθε η μητέρα σου , αυτό σου έμαθε ο πατέρας σου, αυτό σου έμαθε όλοι η κοινωνία. Δεν σε κατηγορώ. Θα σε κατηγορήσω στο ότι ποτέ δεν έβαλες το μυαλό σου να σκεφτεί και προσπαθείς να έχεις άποψη για το θέμα.

Πως μπορείς και μιλάς για την προσωπική ζωή μιας ιερόδουλης, από την στιγμή που δεν έχεις γνωρίσει καμία προσωπικά και στην προσωπική της ζωή. Που παύτε δεν ασχολήθηκες το τι προβλήματα μπορεί να έχει, το τι μπορεί να νιώθει και να αισθάνεται. Όλα τα διαγράφουμε με την δικαιολογία «πληρώνετε»… αυτό είναι το επίπεδο μας…

Μπορείς να μου εξηγήσεις πως μπορεί μια κοπέλα να κάνει αυτή την δουλεία, να είναι μητέρα, και να έχει ψυχή μικρού παιδιού…; Δεν θα μπορέσεις να απάντησης…
Τότε θα αρχίζεις να Θαυμάζεις κάποια πράγματα….και να αισθάνεσαι μικρός…

Δεν ήμαστε Θεοί, η μετριοφροσύνη ποτέ δεν έβλαψε…
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Ρε παιδια…μην παιζετε και χαλιοσαστε
με τις λεξεις..
Σε αλλους αρεσει ο μουσακας….σ’αλλους ο τραχανας…
Η ουσια είναι μια…και ο μπακλαβας γωνια…
Είναι δικαιωμα της κάθε γυναικας να χρησιμοποιει το
κορμί της όπως θελει…
Όπως παραδειγμα ηταν ταμπου όταν εβλεπες καποιον
που ειχε σε ολο του το σωμα τατουαζ…κι αυτην την εικονα
την κατακρινανε..ααα…πως είναι ετσι?αααα….τον αλητηηηη
ααααα…τον φυλακοβιο….και παει λεγοντας…
Η ανθρωποτητα εξελισσεται όπως η επιστημη και η τεχνολογια…
Το μονο που δεν προοδευει…είναι…σε μερικούς ανθρωπους το μυαλο..
Ειτε είναι αντρας…ειτε είναι γυναικα…
Σ’αυτό δεν μπορει να κανει κανεις τιποτα..
Ας αφησουμε λοιπον τον καθενα…με όσο μυαλο διαθετει…να
ακολουθησει το δρομολογιο της ζωης του..που ο ιδιος χαραξε…
Και μην ακουσω καμια και κανεναν να το ριξει στην μοιρα του..
Ολοι εχουμε την ιδανικη ποσοτητα αυτογνωσιας εκεί που θετουμε
τον εαυτο μας..
Προσωπικά εγω….ηθελα και εγινα αυτό που ειμαι τωρα…
Αν δεν ηθελα…δεν θα ημουνα
Και θα εξακολουθω να το κανω…γιατί αυτό ξερω να κανω…
Αργοτερα…μπορει να κανω κατι άλλο…
Οι επιλογες δεν σταματανε ποτε….
Αληθεια τωρα…δεν μου λετε?
Που θα βρω…μια πουτανα καθαριστρια για το μαγαζι…
γιατί η δικια μου αρρωστησε?
(χιουμορ κανω)
 

Επισκέπτης
Ρε παιδια…μην παιζετε και χαλιοσαστε
με τις λεξεις..
Σε αλλους αρεσει ο μουσακας….σ’αλλους ο τραχανας…
Η ουσια είναι μια…και ο μπακλαβας γωνια…
Είναι δικαιωμα της κάθε γυναικας να χρησιμοποιει το
κορμί της όπως θελει…
Όπως παραδειγμα ηταν ταμπου όταν εβλεπες καποιον
που ειχε σε ολο του το σωμα τατουαζ…κι αυτην την εικονα
την κατακρινανε..ααα…πως είναι ετσι?αααα….τον αλητηηηη
ααααα…τον φυλακοβιο….και παει λεγοντας…
Η ανθρωποτητα εξελισσεται όπως η επιστημη και η τεχνολογια…
Το μονο που δεν προοδευει…είναι…σε μερικούς ανθρωπους το μυαλο..
Ειτε είναι αντρας…ειτε είναι γυναικα…
Σ’αυτό δεν μπορει να κανει κανεις τιποτα..
Ας αφησουμε λοιπον τον καθενα…με όσο μυαλο διαθετει…να
ακολουθησει το δρομολογιο της ζωης του..που ο ιδιος χαραξε…
Και μην ακουσω καμια και κανεναν να το ριξει στην μοιρα του..
Ολοι εχουμε την ιδανικη ποσοτητα αυτογνωσιας εκεί που θετουμε
τον εαυτο μας..
Προσωπικά εγω….ηθελα και εγινα αυτό που ειμαι τωρα…
Αν δεν ηθελα…δεν θα ημουνα
Και θα εξακολουθω να το κανω…γιατί αυτό ξερω να κανω…
Αργοτερα…μπορει να κανω κατι άλλο…
Οι επιλογες δεν σταματανε ποτε….
Αληθεια τωρα…δεν μου λετε?
Που θα βρω…μια πουτανα καθαριστρια για το μαγαζι…
γιατί η δικια μου αρρωστησε?
(χιουμορ κανω)

Και όχι μόνο αυτό αλλά και ο καθένας ξέρει τι είναι το καλύτερο από οποιονδήποτε για τον εαυτό του ;)
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Και όχι μόνο αυτό αλλά και ο καθένας ξέρει τι είναι το καλύτερο από οποιονδήποτε για τον εαυτό του ;)
Σωστα…αρκει αυτό που κανει..να το κανει..
Για ένα σοβαρο λογο…και για έναν σκοπο.
Και όχι μονο και μονο για να γραφτει στην ιστορια..
και να παλαμοκροτειται….
Με την δοξα και τα παλαμακια…δεν γεμιζει η κατσαρολα..
 

Επισκέπτης
Σωστα…αρκει αυτό που κανει..να το κανει..
Για ένα σοβαρο λογο…και για έναν σκοπο.
Και όχι μονο και μονο για να γραφτει στην ιστορια..
και να παλαμοκροτειται….
Με την δοξα και τα παλαμακια…δεν γεμιζει η κατσαρολα..

Συνήθως όσοι δεν επαναπαφτηκαν στις δάφνες τους γράφτηκαν στην ιστορία
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Σωστα…αρκει αυτό που κανει..να το κανει..
Για ένα σοβαρο λογο…και για έναν σκοπο.
Και όχι μονο και μονο για να γραφτει στην ιστορια..
και να παλαμοκροτειται….
Με την δοξα και τα παλαμακια…δεν γεμιζει η κατσαρολα..

Με την δοξα η κατσαρολα γεμιζει απο μονη της  ;)
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Αμα δεν βρεξεις κολο….ψαρι δεν τρως…
Και που’σαι?
Αμα φας «δοξα»…προσεχε τα κουκουτσια…!!!
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Το να φτασει καποιος ψηλα (και να αποκτησει δοξα συνεπως) παει να πει πως εχει γαμηθει
κυριολεκτικα και μεταφορικα!
Το θεμα ειναι να γλυτωσεις το κωλο σου οσες περισσοτερες φορες μπορεσεις. (Αν τα καταφερεις)
Φιλικα!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Το να φτασει καποιος ψηλα (και να αποκτησει δοξα συνεπως) παει να πει πως εχει γαμηθει
κυριολεκτικα και μεταφορικα!
Το θεμα ειναι να γλυτωσεις το κωλο σου οσες περισσοτερες φορες μπορεσεις. (Αν τα καταφερεις)
Φιλικα!
Χαχαχαχαχαχαχα….
Το πατε από δω….το πατε από κει….
ολο στον κολο μου καταληγετε….
Που είσαι ρε μπιλκ?
Χαχαχαχα…!!!
Επειδη εγω τον κολο μου τον εχω μονο για χεσιμο
και για διασκεδαση…ετσι και στην δουλεια μου…
παω τοιχο τοιχο…
Και κυριολεκτικα…γαμιεμαι για να εχω καποτε
μια απολαβη απ’όλα αυτά….και να δω τον κοπο μου υλη..
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Μην εστιαζεις το θεμα στον κωλο σου!
Εξ αλλου δεν εχω καποιο προβλημα μαζι του! (δεν τον ξερω προσωπικα!)
Εγω μιλησα γενικα για τον καθενα που θελει να αναρηχιθει στην ιεραρχεια ενος οποιουδηποτε εππαγελματος χωρις να ματωσει.
Αυτα δεν γινοται ουτε στα παραμυθια!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Μην εστιαζεις το θεμα στον κωλο σου!
Εξ αλλου δεν εχω καποιο προβλημα μαζι του! (δεν τον ξερω προσωπικα!)
Εγω μιλησα γενικα για τον καθενα που θελει να αναρηχιθει στην ιεραρχεια ενος οποιουδηποτε εππαγελματος χωρις να ματωσει.
Αυτα δεν γινοται ουτε στα παραμυθια!
Ναι βρε μωρο…χαλαρωσε…
χιουμορ κανω….με ξερουν εδώ τι
τρελη ειμαι…με την καλή την εννοια παντα ε?
Σεβομαι αυτά που λες…
Τιποτα δεν είναι δυσκολο…αλλά και
τιποτα δεν είναι ευκολο..
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ρε πουστη μου,τι γλυψιμο στισ πουτανεσ ειναι αυτο?ρε πατε καλα?τα γραφετε γιανα καβλωνει η καθε κατερινα?ρε αν ειναι ηρωιδα η καθε ανοιχτομπουτα,αυτοσ χωρισ γονεισ που κανει 2δουλειεσ για να τελειωσει το διδακτορικο του τι ειναι?πλεμπα?α ρε καμμενα μυαλα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom