Νέα

Προσωπική ζωή ιερόδουλων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα imperialdemon1821
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 817
  • Εμφανίσεις 69K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Με ποιούς πιστεύετε ότι πηγαίνουν οι πουτάνες στην προσωπική ζωή;

  • Aνδρες

    Ψήφοι: 55 52,4%
  • Γυναίκες

    Ψήφοι: 5 4,8%
  • Και με τα δύο φύλα

    Ψήφοι: 45 42,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    105

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
για να το λεει ο 8ειος κατι παραπανω 8α ξερει... :rockon:
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
οσα ξερει ο νοικοκυρης δε τα ξερει ο κοσμος ολος  :grin:
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Εσείς που λέτε για το ντύσιμο μιας πόρνης,έχετε δει πόρνες να πηγαίνουν ή να φεύγουν από τη δουλειά;Αναφέρομαι σε όσες εργάζονται σε μπουρδέλα.Πιο απλό ντύσιμο δεν κάνουν ούτε οι αδερφές σας και ξαδέρφες σας/μας.Σίγουρα για ένα παιδί είναι σκληρό να μάθει ότι η μάνα του είναι πόρνη,όχι επειδή κάνει κάτι βρώμικο,αλλά επειδή η κοινωνία μας μάς το πασάρει ως βρώμικο.Βέβαια η ίδια η κοινωνία δεν έκανε ποτέ τίποτα για την ενδοοικογενιακή βία,ποτέ δεν έκανε τίποτα για τις μονογονεϊκές οικογένειες.Αν μια κοπέλα κάνει παιδί εκτός γάμου,οι "χριστιανοί" του περίγυρού της την αποκαλούν πουτάνα,έστω και αν η κοπέλα δεν έχει σχέση με αυτό.Φυσικά τη θέτουν στο περιθώριο.Για δοκιμάστε να τα φτιάξετε με μια κοπέλα που έχει παιδί είτε εκτός γάμου είτε είναι χωρισμένη.Παρουσιάστε τη στην οικογένεια σας.Αμέσως θα εισπράξετε τη χλεύη."Θα μεγαλώνεις το μούλικο;" "Το ξένο παιδί;" "Βρες μια κοπέλα παρθένα,αυτή θα έχει ξαπλώσει στα 120 ενωμένα εργοστάσια" και άλλες μαλακίες.Κάποια από αυτά άκουσε και ο ξαδερφός μου όταν γνώρισε μια κοπέλα με παιδί.Την αγάπησε και μόλις ήταν να την παντρευτεί τα άκουσε!Όμως προς τιμή του δεν τα παράτησε και την παντρεύτηκε σε ένα εξωκλήσι.Τώρα μετά από 9 χρόνια γάμου,έχει μια φοβερή οικογένεια,έχει 2 δικά του παιδιά συν το παιδί της κοπέλας,τα αγαπάει και τα 3 εξίσου και τον αγαπάνε.

Με τα παραπάνω θέλω να επισημάνω το ρόλο της κοινωνίας στην περιθωριοποίηση των ανθρώπων.Στην προηγούμενη εταιρία που εργαζόμουν,ήρθε μια κοπέλα 25 ετών με πολύ καλό βιογραφικό για μια θέση στην εταιρία.Ήμουν στην ομάδα επιλογής,και ο δ/ντής μόλις τη ρώτησε αν είναι παντρεμένη,και εισέπραξε την απάντηση ότι δεν είναι παντρεμένη,αλλά έχει ένα παιδί 17 μηνών,της απάντησε, "θα σας ειδοποιήσουμε".Ο ίδιος μαλάκας την είχε πέσει σε 2 κοπέλες.Μετά από αυτό κι εγώ και άλλοι 2 συνάδελφοι φύγαμε.Δε γουστάραμε τους υποκριτές.

Σε καμιά περίπτωση δεν επικροτώ την πορνεία,παρόλο που εμπλέκομαι ως πελάτης,αλλά πρέπει να βλέπουμε όλες τις πτυχές.Τα λεφτά είναι μια.Ιδίως για τις κοπέλες των πρώην Σοσιαλιστικών κρατών.Αλλά κι εκεί οι κοινωνίες είναι υπεύθυνες για την περιθωριοποίηση ανθρώπων.
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
με8υσμενος 8ειος εισαι μαλλον  :boobies:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Σιγά μην είναι οι καλύτερες αυτές με τα ξώγαμα! Και για όσους αναρωτιούνται, να πως γίνονται τα "ατυχήματα":


Και η άλλη στα 25 πότε πρόλαβε να αποκτήσει "πολύ καλό βιογραφικό"; Έναν άντρα σε αυτή την ηλικία και χωρίς μέσο τον αντιμετωπίζουν σαν παιδί για όλες τις δουλειές!
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Todok είσαι μονίμως αντιρρησίας,με φτηνά επιχειρήματα τύπου cosmopolitan,το παίζεις ηθικός,αλλά είσαι σε ένα site μέλος του οποίου το αντικείμενο είναι η πορνεία.

Η κοπέλα είχε τελειώσει το πανεπιστήμιο της Σορβώνης,μίλαγε 3 γλώσσες άπταιστα,είχε master και προϋπηρεσία 1 έτος στους lloyd's.Για τη δουλειά που τη θέλαμε ήταν ιδανική.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Το ότι είμαστε σε ένα site με θέμα την πορνεία δε σημαίνει ότι πέφτουμε θύματα ξέμπαρκων με παιδιά! Και η λεγάμενη πολύ γρήγορα τα τελείωσε όλα αυτά, και επιμένω ότι αντίστοιχα άντρες της ίδιας ηλικίας χωρίς μέσο θα παίρναν τον πούλο!
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Αν είχε μέσον δε θα την απέκλειε.Και στην τελική ανάλυση αυτό είναι το θέμα μας;Αν εσύ δεν έχεις καταφέρει να σταυρώσεις δουλειά χωρίς μέσον,δε σημαίνει ότι είναι όλοι σαν εσένα.Και αν θέλεις,κι εγώ την πρώτη μου δουλειά χωρίς μέσον τη βρήκα.Τι να κάνουμε,κάποιοι έχουν προσόντα και θράσος για να βρουν δουλειά.Αν δε γουστάρεις τις ξέμπαρκες,μην ασχολείσαι.Μάλλον καμένος με τις γκόμενες θα είσαι...
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Κι εσύ μάλλον μουνόδουλος.

Τις υποθέσεις σου για τη δουλειά των άλλων μόνο ως προκάλυμα για τα "προσόντα" σου μπορεί να τις δει κανείς.

Επιπλέον δε μπορείς να λες για ξέμπαρκες και αξιοκρατικές συνεντεύξεις  :jerking: κλπ όταν ομολογείς ο ίδιος ότι κάνεις τα πάντα για το νιμου.
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Πόσο ηλίθιος μπορείς να γίνεις;Λες να την προσλάμβανα επειδή ήταν γκόμενα;Στην τελική ανάλυση επικουρικό ρόλο είχα.Τον χαρακτηρισμό μουνόδουλος τον δέχομαι.Εσύ πρέπει να δέχεσαι τον χαρακτηρισμό μισογύνης,ανέραστος,ίσως και αδερφής...

Στο forum αυτό όλοι μουνόδουλοι είμαστε...
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
μαγκεσ καλα ολα,αλλα διακρινω απο πολλουσ μια προσπαθεια ΑΓΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΤΗΣ ΠΟΡΝΟΙΑΣ..Οχι ρε μαγκεσ,ΠΟΥΤΑΝΕΣ ειναι..κ δεν ειμαι ρατσιστησ η μισογυνησ αλλα μην μασ τισ βγαλετε κ κακομοιρεσ κ αδικημενεσ απτην ζωη.ΠΟΥΤΑΝΕΣ που το κανουν για την ΧΩΡΙΣ ΚΟΠΟ ευκολη ζωη..
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Εγώ πάντως βρίσκω πολύ χειρότερο να είναι κάποια πουτάνα στην ψυχή παρά στο σώμα...στην ψυχή θα είναι μέχρι να πεθάνει...και θα σου κάνει και κακό....
 

Kinsey

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
μαγκεσ καλα ολα,αλλα διακρινω απο πολλουσ μια προσπαθεια ΑΓΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΤΗΣ ΠΟΡΝΟΙΑΣ..Οχι ρε μαγκεσ,ΠΟΥΤΑΝΕΣ ειναι..κ δεν ειμαι ρατσιστησ η μισογυνησ αλλα μην μασ τισ βγαλετε κ κακομοιρεσ κ αδικημενεσ απτην ζωη.ΠΟΥΤΑΝΕΣ που το κανουν για την ΧΩΡΙΣ ΚΟΠΟ ευκολη ζωη..

Απο την αλλη ομως σκεψου και τι προσφερουν στη κοινωνια. Με ενα 20ρικο πολλοι μπαινουν στα ποδια απο κουκλαρες που υπο αλλες συνθηκες θα τους ηταν αδιανοητο. Και μονο απο αυτο εχει γλιτωσει ο τοπος απο τονους κομπλεξ που διαφορετικα θα το βγαζαν καποιοι στα κεφαλια μας...
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
μαγκεσ καλα ολα,αλλα διακρινω απο πολλουσ μια προσπαθεια ΑΓΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΤΗΣ ΠΟΡΝΟΙΑΣ..Οχι ρε μαγκεσ,ΠΟΥΤΑΝΕΣ ειναι..κ δεν ειμαι ρατσιστησ η μισογυνησ αλλα μην μασ τισ βγαλετε κ κακομοιρεσ κ αδικημενεσ απτην ζωη.ΠΟΥΤΑΝΕΣ που το κανουν για την ΧΩΡΙΣ ΚΟΠΟ ευκολη ζωη..

Αν αναφέρεσαι σε εμένα,δεν αγιοποιώ την πορνεία.Αλλά μην κρυβόμαστε πίσω από το μανδύα της ηθικής.Όλοι θέλουμε να χρησιμοποιήσουμε μια πόρνη.Όσο για το "χωρίς κόπο",μην είσαι σίγουρος.Σκέψου μόνο ότι εμείς που πάμε με μια κοπέλα,αν δεν είναι καθαρή δυσανασχετούμε.Σκέψου αυτές που πάνε με 50 ατομα την ημέρα,πόσοι περνούν και πρέπει να τους ικανοποιήσει.Κόπος σε όλες τις δουλειές υπάρχει.Επίσης αν δεις τη συνέντευξη όχι της Κατερίνας,αλλά της άλλης κοπέλας,προσπαθεί να κρύβεται από τη γειτονιά.Οπότε η εύκολη ζωή ακυρώνεται.
 

Επισκέπτης
μαγκεσ καλα ολα,αλλα διακρινω απο πολλουσ μια προσπαθεια ΑΓΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΤΗΣ ΠΟΡΝΟΙΑΣ..Οχι ρε μαγκεσ,ΠΟΥΤΑΝΕΣ ειναι..κ δεν ειμαι ρατσιστησ η μισογυνησ αλλα μην μασ τισ βγαλετε κ κακομοιρεσ κ αδικημενεσ απτην ζωη.ΠΟΥΤΑΝΕΣ που το κανουν για την ΧΩΡΙΣ ΚΟΠΟ ευκολη ζωη..
Εσυ…που μολις εβγαλες «λογο»
Κατεβα από την εδρα να πιεις νερο..
γιατί στεγνωσε το στομα σου..
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Απο την αλλη ομως σκεψου και τι προσφερουν στη κοινωνια. Με ενα 20ρικο πολλοι μπαινουν στα ποδια απο κουκλαρες που υπο αλλες συνθηκες θα τους ηταν αδιανοητο. Και μονο απο αυτο εχει γλιτωσει ο τοπος απο τονους κομπλεξ που διαφορετικα θα το βγαζαν καποιοι στα κεφαλια μας...

Μόνο στα κεφάλια μας;Και στα κοριτσάκια,τις αδερφές και ξαδέρφες μας...Τα ζωώδη ένστικτά μας απορροφούν οι κοπέλες αυτές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom