Νέα

Προσωπική άποψη για ξένες σειρές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tesla82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 282K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Μηπως ξερει κανεις ποτε ξεκιναει το Spartakus και V ?
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
380
Like
418
Πόντοι
21
Γαμωτο.... και ειχα αγωνια για την τριτη σαιζον των V...


Ναι αστα να πανε το αφησαν σε πολυ καλο σημειο αν παντως σου αρεσε η Αννα δες Homeland κανει και γυμνη σκηνη στο πρωτο επεισοδιο
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Άσε και εγώ το ίδιο έπαθα! Πόσο ξενέρωμα!
Flash Forward, Event και τώρα αυτό! Τα καλύτερα κόβουν.  >:( >:(
Ασε φιλε, μιλαμε ειμαι η επιτομη της γκαντεμιας στα σηριαλ (τυφλα να εχει ο Μητσοτακης) !!!!!!! :2funny:

Knight Rider - Vionic Woman - Event - Flash Forward - V - Reaper ........  :S
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.339
Κριτικές
9
Like
4.687
Πόντοι
1.830
Καλό είναι ρε σείς το τερα νόβα και το θάβατε όλοι!
τα 2 πρώτα έχω δει άλλα μ'άρεσαν!
οκ μοιάζει με τζουράσικ παρκ και?  :P
αφου και το τζουρασικ ωραίο ήταν και έχει καιρό να ξαναγίνει κάτι τέτοιο!

Το ξεκίνησα και εγώ, αφού όσα έβλεπα κόπηκαν (ευτυχώς ξεκίνησε το walking dead). Οκ είναι, όντως είναι κάτι μεταξύ τζουράσικ παρκ και stargate universe. Η αλήθεια είναι πως αν είχα άλλες σειρές να δω δεν θα το ξεκίναγα αλλά είδα τα πρώτα τέσσερα επεισόδια και βλέπεται πολύ ευχάριστα. Είναι κάπως παιδικό, σαν να βλέπεις περιπέτεια της Disney αλλά πλάκα έχει.

Ξεκίνησα και το Falling Skies. Εφέ μέτρια έως κακά αλλά έχει ωραία πλοκή και σκηνοθεσία. Όχι τίποτα σπουδαίο αλλά είπαμε, τις καλύτερες σειρές τις κόψανε.
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
Οι φοβιες του μονκ δρουν ψυχαναγκαστικα και ειναι εκδηλη η διαταραγμενη προσωπικοτητα του που την  εμφανιζει στην συμπεριφορα του και την
επικοινωνια με άλλους!
ο Αρκαντι Μπαλαγκαν (ξεχασα να πω  οτι ειναι ρωσος, ) :cheesy: εκδηλωνει την φοβια του μονο οταν παει να φυγει απο το χοτελι του,
κατι που μπορει ειναι εν μερει αληθινινο ή και απλα να τρεχει κατι αλλο συνεχεια επι της οθονης...
Κάτι σαν το Monk δηλαδή περίπου...
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
Οι φοβιες του μονκ δρουν ψυχαναγκαστικα και ειναι εκδηλη η διαταραγμενη προσωπικοτητα του που την  εμφανιζει στην συμπεριφορα του και την
επικοινωνια με άλλους!
ο Αρκαντι Μπαλαγκαν (ξεχασα να πω  οτι ειναι ρωσος, ) :cheesy: εκδηλωνει την φοβια του μονο οταν παει να φυγει απο το χοτελι του,
κατι που μπορει ειναι εν μερει αληθινινο ή και απλα να ειναι και ενα σταντ για να δικαιολογησει την συνεχη παρουσια του εκει! καθως υπάρχει καποιος κακος που κρυβεται στο χοτελι και θελει να τον βρει με καθε θυσια! ;) (σποιλερ αλερτ) :cheesy:
:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
στο τελος ρε
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
παντως τα πρωτα επεισοδια του homeland  μου αρεσαν
ελπιζω να μην το γαμησουν στην συνεχια στην αμερικανια και στο λονγκ λιβ αμερικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom