Νέα

Προσοχή! Νέα κατηγορία Αγγελιών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 553
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
ναι, αλλωστε νομιζω πως ερασιτεχνης δεν μπορει να βαζει περιορισμους μιας ωρας, ωστοσο παντα υπαρχουν λυσεις για τους βιαστικους....προσωπικα ομως προτιμω το 3 ωρο εξαλλου δεν ασκω επαγγελματικη δραστηριοτητα απλα συνδιαζω το τερπνον μετα του ωφελιμου.επομενως το γραφω και αν δεν πρεπει ας το σβησει ο διαχειριστης (150 το τριωρο παντα)
κανα 50 αρικο εκτπωση θα μας κανεις ?
κριση εχουμε κουκλα μου , αμα βαλεις και το ξενοδοχειο θα παει 150 !
υπαρχουν και ατομα που δεν θελουν στο δικο τους χωρο ....



 

kleio-atihna

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
no bad...all inclusive?Για στειλε κανα τηλ.να το εχουμε στην καβατζα...


ολα εκτος απο αναλ...οχι οτι δε το εχω κανει ,αλλα επειδη ειναι να μην ταξεις σε παιδι γλυκο που λενε αλλα και για λογους υγειας, το αποφευγω...επειδη ρωτατε πολλοι, μπορω μονο καθημερινες 3 το μεσημερι με 9 το βραδυ και σαββατα απο 5 το απογευμα μεχρι 2 το βραδυ.αν δεν απαντω σε ολους ειναι γιατι οπως ξαναειπα ενδιαφερομαι για  2- 3 κυριους και δε θα μπορεσω να ανταποκριθω σε παραπανω ατομα...ευχαριστω παντως για το ενδιαφερον :-* :-*
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
αν δεν απαντω σε ολους ειναι γιατι οπως ξαναειπα ενδιαφερομαι για  2- 3 κυριους και δε θα μπορεσω να ανταποκριθω σε παραπανω ατομα...ευχαριστω παντως για το ενδιαφερον :-* :-*
το τέλος ακινήτου πας να καλύψεις ρε; :birdman:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
ολα εκτος απο αναλ...οχι οτι δε το εχω κανει ,αλλα επειδη ειναι να μην ταξεις σε παιδι γλυκο που λενε αλλα και για λογους υγειας, το αποφευγω...επειδη ρωτατε πολλοι, μπορω μονο καθημερινες 3 το μεσημερι με 9 το βραδυ και σαββατα απο 5 το απογευμα μεχρι 2 το βραδυ.αν δεν απαντω σε ολους ειναι γιατι οπως ξαναειπα ενδιαφερομαι για  2- 3 κυριους και δε θα μπορεσω να ανταποκριθω σε παραπανω ατομα...ευχαριστω παντως για το ενδιαφερον :-* :-*
χαχαχχαχα ειμουν σιγουρος για το αναλ οτι δεν....χαχα οκ αν χρειαστω ξερω πως θα σε βρω... :-* :-* :-* :s&m_3:
 

ermis1964

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
646
Κριτικές
22
Like
244
Πόντοι
2.955
ολα εκτος απο αναλ...οχι οτι δε το εχω κανει ,αλλα επειδη ειναι να μην ταξεις σε παιδι γλυκο που λενε αλλα και για λογους υγειας, το αποφευγω...επειδη ρωτατε πολλοι, μπορω μονο καθημερινες 3 το μεσημερι με 9 το βραδυ και σαββατα απο 5 το απογευμα μεχρι 2 το βραδυ.αν δεν απαντω σε ολους ειναι γιατι οπως ξαναειπα ενδιαφερομαι για  2- 3 κυριους και δε θα μπορεσω να ανταποκριθω σε παραπανω ατομα...ευχαριστω παντως για το ενδιαφερον :-* :-*
Εχεις p.m.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
μπορω μονο καθημερινες 3 το μεσημερι με 9 το βραδυ και σαββατα απο 5 το απογευμα μεχρι 2 το βραδυ.

Τα Σάββατα σε αφήνει ο μπαμπάς να αργείς και λίγο, ενώ τις άλλες μέρες πρέπει να γυρίζεις σπίτι από τον "καφέ με την φίλη σου" νωρίς να υποθέσουμε.
 

kleio-atihna

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
Τα Σάββατα σε αφήνει ο μπαμπάς να αργείς και λίγο, ενώ τις άλλες μέρες πρέπει να γυρίζεις σπίτι από τον "καφέ με την φίλη σου" νωρίς να υποθέσουμε.
καπως ετσι,τα σαββατα μπορω να βγω... τις αλλες μερες υποτιθεται οτι θα δουλευω, στην δουλεια που εχασα προσφατα.ωστοσο  δεν ειναι η πρωτη φορα που δοκιμαζω κατι τετοιο, το ειχα ξαναπροσπαθησει παλαιοτερα για 3 μηνες περιπου, αλλα σταματησα μετα..παντως δεν ειμαι καμια καταπιεσμενη κορασιδα , απλα δεν συνηθιζω να αργω απο δικη μου επιλογη παντα αλλωστε ειμαι 24 αν δεν το ειπα...και σιγουρα καποιοσ θα το σχολιασει αυτο (αιωνια φοιτητρια κτλ)
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Αφού της το έστειλες το π.μ. θα το δει, οπότε γιατί το ποστάρεις και δημόσια;
Για να ζηλέψουμε οι υπόλοιποι;
αα φιλε εγω δεν ζηλευω εχουμε καβαντζα κι αλλες !
Το Σ/Κ πλησιασε , παλι θα ριξουμε τα βολια μας  :knockinb:στις αγαπημενες μας  :smitten:
 

kleio-atihna

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
επειδη ισως παρεξηγηθηκα απο καποιους...δεν ειμαι κανενα αμοιρο πλασμα που η κακουργα η κοινωνια με οδηγησε σε αυτο το σιτε  , η ανεργια κτλ... απολαμβανω το σεξ και μπορω να πω οτι με τετοιες σχεσεισ το απολαμβανω 100 φορες περισσοτερο απο τις "κανονικες σχεσεις".ειναι δυσκολο να το περιγραψω αλλα ετσι ειναι!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
επειδη ισως παρεξηγηθηκα απο καποιους...δεν ειμαι κανενα αμοιρο πλασμα που η κακουργα η κοινωνια με οδηγησε σε αυτο το σιτε  , η ανεργια κτλ... απολαμβανω το σεξ και μπορω να πω οτι με τετοιες σχεσεισ το απολαμβανω 100 φορες περισσοτερο απο τις "κανονικες σχεσεις".ειναι δυσκολο να το περιγραψω αλλα ετσι ειναι!

ελληνιδα εισαι?
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
επειδη ισως παρεξηγηθηκα απο καποιους...δεν ειμαι κανενα αμοιρο πλασμα που η κακουργα η κοινωνια με οδηγησε σε αυτο το σιτε  , η ανεργια κτλ... απολαμβανω το σεξ και μπορω να πω οτι με τετοιες σχεσεισ το απολαμβανω 100 φορες περισσοτερο απο τις "κανονικες σχεσεις".ειναι δυσκολο να το περιγραψω αλλα ετσι ειναι!
πουτανάκι...... :birdman: :2funny:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.703
Κριτικές
90
Like
36.264
Πόντοι
25.467
επειδη ισως παρεξηγηθηκα απο καποιους...δεν ειμαι κανενα αμοιρο πλασμα που η κακουργα η κοινωνια με οδηγησε σε αυτο το σιτε  , η ανεργια κτλ... απολαμβανω το σεξ και μπορω να πω οτι με τετοιες σχεσεισ το απολαμβανω 100 φορες περισσοτερο απο τις "κανονικες σχεσεις".ειναι δυσκολο να το περιγραψω αλλα ετσι ειναι!

Καλά... Άν το θέτετε έτσι, τότε, θα σας στείλω εγώ  το curiculum vitae μου, καθώς και τις συστατικές επιστολές που έχω στην διάθεσή μου.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom