Νέα

Προσοχή! Νέα κατηγορία Αγγελιών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 553
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

kleio-atihna

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
ρε συ εμεις πληρωνουμε....αμα ειναι τσαμπα τοτε οκ να ακουσουμε και τις δικες σου προτιμησεις.. :grin: τσιμπησες κανεναν απο εδω μεσα.. :grin:

παντως  ατομο που γραφει το sempre  -sembre  δεν το προτιμω...
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
παντως  ατομο που γραφει το sempre   -sembre   δεν το προτιμω...
γιατι σου εστειλα κανα πμ για να βρεθουμε? :think: δεν παω με ερεασιτεχνες γλυκεια μου..οταν πληρωνο θελω επαγγελματιες να ξερουν την δουλεια...οσο για το λαθος στην υπογραφη μου εχεις δικιο το εχω προσεξει απο οταν το εφτιαξα απλα δεν εχω ασχοληθει να το αλαξω.. :s&m_3:
 

kleio-atihna

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
ρε συ εμεις πληρωνουμε....αμα ειναι τσαμπα τοτε οκ να ακουσουμε και τις δικες σου προτιμησεις.. :grin: τσιμπησες κανεναν απο εδω μεσα.. :grin:

τοτε γιατι ακριβως ασχολεισαι μαζι μου? καλα τα λατινικα δε τα εχεις αλλα και απο ελληνικα αλλαξω με ενα λαμδα και πληρωνω με ομικρον??τσ τσ τσ... ελπιζω στο κρεβατι να τα καταφερνεις καλυτερα :grin: :grin:
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
το ενα κριτηριο το εκπληρωνω . :2funny: Στα αλλα θα καω ελληνικη στατιστικη !
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
τοτε γιατι ακριβως ασχολεισαι μαζι μου? καλα τα λατινικα δε τα εχεις αλλα και απο ελληνικα αλλαξω με ενα λαμδα και πληρωνω με ομικρον??τσ τσ τσ... ελπιζω στο κρεβατι να τα καταφερνεις καλυτερα :grin: :grin:
μαζι σου ασχολουμε για να περναει η ωρα μου.....δεν πηγα σχολειο ρε συ κακο ειναι...αλλα αφου το θετεις και ετσι εσυ που τα εμαθες καλα τα γραμματα πουτανα εγινες και ζητιανευεις ψωλες και κατοσταρικα στο μπου...και κακια πουτανα...
 

Επισκέπτης
μαζι σου ασχολουμε για να περναει η ωρα μου.....δεν πηγα σχολειο ρε συ κακο ειναι...αλλα αφου το θετεις και ετσι εσυ που τα εμαθες καλα τα γραμματα πουτανα εγινες και ζητιανευεις ψωλες και κατοσταρικα στο μπου...και κακια πουτανα...
Φιλόλογος θα 'ναι τύπε και θέλει φράγκα για ν' ανοίξει δικό της φροντιστήριο :2funny:
 

kleio-atihna

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
φιλολογος της πουτσας δικε μου... :pipa3:

χρυσο μου ,αφου δεν εχεις τι να κανεις πηγαινε νυχτερινο γιατι ειναι κριμα να σε ταπεινωνει μια πουτανα.και προτιμω τις πουτανες παρα κατι φλωρους που ζουνε με το χαρτζηλικι του μπαμπα σαν εσενα...
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
χρυσο μου ,αφου δεν εχεις τι να κανεις πηγαινε νυχτερινο γιατι ειναι κριμα να σε ταπεινωνει μια πουτανα.και προτιμω τις πουτανες παρα κατι φλωρους που ζουνε με το χαρτζηλικι του μπαμπα σαν εσενα...

μπορεί να του αρέσει να τον ταπεινώνουν πουτάνες. έχω διαβάσει κάτι κριτικές από το στούντιο φυλής104, που τρώνε μερικοί κάτι ταπεινώσεις και το καταευχαριστιούνται
 

Επισκέπτης
Ναι και πληρώνουνε κιόλας γι' αυτό.
Πόσο μάλλον στο τσάμπα...
 

kleio-atihna

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
καταρχην. καλημερα στους γλυκους μου συμφορουμιτες...κατα δευτερον, με συγχωρειτε για την απουσια μου αλλα επρεπε να λειψω λιγες μερες επαρχια για οικογενειακους λογους.κατα τριτον θα ηθελα να υπενθυμισω στον αγαπητο διαχειριστη αντισθενης πως αν θελει να ειναι δικαιος θα πρεπει να τηρει ολους τους κανονες του φορουμ και οχι αυτους που βολευουν τα φιλαρακια του.και προς αποδειξη των οσων ισχυριζομαι παραθετω τα εξης..

6. Μη χρησιμοποιείτε εκφράσεις που προσβάλλουν:
-Ομάδες ατόμων (π.χ. θρησκευτικές, φυλετικές κ.ά.)
-Δημόσια Πρόσωπα
-Την προσωπικότητα, τιμή, ή υπόληψη προσώπων.
-Άλλους χρήστες του site
Περιμένουμε ειδικά απ' τα μέλη μας να επιδεικνύουν σεβασμό προς τα εκδιδόμενα πρόσωπα και τη δουλειά τους. Άκρως προσβλητικές εκφράσεις θα διαγράφονται.

μαλιστα το τελευταιο υπερτονιζεται με μπολντ.

ασ δουμε τα σχολια του σιννερ μαν λοιπον...


1.μαζι σου ασχολουμε για να περναει η ωρα μου.....δεν πηγα σχολειο ρε συ κακο ειναι...αλλα αφου το θετεις και ετσι εσυ που τα εμαθες καλα τα γραμματα πουτανα εγινες και ζητιανευεις ψωλες και κατοσταρικα στο μπου...και κακια πουτανα...


2.φιλολογος της πουτσας δικε μου...

3 .τα προσωπικα μηνυματα  δε θα τα βγαλω στη φορα, αλλα θα φροντισω να πανε εκει που πρεπει...
 

kleio-atihna

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
ας συνεχισω λοιπον...μου επεβληθη <<ποινη>> επειδη ανεφερα ταχα προσωπικα στοιχεια του χρηστη σιννερμαν? βεβαια ο κυριοσ αντισθενης αγνοει πως τα προσωπικα δεδομενα δεν προστατευονται οταν ο ιδιος ο χρηστης τα δημοσιοποιει και καποιοσ αλλος απλα τα αναπαραγει...για του λογου το αληθες
 

kleio-atihna

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
Γενικά / Γενική συζήτηση / Απ: Σεισμός 6,5 ρίχτερ στην Β.Δ. Πελοπόννησο!  στις: 08/06/08, 15:03 
Σαραντα χρονια στην κεφαλονια και πρωτη φορα τοσο μεγαλο σεισμο,παιδια τρελαθηκαμε,ευτηχωςτα παλια σπιτια γρεμιστικαν στο σεισμο του 53 και ετσι τα καινουργια αντεξαν 
 
εδω οπως ειναι φανερο δηλωνεται ο τοπος κατοικιας ,σε αλλο μηνυμα αναφερει και συγκεκριμενοποιει τη κατοικια του στον αγιο γερασιμο αλλα εγω δε το ανεφερα αυτο.


στη σελιδα που καλωσοριζουν τα νεα μελη, αναφερει πως το ονομα του ειναι αλεξανδρος.,το ιδο ειπα κι εγω.

Απ: Γυναίκες στο site
« Απάντηση #2702 στις: 20/03/11, 02:02 » Παράθεση 

--------------------------------------------------------------------------------

Παράθεση από: silva! στις 20/03/11, 02:02
γιατι τι εχουν οι σαρανταρηδες δεν καταλαβα????
Εγω ειμαι 42....και η τελευταια μου γκομενα ηταν 21....πιπινακι 6 μηνες μαζι...δεν ξεκολαγε απο πανω μου...


εδω αναφερεται η ηλικια που ανεφερα και εγω.


Απ: Με παιδι και γυναικα παλευεται η φαση?
« Απάντηση #196 στις: 06/11/11, 12:12 » Παράθεση 

--------------------------------------------------------------------------------

Παράθεση από: aoratos2010 στις 06/11/11, 12:12
Ρε sin ωραία τα γράφεις και έτσι είναι ..... αλλά οι γυναίκες έχουν τρελλές απαιτήσεις πια ..... το βλέπω από τις φίλες μου, δεν μιλάμε για μοντέλα ή ψώνια ..... μια χαρά παιδιά, όλες θέλουν το κάτι παραπάνω....

Είναι και η κοινωνία μας που μας έχει συμπαρασύρει σε μια καταναλωτική φρενίτισα. Επηρεάζεσαι από το εξωτερικό σου περιβάλλον είτε μας αρέσει είτε όχι .....

Οι δικοί μας που αναφέρεις ζούσαν όλοι σε μια κατάσταση πιο ανθρώπινη και σίγουρα όχι τόσο καταναλωτική .....
δεν ξερω τυπε οι φιλες σου τι λενε..εγω εχω μαθει την ζωη διαφορετικα..και μεγαλωσα δυο κορες με αρχες και ειμαι περηφανος ...η μεγαλη μου κορη 20 ετων μολις αγορασε το δικο της αυτοκινητο με δικα της λεφτα και πληρωνει και βενζινες και ασφαλειες..αυτο που θελω να πω ειναι οτι τα πολλα ευκολα λεφτα χαλανε τα παιδια..μπορουσα να της το αγοραζα εγω..αλλα γιατι?
αυτο που θελω να πω ειναι οτι ο νεοελληνας γονιος υπερβαλει και στην ανατροφη των παιδιων του οπως υπερβαλει στα παντα...γιαυτο εχω πει κατα καιρους οτι ο νοελληνας γονιος μεγαλωνεικακομαθημενα κωλοπαιδα...


οπως ειναι εμφανες εδω αναφεραται πως εχει 2 κορες....αυτο που ειπα δηλαδη
 

kleio-atihna

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
αν λοιπον ο κυριος αντισθενης μου αποδειξει πως ειπα κατι που δεν εχει χιλιοαναφερθει στο σιτε, γιατι αυτα που παρεθεσα ειναι λιγα αποσπασματα μονο, θα δεχτω την προειδοποιηση του, ειδαλλως θεωρω τη κινηση του ως προφανη υπερβαση καθηκοντων.τωρα αν ο κυριος σιννερμαν εχει αλτσχαιμερ και δε θυμαται τι γραφει  και ψαρωσε πως γνωριζομαστε, αυτο ειναι αρμοδιοτητας ιατρου...καλη σας μερα και παλι
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.703
Κριτικές
90
Like
36.264
Πόντοι
25.467

Σοβαρώς; Ασχολείστε με τον Σινεμά;

Σας οικτίρω καλή μου.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom