Νέα

Προσοχή! Νέα κατηγορία Αγγελιών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 553
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
τωρα γιατι ψυχανεμιζομαι ΄πως νομιζετε πως ειμαι ο τραμουντανα...προς αποδειξη των λεγομενων μου ,υπαρχει και φωτο απο τη συναντηση μας, ...με πληγωσατε τωρα.... :'(





    Απ: Γυμνές φωτογραφίες από τις κοπέλες / γυναίκες μας
« Απάντηση #14369 στις: 22/11/11, 10:10 » Παράθεση 

--------------------------------------------------------------------------------

καλημέρα κοριτσάκια αγοράκια και άλλα....

 
σουπερ κορμακι αν εισαι πραγματι εσυ στην φωτο στο λινκ που εδωσες
 

Salonikos82

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
530
Like
113
Πόντοι
6
Δεν αντέχω και εγώ να μη σχολιάσω την Φιδεμπορική Τραμουντάνας Ο.Ε. και ας πέσει επάνω μου η όποια οργή του. Θα παραδεχτώ πάντως πως έφαγα τον παπά της Κλειούς εξαρχής και διάβασα τα posts της με μεγάλο ενδιαφέρον. Έπρεπε να γίνει πολύ προκλητικό το ζήτημα για να πάρω στροφές.
 

kleio-atihna

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
Κλειω βαλε παλι το link για να σε βλεφαριασω λατρεια μου


λοιπον απιστε θωμα!!!! αν εχω αδικο, εχεις ενα ολοκληρο βραδυ δωρεαν οπου και οποτε θες....αν εχεις αδικο  :s&m_3: :s&m_2: κτλ..το βαζεις το στοιχημα?
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
λοιπον απιστε θωμα!!!! αν εχω αδικο, εχεις ενα ολοκληρο βραδυ δωρεαν οπου και οποτε θες....αν εχεις αδικο  :s&m_3: :s&m_2: κτλ..το βαζεις το στοιχημα?

ολοι μαζι στου Ελευθερουδακη.
θα φερω και ουζο μπαμπατζιμ.
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
λοιπον απιστε θωμα!!!! αν εχω αδικο, εχεις ενα ολοκληρο βραδυ δωρεαν οπου και οποτε θες....αν εχεις αδικο  :s&m_3: :s&m_2: κτλ..το βαζεις το στοιχημα?

και που ξερεις οτι τον λενε Θωμα τον 21?
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.370
Κριτικές
5
Like
64.657
Πόντοι
12.056
Για πες μας και την ημερομηνια του date  :dancing:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.370
Κριτικές
5
Like
64.657
Πόντοι
12.056

kleio-atihna

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
ε τωρα αν επεσα μεσα και λενε τον αλτεκ θωμα με κυνηγαει ακομα η καταρα του τραμ.(δεν ξερω πως τον λενε αλλα κατα τας γραφας ο απιστος ο θωμας ηταν)  τραμμμμμ μου που εισαι να με υπερασπισεις που δε με πιστευουν οι κακοι οι ανθρωποι.και ολα αυτα τα λετε επειδη ειπα καλα λογια , αν ελεγα κακιες δε θα το αμφισβητουσε κανεις..
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
ε τωρα αν επεσα μεσα και λενε τον αλτεκ θωμα με κυνηγαει ακομα η καταρα του τραμ.(δεν ξερω πως τον λενε αλλα κατα τας γραφας ο απιστος ο θωμας ηταν)  τραμμμμμ μου που εισαι να με υπερασπισεις που δε με πιστευουν οι κακοι οι ανθρωποι.και ολα αυτα τα λετε επειδη ειπα καλα λογια , αν ελεγα κακιες δε θα το αμφισβητουσε κανεις..
βγες και μπες.
 

JJD

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ε τωρα αν επεσα μεσα και λενε τον αλτεκ θωμα με κυνηγαει ακομα η καταρα του τραμ.(δεν ξερω πως τον λενε αλλα κατα τας γραφας ο απιστος ο θωμας ηταν)  τραμμμμμ μου που εισαι να με υπερασπισεις που δε με πιστευουν οι κακοι οι ανθρωποι.και ολα αυτα τα λετε επειδη ειπα καλα λογια , αν ελεγα κακιες δε θα το αμφισβητουσε κανεις..

Αν και νέωψ, επιτρέψτε μου να πω μια γνώμη :p
Η αλήθεια είναι πως όντως, είχες περισσότερες πιθανότητες να σε πιστέψει το σύμπαν αν έλεγες ότι ήταν άπλυτος,αξύριστος,πατσοκοιλιάς,φαλάκρας,με ελιές στη μύτη και τα δάχτυλα, την είχε μικρή και δεν έπαιρνε μπρος με τίποτα κλπ κλπ κλπ. :p
Γιατί όπως έλεγε και ο θεός ο George Carlin, εμείς οι άντρες το χουμε το πρόβλημα, φοβόμαστε μην κανείς την έχει μεγαλύτερη ή καλύτερη από μας, για αυτό κάναμε όλους τους πολέμους και δεν είναι τυχαίο που τα μπομπίδια μοιάζουν με τσουτσούνια :p
Εγώ προσωπικά δε μπορώ να κρίνω την αλήθεια ή όχι της φάσης, μια και δεν έχω την παραμικρή ιδέα ποιος είναι ο Τραμ, ποια είσαι εσύ κλπ.
Αν ήταν αλήθεια, εύγε σας που περάσατε καλά κλπ κλπ κλπ (και έχεις και κορμάρα συ η Κλειώ),
αν ήταν ψέμματα , καλά ρε δε βαριέστε να τα γράφετε όλα αυτά για να δουλέψετε τους άλλους εδώ μέσα; :p πολλή όρεξη λέμε :p
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
οι παλαμες του δεν ειναι διαθεσιμες τυπε.
μπερδευεσαι.
ευχαριστω για το κομπλιμαν.
 

kleio-atihna

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
Αν και νέωψ, επιτρέψτε μου να πω μια γνώμη :p
Η αλήθεια είναι πως όντως, είχες περισσότερες πιθανότητες να σε πιστέψει το σύμπαν αν έλεγες ότι ήταν άπλυτος,αξύριστος,πατσοκοιλιάς,φαλάκρας,με ελιές στη μύτη και τα δάχτυλα, την είχε μικρή και δεν έπαιρνε μπρος με τίποτα κλπ κλπ κλπ. :p
Γιατί όπως έλεγε και ο θεός ο George Carlin, εμείς οι άντρες το χουμε το πρόβλημα, φοβόμαστε μην κανείς την έχει μεγαλύτερη ή καλύτερη από μας, για αυτό κάναμε όλους τους πολέμους και δεν είναι τυχαίο που τα μπομπίδια μοιάζουν με τσουτσούνια :p
Εγώ προσωπικά δε μπορώ να κρίνω την αλήθεια ή όχι της φάσης, μια και δεν έχω την παραμικρή ιδέα ποιος είναι ο Τραμ, ποια είσαι εσύ κλπ.
Αν ήταν αλήθεια, εύγε σας που περάσατε καλά κλπ κλπ κλπ (και έχεις και κορμάρα συ η Κλειώ),
αν ήταν ψέμματα , καλά ρε δε βαριέστε να τα γράφετε όλα αυτά για να δουλέψετε τους άλλους εδώ μέσα; :p πολλή όρεξη λέμε :p
αντικειμενικος ο νεος και με επιχειρηματα...
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.370
Κριτικές
5
Like
64.657
Πόντοι
12.056
Eισαι αυτη που λεει ο Τραμου ΑΒΥΖΗ??
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom