Νέα

Προσοχή! Νέα κατηγορία Αγγελιών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 553
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
2 λεπτα ρε μεγαλε...πως γινεται να εχει χρησιμοποηθει 1 φορα να μην εχει ανοιξει ποτε και εσυ να ζεις ακομα..... :headbang: :headbang: :headbang:
  Η πεθερα του το ειχε πρωτοβαλει, πριν εγκαταλειψει αυτον τον ματαιο κοσμο !!!!!!!! Βρε τον τυχερο, και την πεθερα του εστειλε και το αλεξιπτωτο του εμεινε για να το πουλησει !!!
 

ydroxoos^

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
221
Like
17
Πόντοι
1
μια βοηθεια ρε παιδια...στο πλεον βλεπεις τισ αγγελιες μονο απο αυτο το rss???????γιατι προσπαθω προσπαθω και δεν μου τις ανοιγει οπως παλια ολες!!αν ξερει καποιος ασ πει τι παιζει
 

sex.chania

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
αν ψαχνεις λιγη ενταση στη ζωη σου οπως και γω.αν εισαι καθαρη,και εχεμυθη και ψαχνεις για μια γνωριμια,ειμαι ενας 33 χρονος χανιωτης με ομορφη παρουσια και χαρισματα..στειλε μνμ να τα πουμε
 

sex.chania

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
χανια κρητης...ψαχνω γυναικα..αν ψαχνεις λιγη ενταση στη ζωη σου οπως και γω.αν εισαι καθαρη,και εχεμυθη και ψαχνεις για μια γνωριμια,ειμαι ενας 33 χρονος χανιωτης με ομορφη παρουσια και χαρισματα..στειλε μνμ να τα πουμε
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
επειδή οι αγγελίες δεν δουλεύουν γράφω εδώ. αναζητώ άντρα ηλικίας από 18-35 για συνοδεία k ότι άλλο προκύψει είμαι εμφανίσιμη 18 χρόνων από αθηνα pm οποιος ενδιαφέρεται

Το κορίτσι έχει να συνδεθεί από 07/08/08. Φαίνεται, θα το βρήκε το κελεπούρι.... :grin:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Για χάρη σου ρε μπαγάσα, μπορώ και να τετραγωνίσω το τρίγωνο.... :grin: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Πες που! ;)
Ακου λοιπον ...................................................................................................
αυτααααααααααααααααααα
:grin: :grin: :grin:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ακου λοιπον ...................................................................................................
αυτααααααααααααααααααα
:grin: :grin: :grin:

Έτσι ε.....? Πίσω έχει η αχλάδα την ουρά. Χαχαχαχαχαχα Μο(υ)ναχοφαγά.....!!! :boobies: :grin:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Περιμενα τωρα τελαιυταια να στειλης ανταποκριση απο το μετωπο  :knockinb: αλλα εσυ τιποτα

Αν πας στα νήματα της Γερμανίας (OASE & Mainhattan) θα διαβάσεις γλαφυρώτατες αναφορές μου!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom