Νέα

Πρωκτική σφήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MASTER CHIEF CAPTAIN
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 183
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sexmasterrr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
1.429
Πόντοι
801
Ενας παππους στη Γαλλια το ιδιο αγχος ειχε. Σου λεει που να τρεχω στα sex shops στην ηλικια μου να με παρεξηγησουν. Ας βρω κατι προχειρο να κανω τη δουλεια μου. Και βρεθηκε στα επειγοντα με οβιδα του Α' Παγκοσμιου πολεμου στον κωλο του.
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.823
Κριτικές
2
Like
73.127
Πόντοι
12.056
Ενας παππους στη Γαλλια το ιδιο αγχος ειχε. Σου λεει που να τρεχω στα sex shops στην ηλικια μου να με παρεξηγησουν. Ας βρω κατι προχειρο να κανω τη δουλεια μου. Και βρεθηκε στα επειγοντα με οβιδα του Α' Παγκοσμιου πολεμου στον κωλο του.
αλλος απο εδω :embarrased: ρε εσυ ο ανθρωπος να βοηθησει πηγε :undecided-old: πριν γινει κωλογερος εργαζονταν στο τμημα εξουδετερωσης εκρηκτικων μηχανισμων :afro:
 

sexmasterrr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
1.429
Πόντοι
801
Του ειπαν να βαλει ενα χερακι κι αυτος πηγε κι εβαλε κωλο;
 

sexmasterrr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
1.429
Πόντοι
801
Παλι καλα που δεν εκπυρσοκροτησε.
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.716
Κριτικές
3
Like
28.965
Πόντοι
6.186
Πάω Άμστερνταμ πρόσφατα κ έχοντας μια γκόμενα από Αθήνα ( έρχεται συχνά στην πόλη μου να δει τον αρραβωνιαστικό της :jerking: ) που γούσταρε τέτοιες καταστάσεις κ έδινε κ κώλο κάργα, αγόρασα μια κωλοσφήνα από εκεί αλλά η γκόμενα παρεξηγήθηκε γιατί έμαθε ότι πηδάω άλλες :2funny: κ μου κρατάει μούτρα οπότε έχει μείνει συρτάρι η κωλοσφηνα :cheesy: κάποια θα βρεθεί !
 

bdsm72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
299
Κριτικές
1
Like
1.108
Πόντοι
201
Από ατσάλι και κατά προτίμηση μικρή, αν η δικιά σου είναι πρωτάρα. Όταν τη συνηθίσει, μπορείς να πας σε μεγαλύτερο μέγεθος.
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Πολλά υλικά είναι κατάλληλα για σφήνες, γενικά δεν παίζει τον πρώτο ρόλο. Τώρα αν ψάχνεις το ιδανικό μάλλον είναι το ατσάλι. Αν επιλέξεις απο σιλικόνη προσοχή το λιπαντικό που θα βάλετε να είναι υδατοδιαλυτό και ΟΧΙ σιλικόνης γιατί θα αλλοιώσει το υλικό της σφήνας και μπορεί να υπάρξει πρόβλημα.
Αρχοντα εσυ εχεις βγαλει Πολυτεχνειο σιγουρα
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.512
Like
11.523
Πόντοι
3.506
Μεταλλική (ατσάλι) ή σιλικόνη.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.632
Πόντοι
3.796
Ενας παππους στη Γαλλια το ιδιο αγχος ειχε. Σου λεει που να τρεχω στα sex shops στην ηλικια μου να με παρεξηγησουν. Ας βρω κατι προχειρο να κανω τη δουλεια μου. Και βρεθηκε στα επειγοντα με οβιδα του Α' Παγκοσμιου πολεμου στον κωλο του.
Και αυτός μάλλον διάβαζε το σάιτ και άκουσε ότι το ατσάλι έχει καλύτερη αποστείρωση!
 

sexmasterrr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
1.429
Πόντοι
801
Ο καλυτερος τροπος για να πεισεις την κοπελα σου να δοκιμασει ειναι να της προτεινεις να την κερασεις ενα σφηνακι. Κι εκει που περιμενει ποτο της προσφερεις την σφηνα.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.632
Πόντοι
3.796
Από ατσάλι και κατά προτίμηση μικρή, αν η δικιά σου είναι πρωτάρα. Όταν τη συνηθίσει, μπορείς να πας σε μεγαλύτερο μέγεθος.
Τι σφήνες και φλωρικα πράγματα είναι αυτά ρε;
Μετά απορεί η μισή Ελλάδα γιατί τους ξενογαμιεται η γυναίκα...
Βάλε λίγο σάλιο με δάχτυλο να πάρει μπρος και μπες ..
Παιχνιδακια ,σφήνες και μαλακίες ...και μετά βλέπεις δύο μέτρα μουνι να γαμιεται με ότι βρει μπροστά του !
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
μπα εγω χωνω ασαλωτα οποτε δε χρειαζεται τετοια ιστορια
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
κι αν τον χωσεις και αποτομα σε καμια παρθενα τσιταει ολοκληρη πρεπει να ειναι δουλεμενη η κωλοτρυπιδα για να παρει πιστονιασμα
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
νταξ βαζω και σαλιο:globeos-haha:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

και καποτα για τη μερεντα
 

Arislol

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
238
Like
377
Πόντοι
21
Πάω Άμστερνταμ πρόσφατα κ έχοντας μια γκόμενα από Αθήνα ( έρχεται συχνά στην πόλη μου να δει τον αρραβωνιαστικό της :jerking: ) που γούσταρε τέτοιες καταστάσεις κ έδινε κ κώλο κάργα, αγόρασα μια κωλοσφήνα από εκεί αλλά η γκόμενα παρεξηγήθηκε γιατί έμαθε ότι πηδάω άλλες :2funny: κ μου κρατάει μούτρα οπότε έχει μείνει συρτάρι η κωλοσφηνα :cheesy: κάποια θα βρεθεί !

Πώς λεγεται η ταινια?

Τι σφήνες και φλωρικα πράγματα είναι αυτά ρε;
Μετά απορεί η μισή Ελλάδα γιατί τους ξενογαμιεται η γυναίκα...
Βάλε λίγο σάλιο με δάχτυλο να πάρει μπρος και μπες ..
Παιχνιδακια ,σφήνες και μαλακίες ...και μετά βλέπεις δύο μέτρα μουνι να γαμιεται με ότι βρει μπροστά του !

Αδερφε δε μιλαμε για την Γιαννιτσων. Σε παρθενο κωλο αμα πας να βαλεις λιγο σαλιο, λιγο μαυρο νυχακι "να παρει μπροστα" και πας να μπεις, δε θα μπεις πολυ απλα. Το παλικαρι εχει σχεση, θελει να κανει παιχνιδι, να τους βγει σωστα η φαση. Ας τον στηριξουμε.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Αλλά αυτοί είστε....
:cheesy:
"Την βοήθεια σας παρακαλώ...δεν είναι για μένα ,για την κυρά είναι"...
Και ανοίγεις ολόκληρο θέμα για την γνώμη των ειδικών !
πραγματικα ρε φιλε,ποιος ανοιγει τωρα θεμα θελω να ανοιξω τον κωλο της γκομενας μου,μαλλον ο τυπος ρωταει για τον εαυτο του και βαζει και καλα γκομενα μεσα,ποια λογικη γκομενα θελει να ανοιξει τον κωλο της με υλικο σφηνα χαχα,ο τυπος ξεκαθαρα θα ειναι καμια αδερφη που ρωταει για τον εαυτο του αλλα δε θελει να γινει ρεζιλι και βαζει γκομενα μεσα.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.632
Πόντοι
3.796
Πώς λεγεται η ταινια?



Αδερφε δε μιλαμε για την Γιαννιτσων. Σε παρθενο κωλο αμα πας να βαλεις λιγο σαλιο, λιγο μαυρο νυχακι "να παρει μπροστα" και πας να μπεις, δε θα μπεις πολυ απλα. Το παλικαρι εχει σχεση, θελει να κανει παιχνιδι, να τους βγει σωστα η φαση. Ας τον στηριξουμε.
Ούτε εγώ σου μιλάω για την Γιαννιτσών ...με σάλιο και υπομονή ...δεν βγαίνουν τυχαία αυτά ..
Πας να μας την πεις κιόλας .
Άμα εσένα τα νύχια σου είναι μαύρα κοίτα να πλένεις και λίγο τα χέρια σου
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.632
Πόντοι
3.796
πραγματικα ρε φιλε,ποιος ανοιγει τωρα θεμα θελω να ανοιξω τον κωλο της γκομενας μου,μαλλον ο τυπος ρωταει για τον εαυτο του και βαζει και καλα γκομενα μεσα,ποια λογικη γκομενα θελει να ανοιξει τον κωλο της με υλικο σφηνα χαχα,ο τυπος ξεκαθαρα θα ειναι καμια αδερφη που ρωταει για τον εαυτο του αλλα δε θελει να γινει ρεζιλι και βαζει γκομενα μεσα.
Εννοείται ρε τυπε.
Η σφήνα είναι γκευ εργαλείο ,μην ακούς εδώ τώρα όλους τους προοδευτικούς που πάνε να το παίξουν και πρώτες βοήθειες
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Εννοείται ρε τυπε.
Η σφήνα είναι γκευ εργαλείο ,μην ακούς εδώ τώρα όλους τους προοδευτικούς που πάνε να το παίξουν και πρώτες βοήθειες
χαχαχα δε ηξερα καν τι ειναι η σφηνα ρε τυπε,παραμυθια που λενε στο μπου δε λεγεται χαχα,οτι τωρα αυτος εχει γκομενα που θελει να ανοιξει το κωλο της με γκει εργαλειο χαχαχα,εε ρε κατι τζιμανια που μαζευει το μπου
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom